NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 listopada - zakupy, otwarte Tesco?
Posty: 87
Dołączył: 1 Paź 2009r.
Skąd: Nisko RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2015r. 11:37  
Cytuj
Czy w niedzielę 1 listopada otwarty będzie Kaufland albo chociaż Tesco? Orientuje się ktoś?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2015r. 11:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 28 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2015r. 11:47  
Cytuj
żabka będzie tylko otwarta i osiedlowe sklepiki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 20 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2015r. 11:48  
Cytuj
Jakim cudem skoro jest zawsze jest zamknięte. Może jakiś osiedlowy sklepik będzie czynny albo żabki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2015r. 12:02  
Cytuj
Juz widze to tłumy ludzi w sklepach wynoszącye pełne wózki z zakupami jak by koniec świata miał być, bo w niedziele sklepy zamknięte i trza zapasy zrobić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 25 Sty 2014r.
Skąd: ze składzika
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2015r. 13:15  
Cytuj
Tesco czynne do 5 rano w niedzielę.

♥♥♥
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Paź 2015r. 13:21  
Cytuj
Sklep małpka na białych domach obok ciastkarni katarzynka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Paź 2015r. 13:22  
Cytuj
Dzień świąteczny czy byle niedziela bez wizyty w Hiper-Super-Duper-Markecie to dzień stracony... :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 7 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2015r. 17:34  
Cytuj
Rni.... skoro Ty masz wolne, to inni już nie mogą? Zrób sobie zakupy w sobotę i po kłopocieuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 2 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2015r. 20:32  
Cytuj
czynne Lewiatan na wojska polskiego i Abc koło księgarni Nutka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 24 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2015r. 00:05  
Cytuj
co rok ten sam temat ogarnij się człowieku jeszcze nie zamkną a ten już pyta czy będzie otwartemlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 985
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2015r. 09:40  
Cytuj
Mi się osobiście wydaje że to jest marna prowokacja żebyśmy mogli sobie po-hejtować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Paź 2015r. 13:59  
Cytuj
CYTAT
Czy w niedzielę 1 listopada otwarty będzie Kaufland albo chociaż Tesco? Orientuje się ktoś?


Nie wiem czy to nie prowokacja bo serio ciężko mi uwierzyć, że ktoś może pytać czy hipermarket będzie czynny w dzień ustawowo wolny od handlu. Tych dni naprawdę nie ma wiele w roku i nie są one żadną tajemnicą. Myślę żeby od razu uprzedzić fakt i wyjaśnić co będzie nieczynne w dniu 11 listopada żebyśmy języków nie musieli za tydzień strzępić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Paź 2015r. 14:05  
Cytuj
CYTAT
Mi się osobiście wydaje że to jest marna prowokacja żebyśmy mogli sobie po-hejtować.

Dokładnie takie samo odniosłem wrażenie bo na tym portalu liczą się odsłony czasmi bardziej niż rzetelne informacje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Paź 2015r. 14:11  
Cytuj
Feniks, a powiedz mi co mają odsłony do wątku, który założył niezależny użytkownik? Naprawdę możesz mi wierzyć lub nie, ale nikt z redakcji nikt nie siedzi i nie "nabija" odsłon bo nikt nie ma nawet na to czasu. Wszystkie dane są jawne i nikt nic nie ukrywa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Paź 2015r. 14:12  
Cytuj
Ruch na portalu,którym tak bardzo się chwalicie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Paź 2015r. 14:16  
Cytuj
No dobrze, ale powiedz mi co ma jedno do drugiego? Portal ma aktualnie 4,5 miliona odsłon (miesięcznie) i każdy kto mógłby pochwalić się takimi statystykami chętnie by to uczynił. Wątek o zakupach założył ktoś kogo nikt z portalu nie zna. Taki wątek może założyć dosłownie każdy. Z jakiej racji RNI-golfowi miałoby zależeć na odsłonach portalu? Chyba lekko pomyliłeś fakty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Paź 2015r. 14:35  
Cytuj
Nie pomyliłem faktów tylko takich tematów jest całe multum na tym portalu a jak wszyscy wiemy"ziarnko do ziarnka i uzbiera się miarka."Przytoczenie nicka"RNI-golfowi"jako przykładu nie zmienia faktu,ze może jednak mu zależy bo .... przyczyn może być wiele.Na żadnym portalu nie w yskakuje spap@spam jeżeli powołuje się w komentarzu na konkurencyjny portal tylko u Was a to o czymś swiadczy.Czasami nie warto pisać naprędce bzdur tym bardziej jeżeli chodzi o poważne wypadki jak to miało miejsce w artykule o porannym wypadku w Przyszowie a na konkurencji był konkretnie napisany artykuł wraz ze zdjęciami z miejsca.
Lepiej czasami coś przemilczeć aby doszlifować inny temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Paź 2015r. 14:44  
Cytuj
Ale weź mi wytłumacz i co z tego, że takich tematów jest multum? To znaczy, że ludzie, którzy wchodzą na portal te tematy zakładają bo mają taką potrzebę. Owszem dzięki temu, że ludzie tu wchodzą są odsłony, ale po to właśie jest portal- żeby na niego wchodzić, czytać komentować. Rozumiem, że mam zamykać każdy temat, który dotyczy błahej rzeczy, a zostawiać tylko te poważne? Dla jednego ważna jest wczorajsza noc zakupów w City Parku, a dla drugiego, która partia wygrała wybory.

Na konkurencyjnym portalu spam@spam Ci nie wyskoczy bo Twojego komentarza, w którym napiszesz coś o stalowymmieście po prostu nikt nie opublikuje więc jak kto woliumiech

Co do artykułów- nie mam pojęcia o czym piszesz bo ja redagowaniem się nie zajmuję. Jeśli masz jakieś zarzuty, możesz zawsze zgłosić błąd, napisać maila, zadzwonić, cokolwiek... Offtopowanie w wątku, który ktoś założył na temat sklepów 1 listopada naprawdę nie ma sensu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Paź 2015r. 15:18  
Cytuj
CYTAT
Ale weź mi wytłumacz i co z tego, że takich tematów jest multum?

Jesteś chyba już dużą dziewczynką tym bardziej w zarzadzie i możesz sama sprawdzić,które są bez sensu a prowokują innych.Więc tłumaczyć Ci nie muszę bo sama jako osoba zarządzająca powinnaś to wiedzieć.
CYTAT

Na konkurencyjnym portalu spam@spam Ci nie wyskoczy bo Twojego komentarza, w którym napiszesz coś o stalowymmieście po prostu nikt nie opublikuje więc jak kto woliumiech

Jakoś powołując sie kiedyś na Wasz portal mój komentarz został opublikowany wraz z nazwą Waszego portalu.
CYTAT
Co do artykułów- nie mam pojęcia o czym piszesz bo ja redagowaniem się nie zajmuję.

Czyli jako Zarząd nie panujecie nad tym co się tu dzieje a to bardzo źle świadczy o szefostwie i osobach zarządzających,także i o Tobie.
CYTAT

Jeśli masz jakieś zarzuty, możesz zawsze zgłosić błąd, napisać maila, zadzwonić,

Nie mi oceniać popisy Waszych redaktorów a do forum jest moderator i to On powinien zamykać takie tematy.
CYTAT
cokolwiek... Offtopowanie w wątku, który ktoś założył na temat sklepów 1 listopada naprawdę nie ma sensu.

Więc powinien być od razu zamknięty.
Mam jeszcze takie spostrzeżenie wiem,że nie można zapanować nad wszystkimi komentarzami ale jak dla przykładu Nadbereżny"otwierał"po remonci"Ddelikatesy"to nie można było dodawać komentarzy czy nie uważacie,że jako Zarząd powinniście też zablokować komentarze pod artykułami o wypadkach czy samobójstwach?Pyskówki czy obrażanie czasami osób nie żyjących uważacie za normale komentarze,że na to pozwalacie a do skometowania zachowania Nadbereżnego nie dopuszczacie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Paź 2015r. 15:31  
Cytuj
CYTAT
Jesteś chyba już dużą dziewczynką tym bardziej w zarzadzie i możesz sama sprawdzić,które są bez sensu a prowokują innych.Więc tłumaczyć Ci nie muszę bo sama jako osoba zarządzająca powinnaś to wiedzieć.


Ja również uważam, że temat zakupów w dniu 1 listopada jest bez sensu, bo ja zamiast zakupów w tym dniu wybieram czas z rodziną. Jednak inni mogą jednak chcieć odwiedzić jakiś sklep dlatego nie uważam aby ten wątek nadawał się do zamknięcia.

CYTAT
Jakoś powołując sie kiedyś na Wasz portal mój komentarz został opublikowany wraz z nazwą Waszego portalu.


To jeszcze podziel się co napisałeś. Jeśli im pochlebiłeś, że mają coś lepiej niż tu to owszem, takie komentarze się pojawiają. Cała reszta jest blokowana jak za komuny.

CYTAT
Czyli jako Zarząd nie panujecie nad tym co się tu dzieje a to bardzo źle świadczy o szefostwie i osobach zarządzających,także i o Tobie.


Każdy na portalu ma swoje zdania. Wyobrażasz sobie żeby jedna osoba miała ogarniać wszystkie ogłoszenia, artykuły i jeszcze moderować forum? Wybacz, ale to byłoby bez sensu. Jedni piszą, inni kręcą filmiki video, inni zajmują się reklamą, a inni moderacją forum. Ciekawe czy u Ciebie w pracy każdy wie wszystko na dany temat? Nawet jak pójdziesz do marketu to na każdym dziale są odpowiedni pracownicy, którzy odpowiadają za swoje "podwórko". Dlatego jeśli masz skargi co do artkułów to zgłoś je w odpowiedni sposób. Pod każdym artkułem jest opcja "zgłoś błąd". Możesz napisać na maila, który zostanie automatycznie przekierowany do odpowiedniej osoby, a odpowiedź zostanie Ci udzielona w ciągu kilku godzin.

Myślę, że dalsza część dyskusji powinna przejść na pw bo wątek odbiegł od tematu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Paź 2015r. 16:21  
Cytuj
CYTAT
To jeszcze podziel się co napisałeś. Jeśli im pochlebiłeś, że mają coś lepiej niż tu to owszem, takie komentarze się pojawiają. Cała reszta jest blokowana jak za komuny.

Paulina, przecież dobrze wiesz, że większej cenzury niż u was na portalu nie ma nigdzie. Schlebianie, łaszenie i podlizywanie się, to tylko u was, i to wy uzalezniliście się od tego. Użytkownicy sugerują zmiany, a wy co? Udajecie że nie są potrzebne. Co wy q-wa myślicie, że macie monopol, na rację? Boićie się zmian i tego co one przynoszą?

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2015r. 20:39  
Cytuj
A mc Donald otwary?:ddd

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »