NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie kupię :)?,
Posty: 207
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2015r. 16:17  
Cytuj
Witam już szukalam i nigdzie nie mogę kupić u nas. Może ktoś wie gdzie kupię foremkę w kształcie misia i patyczki do cake popsów ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2015r. 16:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2015r. 17:38  
Cytuj
Obie rzeczy dostępne na Allegro.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2015r. 09:33  
Cytuj
CYTAT
Obie rzeczy dostępne na Allegro.


Allegro nie jest "u nas" - więc odpowiedź nie na tematumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2015r. 09:53  
Cytuj
CYTAT (kropka)
Witam już szukalam i nigdzie nie mogę kupić u nas.

Vielitz, przeczytaj dokładnie wypowiedź autorki, bo ja tu nie widzę pytania "Gdzie kupię u nas?", za to widzę "nigdzie nie mogę kupić u nas" co sugeruje, że u nas przedmioty, których szuka kropka są niedostępne. Być może intencje autorki były inne, natomiast ja odniosłam się do tego co napisała umiech

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2015r. 10:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (kropka)
Witam już szukalam i nigdzie nie mogę kupić u nas.

Vielitz, przeczytaj dokładnie wypowiedź autorki, bo ja tu nie widzę pytania "Gdzie kupię u nas?", za to widzę "nigdzie nie mogę kupić u nas" co sugeruje, że u nas przedmioty, których szuka kropka są niedostępne. Być może intencje autorki były inne, natomiast ja odniosłam się do tego co napisała umiech

No możemy analizować dogłębnie "co autor miał na myśli" - ale to sensu nie ma umiech
Co do pytania - to ciężko będzie, może SMYK albo Empik albo Home&You z tych nowych sklepów co mamy - tam może foremki będą (a patyczki to nie mam pojęcia nawet o co chodzi jezyk). Ale fakt, najszybciej i najtaniej to tylko internet - ale tam to też loteria, bo może się trafić badziew wyglądający fajnie tylko na fotach...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 382
Dołączył: 30 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2015r. 15:38  
Cytuj
Może w hurtowni z gospodarstwem domowym która jest na ul. 1-go Sierpnia za budowlanką kolo torów kolejowych ? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »