NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Pan Jacek Karaś-nauka pływania,
Posty: 37
Dołączył: 14 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2016r. 16:49  
Cytuj
Witam. Czy ktoś korzystał może z usług pana Jacka Karasia w nauce pływania i może podzielić się swoja opinią. Dziekuję

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2016r. 16:49  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 1 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2016r. 19:32  
Cytuj
Jeżeli chodzi to tego gościa co myślę to nie polecam. Jak to mówią "źle mu z OCZU patrzy" smiech2
pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 740
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2016r. 19:47  
Cytuj
@frodo13524 - specjalnie się dzisiaj zarejestrowałeś na stronie, aby komuś dupę obrobić!!! Myślisz, że twoja wypowiedź jest wiarygodna??? Mylisz się... Swoją drogą, to nie rozumiem takich osób, które tylko chcą komuś podłożyć świnię. Totalne dno dla mnie. Bez odbioru

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 1 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2016r. 06:37  
Cytuj
Znowu jak napiszę super opinie to mnie moderator wywali, że sam się reklamuję. I tak źle i tak nie dobrze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 30 Cze 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2016r. 06:56  
Cytuj
Dzięki pomocy pana Jacka Karasia mój syn nie problemów z kręgosłupem nie wspomnę już o tym jak go nauczył pływać. Już od ponad pięciu lat współpracujemy razem. .Więc nie krakajcie że jest zły. Jeżeli chce ktoś pogadać zapraszam w niedzielę zawsze jestem bo też pływam. Wielkie dzięki panie Jacku za włożone serce. Osobiście bardzo polecam naukę. Jeszcze jedno -klakiery nie płaczcie bo tylko tyle potraficie robić. Pozdrawiam wszystkich.

marek wilusz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »