NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 6 7 8 9
Wystąpienie z kościoła katolickiego, Jak wystąpić z kościoła katolickiego?
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Sty 2016r. 10:25  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Gdyby chciał odejść z kościoła to nie pytałby się na żadnym forum.
On chce trochę namieszać,jak diabeł,chyba,że wyrzuty sumienia go dręczą i pyta co ma zrobić.
Trochę więcej rozumnego myślenia,a mniej judzenia!
A jak wygląda diabeł naprawdę?
arcz że diabeł ujawnia

Oj Myszko.Diabeł nie wygląda.Jesteś typową istotą która jak czegoś nie pomaca to nie wierzy w istnienie tego.Nie wystarczy że ujawnia się w czynach ludzkich?Po co jeszcze chcialabyś go widzieć?
Chcę zobaczyć diabła czy on ma ogon i kopyta!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2016r. 10:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Sty 2016r. 10:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Do echodna

a właśnie że nie zgodzę się z Pana opinią. Na prv odpowiedziało mi kilka osób, które tego już dokonały i napisała jak to zrobić. Napisali mi też że jednak da się troszkę łatwiej, niż jest to napisane w google. Osoby te nie chciały pisać tutaj, ponieważ zostały by zaatakowane przez takich jak Pan. Może to pytanie jest z serii: "Ej ludziska, gdzie znajdę tesco w stalowej woli",ale pokazali mi że jest krótsza droga. Niestety Pan tego nie rozumie i proszę na przyszłość dalej sobie tylko goglować.

Do waldek5413

Jak już wcześniej pisałem nie chwalę się tym i nie zamierzam. Temat założyłem też po to, żeby osoby które chcą podjąć taka decyzję, coś znalazły na ten temat tu na forum. Chociaż będzie to tylko jedna osoba na całą Stalowa, to warto.


A teraz do administracji. Temat faktycznie można zamknąć, bo zamiast udzielać wskazówek i rozmawiać spokojnie, niektórzy strasznie pluja jadem i wzywają od diabła (chociaż jak nie wierzę w KK to i z automatu tak samo w diabła)


Cóż,temat z gruntu ciekawy.Proszę nie dziwić się że wzbudza tyle emocji.Jak ktoś już napisał wiara jest bardzo intymną sprawą i delikatną.To bluzganie nienawiścią świadczy o pewnej niedojrzałości.
Nie widzę powodu, żeby nienawidzić kogoś kto wierzy że w Sokółce Pan Jezus kawałek serca zostawił. uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 4 Sty 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Sty 2016r. 10:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Do echodna

a właśnie że nie zgodzę się z Pana opinią. Na prv odpowiedziało mi kilka osób, które tego już dokonały i napisała jak to zrobić. Napisali mi też że jednak da się troszkę łatwiej, niż jest to napisane w google. Osoby te nie chciały pisać tutaj, ponieważ zostały by zaatakowane przez takich jak Pan. Może to pytanie jest z serii: "Ej ludziska, gdzie znajdę tesco w stalowej woli",ale pokazali mi że jest krótsza droga. Niestety Pan tego nie rozumie i proszę na przyszłość dalej sobie tylko goglować.

Do waldek5413

Jak już wcześniej pisałem nie chwalę się tym i nie zamierzam. Temat założyłem też po to, żeby osoby które chcą podjąć taka decyzję, coś znalazły na ten temat tu na forum. Chociaż będzie to tylko jedna osoba na całą Stalowa, to warto.


A teraz do administracji. Temat faktycznie można zamknąć, bo zamiast udzielać wskazówek i rozmawiać spokojnie, niektórzy strasznie pluja jadem i wzywają od diabła (chociaż jak nie wierzę w KK to i z automatu tak samo w diabła)


Cóż,temat z gruntu ciekawy.Proszę nie dziwić się że wzbudza tyle emocji.Jak ktoś już napisał wiara jest bardzo intymną sprawą i delikatną.To bluzganie nienawiścią świadczy o pewnej niedojrzałości.
Nie widzę powodu, żeby nienawidzić kogoś kto wierzy że w Sokółce Pan Jezus kawałek serca zostawił. uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Sty 2016r. 10:36  
Cytuj
Oj Myszko.Dlatego jesteś typową kobietą która jeśli nie pomaca to nie uwierzy.Ogon diabła chciałabyś naprawdę zobaczyć?Na żarty Ci się zebrało

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2016r. 11:20  
Cytuj
A ja tam w kościele nie lubię tłokuumiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 6 7 8 9
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »