NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Nadpremier, Rządy innych państw nie widzą sensu rozmawiać niżej
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2015r. 15:28  
Cytuj
W związku z faktem iż polska scena polityczna zmieniła się diametralnie, nie tylko Polacy widzą kto podejmuje decyzje w naszym kraju. Premier i Prezydent nie są osobami decyzyjnymi. Dlatego Chińczycy zamiast rozmówi zafundowali wycieczkę naszemu Prezydentowi. Cenią swój czas i pożytkują go na bardziej perspektywiczne działania. To samo Merkel, woli rozmawiać z Nadpremierem. Premier to ogniwo pośrednie które może przeinaczyć przekaz. Myślę że Nadpremier powinien już w oficjalnie przejąć swoje obowiązki

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2015r. 15:28  
Cytuj

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2015r. 16:24  
Cytuj
Niebardzo wiaodmo o co chodzi w twoim poscie

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2213
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lis 2015r. 17:04  
Cytuj
Chłopie zejdz na ziemie przecież niemcy mają 75% udział w "polskich" tytułach prasowych, więc oczywistym jest że to co piszą w niemczech i polsce wychodzi z jednej centrali.
amen!

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2015r. 19:57  
Cytuj
Nie wierzę że nikt nie zgadnie kto może być Nadpremierem. W sumie to również Nadprezydent.

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lis 2015r. 19:59  
Cytuj
Ale o so hozi ? nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lis 2015r. 20:04  
Cytuj
Nadpremier teraz konsultuje wszystko z ojcem dyrektorem najzajebistrzym z zajebistych.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lis 2015r. 20:13  
Cytuj
Jarek musi być bardzo ważną personą w Europie skoro sama kanclerz Niemiec zabiega o rozmowe z nim.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lis 2015r. 21:35  
Cytuj
No jest ważny. Rządzi Prezydentem i Premierem ale o zdanie pyta ojca dyrektora najzabistrzego z zajebistych. Może to ojciec dyrektor jest jednak najważniejszy ale Angela jeszcze o tym nie wie.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lis 2015r. 10:47  
Cytuj
"Nie ważne kto z kim śpi, ważne jest komu nogi ŚMIERDZĄ " Ale niestety Ty Andrzejku nie jesteś w stanie tego zrozumieć, przykro mi, jakos z tym sobie poradzisz, w razie czego przytulisz się do bananowej cipki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lis 2015r. 10:55  
Cytuj
Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2015r. 11:14  
Cytuj
To z kim by chciała ta komunistka z Freie Deutsche Jugend rozmawiać?umiech

"Jako pracownik Akademii Nauk NRD Angela Merkel pełniła w centralnym instytucie chemii fizykalnej (ZIPC) na przełomie lat 70. i 80. funkcję sekretarza do spraw agitacji i propagandy.

Cytują także byłego ministra komunikacji Guenthera Krausego, który kilka lat temu powiedział, że Merkel była odpowiedzialna za "pranie mózgów na marksistowsko-leninowską modłę"."

No nie wiem czy to jest dobre towarzystwo dla naszego Jarka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lis 2015r. 11:52  
Cytuj
CYTAT
"Nie ważne kto z kim śpi, ważne jest komu nogi ŚMIERDZĄ " Ale niestety Ty Andrzejku nie jesteś w stanie tego zrozumieć, przykro mi, jakos z tym sobie poradzisz, w razie czego przytulisz się do bananowej cipki.


Cipki to sobie szukaj w domu cool ...może tata ? Jak wróci z wywiadówki to pas pójdzie w ruch cool girl

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2015r. 12:47  
Cytuj
Jak się przyglądnąć kto kim był w przeszłości to nasi wodzowie też mają ciemne plamy. Dla przykładu Prezydent należał do harcerstwa w socjalistycznej Polsce (organizacja wybitnie upolityczniona w tym okresie, członkostwo podobnie jak w ZSMP dawało wymierne profity). Pani Premier w swoim czasie usilnie zabiegała o przyjęcie do PO. Nie udało się tam zrobić kariery więc do PiS się udała (jak widać programy partii nie miały znaczenie) Nadpremier - ciemne powiązania ze aferalną spółką Telegraf. Tak więc na Merkel akurat nikt z nich nie miałby prawa rzucić kamieniem.

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2015r. 12:47  
Cytuj
Jak się przyglądnąć kto kim był w przeszłości to nasi wodzowie też mają ciemne plamy. Dla przykładu Prezydent należał do harcerstwa w socjalistycznej Polsce (organizacja wybitnie upolityczniona w tym okresie, członkostwo podobnie jak w ZSMP dawało wymierne profity). Pani Premier w swoim czasie usilnie zabiegała o przyjęcie do PO. Nie udało się tam zrobić kariery więc do PiS się udała (jak widać programy partii nie miały znaczenie) Nadpremier - ciemne powiązania ze aferalną spółką Telegraf. Tak więc na Merkel akurat nikt z nich nie miałby prawa rzucić kamieniem.

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2015r. 13:33  
Cytuj
Ja też należałem do harcerstwa, byłem zastępowym:szok:
Na profity się nie załapałem ale być może jakieś byłyzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Gru 2015r. 10:15  
Cytuj
Jak widać nadpremier działa szybko i sprawnie. Narzędzia w postaci Prezydenta i Premiera działają bez cienia zwątpienia. Ślubowanie, zatwierdzanie, ułaskawianie na żądanie. Działają jak pociski samonaprowadzające typu zaprogramuj, wystrzel, zapomnij.

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »