NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Najlepszy zaklad lakierniczy,
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 14:14  
Cytuj
Witam, pechowo liznalem sobie o brame boczkiem samochodu- uszkodzenia nie sa duze- troche zadrapane do podkladu i lekkie wgniecenia. Samochod nigdy nie byl bity, klepany i szpachlowany. Szukam najelpszego warsztatu w okolicy ktory ogarnie sprawe wyciagajac wgniecenia magnesem i malujac bez szpachli (zakladam ze bedzie sie dalo). Cena nie gra roli, zalezy mi na jak najlepszej robocie. Autoryzowany serwis polecal mi autowymiar kolo unimetu jak dobry zaklad ktory ogarnia takie sprawy wlasnie bez szpachli. Czy robil tam ktos cos? Moze jest ktos lepszy w okolicy? Znajomy polecal mi p.Słomianego z niska, moze tu jakies opinie? Tak jak pisze zalezy mi na jak najlepszej robocie,. Z gory dzieki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 14:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 8 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 14:45  
Cytuj
Nikcars na 1 go Sierpnia. Polecam. Nie jest tanio ale warto.

Tel znajdziesz na google:-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 22:58  
Cytuj
Słomianego polecił mi tez znajomy. Sam robilem po kolizji bo zalezalo mi na idealnym efekcie a nie duszeniu grosza. Jezdze juz 2 lata i wszystko wyglada dalej perfect. Mogę śmiało polecic.

Co do autowymiaru tam tez znaja sie na robocie, np robia na profesjonalnej chemii detailing (malo kto w naszym regionie tak robi) i zamawialem u nich tez dosc nietypowy lakier wielowarstwowy do całkiem nowego auta i tez zrobili, doradzili i bylo szybko i w zaskakujaco dobrej kasie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »