NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
Elektryk do wymiany instalacji elektrycznej,
Posty: 66
Dołączył: 26 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2016r. 12:25  
Cytuj
Witam poszukuje namiarów na dobrego elektryka do wykrycia usterki i być może wymiany instalacji elektrycznej w mieszkaniu. Spółdzielnia do której należę nie zajmuje się tym. Mam wymieniona instalacje w kuchni i łazience, jednak cos jest nie tak bo gdy gotuje w kuchni w czajniku elektrycznym wodę to w pokoju obok kuchni robi się zwarcie i czuć spalenizną. Proszę o jakieś namiary na sprawdzona osobę. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2016r. 12:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Marz 2016r. 15:10  
Cytuj
na alejach jana pawła mieszkasz? w tych blokach tak jest

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Marz 2016r. 18:15  
Cytuj
MONSTER jeżeli mieszkasz w bloku spółdzielni mieszkaniowej to wymiana instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej jest jej obowiązkiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 26 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2016r. 20:08  
Cytuj
Byłem dziś w spółdzielni, rozmawiałem z kierownikiem i jedyna pomoc z ich strony to namiary na elektryka , który zrobi to prywatnie. Usterke udało mi sie wyeliminowac, natomiast wymianę instalacji przeprowadze gdy będzie ciepło.. Każda spodzielnia ma swój regulamin, w mojej doplacaja tylko do wymiany okien 50%

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Marz 2016r. 23:49  
Cytuj
Możesz zdradzić jaka to spółdzielnia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 414
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2016r. 00:35  
Cytuj
Piszesz, że masz wymienioną instalację. Kto ją wymieniał? Glazurnik czy elektryk? I czy została pociągnięta aż do rozdzielnicy? Ważne jest, żeby co jakiś czas posprawdzać połączenia w puszkach, gniazdkach i w rozdzielnicy. Słabe połączenie niejednokrotnie doprowadza do pożaru.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 26 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2016r. 09:15  
Cytuj
Nie mam pojęcia kto wymienia bo mieszkanie kupiłem po remoncie kuchni i łazienki i tyko w tych miejscach jest wymieniona instalacja. Choć w kuchni mam do gniazdek wymienione a do zyrandola już nie i w efekcie w puszce pod sufitem łączy sie aluminium z miedzią. Wiem że to wymaga wymiany dla własnego bezpieczenstwa, ale wiąże sie też z remontem całego mieszkania więc czekam do lata.
Spółdzielnia z Niska

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »