NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
spółdzielnie mieszkaniowe,
~~ziom
ff
Wysłany: 28 Marz 2009r. 15:43  
Cytuj
moze mi ktos napsac czy otzrymał juz od społdzielni rozliczenia za zeszły rok bo tu znowu pzryniesli podwyzke a rozliczenia nie ma jak sie pytam kiedy bedzie to w kwietniu..banada złodzie w koncu to to nasze pieniadze jak ktos ma nadpłate..szlak moze trafic człowiekamlotek

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2009r. 15:43  
Cytuj

 
 
 
 
~~puk
ff
Wysłany: 28 Marz 2009r. 16:12  
Cytuj
spółdzielniamlotek ma kołomyje , sami nie wiedza jak się tam majązaklopotany

 
 
 
 
~~leonllll
ff
Wysłany: 29 Marz 2009r. 09:24  
Cytuj
Kolego, tylko odłączenie się od S.Mcool girl może coś zmienić.Musimy zacząć zakładać Wspólnoty Mieszkaniowe ,wtedy sami decydujemy o własnym losie.Wystarczy popatrzeć na bloki gdzie jest wspólnota, już prawie wszystkie odnowione.good

 
 
 
 
~~jasio
ff
Wysłany: 29 Marz 2009r. 10:33  
Cytuj
...albo wybudować sobie własny piękny domek na jasnej polanie lub na kwiatowej łące i nie czekać aż Spółdzielnia przyśle rozliczeniaumiechgood

 
 
 
 
~~martyna
ff
Wysłany: 29 Marz 2009r. 10:52  
Cytuj
Ja mam mieszkanie własnościowe i jestem w wspólnocie i co Mi z tego ? Jak wymieniali drzwi do klatek do nikt się o zdanie wszystkich nie pytał, tylko kwit do zapłaty przyszedł.! Decyduje zarządca i kilka osób z mafi wspólnoty. Ławek brak, piaskownicy brak nie ma nic. I rozliczenia jeszcze nie było!!

 
 
 
 
~~aaaaa
ff
Wysłany: 29 Marz 2009r. 11:23  
Cytuj
ja juz dostalam ze spoldzielni rozliczenie za ogrzewanie i wode:-)))

 
 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2009r. 11:28  
Cytuj
Drzwi wymienili, ale takie wstawili, że zauamka. Pewnie jakiś ziomal miał szwagra, któremu zalegały na magazynie i wypchnął. A najlepszy jest fundusz remontowy - jeszcze nie widziałem, żeby u mnie na bloku coś robili a podwyżka co roku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~zyta
ff
Wysłany: 29 Marz 2009r. 12:55  
Cytuj
~aaaaa ja juz dostalam ze spoldzielni rozliczenie za ogrzewanie i wode:-)))

A na jakim osiedlu mieszkasz? U nas na centralnym ani widu ani słychu...

 
 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 8 Paź 2007r.
Skąd: internet
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2009r. 19:33  
Cytuj
do martny jak jestes we wsolnocie to nie masz miesz. wlasnosciowe tylko masz odrebna wlasnosc, ludzie nie mylcie pojec prawo wlasnosciowe nie ma nic z wspolnego z wlasnoscia a jesli sie uczestnicy w spotkaniach wspolnoty to nie ma co narzekac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 314
Dołączył: 15 Marz 2009r.
Skąd: Stahlwille
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2009r. 20:34  
Cytuj
CYTAT
Kolego, tylko odłączenie się od S.Mcool girl może coś zmienić.Musimy zacząć zakładać Wspólnoty Mieszkaniowe ,wtedy sami decydujemy o własnym losie.Wystarczy popatrzeć na bloki gdzie jest wspólnota, już prawie wszystkie odnowione.good




Jakoś nie zauważyłem.
Ale mogło mi coś umknąć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »