NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
Afera stulecia, Zginęło 33,5 mln Euro
~~Columbo
ff
Wysłany: 15 Marz 2009r. 14:22  
Cytuj
Jako podały stacje telewizyjne i prasa oglnokrajowa Huta Stalowa Wola dostała na restrukturyzację w celu zażegnania kryzysu 33,5 mln Euro tj ok 140 mnl PLN.Nikt nie wyjaśnił co się napradę stało z tymi pieniędzmi a przcownicy zwalniani są na zieloną trawkę.Sprawa poważna bo jest tu chyba jakieś krętactwo. Prezes Huty się nie przyznaje, że coś z tego dstał , pytam więc gdzie są te pieniądze , które załatwiła PO na ratowanie huty???Myślę, że czym prędzej powinna zająć się tym minister Julia Pitera.Czy nie jest to kolejny przekręt, że pieniądze gdzieś po drodze znikły?????

//zły dział !

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2009r. 14:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 23 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2009r. 15:06  
Cytuj
Te pieniądze poszły na restrukturyzacje Huty w latach 2003 i 2004. A Komisja Europejska je tylko teraz zatwierdziła bo w innym wypadku Huta musiała by te pieniądze zwrócić. Więc nie mów że jakaś afera i nie PO załatwiło kasę bo jeszcze wtedy nie rządziło. Po prostu były prowadzone działania przez te lata żeby sprywatyzować Hutę. Temat o tym że dostali kasę był już mogłeś to do niego dołączyć po co nowe tematy zakładać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 11 Sty 2009r.
Skąd: Trewir
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2009r. 15:38  
Cytuj
Ten zaklad daje sobie swietnie rade, tylko co 4 lata trzeba mu dolozyc z 30 milionow euro... i przynosi dalej straty - to ja nie wiem kto normalny dal te 30 milionow...

К сожалению для российских, но я использую Google переводчик.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2009r. 16:21  
Cytuj
ja bym dal nobla z dziedziny ekonomii temu kto prywatyzowal hute , jak mozna miec dodatkowe pieniadze okolo 140mln zl i doprowadzic do ruiny taki zaklad paranoja , zaklopotanyok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2009r. 22:27  
Cytuj
CYTAT
ja bym dal nobla z dziedziny ekonomii temu kto prywatyzowal hute , jak mozna miec dodatkowe pieniadze okolo 140mln zl i doprowadzic do ruiny taki zaklad paranoja , zaklopotanyok

Masz rację, to fachowcy, a fachowców trza nagradzać
K... żenada sciana

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »