NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Pampersy dada biedronka, dada
Posty: 140
Dołączył: 8 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2015r. 11:15  
Cytuj
Witam. Juz kilka razy spotkałam sie w naszym mieście z sytuacja w której ktos wykupuje wszystkie palety pampersów Dada ze wszystkich Biedronek. Jak tylko pojawia sie kartony za 49.99 to moment znikają.. Czy to jest normalne? Ja rozumiem kupic karton lub dwa.. Ale od razu cale palety.. Na co komuś tyle pampersów? Może ktos cos wie??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2015r. 11:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2015r. 11:47  
Cytuj
PiS obiecał 500zł na dziecko. Handlowcy się już zabespieczają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lis 2015r. 11:59  
Cytuj
CYTAT (stalówka.zks )
PiS obiecał 500zł na dziecko. Handlowcy się już zabespieczają.



okok

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2015r. 12:22  
Cytuj
Nie, nie, serio.
Gość przyjeżdża i bierze wszystkie na dostawczaka. Też się z tym spotkałam w Nisku. W życiu bym nie uwierzyła, gdybym nie zobaczyła całych kartonów pakowanych do samochodu. A kierowniczka jeszcze na zapleczu to wszystko nadzoruje. Poważnie myślałam nad tym, żeby pisać do BOKu w tej sprawie.

Btw, wczoraj były w Nisku w tej Biedronce na Sandomierskiej. Jak nie ma tam, to w Jeżowem są (do Jeżowego gość nie dociera).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd: okolice STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2015r. 13:36  
Cytuj
a moim zdaniem wykupuje i później na Allegro sprzedaje drożej , ja raz się spotkałam z kolezanka co wszystkie sukienki wykupiła u 'Rumunow" w sobotni targ i sprzedawala na aukcji drożej na jednej zarabiala 40 - 50 zl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lis 2015r. 15:38  
Cytuj
Znajomy wozi na ukrainę czasami ale to symbolicznie 10-20 paczek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Lis 2015r. 15:52  
Cytuj
CYTAT
a moim zdaniem wykupuje i później na Allegro sprzedaje drożej


Da się drożej sprzedać coś z biedronki? Są ludzie w tym kraju którzy nie mają w zasięgu biedronki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 30 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2015r. 15:54  
Cytuj
Czerwony dostawczak pod plandeką z rejedtracja LU.... Trzech kolesi. Całe auto z kartonami pieluch. Widziałem na Okulickiego w biedronce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Lis 2015r. 16:21  
Cytuj
I co w tym dziwnego, że kupuje? Ma pieniądze to kupuje. W sklepach nie ma limitów na zakupy. Ty też możesz pojechać i wykupić np. całą mineralną z Biedronki.

Jacku, zdziwiłbym się jakbyś nie miał takiego znajomego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 8 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2015r. 18:10  
Cytuj
No tak niby każdy może kupic.. Tylko ze biedronka przeciez nie prowadzi sprzedaży hurtowej, a mimo to ludzie kupują notorycznie cale palety. Szkoda ze nie pomyślą o tym że inni tez chcieliby kupic. Co do allegro to pare osób kupilo taki karton za ok 62 zl plus przesylka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Lis 2015r. 18:49  
Cytuj
Każdy sprzedawca hurtowy ma prawo sprzedać ilosc detaliczna i kazdy sprzedawca detaliczny ma prawo sprzedac ilosc hurtowa. Dla przykładu masz w stalowej w jednym budynku market budowlany Mrówka i hurtownie budowlaną Stalmet PSB. W Mrówce możesz kupić palete płytek a w Stalmecie jednego pustaka. Lub na odwrót. Możesz w kiosku ruchu wykupić wszystkie gazety, możesz też w hurtowni eletrycznej kupić jeden kontakt. Kapujesz teraz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 308
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2015r. 19:47  
Cytuj
A może koleś to kupuje do jakiegoś żłobka albo domu małego dziecka? Tam takie rzeczy to kupują w ilościach hurtowych

Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 996
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2015r. 20:29  
Cytuj
Tak jak Rally pisze jestem w stanie uwierzyć w historie o Ukrainie to złoty interes. Ukraińcy sami tak się zaopatrują tylko bliżej granicy.
Do margolciaaa07 - zabawna jesteś, jak robisz zakupy i jest ostatnia sztuka to nie bierzesz bo też może ktoś będzie chciał kupić uśmiech czy ktoś w ogóle robi zakupy z myślą "zostawię bo może ktoś będzie też chciał".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2015r. 21:45  
Cytuj
O tak, potwierdzam. Bardzo często brakuje pampersów w niżańskich Biedronkach. I to nie jednego rozmiaru, tylko albo wszystkich, albo jeden-dwa zostają... Cena 30 złotych za paczke jest ok, w porównaniu do Pampersa gdzie trzeba zapłacić prawie drugie tyle...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 8 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2015r. 08:18  
Cytuj
Ja nie jeżdżę i nie wykupuje całych palet, wiec nie mowie tu o kupieniu ostatniej paczki w sklepie.. A kupowanie palety cegiel to tez inna sprawa, bo przeciez cegly sie tak kupuje.. Kupowanie wszystkich pampersów we wszystkich rozmiarach jest nienormalne moim zdaniem i tyle w tym temacie:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 996
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2015r. 08:37  
Cytuj
Może i nie normalne, ale też nie zabronione. Jest wiele nie normalnych zachowań i poszukałbym raczej poważniejszych problemów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2015r. 10:07  
Cytuj
Ja też nie rozumiem, co niektórych tak dziwi.Czy to kupuje pampersy czy też sukienki hurtem od Rumunów, czy w szmateksach a potem na rynku sprzedaje drożej.Przepraszam czy to jest jakieś przestępstwo??Czy to jest kradzież?Bo są tacy co mówią o tym z taką pogardą, jak gdyby to było niemal równoznaczne z kradzieżą.Generalnie na tym polega handel, ze kupuje sie taniej a sprzedaje drożej.To zle ze ktoś ma pomysł i sobie zarobi?Sklepy spożywcze tez biorą taniej z hurtowni a sprzedają w swoich sklepikach drożej i jakos nikt się nie bulwersuje.Czy to aby nie znowu ludzka zawiść, że ktos potrafi a ty nie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2015r. 21:41  
Cytuj
Wiecie może w której biedronce dostane jeszcze pudło Dad edycje świąteczną?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »