NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Ubezpieczenia OC, Ta sama firma różne ceny
Posty: 121
Dołączył: 14 Lis 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2009r. 07:31  
Cytuj
Ostatnio ubezpieczałem samochód i podszedłem do biura Hestii na Poniatowskiego obok pizzerii "Avanti" i pani naliczyła mi 409 zł przy mojej 40%-towej zniżce, mniejsza o szczegóły auta, lecz słyszałem iż w Nisku w budynku biedronki jest ubezpieczyciel który liczy tanio i pojechałem i co się okazało iż też w pakiecie ma Hestie i naliczył mi 350 zł więc spytałem jak to możliwe iż ta sama firma i inne ceny i okazuje się iż liczą sobie spore prowizje, podjechałem powrotem do tej pani (na Poniatowskiego) i pytam czego tu tak drogo i pani mi pokazuje iż wszystko jest na umowie nic nie jest dodane-wniosek dodają sobie do stawki podstawowej i im więcej doda tym dostanie większą prowizje. Tak więc jak będziecie ubezpieczać auto to nie tylko cena zależy od firmy lecz tez od agenta który ile z was zedrze na swoją prowizje, warto popytać nawet w tej samej firmie w kilku miejscach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2009r. 07:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5015
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2009r. 09:20  
Cytuj
Wniosek taki że nisko małe miasto.
jedź do pzu stalowa i nisko i porównaj sobie 100% bez zniżek w obydwu miastach i sie zdziwisz jak duża jest róznica - im mniejsze miasto tym taniej.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Jula
ff
Wysłany: 30 Marz 2009r. 13:11  
Cytuj
Przeciez kolo awanti jest Hestia! Co piles?

 
 
 
 
~~Rod
ff
Wysłany: 30 Marz 2009r. 14:33  
Cytuj
Na Wojska Polskiego w tym kwadraciaku od strony banku i sklepu motoryzacyjnego, na pierwszym piętrze są ubezpieczenia i warto się bliź]żej przyjrzeć firmie MTU (filia Hestii) , niemam zniżek żadnych i ubezpieczylem właśnie opla 2.0 za którego zapłaciłem nie 1400zł (HDI, Generali) nie 1800zł (PZU) ale 904 zł wraz z pakietem NW dla mnie i pasażerow. Tanio bo firma się otworzyła stosunkowo niedawno i zachęca klientów, a to że jest filią Hestii to może sobie pozwolić na niższe ceny.

 
 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 14 Lis 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2009r. 17:43  
Cytuj
CYTAT
Przeciez kolo awanti jest Hestia! Co piles?

(poprawione) Przepraszam za pomyłkę chodzi o Hestie oczywiście lecz problem jest taki jak pisałem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~pablo
ff
Wysłany: 30 Marz 2009r. 18:45  
Cytuj
tak kolego mas zracje ja tez ubespieczam samochud w HESTI i w mostostalu naliczyła mi 450 a na poniatowskiego koło romy tez w HESTI o sto złoty mniej i tez nie wiem dlaczego tak jest

 
 
 
 
~~lilia
ff
Wysłany: 31 Marz 2009r. 16:57  
Cytuj
jak to nie wiecie dlaczego? Dlatego że kazdy agent ma inna prowizje! spróbujcie przez internet wyjdzie pewnie jeszcze taniej (choć nie zawsze ale warto sprawdzić)umiech

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »