NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 22 23 24 25 26 27 28 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 16:48  
Cytuj
Moderowano przez: magpie

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku


Zaczynasz mnie irytować ... sciana
Nie przeszkadza ci nazywanie mnie el.Bolkiem w najdelikatniejszych słowach ? A mi coś zarzucasz ? to forum już dawno sięgło ścieku ... ale jak ci S.M na to pozwala ... jego cyrk a ty jesteś jego ... hmm sroką nie wiem

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 16:48  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 9 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 16:56  
Cytuj
Odpowiem na pytanie....oczywiście ,że TAK wrzucimy.Nie mam najmniejszych wątpliwości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 17:15  
Cytuj
CYTAT (Inni)
Wygląda na to że masz jakąś wizje, uszczknij rąbka tajemnicy i przedstaw nam swój plan umiech

Nie tworze żadnych wizji ani tajemnic tylko uważam,że pieniądze ze składek nie trafiają tam gdzie powinny i są roztrwaniane.Jakby było inaczej to to WOŚP itp. twory nie miałyby racji bytu,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11782
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 18:11  
Cytuj
A ja myślę, że wośp to genialny pomysł na biznes. Tak zacząłem uważać po tym, jak Owsiak przestraszył się w sądzie i odmówił okazania dokumentów księgowych.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11782
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 18:12  
Cytuj
CYTAT

Zaczynasz mnie irytować ... sciana
Nie przeszkadza ci nazywanie mnie el.Bolkiem w najdelikatniejszych słowach ? A mi coś zarzucasz ? to forum już dawno sięgło ścieku ... ale jak ci S.M na to pozwala ... jego cyrk a ty jesteś jego ... hmm sroką nie wiem


banan pamiętam jak jako moderator zamieniłeś to miejsce w cuchnące kolesiostwem szambo.
Boli?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10610
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 18:34  
Cytuj
Podkabluje (troszeczkę):

pomysł na zakładanie na wielu forach (nie tylko w Polsce) tematu [PiS-jest-buraczany] z zastrzeżeniem ze musisz wyłącznie "dyskutować z sokiemzburaka" gdyż nie wolno napisać o innych partiach (bo nie na temat), nie był jego.




Ale chyba już domyśleliście się tego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 18:49  
Cytuj
No zdenerwował się chłopaczyna.Banan nie możesz zrozumieć że każdego razi twój chamski język pełen skatologicznych odniesień?Ciebie to trzebaby przez kolano przełożyć i parę klapsów dać to może byś coś zrozumiał.Jestem przeciwny biciu dzieci ale tak kiedyś ksiądz mi radził jak byłem u spowiedzi.Mówił że parę klapsów danych dziecku z miłości na pewno nie zaszkodzi.No a ty taki katolik pełną gębą to chyba rozumiesz.No więc za język którym posługujesz się tutaj wymierzam ci symbolicznie karę paru klapsów,wykonać,oskarżony i ukarany banan odmaszerować z płaczem do kąta

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 19:09  
Cytuj
CYTAT (mirek777)
A ja myślę, że wośp to genialny pomysł na biznes....

Też tak uważam a dowodem niech będą Owsiakowie na potwierdzenie linkktóry wkleiłeś wcześniej:http://kontrowersje.net/mamy_rekord_przez_6_lat_blisko_50_milion_w_do_podzia_u_dla_rodziny_owsiak_w

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 19:28  
Cytuj
Oczywiście że wrzucę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10610
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 19:44  
Cytuj

Na Sześciu Króli



Obrazek Sam el.Belzebub by nie wymyślił co KOD potrafi ok


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 17 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 19:59  
Cytuj
CYTAT (edek)
Nie da się w rok naprawić bałaganu z 8 lat.


Tymczasem nieco odbiegliśmy od tematu.potluczony

A co przed PO było dobrze? Nie było kolejek? zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 21:08  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (Inni)
Wygląda na to że masz jakąś wizje, uszczknij rąbka tajemnicy i przedstaw nam swój plan umiech

Nie tworze żadnych wizji ani tajemnic tylko uważam,że pieniądze ze składek nie trafiają tam gdzie powinny i są roztrwaniane.Jakby było inaczej to to WOŚP itp. twory nie miałyby racji bytu,



Feniks, nie odkryłeś nic nowego, każdy myślący o tym wie. Masz pomysł jak to naprawić ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11782
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 21:12  
Cytuj
CYTAT
A co przed PO było dobrze? Nie było kolejek? zaklopotany


Były. Powiedz mi andriejka - czy jakaś formacja oprócz PO rządziła w Polsce po 89 roku 8 lat? To dużo czasu na naprawienie służby zdrowia.okpotluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 21:15  
Cytuj
CYTAT (Inni)
Feniks, nie odkryłeś nic nowego, każdy myślący o tym wie. Masz pomysł jak to naprawić ?

Rozwiązanie według mnie jest bajecznie proste.Obsadzić stanowiska w NFZ odpowiedzialnymi ludzmi a pensje uzależnić od wyników.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11782
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 21:17  
Cytuj
Czyli chcesz zdrowie przerobić na wynik finansowy. Szpitale to nie przedsiębiorstwa. Tu nie ma produktu do wykonania czy sprzedaży usług. Takie pomysły dla nas - bardzo źle się skończą.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 21:27  
Cytuj
CYTAT
O jakich Ty ośmiu latach mówisz? Podobne hasła były po 1989 roku"dajcie nam chociaż cztery,pięć lat bo komuniści rządzili ponad czterdzieści lat..."
Od przemian w 1989 roku dwadzieścia siedem lat a tylko zmieniają się opcje przy korycie a zmian na lepsze jak nie widać było tak nie widać aby coś się zmieniło.


Feniks poszukaj sobie pana w kapeluszu z różdżką, to zrobi Ci Polskę na miarę Twoich oczekiwań i szybko umiech
Jeżeli nie widzisz różnicy Polska 1989 a 2016 to powinieneś zasięgnąć porady u okulisty umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 21:36  
Cytuj
Daj spokój mirek777 temu PO bo nie oto w tym chodzi.PO,PiS i reszta to jedna banda,którą już dawno powinno odsunąć.
CYTAT (mirek777)
Czyli chcesz zdrowie przerobić na wynik finansowy.

Nie chce ale dzisiaj tylko liczą się wyniki finansowe.Czy teraz lekarze,pielęgniarki czy urzędnicy z NFZ pracują za darmo abyś był zdrowy?
CYTAT (mirek777)
Szpitale to nie przedsiębiorstwa. Tu nie ma produktu do wykonania czy sprzedaży usług.

A co to są szpitale jak nie Zakłady Opieki Zdrowotnej?Produktu do wykonania może i nie ma bo nie jest to zakład produkcyjny a usługowy.Czy chirurgiczna operacja czy opatrzenie urazu lub podanie zastrzyku to nie jest usługa?
CYTAT (mirek777)
Takie pomysły dla nas - bardzo źle się skończą.

Jak widać po szpitalu"SANUS"nie jest tak źle skoro ma pacjentów i dalej inwestuje.
CYTAT (Bob12)
Jeżeli nie widzisz różnicy Polska 1989 a 2016 ..

Widzę i to bardzo wyraźną...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 21:46  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (Inni)
Feniks, nie odkryłeś nic nowego, każdy myślący o tym wie. Masz pomysł jak to naprawić ?

Rozwiązanie według mnie jest bajecznie proste.Obsadzić stanowiska w NFZ odpowiedzialnymi ludzmi a pensje uzależnić od wyników.


Nie od wyników, a od mniejszych kolejek i zadowolenia pacjentów.

Ludzie odpowiedzialni to tacy, którzy przypilnują, by pieniądze na leczenie szły faktycznie na leczenie !!!

Dlaczego WOŚP nie wspiera np Budzika Ewy Błaszczyk?
A może wspomaga ... wiecie?
Dlaczego nie wspiera takich obywatelskich działań, tylko usługi państwowe?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Sty 2017r. 22:30  
Cytuj
CYTAT (rsta)
Nie od wyników, a od mniejszych kolejek i zadowolenia pacjentów...

A czy zadowolenie pacjentów i likwidacja kolejek to nie wyniki?Właśnie takie wyniki miałem na myśli.
CYTAT (rsta)
...Ludzie odpowiedzialni to tacy, którzy przypilnują, by pieniądze na leczenie szły faktycznie na leczenie !!!

I za takie działania powinni brać swoje wynagrodzenia.
CYTAT (rsta)
Dlaczego WOŚP nie wspiera np Budzika Ewy Błaszczyk?
A może wspomaga ... wiecie?

Dobre pytanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 739
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 08:40  
Cytuj
Witam

Możecie się czepiać WOŚP ile chcecie, a kto ma wrzucić i tak wrzuci hehehe good I to w tym chorym kraju jest najpiękniejsze.... A zwami to szkoda pisać, bo wy wiecie najlepiej mlotek

Dobranoc draństwu.... państwu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 17 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 08:59  
Cytuj
CYTAT (edek)


Były. Powiedz mi andriejka - czy jakaś formacja oprócz PO rządziła w Polsce po 89 roku 8 lat? To dużo czasu na naprawienie służby zdrowia.okpotluczony


Słoneczko moje, napisałeś "Nie da się w rok naprawić bałaganu z 8 lat." więc zapytałem czy przed PO, bo ostatnie 8 lat rządziła platforma nie było kolejek. Ty zadajesz takie pytanie?

A jeśli chodzi o to kto rządził po 89 roku? To Kaczyńscy również. Co zrobili? Nic. Nikt nic nie zrobi. To mogę ci akurat zagwarantować. Nikt z tych socjalistów, którzy byli i są u władzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 09:07  
Cytuj
Próbuje sobie wyobrazić jak wyglądała by polska gdyby u steru zasiedli tacy ludzie jak Ty.
Znikneła by z mapy Europy. Przydomek lichwiarz i kłamca wyjaśnia wszystko.

Sory, ale twój wizerunek zawsze będzie nam się kojarzył z lichwą i kłamstwem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 17 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 09:15  
Cytuj
CYTAT (edek)
Czyli chcesz zdrowie przerobić na wynik finansowy. Szpitale to nie przedsiębiorstwa. Tu nie ma produktu do wykonania czy sprzedaży usług. Takie pomysły dla nas - bardzo źle się skończą.


Szpital ma zarabiać. Bez tego nie będzie pensji, nie zapłaci rachunków, nie kupi leków i sprzętu potrzebnego do wykonywania badań, zabiegów i operacji.

Dlaczego prywatna służba zdrowia to zło? Nasz lokalny prywatny szpital świetnie sobie radzi. Pro Familia w Rzeszowie również. Mają takie samo finansowanie jak szpitale powiatowe ale nie mają gwarancji spłaty długów. Muszą zadbać o finansowanie bieżącej działalności o inwestycje.
Wytłumacz edku dlaczego te prywatne szpitale są takie złe?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 17 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 09:23  
Cytuj
CYTAT (Inni )
Próbuje sobie wyobrazić jak wyglądała by polska gdyby u steru zasiedli tacy ludzie jak Ty.
Znikneła by z mapy Europy. Przydomek lichwiarz i kłamca wyjaśnia wszystko.

Sory, ale twój wizerunek zawsze będzie nam się kojarzył z lichwą i kłamstwem.


To potrzeba umiejętności logicznego i samodzielnego myślenia oraz otwartego umysłu. Ty jesteś zamknięty we własnym świecie plotek i pomówień. Nic więcej nie piszesz w żadnym temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 763
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2017r. 10:00  
Cytuj

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 22 23 24 25 26 27 28 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »