NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Play zasieg i opinie,
Posty: 129
Dołączył: 22 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lip 2016r. 15:53  
Cytuj
Prosze o opinie sieci Play.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2016r. 15:53  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lip 2016r. 17:33  
Cytuj
Play to coś takiego jak Biedronka jako sklep. Jakość rozmów jak mp3 o kiepskim bitrate. Znajomy na Play i Plusa. Gdy dzwonię na Playa to często jakość jest tak zła, że rozumiem co 2 słowo. Gdy na Plusa, problemu nie ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 22 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lip 2016r. 17:53  
Cytuj
Patrzylem na opinie w necie i zdecydowanie wiekszosc jest na nie. Lepiej zostane u dotychczasowego operatora good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 996
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2016r. 19:05  
Cytuj
Jak najdalej od Pley'a!!! W mieszkaniu w centrum nie miałem zasięgu, broń cie Panie Boże wyjechać gdzieś w trasę bo jest tragedia. Internet mobilny to samo. Szwagier miał firmowy i wolał zerwać umowę i karę zapłacić bo w terenie pracować się nie dało. Mam teraz Plusa i jest o niebo lepiej. Choć teraz zastanawiam się nad Orange bo z opinii znajomych jest jeszcze lepiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 1 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2016r. 20:34  
Cytuj
Play, to marketingowe ścierwo dla lemingów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Lip 2016r. 21:35  
Cytuj
Jakiś to problem panowie przełączyć się na wewnętrzny roaming na t-mobile albo plus? Wtedy śmiga wszystko elegancko. Sam korzystam z roamingu t-mobile i nie mam żadnego problemu z zasięgiem.
Fakt jako taki zasięg play do dupy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Lip 2016r. 22:20  
Cytuj
CYTAT
Jakiś to problem panowie przełączyć się na wewnętrzny roaming na t-mobile albo plus? Wtedy śmiga wszystko elegancko. Sam korzystam z roamingu t-mobile i nie mam żadnego problemu z zasięgiem.
Fakt jako taki zasięg play do dupy.


potiwrdzam, wystarczy prestawic w tel i sprawa rozwiazana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lip 2016r. 23:07  
Cytuj
To nie tak do końca jest z tym roamingiem. Jeśli masz ustawiony ręczny wybór sieci i na sztywno zalogowanego operatora roamingowego to i tak po jakimś czasie telefon wywali to i zostanie komunikat wybierz sieć. Moi rodzice tak mieli, zanim nie poprzenosili numerów do nju. W czasie tego komunikatu abonent jest nieosiągalny. Dzwonisz i słyszysz, że ma albo wyłączony telefon albo jest poza zasięgiem. Ponadto, w roamingu jesteś użytkownikiem drugiej kategorii. Dla macierzystych abonentów sieć jest wolna a dla ciebie w tym samym czasie może być zajęta. Potwierdzone empirycznie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 28 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2016r. 03:33  
Cytuj
Gadaj, gadaj ja posłucham.
U mnie wszystko działa, żadnych komunikatów. Ale teoretycy i tak wiedzą lepiej. ;)
Pozdrawiam.
PS Miałem Play, mam Virgin (MVNO Play, używam roamingu krajowego i jakoś wszystko działa, a wg. kategoryzacji HIV to ja jestem już użytkownikiem III kategorii dla T-Mobile).
PPS Czasami faktycznie na BTS Play, internet wolniej chodzi, wtedy T-Mobile ratuje, ale to naprawdę godziny szczytu w centrum dużego miasta. W Stalowej działa dobrze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lip 2016r. 06:01  
Cytuj
Kolegama playa i pomimo roamingu t mobile musi wychodzić z biura bo zasięgu brak. My mamy t mobile i problemów nie ma. Drugi kupił teraz abonament w orange i wreszcie nie ma problemu. Miałem internet firmowy i był szybki i fajny, ale w mieszkaniu,na porębach miałem 1 kreskę zasięgu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1553
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Lip 2016r. 14:27  
Cytuj
zkrainykredek, z którego salonu Play nadajesz?

I nie teoretycy tylko praktycy. Korzystałem z tej sieci 3 lata, rodzina też i wiem jak było. Może napiszesz czemu jakość rozmów jest tak kiepska? Nie piszmy o necie tylko o podstawowym zadaniu jakie ciąży na telefonie - rozmowach. Nie wiem jakie Virgin ma umowy z T Mobile, ale Play jest piątym kołem u wozu dla tych sieci. Wpuszczają go wtedy, gdy jest miejsce. Nie wiedziałeś, że w każdej sieci tak jest, że najpierw idą alarmowe, potem firmowe, potem abonenty a potem prepaidy? Chodzi o priorytety dostępności. Czyli np. w Sylwestra mamy zajętą sieć, to połączenie alarmowe wywali jakąś rozmowę i wejdzie. Potem abonament firmowy wejdzie, zwykły i prepaid, Play jest na szarym końcu tej kolejki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 996
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2016r. 19:48  
Cytuj
4 lata byłem w Play, ostatnie 2 lata to była totalna męka. Zacząłem więcej jeździć po Polsce i zasięg to jest jakaś tragedia. Co z tego że mogę przełączyć się na innego operatora. Po co mi taki Play skoro i tak korzystam z innej sieci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 12 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2016r. 21:12  
Cytuj
Ja mam Virgin i ustawiam zawsze na t-mobile. Jedyna wada to ze nie ma LTE tylko 3G na internecie. Jeszcze nie zdarzyło mi sie żeby nie bylo zasiegu. I nic sie nie przestawia samo. Niestety play mam gorszy zasieg. Odradzam orange. Moze i zasieg jest ale drogo i nie szanują klientów.Mieliśmy z żoną
7 numerów(kilka na firmę), prywatny i jeden na stacjonarny.Ten stacjonarny to za 60 zł zmienilismy na play za 20 zł i wszystko darmowe. Natomiast jak chodzilem do salonu w centrum po 15 latach proponowali mi abonament drogi jak cholera i do tego samsung s6 w cenie wyzszej niz na wolnym rynku.W dodatku musialem godzine czekac az mnie obsluzą bo wiecznie kolejki. Olałem ich i zmieniamy wszystkie numery czyli 8 numerów na virgin plus mojej rodzinki 2 numery. Olali jeden stracili 10. Tylko nie orange

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 9 Maja 2010r.
Skąd: okolice RsT
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2016r. 21:19  
Cytuj
Play może i ma jedną z tańszych ofert, ale idzie jakość na tym traci. Dobrze się sprawuje Plus, ale to wyższe ceny i większe limity. Coś za coś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »