NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Uwaga na pseudo znajomych na portalu nasza-klasa, np.\"wszyscy ludzie cały świat\"
Posty: 121
Dołączył: 14 Lis 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2009r. 13:49  
Cytuj
Tu macie link co się wyprawia z waszymi zdjęciami a takich stron jest tysiące http://naszaklasapeel.pinger.pl/p/1może sami się znajdziecie??? Pisze ten post bo większość teraz ma zablokowane konta ale w swoich znajomych mamy pełno kont fikcyjnych typu „Stalowa wola i okolice” lub nawet „Fani portalu stalowemiasto” a te osoby będąc w naszych znajomych mają dostęp to naszych zdjęć a skąd mamy pewność że ta osoba nie udostępnia naszych zdjęć niepowołanym osobom. Moja rada pousuwajcie te bzdety z swoich znajomych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2009r. 13:49  
Cytuj

 
 
 
 
~~fwsed
ff
Wysłany: 19 Marz 2009r. 14:05  
Cytuj
Fani StaloweMiasto ma osoba troche zeswirowana i pelna mysli zboczonych smiech2 ale lubie go smiech2 pozdro dla Cie smiech2

 
 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 15 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2009r. 20:34  
Cytuj
Tu chodzi bardziej o piętnowanie kretynizmu niż naruszanie prywatności w celu... no właśnie... po co ktoś miałby rozpowszechniać normalne zdjęcia? co w nich ciekawego?
Dopóki nie pokażesz się:
-ubrany jak płeć przeciwna
-roznegliżowany
-pijany jak bela
bądź promując jakiekolwiek inne formy nie przez wszystkich akceptowanego ekshibicjonizmy nie musisz czuć się zagrożony.

http://www.joemo(...)Klasy.pl

http://www.youtu(...)eSQ4OutU
http://www.youtu(...)A0p7-d9A

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2009r. 01:38  
Cytuj
Ja tylko czekam teraz na to kiedy konta fikcyjne się pozmieniają. Tego jest od zawalenia a ludzie po prostu zapraszają byle mieć więcej znajomych (sick!). A niech teraz te konta zamienia się z np:

"najpiękniejsze kobiety Stalowej Woli"
zmieni nazwę na

"największe k****szcze Stalowej Woli" (przykład)

Ludzie, ogarnijcie się trochę z tym całym NK. Robicie sobie z tego już second life :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 24 Marz 2009r. 02:51  
Cytuj
O JEJKU! Moje publiczne prywatne fotografie zostaly wystawione na widok publiczny! Prosze panstwa, w internecie jak w przyrodzie nic nie ginie - niewazne czy "udostepnimy" to cioci, wujkowi czy wszystkim :-) Takie 'uwaga na fikcyjne konta' to szczyt hipokryzji - wystawiam cos na widok publiczny, ale ty, ty i ty nie mozecie patrzecumiech No prosze mnie nie rozsmieszac, trzeba isc spac a tu nie moge sie przestac smiac z naiwnosci i plycizny umyslowej co niektorychumiech

 
 
 
 
ZTW
ZTW
ZTW
Posty: 109
Dołączył: 4 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2009r. 13:56  
Cytuj
@Call

Mając na N-K mniej niz 500 "znajomych" to tak na prawdę jesteś "nikim", więc chcąc czy też nie musisz jakoś podreperować ten licznik "zajefajności" właśnie poprzez dodawanie w poczet grona osób sobie znanych kont fikcyjnych. Ot cała tajemnica umiech

P.S. Gdzie tu się ustala stopkę na tym forum?

Zabiorę Twoją Wypłatę
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2009r. 20:00  
Cytuj
CYTAT
P.S. Gdzie tu się ustala stopkę na tym forum?


po zalogowanie, na stronie glownej po lewej klikasz moje konto ->mój profil -> ustawienia.

jak chcesz użyć HTML'a to pozbaw go cudzysłowów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2009r. 07:12  
Cytuj
A ja mam w doopie n-k umiech To dobre dla starych bab, koorew i gnojuf-napinaczy smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ifg
ff
Wysłany: 5 Kwie 2009r. 10:33  
Cytuj
sprzedam konto na naszej klasie 650 znajomych pw me

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »