NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Black friday czyli obiżki - gdzie w Stalowej ?, w jakich sklepach czekają nas obniżki cen ?
Posty: 104
Dołączył: 3 Marz 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2015r. 09:41  
Cytuj
Witam, w dniu jutrzejszym w wielu miastach obchodzony jest dzień wielkich obniżek czyli black friday ! Jestem ciekawa czy nasze stalowowolskie sklepy też to praktykują ? Czy orientujecie się gdzie można skorzystać z obiżek ? Czy znacie sklepy internetowe które oferują w tym dniu produkty po niższych cenach ?

aneta87
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2015r. 09:41  
Cytuj

aneta87
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 20 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2015r. 10:05  
Cytuj
Black friday to nie konkretnie dzień obniżek tylko dzień rozpoczęcia wyprzedaży przedświątecznych. Jak dobrze pamiętam to jutro w media expert w vivo ma być jakaś noc zakupów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2015r. 10:56  
Cytuj
noc zakupów to ściema umiech brat był kierownikiem w jednej z galerii markowych ciuchów, noc zakupów polegała na zmianie cen na wyższe 10 produktów i obniżce jednej sztuki oraz dużo banerów PROMOCJA. Klientów przyciągał sam fakt iż taka promocja była np od 18-22, przez 4 godziny dodatkowej pracy zarobki jak za 3 dni po 8h, także zapraszam na promocje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2015r. 11:12  
Cytuj
CYTAT
Jak dobrze pamiętam to jutro w media expert w vivo ma być jakaś noc zakupów.


Jak dobrze pamiętam to w media wiecznie mają albo wyprzedaż, albo wietrzenie magazynów, niskie ceny itp a prawda jest taka, że ceny w byle jakim sklepie internetowym są dożo niższe niż te u nich z MEGA wyprzedaży.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Lis 2015r. 11:16  
Cytuj
Black friday w wiekszosci sklepow internetowych to jest niemal codziennie.

Co do nocnych obnizek nawet w najwiekszych galeriach w PL to jest niezla sciema i lipa, szukanie frajera.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2015r. 13:34  
Cytuj
Polowałem na Huawei P8 lite i w żadnym sklepie internetowym nie ma na niego obniżki z tytułu czarnego piątku, pomijając Media Expert z 999 na 899, gdzie w każdym innym sklepie kosztuje max 899 umiech Kupić i tak trzeba.
A jeśli chodzi o promocje w STW to widziałem: Top Secret - 40% na wszystko, Reserved chyba 50% na drugą rzecz i 40zł na każdą parę w sklepie obuwniczym w Społem na Okulickiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2015r. 14:50  
Cytuj
Na stronce Vivo jest info o -50% na czarne rzeczy (swoją drogą śmieszny patent ;)) w BYTOM.
I pewnie inne sklepiki w innych galeryjkach też będą strzelać takimi "promocjami".
Prawdziwego black friday w PL to chyba nie ma...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lis 2015r. 15:01  
Cytuj
Promocje w naszym mieście to pic na wodę. Ostatnio rozglądałem się za żelazkiem i udało mi się znaleźć upatrzone, w promocji, przecenione bodajże z 279 zł na 229 zł. Na ceneo ten sam produkt jest w 55 sklepach za cenę poniżej 200 zł, a w 12 w kwocie do 160 zł, przy czym w 11 przypadkach z darmową wysyłką.
Stacjonarne sklepy AGD RTV w Stalowej Woli służą temu, by można było przed zakupem w sieci obejrzeć, dotknąć, sprawdzić dany produkt. Bardzo rzadko udaje się kupić coś okazjonalnie. Choć nie zaprzeczam, że zdarzało mi się kupić coś na miejscu w lepszej cenie niż ta w sieci. Pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 15 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2015r. 15:16  
Cytuj
SMYK internet nawet do 70% polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »