NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Wózek widłowy,
Posty: 31
Dołączył: 17 Maja 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2016r. 10:32  
Cytuj
Potrzebujemy na plac zakupić wózek widłowy - zastanawiamy się nad nowym lub używanym. Takim który uniesie do 3 ton na wysokość min 4 metrów. Chodzi o rozładunek i załadunek tirów. Będzie jeździł po placu po kostce brukowej. Czasami zdarzają się nierówności - czy to jest przeciwskazanie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2016r. 10:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 27 Kwie 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Maja 2016r. 07:18  
Cytuj
Jeździłem wózkiem widłowym spalinowym Still ( podobno wyższa półka) i na zewnątrz i w wewnątrz hali. Zasilany był LPG. Taki z klimatyzacją. Miał na wyposażeniu dodatkowy zestaw wideł. Przesów boczny w lewo i w prawo. Do tego precyzyjny. Może trochę droższe, ale jednocześnie wydajniejsze. Sprawdź sobie np tego tutaj: http://www.still(...)0.0.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2016r. 11:43  
Cytuj
CYTAT
Potrzebujemy na plac zakupić wózek widłowy - zastanawiamy się nad nowym lub używanym. Takim który uniesie do 3 ton na wysokość min 4 metrów. Chodzi o rozładunek i załadunek tirów. Będzie jeździł po placu po kostce brukowej. Czasami zdarzają się nierówności - czy to jest przeciwskazanie?
Wszystko zależy jaka jest kostka (czy wytrzyma nacisk)taki wózek waży parę ton dodać do tego ładunek.Myślę że dobrym rozwiązaniem byłby wózek z szerokimi pompowanymi kołami lub podwójne z przodu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2016r. 18:18  
Cytuj
dokładnie jak pisze pawcio zależy jaka kostka ja śmigałem ciężkimi spalinowymi kostka niestety nie dawała radyneutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 12 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2016r. 23:06  
Cytuj
Stilla nie polecam ze wzgledu na liczne awarie. Niezawodne są toyoty ewentualnie linda oczywiscie mówimy o wyzszej półce

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »