NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Strefa Wellness - nie polecam!, skandal na skandalu
Posty: 4
Dołączył: 23 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2015r. 18:56  
Cytuj
Jak w temacie - nie polecam Strefy Wellness w Stalowej Woli.

Niestety po raz kolejny się na nich zawiodłam. W dniu dzisiejszym zapisałam się telefonicznie na zajęcia, przyjechałam na nie i dowiedziałam się, że zajęcia się nie odbędą. Niestety nikt do mnie nie zadzwonił w tej sprawie; pomijam to, że jechałam na nie z drugiego końca miasta... w wirze przedświątecznych przygotowań ciężko wygospodarować dla siebie godzinę czasu - takie zachowanie traktuję jako brak szacunku dla mojej osoby i mojego czasu. Po przyjeździe zostałam poinformowana tylko, że zajęcia będą o 19 - żadnego "przepraszam" - nic. Niestety nie jest to pierwsza taka sytuacja; zdarzało się, że ktoś dzwonił 5 minut przed zajęciami i odwoływał... Szkoda, bo zajęcia są rewelacyjne, jednak podejście do klienta pozostawia wiele do życzenia..


Polecam Fabrykę Zdrowia w Galerii Stal - całkiem inne traktowanie klienta, czysto, przyjemnie.. W strefie wellness pusto, może wszyscy już pouciekali..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2015r. 18:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Gru 2015r. 19:08  
Cytuj
smierdzi fabryką ten post

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 19 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2015r. 19:32  
Cytuj
Konkurencja ? Nie ładne zagrywki przed świętami !
Ja osobiście polecam Strefę w 100% ! Chodzę tam 2 lata i nie mam żadnych zastrzeżeń umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Gru 2015r. 19:41  
Cytuj
Zdenerwowana- wyjaśnij mi proszę jakim cudem wiesz jak jest w Fabryce Zdrowia skoro uczęszczasz do Strefy Wellness? Rozumiem, że Strefa Wellness zdenerwowała Cię dopiero dzisiaj więc jak zdążyłaś już wyrobić sobie opinię o Fabryce Zdrowia? Rozumiem, że mogłaś być wcześniej klientką Fabryki Zdrowia i byłaś zadowolona, ale jeśli byłabyś zadowolona to chyba nie zmieniałabyś Fabryki Zdrowia na Strefę Wellness? Ogólnie to jest to jak dla mnie wpis nieuczciwej konkurencji. Odpowiedz mi proszę, w przeciwnym razie kasuję i dostajesz bana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 23 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2015r. 20:18  
Cytuj
posiadam kartę multisport, mogę chodzić i do strefy wellness i do fabryki zdrowia...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 23 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2015r. 20:21  
Cytuj
a co do kasowania posta - jest to moja opinia, a z tego co wiem mamy (jeszcze) w naszym kraju prawo do wolnosci slowa..
opisana sytuacja jest sytuacją autentyczną z dzisiaj

jestem na maksa wkur$%@%, chcialam pocwiczyc a tu taka dupa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 4 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2015r. 21:03  
Cytuj
Właśnie dlatego że masz MULTIbadziew każdy ma Cie gdzieś bo nie jesteś jego klientem i nic nie wiąże Cię z klubem. Klub za Ciebie dostaje mniejsza kase niż nawet za pojedyncze wejście stąd ta olewka.... taka prawda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 23 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2015r. 21:12  
Cytuj
Babyboy a nie uwazasz ze to swiadczy o klubie w ogóle? to "olewanie klienta"? nie uważam się za klienta gorszej kategorii - klub ma umowę z programem Multisport, jeżeli klubowi to nie na rękę to może takiej umowy nie zawierać - to po pierwsze. Po drugie - jeżeli nie byłby w programie to w ogole bym nie przyszła, więc dla nich to zarobek - może i mniejszy ale jednak zarobek.
Po trzecie - w innych klubach nie spotykam się z gorszym traktowaniem, więc chyba jednak można.

Tym optymistycznym akcentem kończę tę dyskusję z mojej strony. Jak już wspomniałam - to moja opinia i mam do niej prawo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 371
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Gru 2015r. 21:32  
Cytuj
dziwne, bo też byłam zapisana na 18 i do mnie dzwonili po 16, że zajęć nie będzie umiech może numeru kontaktowego nie podałaś...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »