NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Moskitiery okienne - gdzie i za ile?, Idzie lato, będą robale! (szcz. wieczorami i w nocy)
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2016r. 00:07  
Cytuj
Jest takie staroindyjskie powiedzenie: leci jak ćma do światła.

Coś w tym jest. Szcz. wieczorami.

W zasadzie ćma jest jeszcze do zniesienia (nie dotyczy osób cierpiących na mottefobię). Ćmę można rozsmarować na ścienie lub suficie. Najlepiej kapciem.
Gorzej, gdy ktoś ma moskitofobię (jednostka chorobowa, jeszcze nie nazwana po łacinie), którą właśnie u siebie stwierdzam (w diagnozowaniu jestem lepszy od dra House'a).

Skoro jestem niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie medycyny, toteż wystawiłem sobie receptę na mositiery okienne. Dawkowanie raz w roku, w okresie wiosenno - letnim, nim się bydlęta (komary) masowo rozprzestrzenią (tak, odkomarzanie nie jest 100% skuteczne)
Ponieważ nie uznaje półśrodków, nie jestem w stanie zaakceptować siatek mocowanych na taśmy-rzepie.

Proszę o informację, gdzie w Stalowej Woli mogę nabyć takie mostiery - siatka na ramce?
Może macie jakieś doświadczenia, również cenowe?

Wielkość moich okien, w kt. będą montowane ramki to około 140 cm wysokie i ok. 60 cm szerokie (kuchenne jest węższe, ok. 40 - 50 cm).

Dziękuję

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2016r. 00:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Cze 2016r. 07:14  
Cytuj
Tez szukam w tym do okien przesuwnych hst. Gdyby ktos wiedzial to niech da znac/
z tego co widzialem to moskitiery sa w firmie gala (naprzeciwko kantortadka w budynku gdzie biedronka) ale ceny sa delikatnie mowiac zawyzone - do hst jedna moskitiera 1500...

Po pierwszym rozeznaniu widzialem na alledrogo (ponad polowe taniej) na al profilach itd - ramowe - do okien zwyklych grubo ponizej 100zł/szt. Nawet jest ktos w podkarpackim kto robi - firma z baranowa, wstepnie mi to maja robic wiec nie potwierdze opinii co do firmy ani moskitier (a słyszałem dobre). Jak masz rolety zew to niestety trzeba sie dodatkowo nagimnastykowac zeby to pasowalo bo juz 10 raz dosyłam cos do pomierzenia...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Cze 2016r. 07:31  
Cytuj
Ja polecam http://www.deco-rol.pl/index.php Przyjadą pomierzą, wrócą z gotowcami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2016r. 09:19  
Cytuj
Również polecam DECO-ROL, szybko, profesjonalnie i z tego co pamiętam to taniej niż w firmach stalowowolskich.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 30 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2016r. 09:25  
Cytuj
Mrówka, Tesco, Majster - sprawdzaliście czy tam nie ma?

Jeśli chodzi o Rzeszów to na sto procent Castorama i Praktiker umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 26 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2016r. 10:20  
Cytuj
Ja, 3 lata temu kupowałem okna w OKNOPLAST w Rozwadowie. Zamówiełem również moskitery i cena była bardzo atrakcyjna

Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 26 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2016r. 15:08  
Cytuj
[Miesiąc temu zamontowałam w 4 oknach tylko w połówkach uchylnych i jestem bardzo zadowolona.Mąż sam mierzył/ po informacji jak/ ,zamówił i odebrał gotowe do samodzielnego założenia.Firma mieści się na Wojska Polskiego tak w podwórku, schodami na I piętro. Cena 90 zł/m2, czyli mnie jedno okno wynioslo ok.45 zł/ cena konkurencyjna w porównaniu z okolicą/.Sprawdzają się doskonale, żałuję, że dopiero w tym roku zamontowałam.








cytat]Jest takie staroindyjskie powiedzenie: leci jak ćma do światła.

Coś w tym jest. Szcz. wieczorami.

W zasadzie ćma jest jeszcze do zniesienia (nie dotyczy osób cierpiących na mottefobię). Ćmę można rozsmarować na ścienie lub suficie. Najlepiej kapciem.
Gorzej, gdy ktoś ma moskitofobię (jednostka chorobowa, jeszcze nie nazwana po łacinie), którą właśnie u siebie stwierdzam (w diagnozowaniu jestem lepszy od dra House'a).

Skoro jestem niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie medycyny, toteż wystawiłem sobie receptę na mositiery okienne. Dawkowanie raz w roku, w okresie wiosenno - letnim, nim się bydlęta (komary) masowo rozprzestrzenią (tak, odkomarzanie nie jest 100% skuteczne)
Ponieważ nie uznaje półśrodków, nie jestem w stanie zaakceptować siatek mocowanych na taśmy-rzepie.

Proszę o informację, gdzie w Stalowej Woli mogę nabyć takie mostiery - siatka na ramce?
Może macie jakieś doświadczenia, również cenowe?

Wielkość moich okien, w kt. będą montowane ramki to około 140 cm wysokie i ok. 60 cm szerokie (kuchenne jest węższe, ok. 40 - 50 cm).

Dziękuję[/cytat]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »