NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Wystąpienie z kościoła katolickiego, Jak wystąpić z kościoła katolickiego?
Posty: 55
Dołączył: 3 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 08:50  
Cytuj
CYTAT
To Ty wszystko wiesz.
Nie wszystko proszę księdza. Chciałabym wiedzieć co mamrotacie pod nosem jak unosicie kielich tuż przed komunią.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 08:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 09:00  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

A ty wiesz kiedy Ty udajesz a kiedy Ja udaje?

Pewnie że wiem. Jak ksiądz jest zbyt religijny i swoim zachowaniem sugeruje że jest nadzwyczaj obdarzony mocą boską to już wiadomo - aktor. Jak jest normalny, czyli nie składa za równo rąk do modlitwy to nikt inny jak karierowicz. Łatwa praca, czysta a co?


Czy to na podstawie własnych obserwacji ta analiza?umiech
Tak to jest jak mamusia zmusza do chodzenia do kościoła.
To powinno byc zakazanemlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 3 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 09:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT

A ty wiesz kiedy Ty udajesz a kiedy Ja udaje?

Pewnie że wiem. Jak ksiądz jest zbyt religijny i swoim zachowaniem sugeruje że jest nadzwyczaj obdarzony mocą boską to już wiadomo - aktor. Jak jest normalny, czyli nie składa za równo rąk do modlitwy to nikt inny jak karierowicz. Łatwa praca, czysta a co?


Czy to na podstawie własnych obserwacji ta analiza?umiech
Tak to jest jak mamusia zmusza do chodzenia do kościoła.
To powinno byc zakazanemlotek
A ten znowu swoje. Ja jestem matką dorosłych dzieci i zabraniam chodzić ja do kościoła bo tam molestują. Jakby takie jak ja tylko molestowali to bym nie zabraniała, ale te zboki wolą młode babki.Co to to nie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 09:06  
Cytuj
No proszę bardzo, to wiedzą wszyscy "praktykujący" uśmiech

http://www.katolik.pl/forum/read.php?f=1&i=106076&t=105989&v=t

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 3 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 09:10  
Cytuj
CYTAT


No proszę bardzo, to wiedzą wszyscy "praktykujący" uśmiech

http://www.katolik.pl/forum/read.php?f=1&i=106076&t=105989&v=t
Ja się pytam co ksiądz mamrocze, żeby Duch zechciał zejść do hostii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 3 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 09:14  
Cytuj
CYTAT


No proszę bardzo, to wiedzą wszyscy "praktykujący" uśmiech

http://www.katolik.pl/forum/read.php?f=1&i=106076&t=105989&v=t
No i jeszcze proszę księdza chciałabym wiedzieć dlaczego nie wypowiada tych słów kapłan głośno? Może Duch by lepiej usłyszał jakby przez nagłośnienie do niego przemawiał kapłan.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 09:18  
Cytuj
słyszy ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 3 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 09:22  
Cytuj
CYTAT
słyszy ok
Ale ja nie słyszę i się denerwuję, bo h.. wie o co prosi tego Ducha ten ksiądz! Może chce żeby opętał wszystkich w kościele? ...i przez to te mohery takie moherowate?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 09:35  
Cytuj
A może climea forte by pomogło?zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 09:35  
Cytuj
Marek370 już wie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 3 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 09:41  
Cytuj
CYTAT
A może climea forte by pomogło?zaklopotany
O znalazł się dochtór od siedmiu boleści. Aż taka stara nie jestem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 3 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 09:42  
Cytuj
CYTAT
Marek370 już wie!
Książę coś taki mało rozgarnięty? Całym zdaniem pisz tak jak czytasz na kazaniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 27 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 09:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Tylko jak kopniesz w kalendarz to niech rodzinka nie chodzi i błaga proboszcza ,żeby poświęcił trumnę .
A co daje pokropienie trumny? No weź tak obrazowo dla paranienormalnej opisz.Umarlak ekstra szybko do nieba dotrze, czy jak?


Dokładnie...raczej to już różnicy nie robi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 3 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 09:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Tylko jak kopniesz w kalendarz to niech rodzinka nie chodzi i błaga proboszcza ,żeby poświęcił trumnę .
A co daje pokropienie trumny? No weź tak obrazowo dla paranienormalnej opisz.Umarlak ekstra szybko do nieba dotrze, czy jak?


Dokładnie...raczej to już różnicy nie robi
Żaden ksiądz nie chce zapoznać mnie z mocą kropidła, straszne!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 12 Lut 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 09:54  
Cytuj
Komuś może nie podobać się wiara,tak jak temu drugiemu może nie podobać się ateizm.Ale jeden i drugi powinien zachowac umiar w ocenie i osądzaniu.Wkraczając w sferę prywatności dotykamy najczulszych punktów człowieka.
Wyśmiewanie zachowań swiadczy tylko i wyłącznie o niedojrzałości krytykanta,o jego ignoranctwie i dyletanctwie.
Jezeli nie potrafisz jeden z drugim odnieść sie do sprawy z szacunkiem,to lepiej nie otwieraj gęby!
Takie wyśmiewanie podlega pod paragraf i na przyszłość proszę o tym pamiętać.Internet nie jest anonimowy!

WJ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 3 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 09:58  
Cytuj
CYTAT
Komuś może nie podobać się wiara,tak jak temu drugiemu może nie podobać się ateizm.Ale jeden i drugi powinien zachowac umiar w ocenie i osądzaniu.Wkraczając w sferę prywatności dotykamy najczulszych punktów człowieka.
Wyśmiewanie zachowań swiadczy tylko i wyłącznie o niedojrzałości krytykanta,o jego ignoranctwie i dyletanctwie.
Jezeli nie potrafisz jeden z drugim odnieść sie do sprawy z szacunkiem,to lepiej nie otwieraj gęby!
Takie wyśmiewanie podlega pod paragraf i na przyszłość proszę o tym pamiętać.Internet nie jest anonimowy!
No to dlaczego nie odpowiada nikt na pytania? Niech opisze mi któryś z księży jaką moc ma woda święcona, co daje pokropienie trumny i co z tego ma zmarły. I już mnie nie strasz, bo ja już tak wystraszona piekłem, że aż mi się kolana trzęsą. Paragrafie ty...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 3 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 10:01  
Cytuj
CYTAT
Komuś może nie podobać się wiara,tak jak temu drugiemu może nie podobać się ateizm.Ale jeden i drugi powinien zachowac umiar w ocenie i osądzaniu.Wkraczając w sferę prywatności dotykamy najczulszych punktów człowieka.
Wyśmiewanie zachowań swiadczy tylko i wyłącznie o niedojrzałości krytykanta,o jego ignoranctwie i dyletanctwie.
Jezeli nie potrafisz jeden z drugim odnieść sie do sprawy z szacunkiem,to lepiej nie otwieraj gęby!
Takie wyśmiewanie podlega pod paragraf i na przyszłość proszę o tym pamiętać.Internet nie jest anonimowy!
Kto jak nie sami przewodnicy duchowi nie sprawili, że wiara KK stała się tak śmieszna dla człowieka XXI w.? Kto wymyśla te relikwie, każe klękać przed figurami, iść na kolanach przed obrazami??? No kto tak naprawdę wystawił wiarę KK na śmieszność? Chcesz mieć baranice zamiast mądrej, myślącej owcy? Jak Rydzyk????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 10:07  
Cytuj
masz zły dzień

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 3 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 10:09  
Cytuj
CYTAT
masz zły dzień
Mam okres

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 10:26  
Cytuj
Oo!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 3 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 10:27  
Cytuj
CYTAT
Oo!
Co O? Egzorcystę wezwiesz do paranienormalnej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 10:44  
Cytuj
CYTAT
To ja wtedy księdza się zapytam gdzie był jak mi było ciężko, jak nie było nikogo obok mnie w trudnych chwilach. I co mi zrobi? Weźmie mnie książę na kolano i mi parę klapsów da za nie chodzenie do kościoła?

Może będzie u kogoś bardziej potrzebującego?

CYTAT
Kto jak nie sami przewodnicy duchowi nie sprawili, że wiara KK stała się tak śmieszna dla człowieka XXI w.? Kto wymyśla te relikwie, każe klękać przed figurami, iść na kolanach przed obrazami??? No kto tak naprawdę wystawił wiarę KK na śmieszność? Chcesz mieć baranice zamiast mądrej, myślącej owcy? Jak Rydzyk????


No właśnie,nie sprawili.
Kościół od ponad 2tyś lat jest tym samym kościołem tylko ludzie się zmieniają. Są tacy co wolą zgłębiać wiedze na temat księży,ludzi "wywalających jęzory" przy komunii i ich życia, i na podstawie tych zachowań decydować o swojej wierze. Własne słabości już tak nie rażą,dobroć którą człowiek powinien wcielać w życie ukazuję się w obrębie rodziny albo przy zbieraniu datków orkiestry,caritasu itp. Może te rachunki sumienia warto robić dla samego siebie, bo skoro potrafimy śmiać się z innych,negować ich zachowania to dlaczego nie być uczciwym wobec siebie? Tak jak jest z tym rzucaniem kamieni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 10:50  
Cytuj
paranienormalna ale trafiłaś z tym nickiem,nic dodać nic ująć,uważaj tylko żeby się nie zadławić jadem.Tyle w temacie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 3 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 11:23  
Cytuj
:
CYTAT
CYTAT
To ja wtedy księdza się zapytam gdzie był jak mi było ciężko, jak nie było nikogo obok mnie w trudnych chwilach. I co mi zrobi? Weźmie mnie książę na kolano i mi parę klapsów da za nie chodzenie do kościoła?

Może będzie u kogoś bardziej potrzebującego?

CYTAT
Kto jak nie sami przewodnicy duchowi nie sprawili, że wiara KK stała się tak śmieszna dla człowieka XXI w.? Kto wymyśla te relikwie, każe klękać przed figurami, iść na kolanach przed obrazami??? No kto tak naprawdę wystawił wiarę KK na śmieszność? Chcesz mieć baranice zamiast mądrej, myślącej owcy? Jak Rydzyk????


No właśnie,nie sprawili.
Kościół od ponad 2tyś lat jest tym samym kościołem tylko ludzie się zmieniają. Są tacy co wolą zgłębiać wiedze na temat księży,ludzi "wywalających jęzory" przy komunii i ich życia, i na podstawie tych zachowań decydować o swojej wierze. Własne słabości już tak nie rażą,dobroć którą człowiek powinien wcielać w życie ukazuję się w obrębie rodziny albo przy zbieraniu datków orkiestry,caritasu itp. Może te rachunki sumienia warto robić dla samego siebie, bo skoro potrafimy śmiać się z innych,negować ich zachowania to dlaczego nie być uczciwym wobec siebie? Tak jak jest z tym rzucaniem kamieni.




mlotekMoże był wtedy kapłan u jakiejś bardziej potrzebującej...no tak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 3 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2016r. 11:24  
Cytuj
CYTAT
paranienormalna ale trafiłaś z tym nickiem,nic dodać nic ująć,uważaj tylko żeby się nie zadławić jadem.Tyle w temacie
Bo jak zakładałam nicka to wypowiadałam się o piekle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »