NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 23 24 25 26 27 28 29 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 763
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 10:00  
Cytuj

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 10:00  
Cytuj

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 10:13  
Cytuj
CYTAT
To potrzeba umiejętności logicznego i samodzielnego myślenia oraz otwartego umysłu. Ty jesteś zamknięty we własnym świecie plotek i pomówień. Nic więcej nie piszesz w żadnym temacie.


Ty ich olewaj, to są fanatycy, jak kogoś nie zwyzywają, nie naubliżają to mają zły dzień i spać nie mogą umiech
Gdybyś podał na forum swój adres, to masz drzwi gównem smarowane, napisy na ścianie lub mieszkanie spalone smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11751
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 10:15  
Cytuj
Po raz kolejny dochodzę do wniosku, że andriejka nie myśli. Szkoda chłopa. Co ten internet robi z ludźmi?

Bob - sugerujesz nienawiść:

No to ostatni fakt:

"Pocięte opony, na samochodzie wymalowany sprayem napis "Pisior pierd...ony" a w większość otworów auta wstrzyknięto piankę montażową. Od dwóch miesięcy nieznani sprawcy nękają przewodniczącą klubu radnych PiS w powiecie grójeckim Teresę Bednarską. Jej auto zostało doszczętnie zniszczone – alarmuje TVP Info"

popaprańcy znali jej adres.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 17 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 10:54  
Cytuj
CYTAT (edek)
Po raz kolejny dochodzę do wniosku, że andriejka nie myśli. Szkoda chłopa. Co ten internet robi z ludźmi?

Bob - sugerujesz nienawiść:

No to ostatni fakt:

"Pocięte opony, na samochodzie wymalowany sprayem napis "Pisior pierd...ony" a w większość otworów auta wstrzyknięto piankę montażową. Od dwóch miesięcy nieznani sprawcy nękają przewodniczącą klubu radnych PiS w powiecie grójeckim Teresę Bednarską. Jej auto zostało doszczętnie zniszczone – alarmuje TVP Info"

popaprańcy znali jej adres.


Edek ta agresja jest również tym na forum. Nie widzisz co sie dzieje? Wyzwiska, obelgi, insynuacje są na porządku dziennym. No ale gdy popierana przez ciebie strona tak sie zachowuje to tego nie zauważasz.


Jak reagowałeś na spalenie wozu transmisyjnego TVN?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 13:11  
Cytuj
Prym w ubliżaniu na tym forum Andrzejku, wiedzie Twój kolega banan .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 13:29  
Cytuj
A jak zareagowałes na podpalenie budki pod ruską ambasadą na zlecenie Sienkiewicza,a zrzucone na narodowców ?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11751
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 13:58  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 14:01  
Cytuj
CYTAT
Po raz kolejny dochodzę do wniosku, że andriejka nie myśli. Szkoda chłopa. Co ten internet robi z ludźmi?

Bob - sugerujesz nienawiść:

No to ostatni fakt:

"Pocięte opony, na samochodzie wymalowany sprayem napis "Pisior pierd...ony" a w większość otworów auta wstrzyknięto piankę montażową. Od dwóch miesięcy nieznani sprawcy nękają przewodniczącą klubu radnych PiS w powiecie grójeckim Teresę Bednarską. Jej auto zostało doszczętnie zniszczone – alarmuje TVP Info"

popaprańcy znali jej adres.

Nie odwracaj kota ogonem.
Ja mogę babce współczuć i potępić takie zagrywki. Sugerujesz że zrobił to ktoś ze Stalowej Woli, z tego forum zapytanie? bo ja pisałem o użytkownikach tego forum umiech
Po drugie skąd wiadomo, że sprawa polityczna co

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 14:05  
Cytuj
CYTAT
Prym w ubliżaniu na tym forum Andrzejku, wiedzie Twój kolega banan .

On nawet jak się odgryzie to zapoda jakiś temat lub odpowie na poprzedni. Fanatyków odpowiedzi to często tylko ubliżanie umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11751
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 14:07  
Cytuj
Ja pokazuję która strona podziału wprowadzonego z wyrachowaniem przez tuska i jego partię jest agresywna.
Musiało dojść do zabójstwa politycznego na śp. Marku Rosiaku, żeby niektórzy zdali sobie sprawę, że to szaleństwo. Tylko niektórzy otrzeźwieli z tego amoku nienawiści nakręcanego przez PO w myśl zasady "dziel i rządź".

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 14:08  
Cytuj
CYTAT (mirek777)

Obrazek


Wypadałoby to sprecyzować, kobiety i inni na czarnych protestach nie walczyli o łatwe dostępy do aborcji jako wyjścia z wpadki!

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11751
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 14:17  
Cytuj
One tam chciały nie tylko powstrzymać przegłosowanie ustawy projektu ordo iuris. Sam słyszałem jak mówiły o nieograniczonym dostępie do aborcji.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 14:26  
Cytuj
CYTAT
Ja pokazuję która strona podziału wprowadzonego z wyrachowaniem przez tuska i jego partię jest agresywna.
Musiało dojść do zabójstwa politycznego na śp. Marku Rosiaku, żeby niektórzy zdali sobie sprawę, że to szaleństwo. Tylko niektórzy otrzeźwieli z tego amoku nienawiści nakręcanego przez PO w myśl zasady "dziel i rządź".


Nie opowiadaj bajek, podział zaczął kurdupel słowami gdzie stało zomo a gdzie solidarność, a dołożył szef TVPis dziadkiem z wermachtu, gdybyś nie wiedział to za to został ukarany przez naczelnika smiech2 smiech2smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11751
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 14:32  
Cytuj
bob - bla bla bla. Tyle mam komentarzem tego co napisałeś.

Dobrze pamiętam przemysł nienawiści wobec śp. Prezydenta RP, profesora Lecha Kaczyńskiego. Zresztą, już gdy PO przegrało wybory w 2005 roku, tusk mimo to zażądał teki premiera, nie dostał jej i się zaczęło.... Co on by zrobił bez wyborczej, tvn i tok fm?
To była medialna rzeź.

"Dorżnąć watahę....." hmmmm - niezawodny zdradek

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 17 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 14:35  
Cytuj
CYTAT (mariusz12879 )
Prym w ubliżaniu na tym forum Andrzejku, wiedzie Twój kolega banan .


A wy bez winy? Będziesz się teraz licytował?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 17 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 14:37  
Cytuj
CYTAT (Antylewak )
A jak zareagowałes na podpalenie budki pod ruską ambasadą na zlecenie Sienkiewicza,a zrzucone na narodowców ?


Potępiam takie zachowanie. Niezależnie czy zleciłby to Sienkiewicz czy zrobiłby to ktoś z własnej inicjatywy. Takie zachowanie jest złe. Możesz gdzieś przytoczyć moją wypowiedź popierającą to spalenie?

czy ty edku teraz odpowiesz na moje pytanie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11751
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 14:40  
Cytuj
Obrazek

Bezinteresowność istnieje - ale między zwykłymi ludźmi. Bądźmy bezinteresowni dla siebie nawzajem.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 18 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 14:42  
Cytuj
A wy to, a wy tamto, typowa wypowiedz lewaka o wypranym mózgu. smiech2 Piszesz lichwiarzu dla samej idei pisania smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11751
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 14:44  
Cytuj
Próbują zakrzyczeć prawdę o sobie, swoich działaniach .... i tak dalej.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 17 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 14:47  
Cytuj
Edek z tytułu umowy o pracę to mniej niż 5 000 zł miesięcznie netto licząc zusy i podatki po stronie pracodawcy i oraz pracownika. Szału nie ma ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 18 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 14:57  
Cytuj
CYTAT
Edek z tytułu umowy o pracę to mniej niż 5 000 zł miesięcznie netto licząc zusy i podatki po stronie pracodawcy i oraz pracownika. Szału nie ma ;-)



Powiedz to wolontariuszom naciągacza którzy marzną na mrozie myśląc że to w szczytnym celu. smiech2smiech2smiech2



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 15:09  
Cytuj
CYTAT (Ja_Kaczynski)
...tytułu umowy o pracę to mniej niż 5 000 zł miesięcznie netto...

Wedlug kalkulatora wynagrodzeń to 6969,68 zł./mies. netto bez premii.W umowie o prace kwota brutto nie obejmuje składek ZUS po stronie pracodawcy(płatnika) a tylko po stronie pracownika.
A ta premia 6850 zł. za co?Jakież to osiągnięcia były w wykonywanej pracy,że przyznano za nie premię?Przychodzenie na czas do biura?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 17 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 15:15  
Cytuj
CYTAT (podróbka)
A wy to, a wy tamto, typowa wypowiedz lewaka o wypranym mózgu. smiech2 Piszesz lichwiarzu dla samej idei pisania smiech2


A co ty takiego wnosisz?


A co do pisania to wy a wy tamto to zwróć uwagę, że ludzie się wyzywają, obrażają w imię czego? Obronie partii, które mają nas w doopie?

Wygląda to tak: ja jadę po PiS i wytykam ich błędy, niespełnione obietnice lub spełnione po swojemu, zwyczajne kłamstwa wyborcze. A w odpowiedzi słyszę, że jestem kłamcą i lichwiarzem.

Dlatego mówi się o was wyznawcy bo wy nic nie przyjmujecie. Z waszej strony można usłyszeć tylko obelgi i wyzwiska.

Gdy zaczynam odpowiadać tym samym są mi naliczane punkty za łamanie regulaminu ;-) Dobra zmiana ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 17 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 15:16  
Cytuj
CYTAT



Powiedz to wolontariuszom naciągacza którzy marzną na mrozie myśląc że to w szczytnym celu. smiech2smiech2smiech2









Co mam powiedzieć, że to raptem 5000 zł/m-c za prowadzenie takiego przedsięwzięcia?


Feniks policzyłeś pensje brutto bez kosztów pracodawcy. Pracodawca jak wypłaca pensje to przelewa na konto ZUS swoją jak i twoją część. Więc w kosztach ma całą wartość. Plus oczywiście podatek dochodowy, który po bodajże 80 tysiącach przechodzi w 32%

Głupie pytanie z ta premią ;-) Nie wiem, nie jestem jej szefem ;-) ale premia brutto z kosztami pracodawcy 7000 rocznie to smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Policzyłem i w przybliżeniu jest tak:
Netto to 5600 + ZUS pracodawca 1444 + FGŚP 204 + ZUS pracownik 1096 + NFZ 621 + podatek 641. to koszty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 15:31  
Cytuj
Źle policzyłeś.
CYTAT (Ja_Kaczynski)
...Feniks policzyłeś pensje brutto bez kosztów pracodawcy...

Koszt pracodawcy nie jest liczony do zarobków brutto pracownika i nie jest ujmowany na umowie o pracę.Dla Twojej wiadomości:
Koszt całkowity zatrudnienia pracownika na umowę o pracę ze stawką roczną 144 654,36 zł. a na umowie 119 935,68 zł.
CYTAT (Ja_Kaczynski)
Głupie pytanie z ta premią ;-)

Dlaczego głupie?jak każde inne zadane z ciekawości i nie o wysokość premi w nim chodziło.
Oblicz to sobie tu:
http://www.banki(...)-placowy
Miesięcznie wpisz sobie kwotę 9995,00 zł,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 23 24 25 26 27 28 29 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »