NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
rondo + samochod,
~~ktos
ff
Wysłany: 2 Kwie 2009r. 22:18  
Cytuj
Ludzie nie umieja jezdzic po rondach, tory zamkniete a auta na srodku ronda

Obrazek

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2009r. 22:18  
Cytuj

 
 
 
 
~~kierowca
ff
Wysłany: 2 Kwie 2009r. 22:19  
Cytuj
stojac w tym miejscu i tak nikomu nie przeszkadza umiech

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 2 Kwie 2009r. 22:23  
Cytuj
a ten pan w bialym aucie tez sie pcha na rondoumiech a co bedzie czekacsmiech2
Obrazek

 
 
 
 
~~kierowca
ff
Wysłany: 2 Kwie 2009r. 22:26  
Cytuj
ten bialy to juz przesada

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2009r. 22:32  
Cytuj
Zielony przeszkadza jak najbardziej, bo ktoś jadący 1 go sierpnia nie może zawrócić na rondzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2009r. 22:46  
Cytuj
lol, co za spostrzegawczość ! jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Stiven
ff
Wysłany: 2 Kwie 2009r. 23:39  
Cytuj
Jak zwykle kierowcy ze stalowej najlepsi w calej polsce przestan jeden z drugim napodniecaliscie sie a teraz koniec z ta zenadna nie jestescie lepsi od nikogo potraficie tylko jezdzic po stalowej i po nisko nic poza tym i na dodatek cb radio bierzecie trasa nisko stalowa no kur jestescie gorzej niz jakakolwiek wies brak słów prostaki pier dolne

 
 
 
 
~~Prezes
ff
Wysłany: 2 Kwie 2009r. 23:44  
Cytuj
I masz racje biorą to cb a jada do pysznicy no trasa 500 km ale ostro daje i krytykuje bo on jedzie dobrze a kto kolwiek za lub przed juz jedzie zle

 
 
 
 
~~gestern
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 07:44  
Cytuj
~Stiven, pier*****ny prostaku, a skad wiesz ze to Polo nie bylo na blachach RNI? ;)

Żenada.

 
 
 
 
~~eku
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 08:27  
Cytuj
CYTAT
stojac w tym miejscu i tak nikomu nie przeszkadza umiech



Cytat z kodeksu drogowego

Kierującemu pojazdem zabrania się:

wjeżdżania na skrzyżowanie, jeżeli na skrzyżowaniu lub za nim nie ma miejsca do kontynuowania jazdy;

 
 
 
 
~~woźnica
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 08:35  
Cytuj
Kiedyś widziałem tak stojący radiowóz! Zrobiłem zdięcie z komurki ale już skasowałem bo było słabej jakości.

 
 
 
 
~~Stiven
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 08:38  
Cytuj
CYTAT
~Stiven, pier*****ny prostaku, a skad wiesz ze to Polo nie bylo na blachach RNI? ;)

Żenada.


Stul pysk

 
 
 
 
Posty: 267
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 10:15  
Cytuj
A ja polecam cosik innego. Niech sie ktos wybierze na gorke rozwadowska tylko ze z kamerka podczas gdy nie dzialaja swiatla. Tam jest dopiero meksyk. Ludzie nie maja pojecia kto ma przed kim jechac i dziwie sie ze nie ma tam wypadkow bo nie raz bylem swiadkiem jak niewiele brakowalo.
A fakt faktem co do zdjecia to po prostu brak kultury na naszych drogach sprawia ze jezdzimy jak jezdzimy.
Pozdro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 16:29  
Cytuj
Tamto skrzyżowanie na górce to jest w ogóle jakaś pomyłka. Jechałem od Rozwadowa dziś, na pasie skrętu w prawo pięć aut. Czerwone, pach zielone, ruszamy, pierwsze dwa przejechały na zielonym, trzeci na żółtym czwarty na czerwonym, ja zostałem. Może 10s. było zielone. To samo od strony stalówki przy skręcie w lewo, a stoi się tam i czeka do usranej śmierci.

Trochę OT, ale rozwalają mnie światła dla pieszych na skrzyżowaniach obok szpitala i kościoła NMP. Przy szpitalu nawet ja idąc średnio szybkim krokiem nie jestem w stanie przejść pasów na zielonym, a jak widzę te biedne staruszki, sinozielone pędzące bo już czerwone jest, to żal się robi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 16:41  
Cytuj
CYTAT
Czerwone, pach zielone, ruszamy, pierwsze dwa przejechały na zielonym, trzeci na żółtym czwarty na czerwonym, ja zostałem. Może 10s. było zielone.


To samo na alejach przy Centrum4 jadąc od strony Rozwadowa i skręcając w lewo w tą uliczkę przy Lotosie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ogladacz tvn
ff
Wysłany: 3 Kwie 2009r. 20:48  
Cytuj
jak wszyscy ladnie ruszaja jak trzeba to i 5 samochodow przejedzie, ale jak idiota jeden z drugim nie umie dynamicznie ruszyć ze skrzyzowania albo sie rozglada za du...i na prawo i lewo to nic dziwnego ze sie stoi ......
czasami jest tak ze tylko 1 tam przejedzie :]

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »