NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Obsługa w Lidlu , chamstwo kasjerki
Posty: 1
Dołączył: 26 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2015r. 09:08  
Cytuj
Nie dotyczy to wszystkich kasjerek oczywiście ale konkretnie jednej, chodzi o nastawienie jednej bardzo nieuprzejmej Pani, która nie dość że dostaje za prace pieniądze to jeszcze siedzi tam za kare! Chamstwo jak traktuje ludzi! Służbistka jedna ! KArma wraca ! NIe pozdrawiam młodej Pani blondynki w krótkich włosach! Oby i Ciebie tak kiedyś potraktowali!
Pozdrawiam uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2015r. 09:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2015r. 10:17  
Cytuj
dla mnie sa mili

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2015r. 10:35  
Cytuj
nikt i nic nie dorówna prl-owskiej obsługi w sklepach społem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 25 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2015r. 11:26  
Cytuj
to totalna bzdura..
Mieszkam niedaleko Lidla, wszystkie panie są uprzejme i pomocne, może czasem zmęczone, ale mają sporo klientów..
Chodzę też do tego Społem przy Lidlu, panie są megauprzejme, rozmawiają z klientami, żartują, to sklep osiedlowy można powiedzieć, więc się z widzenia wszyscy znamy w tym sklepie. Babki są fajne. To już dawno nie ma nic wspólnego z PRL-em...

Co do złej obsługi to ostatnio w dużym Tesco, wieczorem we wtorek na kasie siedziała jakaś pani, mimo, że klientów mało było kasowała jak szalona, pomieszała moje zakupy z zakupami człowieka za mną, jakby chwile nie mogła poczekać, część moich zakupów leżała przy jej ręce, musiałam się upomnieć, żeby mi je podała, mimo, że już zdążyła skasowac następnego człowieka.. To się nazywa beznadziejne podejście do pracy. Zwłaszcza, że naprawdę większość kas była pusta i panie siedziały znudzone i nie trzeba się było aż tak spieszyć...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2015r. 11:32  
Cytuj
Zapraszam do społem na energetyków i wzorcówki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 31 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2015r. 13:01  
Cytuj
Jeśli dobrze kojarzę to ta blondynka w krótkich włosach to kierowniczka i jej nie podskoczy nikt...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2015r. 18:11  
Cytuj
Co to znaczy "nie podskoczy nikt"? Bez żartów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 15 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2015r. 18:52  
Cytuj
nie tylko kierowniczka ma blond włosy a ponadto nie było jej dziś w pracy tak że nie obrażałabym kogoś nie wiedząc czy to ta osoba

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Lis 2015r. 19:11  
Cytuj
CYTAT
nie tylko kierowniczka ma blond włosy a ponadto nie było jej dziś w pracy tak że nie obrażałabym kogoś nie wiedząc czy to ta osoba


Anduu pisał że to było dziś?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lis 2015r. 06:54  
Cytuj
Społem 3 osoby przy kasie i już problem, co maja powied, iec te osoby które pdacuja w lidlu biedronce tesco kaufland itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2015r. 09:30  
Cytuj
A ja Wam wszystkim wylewającym żale powiem tak: popracujcie najpierw z ludźmi a później obrażajcie i wylewajcie swoje żale na forum....fakt zdarza że się kasjerka nie jest najmilszą osobą na świecie a skąd macie pewność że parę minut wcześniej ktoś inny nie robił burdy wyzywając biedną kobietę od najgorszych? oczywiście obsługa klienta powinna być na jak najwyższym poziomie ale po drugiej stronie siedzi też człowiek a nie maszyna.....
jeżeli taka kasjerka byłą niemiła, zła zgłoś to na biurze obsługi klienta a nie na forum....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lis 2015r. 11:15  
Cytuj
Kasjerka czy sprzedawca to nie lekarz ktoremu trzeba czapkowac zawsze mozna wybrać inny sklep, a większośći ludzi którzy robia zakupy tez nic z nieba nie spada i tez nie zarabiaja kroci i byc moze wiecej i ciezej pracuja niz w takim Społem, i do kogo niby maja miec pretensje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »