NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 20 21 22 23 24 25 26 ... » »»
WOŚP - wrzucicie do puszki?,
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 18:35  
Cytuj
Co tak się unosisz Andrzejku ? Prawda cię w oczy kole ? smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 18:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11782
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 18:37  
Cytuj
A co mu pozostało?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 19:09  
Cytuj
CYTAT
To kwestia sumienia. Nie mogę wspierać dobra, z którym jednocześnie wiąże się zło. Nie mogę dawać np 10 zł, ze świadomością, że z tego 2 zł pójdzie na Woodstock, a 3 będzie krążyć miedzy Złotym Melonem, Mrówką, Jasną sprawą i nie wiem czym jeszcze.(przykładowo)

Chcę pomagać potrzebującym, a odnoszę wrażenie, że Owsiak wykorzystuje ludzką dobroć i współczucie.

Z komentarza do wyroku sądu:

"Jak Sąd ocenia jakość dokumentacji przesłanej przez księgową Dorotę Pilarską?

W ocenie sądu, nadesłana a sporządzona przez Dorotę Pilarską w różnych
formatach dokumentacja księgowa, budziła wątpliwości. Sam oskarżony dobitnie
wykazał, że operacja finansowana, oznaczona tym samym numerem (vide k. 851
i 852), w nadesłanej dokumentacji wskazuje różne kwoty. Z zeznań samej Doroty
Pilarskiej wynikał szereg wątpliwości co do możliwości „odczytania” zawartych
w nadesłanej dokumentacji danych (do szeregu kwestii sama główna księgowa nie
była w stanie się jednoznacznie odnieść)."



Obecnie to chyba nigdzie tak się nie da aby dać 10zł i to całe 10zł poszlo na pomoc

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 19:43  
Cytuj
Klemens, jak nie będziemy napiętnować tych pseudo dobroczyńców to za kilka lat z darowanych 10zł do biednych trafi zaledwie 1zł. Bo takie będą standardy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 19:46  
Cytuj
Andrzejku, piszesz z tylu kont że gubisz się w zeznaniach smiech2smiech2smiech2smiech2
Na Siedlanowskiego to już o Tobie legendy krążą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11782
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 19:51  
Cytuj
Dwoi się i troi chłopaczyna. Sam został jak banan.... tfu - jak palec.good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 21:51  
Cytuj
CYTAT
To kwestia sumienia. Nie mogę wspierać dobra, z którym jednocześnie wiąże się zło. Nie mogę dawać np 10 zł, ze świadomością, że z tego 2 zł pójdzie na Woodstock, a 3 będzie krążyć miedzy Złotym Melonem, Mrówką, Jasną sprawą i nie wiem czym jeszcze.(przykładowo)


Widzę, że Matka Kurka stał się dla Ciebie wielkim guru, czytasz i przytaczasz jednostronne teksty jednej opcji, z rozprawy o POMÓWIENIE. Zresztą pomawianie wam fanatykom najlepiej wychodzi. Nikt nigdy Owsiaka nie podał do sądu o sprzeniewierzenie, kradzież lub niezgodne ze statutem fundacji wydanie pieniędzy. Pomimo kilkudziesięcioletniej działalności przy różnych opcjach politycznych nikt nie zakwestionował sprawozdań Orkiestry. I teraz, zamiast chlapać jęzorem lepiej sprawę wyjaśnić

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1023943,NIK-skontroluje-WOSP-Prezes-izby-tego-nie-wyklucza można, jaki problem aby NIK się zajął kontrolą co
tylko po co co jeszcze wyjdzie, że brak przekrętów umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 17 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 21:52  
Cytuj
ZSRR a gdzie ty tu zauważyłeś moje uniesieni? Bo zaprosiłem typka na spotkanie? Staram sie być miły ;-)

Inni A co mam ja lub do mnie Siedlanowskiego?

mirek777 a ty błogosławiony zaczynasz na nowo? Zapomniałeś jak zmieniłeś login i pisałeś jako swoja żona w twojej obronie? Ubaw po pachy.


Zabrakło argumentów przeciw Orkiestrze więc próba zejścia na ataki personalne?

CYTAT (Inni)

Klemens, jak nie będziemy napiętnować tych pseudo dobroczyńców to za kilka lat z darowanych 10zł do biednych trafi zaledwie 1zł. Bo takie będą standardy.


To tak jak u Elbanowskich? Nie widzę ani słowa twojego sprzeciwu ;-) Po dobrej stronie mocy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 18 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 22:18  
Cytuj
Tylko winni się tłumaczą Andriusza umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 22:29  
Cytuj
Nie widzisz sprzeciwu? To przeczytaj uważnie to co sam zacytowałeś. Twoja ślepa nienawiść do ludzi utrudnia Ci trzeźwo spojrzeć na wypowiedzi innych których zdanie jest choć trochę inne od twojego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 17 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 22:29  
Cytuj
Ty podróbka, gdzie zauważyłeś że się tłumaczę?

No Inni nie widzę tematu założonego przez ciebie w sprawie Elbanowskich i ich minimum 70% kosztów utrzymania ;-)

Nikt tak jak ty i twoi koledzy nienawidzicie ludzi o odmiennym zdaniu ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 22:39  
Cytuj
" Co Ty nie powiesz? " umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 17 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 22:40  
Cytuj
aha?uśmiech

Byle dalej od tematu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 22:43  
Cytuj
Nie widzę potrzeby kopać się z koniem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 22:46  
Cytuj
CYTAT
Klemens, jak nie będziemy napiętnować tych pseudo dobroczyńców to za kilka lat z darowanych 10zł do biednych trafi zaledwie 1zł. Bo takie będą standardy.


Ja to widzę tak- jakby każdy patrzył tylko że nie moze dac bo woodstock bo melon to sprzętu który pomaga ludziom by nie kupiono. A jak damy to sprzet będzie kupiony i troche cierpień i smutków będzie mniej na świecie.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 22:53  
Cytuj
Czyli uważasz Klemens że nie ma co krytykować fundacji, nawet jak z darowanej przez Ciebie dychy tylko złotówka trafi na szczytny cel?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2017r. 23:53  
Cytuj
CYTAT
Czyli uważasz Klemens że nie ma co krytykować fundacji, nawet jak z darowanej przez Ciebie dychy tylko złotówka trafi na szczytny cel?


Przecież wszyscy wiemy, że tak nie jest.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 360
Dołączył: 12 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2017r. 00:31  
Cytuj
Ja już dałem na KOD, I chyba przy okazji na Nergala zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11782
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2017r. 07:17  
Cytuj
Bob - a dlaczego miałby Wielgucki podawać do sądu Owsiaka? On po prostu jako bloger zaczął opisywać wały w orkiestrze. Internet ma o wiele większą moc, niż sprawa sądowa.

Owsiak podał go do sądu i wycofał się - nie chciał okazać dokumentów księgowych, bo wiedział, że by się pogrążył - sąd stwierdził, że na podstawie zebranych przez Wielguckiego informacji, ma prawo twierdzić, to co twierdzi.

Wielgucki dostał 5000 zł kary za epitety. Owsiak w epitetach był dużo lepszy.

Adriejka - pogorszyło ci się biedaczyno? Pisałem jako swoja żona?zaklopotanyzaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 18 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Sty 2017r. 07:39  
Cytuj
Andrzejka Lichwiarza wyjeb.... ostatnio z roboty i naprędce próbuje biznes rozkręcać smiech2 Ale jak to u frustratów bywa, nic mu nie wychodzi i dlatego swoja niemoc na forum w postaci żali wylewa. Ciągle coś mu się nie podoba. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 17 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2017r. 07:47  
Cytuj
miriam, krótka pamięć?? ;-)okokok

Podróbka, widzę poinformowany najlepiej. Jak pudelek ;-)
Zauważ, że to ja odpowiadam na ataki nie odwrotnie. No ale to nie pasuje do twojej teorii.

Temat o WOŚP więc skończmy te osobiste wycieczki ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11782
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2017r. 08:34  
Cytuj
Andriejka - jak pisałem wcześniej - szczerze ci współczuję.

Kolejny kwiatek w sprawie Wośp - fragment komentarza do uzasadnienia wyroku sądu....

"Czy Piotr Wielgucki udowodnił, że istnieje mechanizm przepływu pieniędzy w trójkącie fundacja WOŚP, spółka ,,Złoty Melon” i firma „Mrówka Cała”?

(…) Piotr Wielgucki udowodnił samo istnienie mechanizmu transakcji i umów w trójkącie podmiotów (fundacja WOŚP spółka ,,Złoty Melon” i firma „Mrówka Cała”), a nawet ta wątpliwa dokumentacja księgowa mechanizm ten potwierdzała, konieczne było ustalenie zakresu tego mechanizmu, a tym samym zasadności użytych przez oskarżonego w tym zakresie sformułowań, przez zażądanie dokumentacji księgowej w formie, która jednoznacznie udzieliłaby odpowiedzi co do kwot tych transakcji, a której sądowi odmówiono."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 294
Dołączył: 12 Lip 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Sty 2017r. 09:02  
Cytuj
Już kilkadziesiąt postów wstecz ustaliliśmy, że wszelkiego rodzaju fundacje mają swoje za uszami i żadna tego typu zbiórka pieniędzy nie jest w pełni czysta.

Poraz enty można pisać, że KAŻDY MA WŁASNY ŚWIATOPOGLĄD I ODDA WŁASNE PIENIĄDZE TAM GDZIE UWAŻA ZA SŁUSZNE!

A wy dalej się tu licytujecie i wyglądacie jak neandertale okładające się maczugami po pustych głowach... albo jeszcze lepiej, zupełnie jak w naszym sejmie! Powiedzenie "jaki lud taka władza" nie wzięło się z niczego.

Typy pokroju @mirek777 @rsta @inni muszą mieć albo problemy natury psychicznej albo zwyczajnie mają interes w oczernianiu jednej fundacji, a "oczyszczaniu" innych. Innego wytłumaczenia nie ma na to co się wyprawia w tym temacie.

Przypominam jak brzmi tytuł tego tematu.

WOŚP - wrzucicie do puszki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11782
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2017r. 09:14  
Cytuj
Niektórzy nie zdają sobie sprawy z pewnych spraw, a ty najwyraźniej wolałbyś, żeby pewne rzeczy związane z wośp nie wyszły na światło dzienne.

Jak powiedział kiedyś bolek? - chyba "łapy precz od generała..."

Hmmmm.

Zaburzeń psychicznych poszukaj po drugiej stronie "frontu światopoglądowego"

zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 739
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sty 2017r. 09:18  
Cytuj
Witam

Woodstock Wam się nie podoba?!?!? A był, była któryś, któraś, że tak krytykujecie??? Super festiwal za darmo oczywiście dla tych, którzy lubią wszelkiego rodzaju rocka, metal, reggae, bluesa... Piosenka religijna to nie jest, ale od tego są inne festiwale.... Jarocin też dawniej był festiwalem, na którym można było poczuć ducha wolności... Niezapomniany klimat.... A, że przyjedzie paru zgredów i na tym się skupiacie?!?!? Ktoś szuka tylko sensacji, aby oczernić cały festiwal i po to tam jedzie - kliknąć te parę fotek..... Bez komentarza.... Również na Song Of Songs festiwalu, który odbywał się kiedyś w Toruniu (nie wiem, czy dalej go organizują) można było zrobić fotki go oczerniające. I to ma niby świadczyć o złych intencjach organizatorówzaklopotany

Pozdrawiam

PS Ja wrzucę good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 20 21 22 23 24 25 26 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »