NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Zywe karpie w reklamowkach z Kauflandu., Co mysla ludzie,ktorzy pakuja zywe zwierzeta do reklamowek. Kim sa kupujacy.
Posty: 13
Dołączył: 2 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2015r. 17:21  
Cytuj
Co mysla ludzie, ktorzy pakuja zywe zwierzeta do reklamowek. Kim sa kupujacy. Ktos wie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2015r. 17:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 12 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2015r. 17:37  
Cytuj
Weź się człowieku ogarnij ! Ciekawy jestem czy o innych ludzi się tak martwisz jak o ryby . Czy tylko martwisz się o zwierzęta bo taka ekologiczna moda

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 8 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2015r. 17:50  
Cytuj
ja kupuje zywe karpie w reklamowkach, do tego jestem mysliwym i strzelam do zwierzat ktore poznij jem, nie pasuje po cholere idziesz do kaufland i przygladasz sie jak pakuja ryby, siedz w domu i nie udzielaj sie na forum bo sie popłaczesz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 2 Wrz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2015r. 17:54  
Cytuj
CYTAT
ja kupuje zywe karpie w reklamowkach, do tego jestem mysliwym i strzelam do zwierzat ktore poznij jem, nie pasuje po cholere idziesz do kaufland i przygladasz sie jak pakuja ryby, siedz w domu i nie udzielaj sie na forum bo sie popłaczesz



gimbaza zaatakowała forum i szaleje...mlotek sam sie zabij dobrze bys zrobił o jednego k. mniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Gru 2015r. 18:00  
Cytuj
anka1 ciekawe czy kurczaki z marketu też Ci tak przeszkadzają ? A może tylko myśliwym zazdrościsz smacznego mięska ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1997
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2015r. 18:03  
Cytuj
To dlaczego tego nie zgłosisz do prokuratury? http://www.gs24.(...)d,t.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 2 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2015r. 18:18  
Cytuj
Wyborca,a ty przeczytales to co podsuwasz. Ze zrozumieniem? Chyba nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2015r. 23:11  
Cytuj
kup śledzia jak Ci karpia szkoda. co ma powiedzieć tuńczyk zamknięty w puszce przez cały rok, jemu też łeb ucięli...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1997
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2015r. 23:47  
Cytuj
Podstawowe zagadnienie to ile czasu wytrzyma żywy karp w reklamówce bez wody. Jeśli przeżyje podróż, jakie procesy zajdą wewnątrz jego organizmu zanim bezmyślny klient wrzuci go do pojemnika z wodą (wanny, akwarium, czegokolwiek). Nalewanie wody do reklamówki to też słaby pomysł, ale kto przyjdzie z wiadrem do hipermarketu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Gru 2015r. 23:54  
Cytuj
CYTAT
Podstawowe zagadnienie to ile czasu wytrzyma żywy karp w reklamówce bez wody. Jeśli przeżyje podróż, jakie procesy zajdą wewnątrz jego organizmu zanim bezmyślny klient wrzuci go do pojemnika z wodą (wanny, akwarium, czegokolwiek). Nalewanie wody do reklamówki to też słaby pomysł, ale kto przyjdzie z wiadrem do hipermarketu?


sadzac po twoich postach i IQ to chyba tylko ty..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »