NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 29 30 31 32 33 34 35 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 11751
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 08:50  
Cytuj
CYTAT
Mirku jak zaglądam w temat dla POkemonów i widzę to zbydlęcenie ..to jak porządny człowiek dla odreagowania czasami wytarza się w błotku jak warchlak ... to raczej mu nie zaszkodzi ok



bananku - zdjęć, gdzie na Woodstock "młodzieńcy" chodzą bez majtek, a "dziewczęta" bez staników z oczywistych względów nie zamieszczam - pełno ich w internecie.

Porządny człowiek i takie zachowania? zaklopotany
Dla mnie to zwykłe k..... stwo.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 08:50  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 09:10  
Cytuj
CYTAT (mirek777)


Z geriatrii to najlepsze było poparcie Owsiaka dla eutanazji.
Dopiero po oburzeniu społecznym, po jego wypowiedzi - żeby jakoś załagodzić sytuację, ktoś mu podsunął pomysł, żeby coś kupić na oddziały geriatryczne.

Wynik złego zarządzania a nie braku środków. Owsiakowi też zarządzanie i pomysły na sprzęt nie zawsze wypalają.
Po co kupować sprzęt, który potem zalega w magazynach? - chyba po to, by jego producent pozbył się towaru ze swoich magazynów...?


Złe zarządzanie na geriatrii?? ;-) Delikatnie mówiąc ;-) Dobre sobie, coś w tym jest ;-)
Owsiak przywrócił tym ludziom godność. Jesteś w stanie to zrozumieć?

Jaki sprzęt zalega w magazynach? Możesz to czymś potwierdzić? Czy to wiedza ogólna tzn. napisał jakiś łapek na forum?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 739
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 09:11  
Cytuj
CYTAT
Wolontariusze czekają

Obrazek


Witam

A cóż złego jest w kąpieli błotnej??? Podobno dobrze robi na cerę... Dobra zabawa, ale wy o "jedynie słusznych poglądach" widzicie w tym jakieś zło mlotek, zgorszeniemlotek??? Pewnie zakazalibyście wszystkich koncertów, oprócz piosenki religijnejmlotek Świat jest różnobarwny, kolorowy, a wasze średniowieczne poglądy chcecie narzucać innym. Kto nie był za młodu buntownikiem i w mądry sposób nie przeciwstawiał się zastanej rzeczywistości, ten na starość będzie łajdakiem. Na Woodstocku bawi się rokrocznie pół miliona ludzi, a wy tą setkę zdegenerowanych podnosicie do rangi całości. Waszym tokiem rozumowania należy zamknąć kościoły, bo spotyka się tam pijaków i degeneratów. Paranoja, ale cóż.... I tak będziecie upierać się przy swoich racjach sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 09:13  
Cytuj
CYTAT (mirek777 )

bananku - zdjęć, gdzie na Woodstock "młodzieńcy" chodzą bez majtek, a "dziewczęta" bez staników z oczywistych względów nie zamieszczam - pełno ich w internecie.

Porządny człowiek i takie zachowania? zaklopotany
Dla mnie to zwykłe k..... stwo.


Adam i Ewa w raju nie mieli bielizny mlotek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 09:18  
Cytuj
Andrzejku, przedwcześnie się goronczkujesz w tych swoich osondach, a co wtym dziwnego że pracując za garanicami naszego kraju płace podatki w Polsce ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 763
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 09:22  
Cytuj

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11751
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 09:23  
Cytuj
CYTAT

Złe zarządzanie na geriatrii?? ;-) Delikatnie mówiąc ;-) Dobre sobie, coś w tym jest ;-)
Owsiak przywrócił tym ludziom godność. Jesteś w stanie to zrozumieć?



Popierając eutanazję? zaklopotanyok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 10:00  
Cytuj
Po co czepiać się Woodstocka jak co sobote w dyskotekach i podobnych imprezach młodzi robią jeszcze gorsze rzeczy.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 10:07  
Cytuj
CYTAT (Andrzej_2.0)

Co do aborcji i eutanazji to On popiera jak napisałeś. Jak normalny człowiek daje innemu wybór. Nie zachęca, nie namawia. Daje wybór. Tacy jak Ty chcieli by zakazu co za tym idzie zmusić. Nie przychodzi Wam do głowy, że człowiek może decydować o samym sobie.


Tak, masz rację. Daje wybór czy zabić człowieka czy nie :szok: :szok: :szok:
Zaraz, zaraz, chyba coś przeoczyłem ...
To jakieś nowe prawo mamy w Polsce, że wolno ludzi zabijać?
Czy Ty nie chcesz zakazu zabijania ludzi?
Andrzejku, róbta co chceta, tak?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11751
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 10:08  
Cytuj
CYTAT
Po co czepiać się Woodstocka jak co sobote w dyskotekach i podobnych imprezach młodzi robią jeszcze gorsze rzeczy.


Ale nie za pieniądze darczyńców.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 10:24  
Cytuj
CYTAT
Po co czepiać się Woodstocka jak co sobote w dyskotekach i podobnych imprezach młodzi robią jeszcze gorsze rzeczy.


Ty jednak Klemens masz zarąbiste podejście do sprawy umiech idąc twoim tokiem rozumowania to jaki jest sens zamykania przestępców skoro na ich miejsce pojawiają się następni ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11751
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 10:32  
Cytuj
Po wpisaniu w google "przystanek woodstock" i wybraniu zakładki "grafika" - trafiłem na takie zdjęcie. Jeśli przedstawia ono wolontariusza, który odbiera swoje "podziękowanie" od organizatorów, to rodzi się pytanie: "czy on teraz zbiera na alkohol?" "na co zbierał w czasie finału?"

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 10:34  
Cytuj
Eutanazja, aborcja -to nie to samo co zabicie człowieka. Jeżeli nie są używane ot tak a tylko z konieczności.
W prawie powinny być dopuszczone w skrajnych przypadkach. Bo calkowicie zakazane są nie fer ze strony zakazującego.
Przecież tu nie chodzi o eutanazje chorego na przeźiębienie ani aborcje jako sposobu na wpadkę.
I co najważniejsze- to, że prawo pozwalało by w skrajnościach tego dokonać nie znaczy przecież że trzeba to robić. Chodzi o poszanowanie woli innych. Bo życia nie da się ułożyć na zasadzie samych zakazów i nakazów.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11751
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 10:38  
Cytuj
CYTAT
Eutanazja, aborcja -to nie to samo co zabicie człowieka.



Oszalałeś. zaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 10:38  
Cytuj
Kolejny tekst z "raz prozą,raz rymem..." Wiecie co...? Tak sobie pomyślałem, że ja chyba założę jakąś własną fundację dobroczynną. umiech Na przykład: Wielonarodowa Organizacja Światowego Pokoju, w skrócie - WOŚP. Prezesem tej fundacji będę: Ja. Decyzje będzie podejmował, kierujący się demokratycznymi zasadami, specjalnie powołany w tym celu zarząd w składzie: Ja.

Fundacja będzie miała w założeniu dbać o to, żeby na świecie panował pokój. Czy może być jakiś piękniejszy, bardziej altruistyczny cel...? umiech A jak Moja fundacja zamierza ten cel osiągnąć? A gówno was to obchodzi, nie wasz zasmarkany interes. Wy macie tylko wpłacać forsę na numer konta który podam i o nic nie pytać. Ciekawscy się znaleźli, cholera jasna. Ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Wiedzieć to każdy by chciał, a wpłacać ni ma komu! : /

No ale dobra już, dobra. Skoro tak bardzo ciśniecie, to uchylę rąbka tajemnicy. Chociaż nie muszę. Ale znajcie Moją łaskę. Jednym z Moich głównych obowiązków będzie dbanie o księgowość i liczenie hajsu który będziecie mi masowo wpłacali. Ale w każdym miesiącu poświęcę godzinę na udzielanie wywiadów, adorowanie Mnie za Moje Dobre Serduszko i całowanie Mnie w rękę przez ustawiony pod Moją fundacją tłum (który za każdym razem będzie pojawiać się spontanicznie).

Jeśli wolontariusze będą chcieli pomóc Mojej fundacji i zbierać pieniążki do puszek, nie widzę problemu. Oczywiście nie za darmo - ale drogo im za tę przyjemność nie policzę, dogadamy się. Do każdej puszki naleję trochę wody i wrzucę po kilka piranii, żeby jakiś mały złodziejaszek nie pchał tam łapsk po nie swoje pieniądze, hehe.

Z każdych (podkreślam: Z KAŻDYCH!) dziesięciu tysięcy euro wpłaconych na konto mojej fundacji, jedną złotówkę przeznaczę na tacę. W intencji światowego pokoju. A co z resztą wpłaconych pieniędzy?

Znowu zaczynacie...? -_-

Przecież chyba lepiej przeznaczać jedną złotówkę na światowy pokój niż nie pomagać wcale, nie?! -_- Źle mówię?! Ci, którzy sami nie pomagają zachować pokoju na świecie, nie mają prawa Mnie krytykować. B|

I w ogóle, nie drażnijcie Mnie, bo jak jeszcze raz usłyszę pytanie o faktury to wejdę na stół (jak taki jeden), i zacznę dramatycznym, teatralnym tonem krzyczeć na was tymi samymi słowami co on, cytuję: ,,Ludzie, ZWARIOWALIŚCIE...?! ZWARIOWALIŚCIE?! Oszaleliście?! Polska, oszaleliście?! Nie dość, że tracimy marki, straciliśmy ,,Solidarność", ludzie na świecie myślo, że to się zaczęło w Berlinie, chcecie mówić, że my chowamy pieniądze...? POCHRZANIŁO WAS?! Gdzie, powiedzcie gdzie chowam te pieniądze! Zróbcie coś dla innych (w przypadku mojej fundacji: dla światowego pokoju), a wtedy będziecie mieć możliwość mówienia o tym, co może zrobić inna osoba."

I już. Szach mat. B| Wpłacać i nie marudzić...! :* A jak nie wpłacicie i wybuchnie wojna, to potem pretensje miejcie tylko do siebie.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 10:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Po co czepiać się Woodstocka jak co sobote w dyskotekach i podobnych imprezach młodzi robią jeszcze gorsze rzeczy.


Ty jednak Klemens masz zarąbiste podejście do sprawy umiech idąc twoim tokiem rozumowania to jaki jest sens zamykania przestępców skoro na ich miejsce pojawiają się następni ?






Jedno z drugim nie ma wspólnego- nie myśl sposobem demotywatorów.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 10:41  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Eutanazja, aborcja -to nie to samo co zabicie człowieka.



Oszalałeś. zaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotany


Z całego wpisu wybierasz tylko część

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11751
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 10:42  
Cytuj
Bo na to nie ma wytłumaczenia. Dla takich rzeczy nie ma usprawiedliwienia.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 10:51  
Cytuj
CYTAT
Bo na to nie ma wytłumaczenia. Dla takich rzeczy nie ma usprawiedliwienia.


Czyli uważasz że w skrajnych przypadkach powinno się wszystko zostawić losowi. Nawet życie matki która dla jednego nienarodzonego ma ryzykować lub poświęcić swoje a mając jeszcze inne dzieci już urodzone

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11751
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 11:01  
Cytuj
W takiej sytuacji pozostawiam decyzję matce dziecka. Jej sumienie, jej zdrowie, jej życie.

Jestem Katolikiem - dla mnie sprawa jest jasna.

Wierz mi, że są kobiety, które w takiej sytuacji ryzykują. Z miłości do tego nienarodzonego.



http://www.maryp(...)lish.htm

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 11:07  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Bo na to nie ma wytłumaczenia. Dla takich rzeczy nie ma usprawiedliwienia.


Czyli uważasz że w skrajnych przypadkach powinno się wszystko zostawić losowi. Nawet życie matki która dla jednego nienarodzonego ma ryzykować lub poświęcić swoje a mając jeszcze inne dzieci już urodzone


Tu pokazujesz swój brak wiedzy wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik

W przypadku, gdy zagrożone jest życie matki i dziecka, to kobieta decyduje kogo ratować wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik

Tu nawet KK ma takie samo zdanie wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik

Ale tu nie dochodzi do aborcji dziecka tylko do ratowania życia matki, czego wynikiem już niestety może być śmierć dziecka

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 11:17  
Cytuj
No właśnie chodzi tylko o wybór w skrajnych przypadkach.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11751
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 11:19  
Cytuj
No to podałeś jeden - który wyjaśniliśmy Ci. A używasz liczby mnogiej.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 11:20  
Cytuj
Rozumiem Klemens że jesteś zadeklarowanym ateista . Dobrze Cię zrozumiałem ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Sty 2017r. 11:30  
Cytuj
Nie wiem dlaczego tak mnie śmieszy jak banan pisze że jest katolikiemjezyk
W szkołach trwa wielka żebranina,chodzą od klasy do klasy,akcja będzie trwała do końca tygodnia.Spróbuj tylko nie dać to zaraz wyjdziesz nie wiadomo na kogo.Ciekawe kto w tym kotle miesza i sztucznie to nakręca.No pewnie-wprowadzić aborcje i eutanazję,to takie na czasie.Wszystko ma być piękne i młode a potem do kosza.Ludzie ocknijcie się co poniektórzy,zacznijcie myśleć a nie łykać głupoty które serwują wam media.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 29 30 31 32 33 34 35 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »