NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 5 »
Nawiedzony klecha u Floriana, skandal
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2016r. 22:51  
Cytuj
Dzisiaj na mszy u Floriana nawiedzony klecha obrazal ludzi z KOD nazywajac ich Komitetem Obrony Diabła (strasznie musza sie bac tego KOD jak osmielaja sie na mszy tak bluźnic).Kazanie polityczne,kazanie przepelnione nienawiscia.Przeciez to wlasnie kieckowi powinni dawac przyklad i przestrzegac przykazan Bozych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2016r. 22:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2016r. 22:57  
Cytuj
Byłam slyszalam i gdyby nie to ze dziecko usnelo mi na rekach,wyszlabym z okrzykiem SPIEPRZAJ DZIADU !!!! to byl autentyczny skandal,ksiadz ziejacy nienawiscia na kazaniu,czlowiek ublizajacy innym ludziom,nie wazne dla mnie czy ktos jest z KOD czy z Sld czy PIS TO JEST KOSCIOL ,tu ludzie przychodza raz w tygodniu posluchac slowa Bozego ,a co slysza jad saczacy sie z ust faceta wygladajacego jak gej>i nie dalabym sobie rak poucinac ze nim nie jest,moze mial zly humor bo partner nie dogodzil !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2016r. 22:59  
Cytuj
Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2016r. 23:57  
Cytuj
Dobrze,że Ci się nie wymknęło "ukrzyżować go" umiech no ale ,kto jest bez winny niech rzuca.

Ps.Ciekawe,że pod każdym Twoim postem pojawia się "wega" i wszystkiemu przyklaskuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2016r. 00:05  
Cytuj
Ja też chciałem przyklasnąć, a rozsądnym katolikom radzę chodzić do kościoła jak nie ma w nim księdza. Bóg nic nie wspominał że ksiądz musi pośredniczyć w drodze do zbawienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2016r. 00:12  
Cytuj
CYTAT
Byłam slyszalam i gdyby nie to ze dziecko usnelo mi na rekach,wyszlabym z okrzykiem SPIEPRZAJ DZIADU !!!! to byl autentyczny skandal,ksiadz ziejacy nienawiscia na kazaniu,czlowiek ublizajacy innym ludziom,nie wazne dla mnie czy ktos jest z KOD czy z Sld czy PIS TO JEST KOSCIOL ,tu ludzie przychodza raz w tygodniu posluchac slowa Bozego ,a co slysza jad saczacy sie z ust faceta wygladajacego jak gej>i nie dalabym sobie rak poucinac ze nim nie jest,moze mial zly humor bo partner nie dogodzil !!!


"Polak-Katolik" istnieje naprawdę umiech Jednym słowem "masakra".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2016r. 00:16  
Cytuj
Dalibor zastanów się jeszcze kto ich stworzył i rozwikłasz cały ten system.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 25 Sty 2014r.
Skąd: ze składzika
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2016r. 07:43  
Cytuj
A wogóle ktoś wyszedł i trzasnął drzwiami?
Czy jak zwykle to bywa udawanie, że nic się nie stało i przytakiwanie?

♥♥♥
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2016r. 08:04  
Cytuj
Dalibor tym pierwszym Polakiem-Katolikiem-nienawistnikiem był klecha. Tego nie skomentujesz?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2016r. 08:11  
Cytuj
Rozwiązanie jest jedno.
Nie chodzić do kościoła.
Kościół już dawno przestał być "domem Bożym" teraz to jest biuro dla biznesmenów w czarnych sukniach.
umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2016r. 08:31  
Cytuj
CYTAT



Dobrze,że Ci się nie wymknęło "ukrzyżować go" umiech no ale ,kto jest bez winny niech rzuca.

Ps.Ciekawe,że pod każdym Twoim postem pojawia się "wega" i wszystkiemu przyklaskuje.


nie byłes,nie slyszałeś .......nie komentuj w sposob dla ciebie typowy,zawsze komus dopiec,obrazic i przypiąć jakas etykietke.Bylam i slyszalam wyszlam z kosciola przed zakonczeniem mszy.
Ciekawe jaka mi etykietke przypniesz kim jestem? pod czyil postem pojawiam sie najczesciej? A klecha wczoraj BYL JAK NACPANY .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2016r. 08:32  
Cytuj
CYTAT
Dalibor tym pierwszym Polakiem-Katolikiem-nienawistnikiem był klecha. Tego nie skomentujesz?


Daj nagranie z tego kazania,wtedy skomentuje.Teraz odnoszę się do strony,która jest dla mnie mało obiektywna,a bardziej zabawna umiech Przeczytaj treść,którą wstawiła wegai sam sobie na to odpowiedz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2016r. 08:34  
Cytuj
CYTAT
Dalibor zastanów się jeszcze kto ich stworzył i rozwikłasz cały ten system.


Zdrowy i dojrzały człowiek,chyba nie ma problemu z odróżnieniem co jest dobre a co złe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2016r. 08:38  
Cytuj
CYTAT (Dalibor)


Daj nagranie z tego kazania,wtedy skomentuje.Teraz odnoszę się do strony,która jest dla mnie mało obiektywna,a bardziej zabawna umiech Przeczytaj treść,którą wstawiła wegai sam sobie na to odpowiedz.


Przecież jak ktoś da nagranie to powiesz, że to ustawka ;-) jaka treść, czy stronę wystawiła Wega?
To klecha zaczął obrażać innych, to uważasz za słuszne?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2016r. 08:40  
Cytuj
CYTAT


nie byłes,nie slyszałeś .......nie komentuj w sposob dla ciebie typowy,zawsze komus dopiec,obrazic i przypiąć jakas etykietke.Bylam i slyszalam wyszlam z kosciola przed zakonczeniem mszy.
Ciekawe jaka mi etykietke przypniesz kim jestem? pod czyil postem pojawiam sie najczesciej? A klecha wczoraj BYL JAK NACPANY .



zawsze komus dopiec,obrazic i przypiąć jakas etykietke

Zawsze,czy tylko tak sobie pomyślałaś i napisałaśumiech.
Odnoszę się do tego,co napisane jest w pierwszych postach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2016r. 08:44  
Cytuj
Zawsze znajdzie sie jakiś z klapkami na oczach. Alleluja i do przodu.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Kwie 2016r. 08:47  
Cytuj
CYTAT
Byłam slyszalam i gdyby nie to ze dziecko usnelo mi na rekach,wyszlabym z okrzykiem SPIEPRZAJ DZIADU !!!! to byl autentyczny skandal,ksiadz ziejacy nienawiscia na kazaniu,czlowiek ublizajacy innym ludziom,nie wazne dla mnie czy ktos jest z KOD czy z Sld czy PIS TO JEST KOSCIOL ,tu ludzie przychodza raz w tygodniu posluchac slowa Bozego ,a co slysza jad saczacy sie z ust faceta wygladajacego jak gej>i nie dalabym sobie rak poucinac ze nim nie jest,moze mial zly humor bo partner nie dogodzil !!!


ok może jakiś ksiądz zagląda na to forum i przekaże koledze że minął się z powołaniem ... neutralny szkoda ze po raz kolejny cierpią na tym katolicy a PiSlamiści mają pożywkę .. żal

kurdupel akbar :(

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2016r. 09:00  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (Dalibor)


Daj nagranie z tego kazania,wtedy skomentuje.Teraz odnoszę się do strony,która jest dla mnie mało obiektywna,a bardziej zabawna umiech Przeczytaj treść,którą wstawiła wegai sam sobie na to odpowiedz.


Przecież jak ktoś da nagranie to powiesz, że to ustawka ;-) jaka treść, czy stronę wystawiła Wega?
To klecha zaczął obrażać innych, to uważasz za słuszne?


Dlaczego z góry uważasz,że tak zrobię?
Szczerze to za bardzo nie interesuje mnie ten "klecha",odniosłem się do ludzkich słabości,interpretacji.

Za...100 lat( niech żyje jak najdłużejumiech) Wega pojawia się na Sadzie Ostatecznym.Tam kolejka jak na wizytę u specjalisty, w polskiej służbie zdrowia. Ludzie ( już w postaci duchowej) siedzą w milczeniu,przyglądają się sobie. Po długiej chwili Wega dostrzega księdza,który 100 lat temu wygłaszał kontrowersyjne kazanie.
Wega K..wa no nie! No po prostu k..wa nie! Boże, czy Ty to widzisz?
Bóg Widzę,proszę tu nie przeklinać.
Wega Najmocniej przepraszam,ale co ten cham tu robi?
Bóg Proszę się nie wyrażać,a najlepiej zamilknąć i czekać na swoją kolej.Przecież każdy będzie sądzony za swoje czyny.
Wega Dobra,dobra tylko proszę pamiętać o wszystkich jego grzechach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2016r. 09:04  
Cytuj
CYTAT
Byłam slyszalam i gdyby nie to ze dziecko usnelo mi na rekach,wyszlabym z okrzykiem SPIEPRZAJ DZIADU !!!! to byl autentyczny skandal,ksiadz ziejacy nienawiscia na kazaniu,czlowiek ublizajacy innym ludziom,nie wazne dla mnie czy ktos jest z KOD czy z Sld czy PIS TO JEST KOSCIOL ,tu ludzie przychodza raz w tygodniu posluchac slowa Bozego ,a co slysza jad saczacy sie z ust faceta wygladajacego jak gej>i nie dalabym sobie rak poucinac ze nim nie jest,moze mial zly humor bo partner nie dogodzil !!!


Facet wyglądający jak gej?No i kto tu kogo obraża?Partner nie dogodził ale może tobie.No jak kościół ma takich wiernych uczęszczających do kościoła jak ty i baran to pora zacząć się bać.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2016r. 09:04  
Cytuj
Płk. Adam Pietruszka i kpt. Grzegorz Piotrowski wiedzieli co zrobić z takim księdzem co się wtrąca do polityki. Jeden taki klecha co za bardzo szczekał wylądował nawet w Wiśle. Dla niektórych z Was tych dwóch panów ( i ich dwóch wspólników) to pewnie prawdziwi twardziele. Pobić sukienkowego i spętanego wrzucić do wody.

Obrazek

Tak wyglądał błogosławiony ksiądz Jerzy Popiełuszko jak zbiry z SB z nim skończyli. Przestał się wtrącać do polityki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2016r. 09:04  
Cytuj
CYTAT


Dlaczego z góry uważasz,że tak zrobię?
Szczerze to za bardzo nie interesuje mnie ten "klecha",odniosłem się do ludzkich słabości,interpretacji.

Za...100 lat( niech żyje jak najdłużejumiech) Wega pojawia się na Sadzie Ostatecznym.Tam kolejka jak na wizytę u specjalisty, w polskiej służbie zdrowia. Ludzie ( już w postaci duchowej) siedzą w milczeniu,przyglądają się sobie. Po długiej chwili Wega dostrzega księdza,który 100 lat temu wygłaszał kontrowersyjne kazanie.
wegaK..wa no nie! No po prostu k..wa nie! Boże, czy Ty to widzisz?
BógWidzę,proszę tu nie przeklinać.
WegaNajmocniej przepraszam,ale co ten cham tu robi?
BógProszę się nie wyrażać,a najlepiej zamilknąć i czekać na swoją kolej.Przecież każdy będzie sądzony za swoje czyny.
WegaDobra,dobra tylko proszę pamiętać o wszystkich jego grzechach.


Bo ostatnio mieliśmy próbkę i kamerę w kościele. Czemu nie odniosłeś się do słabości ludzkiego klechy?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2016r. 09:06  
Cytuj
CYTAT
CYTAT



Dobrze,że Ci się nie wymknęło "ukrzyżować go" umiech no ale ,kto jest bez winny niech rzuca.

Ps.Ciekawe,że pod każdym Twoim postem pojawia się "wega" i wszystkiemu przyklaskuje.


nie byłes,nie slyszałeś .......nie komentuj w sposob dla ciebie typowy,zawsze komus dopiec,obrazic i przypiąć jakas etykietke.Bylam i slyszalam wyszlam z kosciola przed zakonczeniem mszy.
Ciekawe jaka mi etykietke przypniesz kim jestem? pod czyil postem pojawiam sie najczesciej? A klecha wczoraj BYL JAK NACPANY .



Ewcia,przecież nie wierzysz to co robisz w kościele?

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2016r. 09:15  
Cytuj
CYTAT

Bo ostatnio mieliśmy próbkę i kamerę w kościele. Czemu nie odniosłeś się do słabości ludzkiego klechy?


Po pierwsze - nie słyszałem tego kazania,a po drugie - nie interesują mnie polityczne przesłanki z ambony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1384
Dołączył: 15 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2016r. 09:18  
Cytuj
Ja jestem ateistą, więc na szczęście nie muszę chodzić na Msze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 320
Dołączył: 8 Marz 2016r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2016r. 09:19  
Cytuj
CYTAT


Po pierwsze - nie słyszałem tego kazania,a po drugie - nie interesują mnie polityczne przesłanki z ambony.


Jak nie słyszałeś to opisał je Hrabiaea. Jego też, jak da się wyczytać z posta, polityczne kazania nie interesują. Po co więc stawiasz kontrę?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »