NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Multimedia Polska- olewanie klienta-cd.,
NEC
NEC
Posty: 76
Dołączył: 4 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2016r. 17:19  
Cytuj
Pierwotny wątek został co prawda zamknięty, ale pojawiła się informacja, która może zainteresować byłych i aktualnych klientów MM Polska :
"Multimedia Polska ukarana i zobowiązana do rekompensaty publicznej przez UOKiK"
Źródło: Bankier.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2016r. 17:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2016r. 17:50  
Cytuj
Bardzo dobrze należało się!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 206
Dołączył: 13 Lut 2016r.
Skąd: z pięknych miejsc :)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2016r. 20:25  
Cytuj
ok

Bardzo dobrzewykrzyknik

Wstyd żeby operator nie podawał numeru telefonu bezpośrednio do odziału w mieście tylko ogólną infolinie.

Lubisz przejażdżki, jazdę i czuć smak wolności? Napisz: http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=816167
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Lut 2016r. 21:27  
Cytuj
To jest w ogóle debilna firma. Kilka dni temu zrezygnowałam z TV u nich . Od tamtej pory codziennie wydzwaniają do mnie, a że nie odbieram, to wysyłają SMS-a że nowa oferta dostępna pod jakimś tam numerem zaklopotany Bo niby ktoś po to rezygnuje, żeby za tydzień lecieć po nową ofertę ?nie wiem

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lut 2016r. 21:48  
Cytuj
CYTAT
Bo niby ktoś po to rezygnuje, żeby za tydzień lecieć po nową ofertę ?nie wiem

Jak ja przyszedłem do nich podpisać rozwiazanie umowy, to na chwilę przed podpisem dostałem taką ofertę, że wyszedlem zadowolony z przedłużoną umową. Może warto odebrać? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2016r. 22:00  
Cytuj
Tylko nie dajcie sie nabrac na internet + prąd... Telefonicznie pani powiedziala mi ze nie można teraz mieć samego neta, tylko trzeb wziąść :
a) z routerem
b) z netem mobilnym
c) z pradem
w biurze obsługi pani powiedziala ze oczywiscie mozna miec sam internet....

...ŻYCIE GROZI ŚMIERCIĄ....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2016r. 22:03  
Cytuj
Rozwiązałem z nimi umowę w zeszłym roku. Obecnie jestem zadowolonym posiadaczem Cyfrowego Polsatu, abonament 49.90zl w tym było 6 miesięcy za darmo, wychodzi abonament jak w Multymediach a jaka różnica w jakości obrazu i ilości programów.
Rozwiązujcie umowy z Multymediami, naprawdę warto. ok

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Lut 2016r. 06:41  
Cytuj
Tak z czystej ciekawości spojrzałem na ofertę właśnie Cyfrowego Polsatu i za 39,99zł widzę to co poniżej. Zawsze wrażenie robi liczba kanałów: 84! Należy pamiętać, by zrobić przy tym selekcję. Ja najpierw odejmuję od tej liczby kanały w wersji HD i SD, bo oczywistym jest, że dostawca liczy oba, a obu tych samych kanałów jednocześnie nie da się oglądać. Później odejmuję kanały zapychacze tj. Polonia 1, Mango TV, Russia TV etc., a na końcu wszystkie kanały w prezencie (tu nie są wliczane w pulę ogólną, ale spotkałem się z takimi praktykami, że były sumowane), bo zawsze po kilku miesiącach zostajemy bez nich i tak naprawdę wtedy dopiero mamy to za co płacimy i możemy skonfrontować ofertę z ceną. (ja też wywalam z głowy kanały muzyczne, bo ich nie oglądam zwykle, do słuchania mam radio, a oglądanie małoletnich debili na jakichś Eska TV przyprawia mnie o mdłości, o MTV czy VIVIE nie wspominając). I tak zgodnie z obrazkiem poniżej, w ofercie CP z 84 kanałów robi mi się 64 z tego odrzucając muzyczne zostaje 56. I to jest dla mnie wyznacznik liczby kanałów. Teraz wystarczy spojrzeć jakie to kanały, a jakich brakuje (np. po 6 miesiącach zostaję bez jednej telewizji informacyjnej TVN24, a informacyjne mają u mnie priorytet)

Obrazek

Co do MM i oferty. Polityka tej firmy jest nielogiczna. Brak kontaktu telefonicznego do BOK w STW jest kuriozalny. Zadzwonić można jedynie do infolinii ogólnopolskiej, gdzie, jak sami przyznają, nie mają pojęcie nt. ofert w Stalowej Woli. Jedyne co proponują, to przejść się osobiście. Ja im już nie raz proponowałem w Stw, że jak im Multimedia nie chce telefonu założyć, to są inne firmy, które nie odmawiają klientom. Niemniej jednak oferta w STW była swego czasu chyba atrakcyjniejsza niż ogólnopolska. Nie wiem jak to teraz wygląda dokładnie. Trzeba przeglądać, analizować, negocjować. Pamiętajcie, że dla nich najważniejszy jest klient, a szczególnie ten, który da się zakręcić i zapłacić dużo otrzymując niewiele w zamian. Pozdro.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2016r. 06:52  
Cytuj
z MM łączy mnie juz tylko telefon, tv juz wypowiedziałem, mi wystarczy 24 kanały z naziemnej bo i tak prktycznie tv nie ogladam uśmiech, po co wiec placic za cos z czego sie nie korzysta? jak chce film obejrzec lub poczytac informacje to napewno nie w TV.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Lut 2016r. 06:53  
Cytuj
Nie mam TV od kilku lat umiech Wcześniej miałem TVP1 i TVP2. Zupełnie nie rozumiem o co Wy się tak sr... z tymi kanałami jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Lut 2016r. 09:48  
Cytuj
Jak jest kanałami Eleven i Eleven Sports w Multimedii? Dostępne są w Stalowej Woli? Jeden facet na infolinii powiedział mi, że są dostępne, a inna babka powiedziała, że nie są dostępne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2016r. 10:20  
Cytuj
Kanały Eleven i Eleven Sports są dostępne w Stalowej Woli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Lut 2016r. 10:22  
Cytuj
Kto w dzisiejszych czasach jeszcze telewizje ogląda...?mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2016r. 10:38  
Cytuj
ja oglądam
alekino+ czy też tvpkultura

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Lut 2016r. 10:52  
Cytuj
CYTAT
Kanały Eleven i Eleven Sports są dostępne w Stalowej Woli.


Ty posiadasz może?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 10 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2016r. 10:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Bo niby ktoś po to rezygnuje, żeby za tydzień lecieć po nową ofertę ?nie wiem

Jak ja przyszedłem do nich podpisać rozwiazanie umowy, to na chwilę przed podpisem dostałem taką ofertę, że wyszedlem zadowolony z przedłużoną umową. Może warto odebrać? umiech


Byłem u nich wypowiedzieć internet. Przed podpisaniem papieru pani zaproponowała -nie ukrywam- dobre, niższe niż do tej pory ceny za różne prędkości. Ale i tak wypowiedzenie podpisałem, bo wiedziałem, że najlepsze oferty będą przedstawione telefonicznie przez dział utrzymania abonenta. I nie myliłem się - zawodowo przebili ceny pani z BOK Stalowa Wola.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Lut 2016r. 10:59  
Cytuj
CYTAT
Ale i tak wypowiedzenie podpisałem, bo wiedziałem, że najlepsze oferty będą przedstawione telefonicznie przez dział utrzymania abonenta. I nie myliłem się - zawodowo przebili ceny pani z BOK Stalowa Wola.

Bo jak się chce mieć dobrze i niedrogo, to trzeba umieć zakombinować. Jak oni z nami, tak i my z nimi, nie trzeba się od razu żalić. Inna rzecz, że wydaje mi się, że MM jest bardziej elastyczne z ofertą niż molochy jak chociażby Cyfrowy Polsat, więc warto próbować.

CYTAT
Kto w dzisiejszych czasach jeszcze telewizje ogląda...?mlotek

Ja wiem, że w dzisiejszych czasach już się nie ogląda telewizji, nie czyta książek, nie chodzi do teatru, nie słucha audycji radiowych... w dzisiejszych czasach ambitne wideo należy oglądać na YT, wiedzę czerpać z demotywatorów, świat podziwiać z Instagrama, a o polityce czytać na Twitterze. Wtedy nie trzeba się bić młotkiem po głowie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 12 Lis 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Lut 2016r. 05:08  
Cytuj
Szopen nie oglądam tv bo wole książki, a jak chce obejrzeć dobry film itp to znajduje go sobie w internecie i oglądam nie niepokojony glupawymi reklamami...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 11 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2016r. 13:06  
Cytuj
Złożyć rezygnację w biurze w Stalowej Woli. Dostaniesz od nich lepszą ofertę ale należy poczekać na ofertę z centrali (zadzwonią). Wtedy się opłaca. Mój przykład: pełny pakiet TV z C+, internet, telefon (najtańszy abonament). Za wszystko płacę teraz 99 zł. Płaciłem ponad 200 zł do tej pory. Powodzenia!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2016r. 16:40  
Cytuj
wypowiedzialem umowe na Canal+
i
przeoczyli mnie wyciepac
mam za darmo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2016r. 17:31  
Cytuj
@alfz,kolego wyciepią Cię wyciepią za 2-3 miesiące. Przerabiłem z nimi różne warianty, miałem mieć przez cały okres umowy BBC wszystkie programy polskojęzyczne po 4 miesiącach zabrali i dali jakieś nieoglądalne ścierwo . Po mojej interwencji pani z którą spisywałem umowę Pani o czarującym uśmiechu stwierdziła, pan nie wiedział że mamy takie prawo. Specjalnie pytałem o BBC parę razy,tak oczywiście ma Pan to zagwarantowane.
Mijam ich szerokim łukiem.

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2016r. 19:11  
Cytuj
ale juz rok mam za darmo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2016r. 10:32  
Cytuj
Multimedia to jedna wielka pomyłka. Mam 2 lata już Internet od nich. Podpisując umowę wybraliśmy z mężem abonament za 49 a tu przez kilka miesięcy przychodzi wyższy o kilkanaście złotych. Z poczatku myśleliśmy, że to jakieś pierdoły za instalację itp. Po czym zadzwoniłam do nich. Okazało się, że to usługa multisaver bodajże i żeby ją wyłączyć obowiązuje mnie okres wypowiedzenia uwaga: 3 MIESIĄCE!!! Przy podpisywaniu umowy nie było słowa o tym. Moim zdaniem o wiele lepiej korzystać z usług miejscowych :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mix
mix
mix
Posty: 178
Dołączył: 13 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2016r. 10:59  
Cytuj
Nie moźna się do nich dodzwonić, jakaś kpina a w tv dalej brak sygnału.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 825
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2016r. 11:06  
Cytuj
CYTAT
Nie moźna się do nich dodzwonić, jakaś kpina a w tv dalej brak sygnału.


U mnie wszystko działa nie wiem

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »