NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Fiori, pizzeria
Posty: 153
Dołączył: 31 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2016r. 17:06  
Cytuj
Jak to jest na tym ogródku tejże pizzerii,można tam palić czy nie? Zawsze tyle dzieciaków tam jest,a tu przyjdą sobie starsze panie i co smolą te faje,a ty masz to wdychać z dzieckiem...
Jestem rozczarowana takim zachowaniem.
Na dodatek panie kelnerki mówią tym paniom,że mogą palić,ale "delikatnie" mlotek
Spotkaliście się z taką sytuacją?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2016r. 17:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 3 Cze 2014r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2016r. 18:28  
Cytuj
Masakra na ogródku za dużo dymu ,to do ogródka jordanowskiego z dzieckiem.:szok:mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 310
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2016r. 19:04  
Cytuj
To wystarczy przesiąść się dwa stoliki dalej lub zwrócić im uwagę nie kelnerce

Taa lepiej żale wylewać po fakcie na forum

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2016r. 19:20  
Cytuj
A jest tam zakaz palenia? Bo jeżeli nie, to można sobie zapalić jak najbardziej i ja nie widzę w tym nic złego (ps nie palę)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Sie 2016r. 19:31  
Cytuj
Zakaz palenia jest we wszystkich lokalach. A z tym zwracaniem uwagi to ja dziękuję. sciana
Nie jestem zwolennikiem zakazów ale gdyby była informacja na drzwiach "W tym lokalu (nie) palimy" to sprawa by była załatwiona. Rodzice z dziećmi wiedzieliby gdzie wchodzą.
Niestety zdarzają się sytuacje, że siedzisz sobie z dzieciakami a tu bok rozsiada się towarzystwo i zaczynają jarać no bo wolno ;-) No i teraz sam przesiądź się albo psuj sobie dzień na dyskusje z prostakami.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2016r. 19:41  
Cytuj
CYTAT
Zakaz palenia jest we wszystkich lokalach. A z tym zwracaniem uwagi to ja dziękuję. sciana
Nie jestem zwolennikiem zakazów ale gdyby była informacja na drzwiach "W tym lokalu (nie) palimy" to sprawa by była załatwiona. Rodzice z dziećmi wiedzieliby gdzie wchodzą.
Niestety zdarzają się sytuacje, że siedzisz sobie z dzieciakami a tu bok rozsiada się towarzystwo i zaczynają jarać no bo wolno ;-) No i teraz sam przesiądź się albo psuj sobie dzień na dyskusje z prostakami.
Ale ogródek piwny to nie jest lokal. Tak jak mi może nie odpowiadać towarzystwo biegających i krzyczących dzieci, tak komuś palenie. Żyjemy w społeczeństwie i trzeba się godzić z różnymi sytuacjami. Na terenie ogródka piwnego można palić, chyba że jest wewnętrzny zakaz palenia ustalony przez właściciela. We Fiori nie wiem jak jest, jak jest zakaz to oczywiście, że należy zwrócić uwagę, jeżeli nie no to cóż, wybrać na następny raz jakiś inne miejsce, jeśli jest to tak uciążliwe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Sie 2016r. 19:57  
Cytuj
Jak idziesz do takiego lokalu jak Fiori, a tam jest mini golf i zabawki dla dzieci to godzisz się na hałas biegającej dzieciarni. Wchodząc widzisz plac zabaw i tylko ??????? będzie zaskoczony hałasem. Bywa ;-) Jesz obiad a obok siada prostak i odpala papierosa. Co robisz? Tłumaczysz podstawowe zasady kultury? Bywa.

Przykład z życia. Siadamy w kawiarni na ogródku. Jedno z nas pali więc odchodzi na bok by zapalić i nikomu nie przeszkadzać Do stolika obok podchodzi parka i wyciągają papieroski, palą. Na zwrócenie reagują jak na wypowiedzenie wojny. Nawet obsługa jest zdegustowana. Prostactwo w całej okazałości. Co zrobić? Strzelać nie wolno. Sami się trują więc za jakiś czas odejdą. Nadzieja umiera ostatnia.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sie 2016r. 08:59  
Cytuj
Niestety nastały takie czasy, że osoby palące papierosy wręcz wymusiły "tolerancje" ich plebejskiego nałogu w każdym miejscu i w każdej sytuacji. Dla mnie osobiście palenie papierosów nie jest czymś zupełnie normalnym...

Ignorancja palaczy jest wręcz porażająca... osoby te nie potrafią przyjąć do wiadomości, że komuś może bardzo przeszkadzać dym papierosowy. Pierwsze kwiatki możemy zobaczyć w powyższych komentarzach. I to słynne pretensjonalne "jak ci paniusiu dym przeszkadza to odejdź dalej...".

Nie mam zamiaru się rozwodzić tutaj na temat palaczy, ale myślę że jeśli ktoś jest na tyle taktowny i dobrze wychowany to zwyczajnie zachowa się tak jak ktoś już wcześniej wspomniał, zwyczajnie pójdzie na bok zapali i wróci. Niestety takiego przyzwoitego zachowania niesposób się doszukać w stalowowolskiej buraczarni.

A spróbuj tylko zwrócić uwagę palaczowi! To strzeż się, bo nie wiesz co cię czeka...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 19 Maja 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2016r. 18:06  
Cytuj
Kosmitier pięknie napisane. Brawo!!! :-) :-) :-) :-) :-)

brak
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2016r. 18:13  
Cytuj
Lubiłam ogródek w Fiori, ale teraz jest masakra, bachory wrzeszczą a palacze dymią, nie lubię tam chodzić :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »