NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
powiedzmy tym kościelnym mendom DOŚC!!!, powiedzmy tym kościelnym mendom DOŚC!!!
Posty: 743
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2009r. 23:21  
Cytuj
jak w temacie!!!! ile można takie zachowanie tolerować????????????miejsce kościoła jest w kościele a nie na ulicach!!! jak długo będą sie w^&^%^ w nasze życie?
powiedzmy im w koncu!!!!!

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2009r. 23:21  
Cytuj

BURN YOUR LOCAL CHURCH
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 15 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2009r. 07:57  
Cytuj
Weź już skończ p*ć na ten temat,naprawde jesteś aż tak ograniczony i głupi? masz mózg jak ser podziurawiony, pewnie pijesz korbole ze swoimi kolegami i słuchasz honoru i masz poryty łeb
mod j-r

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2009r. 11:46  
Cytuj
tez jestem przeciwko kosciolowi i jego finansowym wymaganiom i zerowaniu na i tak juz biednym spoleczenstwie - tylko moze nie az tak 'brutalny' jak moj przedmowca spartan 88 ;) chetnie podyskutuje z toba przyjacielu ktory nie masz 'dziurawego mozgu' aby przekonac cie jak uboga masz wiedze na tematy polityczne zwiazane z kosciolem w polsce

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 15 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2009r. 12:09  
Cytuj
do sammael: chodziło mi o ten temat bo jest już przejedzony i sie rzygać chce , ciągle tylko krzyż,kler to i tamto.Napier*alanie na innych i przy tym wybielanie siebie.Ciągle to samo pieprzona monotonia , o to głownie chodziło mi w tym poście wykrzyknik A na temat kościoła nie mam zamiaru z tobą dyskutować bo taka dyskusja nie ma sensu,jeśli tak bardzo chcesz ze mną porozmawiać to dam ci gg scianapotluczonygood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »