NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 30 31 32 33 34 35 36 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 11:48  
Cytuj
CYTAT
Rozumiem Klemens że jesteś zadeklarowanym ateista . Dobrze Cię zrozumiałem ?


Nie jestem ateista

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 11:48  
Cytuj

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 739
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 11:50  
Cytuj
Witam

Dyskusję o aborcji przenieście sobie do właściwego tematu. Kto ma wrzucić, ten i tak wrzuci - wasze rozważania zapewne tego nie zmienią..... Niech każdy pomaga, jak chce i może, a będzie dobrze.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 11:53  
Cytuj
CYTAT
Witam

Dyskusję o aborcji przenieście sobie do właściwego tematu. Kto ma wrzucić, ten i tak wrzuci - wasze rozważania zapewne tego nie zmienią..... Niech każdy pomaga, jak chce i może, a będzie dobrze.

Pozdrawiam


Kropka

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 11:55  
Cytuj
CYTAT
Kolejny tekst z "raz prozą,raz rymem..." Wiecie co...? Tak sobie pomyślałem, że ja chyba założę jakąś własną fundację dobroczynną. umiech Na przykład: Wielonarodowa Organizacja Światowego Pokoju, w skrócie - WOŚP. Prezesem tej fundacji będę: Ja. Decyzje będzie podejmował, kierujący się demokratycznymi zasadami, specjalnie powołany w tym celu zarząd w składzie: Ja.

Fundacja będzie miała w założeniu dbać o to, żeby na świecie panował pokój. Czy może być jakiś piękniejszy, bardziej altruistyczny cel...? umiech A jak Moja fundacja zamierza ten cel osiągnąć? A gówno was to obchodzi, nie wasz zasmarkany interes. Wy macie tylko wpłacać forsę na numer konta który podam i o nic nie pytać. Ciekawscy się znaleźli, cholera jasna. Ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Wiedzieć to każdy by chciał, a wpłacać ni ma komu! : /

No ale dobra już, dobra. Skoro tak bardzo ciśniecie, to uchylę rąbka tajemnicy. Chociaż nie muszę. Ale znajcie Moją łaskę. Jednym z Moich głównych obowiązków będzie dbanie o księgowość i liczenie hajsu który będziecie mi masowo wpłacali. Ale w każdym miesiącu poświęcę godzinę na udzielanie wywiadów, adorowanie Mnie za Moje Dobre Serduszko i całowanie Mnie w rękę przez ustawiony pod Moją fundacją tłum (który za każdym razem będzie pojawiać się spontanicznie).

Jeśli wolontariusze będą chcieli pomóc Mojej fundacji i zbierać pieniążki do puszek, nie widzę problemu. Oczywiście nie za darmo - ale drogo im za tę przyjemność nie policzę, dogadamy się. Do każdej puszki naleję trochę wody i wrzucę po kilka piranii, żeby jakiś mały złodziejaszek nie pchał tam łapsk po nie swoje pieniądze, hehe.

Z każdych (podkreślam: Z KAŻDYCH!) dziesięciu tysięcy euro wpłaconych na konto mojej fundacji, jedną złotówkę przeznaczę na tacę. W intencji światowego pokoju. A co z resztą wpłaconych pieniędzy?

Znowu zaczynacie...? -_-

Przecież chyba lepiej przeznaczać jedną złotówkę na światowy pokój niż nie pomagać wcale, nie?! -_- Źle mówię?! Ci, którzy sami nie pomagają zachować pokoju na świecie, nie mają prawa Mnie krytykować. B|

I w ogóle, nie drażnijcie Mnie, bo jak jeszcze raz usłyszę pytanie o faktury to wejdę na stół (jak taki jeden), i zacznę dramatycznym, teatralnym tonem krzyczeć na was tymi samymi słowami co on, cytuję: ,,Ludzie, ZWARIOWALIŚCIE...?! ZWARIOWALIŚCIE?! Oszaleliście?! Polska, oszaleliście?! Nie dość, że tracimy marki, straciliśmy ,,Solidarność", ludzie na świecie myślo, że to się zaczęło w Berlinie, chcecie mówić, że my chowamy pieniądze...? POCHRZANIŁO WAS?! Gdzie, powiedzcie gdzie chowam te pieniądze! Zróbcie coś dla innych (w przypadku mojej fundacji: dla światowego pokoju), a wtedy będziecie mieć możliwość mówienia o tym, co może zrobić inna osoba."

I już. Szach mat. B| Wpłacać i nie marudzić...! :* A jak nie wpłacicie i wybuchnie wojna, to potem pretensje miejcie tylko do siebie.



Super tekst umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11751
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 11:56  
Cytuj
Dla Was kropka. Dla Nas nie.

Klemens jeśli nie jesteś ateistą, to zrewiduj człowieku swoje poglądy na sprawy o których tu dyskutowaliśmy. Naprawdę.

Antylewak ostatnio szaleje z tymi tekstami ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 739
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 12:00  
Cytuj
CYTAT
Dla Was kropka. Dla Nas nie.


Chłopie i ty się nazywasz chrześcijaninem!?! Niejeden ateista jest bliżej Boga wobec tego.... Nic nie zrozumiałeś z nauk głoszonych w Kościele. Pomagaj, a nie skłócaj !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11751
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 12:02  
Cytuj
Taka twoja opinia. Czy pokazuje prawdę? Nie sądzę. Widać nie czytałeś wszystkiego co napisałem w tym temacie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 12:28  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Dla Was kropka. Dla Nas nie.


Chłopie i ty się nazywasz chrześcijaninem!?! Niejeden ateista jest bliżej Boga wobec tego.... Nic nie zrozumiałeś z nauk głoszonych w Kościele. Pomagaj, a nie skłócaj !!!



Delta, powiedz to łysemu jąkale. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11751
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 12:30  
Cytuj
Rzeczywiście - to jaki przykład daje Owsiak.....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 739
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 12:58  
Cytuj
CYTAT



Delta, powiedz to łysemu jąkale. umiech


Określenie odzwierciedlające miłość do bliźniego...

Myślę, że Jurek Owsiak potrafił poruszyć cały kraj, aby zrobić coś dobrego i chwała mu za to. Nasz kraj jest biedny i każda zbiórka w szczytnym celu zorganizowana obojętnie przez kogo ma tu rację bytu. A wam strasznie przeszkadza jego światopogląd, domniemane przekręty, Woodstock, łysina, jąkanie i Bóg wie, co jeszcze... gdyby zbierał ksiądz Mirek z Przeworska, to byłoby OK ok Mi osobiście czyjeś prywatne poglądy nie przeszkadzają - liczy się cel - może być nawet good ksiądz Mirek. Polacy są różni, mają zróżnicowane poglądy na wiele kwestii, dlatego nie może jedna część narzucać swej woli innej. Czy to tak trudno zrozumieć. Ja rozumiem wasz tok myślenia i wszystko byłoby OK, gdyby nie ta wasza zaciekłość. pozwólcie innym robić to, co uważają za słuszne i nie negujcie. Ot cała filozofia umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11751
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 13:05  
Cytuj
Prywatne poglądy wygłaszane publicznie, przez osobę publiczną, nie są prywatnymi poglądami. Ten facet obraża, wyzywa, zdarzyło mu się nawoływać do przemocy wobec dziennikarza.

Chrześcijanin co? Dobroczyńca ze swoimi Złotymi Melonami?

Bezinteresowny?

Pokojowo nastawiony?

Wzór do naśladowania?

potluczonypotluczony


Mamy prawo negować zło. Nikomu niczego nie zabraniamy.

Ot cała filozofia.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 13:31  
Cytuj
Panowie!
Proszę o dyskusję bez zaciekłości, bez wyzwisk i bez nienawiści.
Delta rozumie nasz tok rozumowania. Dzięki za zrozumienie!
Niech każdy zrobi tak jak uważa za słuszne w swoim sumieniu.
Amen.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11751
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 13:36  
Cytuj
"rsta" - odkąd nie wypowiada się tu banan, Ja Kaczyński, czy inni tego typu, nie ma wyzwisk i obrażania się nawzajem.

Czy coś przeoczyłem?

No dobra - padło "łysy jąkała" - trochę pochopnie myślę, że kolega tak napisał smiech2

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 13:51  
Cytuj
CYTAT
"rsta" - odkąd nie wypowiada się tu banan, Ja Kaczyński, czy inni tego typu, nie ma wyzwisk i obrażania się nawzajem.

Czy coś przeoczyłem?

No dobra - padło "łysy jąkała" - trochę pochopnie myślę, że kolega tak napisał smiech2


właśnie o to mi chodziło umiech

"zło dobrem zwyciężaj"
bł. ks. Jerzy Popiełuszko

zła złem nie zwyciężymy ...

a poza tym ja też mogę być łysy i się jąkać, no nie? smiech2

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11751
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 14:07  
Cytuj
Oczywiście.:szok: Zaklejaj kamerkę w lapku. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 739
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 15:04  
Cytuj
CYTAT
Panowie!
Proszę o dyskusję bez zaciekłości, bez wyzwisk i bez nienawiści.
Delta rozumie nasz tok rozumowania. Dzięki za zrozumienie!
Niech każdy zrobi tak jak uważa za słuszne w swoim sumieniu.
Amen.

Popieram

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 15:08  
Cytuj
CYTAT
Panowie!
Proszę o dyskusję bez zaciekłości, bez wyzwisk i bez nienawiści.
Delta rozumie nasz tok rozumowania. Dzięki za zrozumienie!
Niech każdy zrobi tak jak uważa za słuszne w swoim sumieniu.
Amen.

Popieram.


CYTAT
Klemens jeśli nie jesteś ateistą, to zrewiduj człowieku swoje poglądy na sprawy o których tu dyskutowaliśmy. Naprawdę.

Priv

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 15:18  
Cytuj
Kolejny wpis z "raz prozą,raz rymem..." Anna Grzybowska, była prominentna działaczka KOD-u:

,,Broniliśmy lidera - większość z nas prywatnie doskonale wiedziała, że to skurwysyństwo. Ja - po wielu mailach i pytaniach - napisałam post na ten temat i zawiesiłam go na stronie mojego regionu. Dostałam opierdol od Walter Chełstowski, który kazał mi to natychmiast zdjąć. Odmówiłam - zdjęli sami. O przekrętach w KODzie - krzyczymy o tym od wielu miesięcy. Nikt tego nie chciał słuchać. Materiały na ten temat miała między innymi Gazeta Wyborcza. Zadzwonił do mnie prominentny członek redakcji: "Anka, ja wiem, ze tak jest, ale kurwa zrozum - mamy szlaban na pisanie czegokolwiek takiego o KODzie. Nie chcę stracić pracy, kumasz?"

Ja tylko przypomnę od siebie, że wspomniany Walter Chełstowski, jeden z założycieli Komitetu Obrony Demokracji - jest zarazem jednym z założycieli Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie wierzysz? Wygoogluj. Minuta roboty.

Oj tam, oj tam, nie? umiech

A co do ,,Wyborczej" - przypomnijcie, jak brzmi slogan, którym ta gazeta się promuje? Jak to leciało?

,,Cenisz, kur.., dobre dziennikarstwo? Do ch..a?"

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 15:50  
Cytuj
Mamy tu na forum jakiegoś lewaka pacyfistę ? Miałbym do takiego dziwoląga pytanie odnośnie tolerancji na bron palną umiech
Przyzna się któryś do tego typu dziwactwa ?


Jeszcze odnośnie WOŚP tak dla przypomnienia:

Tak trzymać idioci, pamiętajcie że do puszek wrzucacie conajmniej dwa razy więcej niż rok temu smiech2smiech2smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 17:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT



Delta, powiedz to łysemu jąkale. umiech


Określenie odzwierciedlające miłość do bliźniego...

Myślę, że Jurek Owsiak potrafił poruszyć cały kraj, aby zrobić coś dobrego i chwała mu za to. Nasz kraj jest biedny i każda zbiórka w szczytnym celu zorganizowana obojętnie przez kogo ma tu rację bytu. A wam strasznie przeszkadza jego światopogląd, domniemane przekręty, Woodstock, łysina, jąkanie i Bóg wie, co jeszcze... gdyby zbierał ksiądz Mirek z Przeworska, to byłoby OK ok Mi osobiście czyjeś prywatne poglądy nie przeszkadzają - liczy się cel - może być nawet good ksiądz Mirek. Polacy są różni, mają zróżnicowane poglądy na wiele kwestii, dlatego nie może jedna część narzucać swej woli innej. Czy to tak trudno zrozumieć. Ja rozumiem wasz tok myślenia i wszystko byłoby OK, gdyby nie ta wasza zaciekłość. pozwólcie innym robić to, co uważają za słuszne i nie negujcie. Ot cała filozofia umiech


Ja też zauważyłem. Jakby wośp był identycznie taki sam, ale zamiast woodstocka organizował np. pielgrzymke a głowny jego prowadzący nie wypowiadał poglądów lub głosił poparcie dla poglądów prawicowych. Był bardziej sztuczny i fałszywy- wręcz wyrafinowany. Wiele obecnych głosów krytyki by ucichło.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 17:26  
Cytuj
CYTAT (ZSRR)
Andrzejku, przedwcześnie się goronczkujesz w tych swoich osondach, a co wtym dziwnego że pracując za garanicami naszego kraju płace podatki w Polsce ?


Dochód osiągasz w Polsce? Ubezpieczenie płacisz w Polsce?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 17:29  
Cytuj
CYTAT (mirek777 )


Popierając eutanazję? zaklopotanyok



A co ma do tego poparcie? Czy to oznacza przymus? Czy może jednak danie człowiekowi wolnego wyboru?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 17:35  
Cytuj
CYTAT (rsta )


Tak, masz rację. Daje wybór czy zabić człowieka czy nie :szok: :szok: :szok:
Zaraz, zaraz, chyba coś przeoczyłem ...
To jakieś nowe prawo mamy w Polsce, że wolno ludzi zabijać?
Czy Ty nie chcesz zakazu zabijania ludzi?
Andrzejku, róbta co chceta, tak?


Prawo się nie zmieniło. Również w zakresie popierania eutanazji lub aborcji. Nie ma to nic wspólnego z róbta co chceta. Chcesz porozmawiać załóż temat o tym to temat o Orkiestrze.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 17:39  
Cytuj
Nadejszła wiekopomna chwila - TVP nie będzie transmitować finału WOSP.
TVN to podobno zrobi, czas antenowy, wozy transmisyjne, praca reporterów wszystko za darmo. Całkiem ładnie. Owsiak raczej nic nie odpali, wszystko idzie na sprzęt medyczny i Mrówkę Małą czy tam Całą.
Stacja nie przez wszystkich lubiana, może teraz przekona co niektórych do siebie swoją działalnością charytatywną.
TVP to robiła przez lata, kolej teraz na TVN.
Potem może Polsat, oni tez tak trochę lewitują hehe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 17:51  
Cytuj
CYTAT (mirek777 )
"rsta" - odkąd nie wypowiada się tu banan, Ja Kaczyński, czy inni tego typu, nie ma wyzwisk i obrażania się nawzajem.

Czy coś przeoczyłem?

No dobra - padło "łysy jąkała" - trochę pochopnie myślę, że kolega tak napisał smiech2



To kolega obrażał, to nie ma sprawy? ;-) ehh

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 30 31 32 33 34 35 36 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »