NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
PiS i uchodźcy z Afryki,
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 13:21  
Cytuj
ps - nie mam nic do narodowców, bo akurat w tych czasach potrzebny jest ten głos by opanować te skrajnie lewicowe poglądy. Wszystko ma jednak swoje granice.

Jeszcze raz napiszę, nie potępiam z góry islamistów, wszystkich, tylko za ich wiarę, bo to głupota i ciemnota. Nie zmienia to jednak faktu, że im nie ufam, bo za wielu między nimi jest ludzi groźnych, oraz większość tych ludzi wychowana jest w innej kulturze, która zwykle nie pozwala żyć w zgodzie z naszą. Dlatego też nie jestem w stanie zaakceptować ich obecności bez 100% kontroli - tyle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 13:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 13:27  
Cytuj
ale kto rozdzieli uchodzcow od zamachowcow w kraju,w ktorym kelnerzy nagrywaja ministrow ?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 13:36  
Cytuj
CYTAT
ale kto rozdzieli uchodzcow od zamachowcow w kraju,w ktorym kelnerzy nagrywaja ministrow ?


U nas nikt, my powinniśmy otworzyć nasze granice... ale tylko dla tych których ten kto ich wpóścił sprawdzi - i jak my to sprawdzenie potwierdzimy.
Niestety to jest utopia, wiem, bo nikt tego pewnie nie będzie w stanie sprawdzić dokładnie przy tej liczbie ludzi, a my niestety jesteśmy za głęboko w Unii (i od niej zależni) by dyktować jakieś warunki.
... ale próbować trzeba, ot tak na wszystko zgadzać się nie możemy.

Teraz zaś jest idealny momemnt, by pokazać, że zagrożenie jest za duże ze strony potencjalnych zamachowców, by brać wszystkich jak popadnie, oraz że weryfikacja nie działa...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 17:10  
Cytuj
A i przy okazji doniosę Wam ze koleżanka z Francji przekazała mi "klimaty przekazu informacji" w mainstreemie. Otóż oni nie walczą z islamistami, oni walczą z państwem islamskim. A to oznacza za za rządów skrajnego socjalisty Hollanda nie ma szans na kontrole islamizacji Francji. Zdaje się ze we Francji jest więcej islamistów niż chrześcijan sciana

Najzabawniejsze jest i pozostaje jednak to, ze państwa islamskiego nie ma bo jest budowane własnie przez islamistów.... ok


Jakie piękne samobójstwo zaklopotany

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 18:52  
Cytuj
CYTAT

A i przy okazji doniosę Wam ze koleżanka z Francji przekazała mi "klimaty przekazu informacji" w mainstreemie. Otóż oni nie walczą z islamistami, oni walczą z państwem islamskim. A to oznacza za za rządów skrajnego socjalisty Hollanda nie ma szans na kontrole islamizacji Francji. Zdaje się ze we Francji jest więcej islamistów niż chrześcijan sciana

Najzabawniejsze jest i pozostaje jednak to, ze państwa islamskiego nie ma bo jest budowane własnie przez islamistów.... ok


Jakie piękne samobójstwo zaklopotany


Widać, że nie wiele rozumiesz z obecnej sytuacji, pewnie nawet nie wiesz, że PI zwalcza wiele ugrupowań muzułmańskich (niektóre traktuje na równi z christi - także jako heretyków) i wielu muzułmanów zwalcza PI - ale kto by się tym interesował... - rozumowanie na równi z TVN...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 19:16  
Cytuj
Antylewak uspokój się, policz do 10. I zacznij czytać ze zrozumieniem. Fanatyzm nie jest wskazany w żadnej formie. Czy to pisokatolskiej czy islamskiej. Dla mnie to żadna różnica.
Nie mam zamiaru odnosić się do słów Kukiza. Jego poproś o wytłumaczenie jak któregoś słowa nie zrozumiałeś. Nie rozumiesz idei KUKIZ'15 wiec o czym mam dyskutować.

CYTAT (Antylewak)

vielitz, ja uwazam,ze jest bezsensowna,bo ani narodowcy,szwadrony Rydzyka nie maja dostepu do broni,ani nasza wiara nie pozwala nam mordowac w imie Boga... Tyle jesli chodzi o gdybanie...


To właśnie efekt marnego wykształcenia. Spałeś na lekcjach historii? A dostęp do broni? Jaki problem?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 19:26  
Cytuj
CYTAT
Fanatyzm nie jest wskazany w żadnej formie. Czy to pisokatolskiej czy islamskiej. Dla mnie to żadna różnica.


Dla Ciebie żadna dla innych duża. Nie przypominam sobie aby ktoś ginął w imię Rydzyka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 19:34  
Cytuj
Rydzyka już traktujesz jak Boga? Sam sobie odpowiedz co napisałeś. To właśnie fanatyzm.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 20:47  
Cytuj
CYTAT
Rydzyka już traktujesz jak Boga? Sam sobie odpowiedz co napisałeś. To właśnie fanatyzm.


"Fanatyzm (łac. fanaticus - zagorzały, szalony) – postawa oraz zjawisko społeczne polegające na ślepej i bezkrytycznej wierze w słuszność jakichś poglądów politycznych, religijnych lub społecznych. Przejawem fanatyzmu jest skrajna nietolerancja wobec przedstawicieli odmiennych poglądów."

Jak do tej pory wygląda nietolerancja ze strony piskatolskiej i islamskiej ? Realnie a nie na zasadzie "gdy by".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 21:03  
Cytuj
https://youtu.be/6Fxz2YOysjk

To tak na początek.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 21:07  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

A i przy okazji doniosę Wam ze koleżanka z Francji przekazała mi "klimaty przekazu informacji" w mainstreemie. Otóż oni nie walczą z islamistami, oni walczą z państwem islamskim. A to oznacza za za rządów skrajnego socjalisty Hollanda nie ma szans na kontrole islamizacji Francji. Zdaje się ze we Francji jest więcej islamistów niż chrześcijan sciana

Najzabawniejsze jest i pozostaje jednak to, ze państwa islamskiego nie ma bo jest budowane własnie przez islamistów.... ok


Jakie piękne samobójstwo zaklopotany


Widać, że nie wiele rozumiesz z obecnej sytuacji, pewnie nawet nie wiesz, że PI zwalcza wiele ugrupowań muzułmańskich (niektóre traktuje na równi z christi - także jako heretyków) i wielu muzułmanów zwalcza PI - ale kto by się tym interesował... - rozumowanie na równi z TVN...


..

Czego nie zrozumiałeś? A może chciałeś podzielić się wiedza? nie wiem
Francuzom się wmawia ze zaatakowało ich państwo islamskie "którego nie ma a nie islamiści których z radością i kwiatami przyjmują i utrzymują od lat" zaklopotany Taka jest narracja w Paryżu.

Sytuacja jest niezmienna od wielu lat, Francuzi przegrali, stali się mniejszością, której elity nie są wstanie obronić bo się boja nawet wymówić imienia allaha w powiązaniu z zabijaniem francuzów.

"6" gości rozwaliło mocarstwo europejskie jeżdżąc samochodem po ulicach stolicy w dzień międzynarodowego meczu (hmm kibole nie wzbudzają tam jednak strachu umiech )i strzelają do ludzi na chodnikach, w restauracjach. Następnie postanowili zaglądnąć na koncert grupy rockowej żeby się trochę rozerwać. Mieli pecha, band był satanistyczny i znowu musieli zakasać rękawy i do sprzątania. Policja nie złapała nikogo, a powinni zgarnąć ze setkę ludzi która musiała być zaangażowana na przeróżne sposoby. Nie powinni nawet przejechać 3 ulic żeby nie zostać zastrzelonymi przez policje. Oni się już boją. U nas wystarczyło sympatyzować z opozycją antykomunistyczną żeby być inwigilowanym. A tam?

Bombardują ISIS w Iraku/Syrii. A przecież islamiści im otwarcie mówią ze problem jest już we Francji, tam są siłą. Problem jest we Francji, i jest zbyt późno na łapanki po Paryżu wszystkich chłopów z brodami i w podomkach.
Zrozumiałeś bez urazy co chciałam zasygnalizować??????

Następny kraj na liście to US. Skocz na FOX, CNN, NBC itd news, tam jest inna narracja, tam winni są LUDZIE którzy strzelali i ich przesłanie. A przesłanie to milczący islamiści. Zrozumiałeś różnicę walki z powietrzem i z realnym kolaborantem we własnym kraju? Folksdojcze i rusofile coś podpowiadają?


.

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 21:16  
Cytuj
CYTAT
https://youtu.be/6Fxz2YOysjk

To tak na początek.


Cienko,bo większa część siedzi bezczynie a inni nawet stają w obronie. Masz coś z gwałtami,kamieniami itp?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 21:17  
Cytuj
Na razie tylko wyzwiska.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 21:35  
Cytuj
CYTAT
Antylewak uspokój się, policz do 10. I zacznij czytać ze zrozumieniem. Fanatyzm nie jest wskazany w żadnej formie. Czy to pisokatolskiej czy islamskiej. Dla mnie to żadna różnica.
Nie mam zamiaru odnosić się do słów Kukiza. Jego poproś o wytłumaczenie jak któregoś słowa nie zrozumiałeś. Nie rozumiesz idei KUKIZ'15 wiec o czym mam dyskutować.

CYTAT (Antylewak)

vielitz, ja uwazam,ze jest bezsensowna,bo ani narodowcy,szwadrony Rydzyka nie maja dostepu do broni,ani nasza wiara nie pozwala nam mordowac w imie Boga... Tyle jesli chodzi o gdybanie...


To właśnie efekt marnego wykształcenia. Spałeś na lekcjach historii? A dostęp do broni? Jaki problem?
. Wiesz dlaczego nie odniesiesz sie do slow Kukiza ? Bo popierales go w wyborach,a on ma inna teorie na temat uchodzcow,niz Ty i twoj tolerancyjny Lis z Newsweeka i nie wiesz co odpowiedziec... Kukiz mowi podobnie jak Pis czasami,a ze nienawidzisz Pis to masz problem. Porownujesz fanatyzm Pis i Isis ? Kretynskie,ale takie trendy lewackie...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 21:42  
Cytuj
Antylewak, w wielu sprawach zgadzam się z Kukizem ale to nie jak ty wyznawca Maliniaka, że we wszystkim w 100%. To własnie samodzielne myślenie. Co ty z tym Lisem. Zakochałeś się? Co z tą twoja historią? Przyznasz, że jesteś nieukiem?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 21:46  
Cytuj
Ty z Kukizem sie zgadzasz w niewielu sprawach i to Cie boli. Bo ani jesli chodzi o uchodzcow,Kaminskiego ani sfalszowane wybory przez Psl masz inne zdanie od Kukiza...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 21:57  
Cytuj
zły Kamiński, dobra islamizacja, nie było przekrętu PSL.
To stanowisko PO potluczony

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lis 2015r. 22:09  
Cytuj
Kukiz "Niestety, już słyszymy ludzi, którzy mówią o wzroście zagrożenia islamofobią, nacjonalizmem etc. Bardziej niż nad losem ofiar wielu lewicowych publicystów ubolewa, jak to strasznie, że biedni muzułmanie mogą teraz być pokrzywdzeni. Ludzie ci żyją w swoistej schizofrenii. Nie dostrzegają, że niekontrolowany napływ imigrantów, wzrost islamskiej społeczności, tworzenie się gett, których mieszkańcy w żaden sposób nie chcą się zintegrować ze społeczeństwem europejskim, spowoduje wzrost zagrożenia. To droga donikąd."

Ale Andrzejek będzie się bał szwadronów Rydzyka i ONR...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2015r. 07:28  
Cytuj
CYTAT
Kukiz "Niestety, już słyszymy ludzi, którzy mówią o wzroście zagrożenia islamofobią, nacjonalizmem etc. Bardziej niż nad losem ofiar wielu lewicowych publicystów ubolewa, jak to strasznie, że biedni muzułmanie mogą teraz być pokrzywdzeni. Ludzie ci żyją w swoistej schizofrenii. Nie dostrzegają, że niekontrolowany napływ imigrantów, wzrost islamskiej społeczności, tworzenie się gett, których mieszkańcy w żaden sposób nie chcą się zintegrować ze społeczeństwem europejskim, spowoduje wzrost zagrożenia. To droga donikąd."

Ale Andrzejek będzie się bał szwadronów Rydzyka i ONR...


Mi jest szkoda także tych islamistów, którzy mieszkają od lat w PL (albo chcieli tu się osiedlić), pracują i płacą podatki i daleko im do fanatyzmu - niestety, ale będą odczuwać skutki zdarzeń, ale co począć...
Każdy ma rodzinę i ta rodzina jest na pierwszym miejscu, przed tymi "gośćmi" z zewnątrz.

Fakt jest jednak taki, że fanatyzm w żadnej odsłonie nie jest akceptowalny i niesie ze sobą problemy, także te "szwadrony" to nie jest coś co mam zamiar popierać - fakt także, że nie jest to jednak tak niebezpieczne jak kierujący się innymi wartościami fanatyk islamista.

Trochę w tym temacie zatarł się ogólny sens dyskusji. Na chwilę obecną, chyba ciężko będzie znaleźć kogoś, kto bez uwag będzie popierał przyjmowanie uchodźców - trzeba jednak zachować spokój by zaraz nie wybuchła panika jakaś, podczas której każdego opalonego bardziej jegomościa będzie się ze strachem traktować jako islamistę i piętnować (albo gorzej...).

Zalewu islamistów w PL raczej nie ma się co obawiać, bo nie ma u nas dobrobytu oraz tak mocnego socjalu (jeszcze), który jest magnesem dla "odpadu z Afryki" - to chyba jedyny pozytyw.
Osobiście liczę, że nowy rząd pokaże jednak podejście prawicowe w tym wrażliwym temacie (ale bez przesady oczywiście) i będzie współpracował z UE (no raczej wyboru nie mamy) ale na warunkach partnerskich (tak mi się marzy...)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Lis 2015r. 12:19  
Cytuj
Co z tego,ze nie ma dobrobytu i socjalu jak Niemcy chca ich u nas ulokowac w obozach... Bo sami juz maja ich zbyt wiele..

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10787
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Lis 2015r. 16:29  
Cytuj
Przelewacie z pustego w próżne.. Nie jest w Europy interesie sponsorowanie islamu.


Islam się nie integruje, to niemożliwe. To pełzająca na piechotę wojna.

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Lis 2015r. 16:58  
Cytuj
ja to wiem,ale uswiadom to Lisowi,Szczuce,Zakowskiemu i ich czytelnikom...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Lis 2015r. 20:49  
Cytuj
A Tatarzy w Polsce?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2015r. 22:13  
Cytuj
http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,title,Mariusz-Staniszewski-polski-rzad-nie-musi-dbac-o-Niemcow,wid,17979992,wiadomosc.html?ticaid=115f76

Bo jak nie Ja to kto?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2015r. 07:26  
Cytuj
Tatarzy się zintegrowali z naszym narodem. Islamiści tworzą kalifat w europie spi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »