NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
PLL LOT - pytanie o e-bilet,
Posty: 41
Dołączył: 25 Wrz 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2015r. 17:56  
Cytuj
Witam! Mam pytanie. Za niespełna miesiąc będę miał okazję (po raz pierwszy) lecieć samolotem linii PLL LOT z Rzeszowa. Wykupiłem bilet przez internet i na adres poczty elektronicznej otrzymałem bilet elektroniczny: "your electronic ticket receipt". Kiedy otwieram tego maila, to jeszcze jakoś to wygląda, ale jak próbuję otworzyć (bądź pobrać i otworzyć) załącznik, to albo nie da się go otworzyć żadnym programem, albo dane są rozstrzelone na kilka stron i w niczym jakiegokolwiek biletu to nie przypomina. Nie ukrywam, że wolałbym mieć ten bilet wydrukowany przed odlotem, a nie pokazywać go na telefonie, albo w jakiś inny sposób. Teraz najważniejsze i zarazem najciekawsze - format pliku załącznika to .pdf.xml Ktoś pomoże? Ktoś wie jak to otworzyć i wydrukować?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2015r. 17:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2015r. 19:11  
Cytuj
Musisz najpierw sie odprawic. Mozesz to zrobic przez internet najwczesniej chyba na 24 godz. przed odlotem i po odprawie wydrukowac karte pokladowa. Na jej podstawie zostaniesz wpuszczony do samolotu. Mozesz tez dostac karte pokladowa podchodzac na lotnisku do stanowiska odpraw, tam gdzie tez nadaje sie bagaz, i po okazaniu dowodu osobistego dostaniesz swoja karte.
Z tego biletu co przyszedl na maila to mozesz do odprawy przez internet potrzebowac jedynie nr. To takie cos np: TICKET NUMBER : ETKT 080 2403652354
Milego lotu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 25 Wrz 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2015r. 19:34  
Cytuj
Bardzo dziękuję za fachową i wyczerpującą odpowiedź. Temat do zamknięcia. Pozdrawiam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »