NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 67 68 69 70 71 72 73 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2017r. 18:01  
Cytuj
Edo czy padnie GW mało mnie obchodzi, tak samo jak padną inne tytuły, ruch w interesie musi być, zapewne powstaną nowe więc czytać będzie co.
Liberalizm w Polsce to może był ze 2 lata (89 i 90r), zaraz zaczęło się regulowanie rynku przez lobbystów (to dzisiejsza nazwa), i tak jest do dziś gdzie chyba jest więcej regulacji niż w PRLu smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2017r. 18:01  
Cytuj

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2017r. 18:09  
Cytuj
Okazało się ze sterowany bardzo centralnie :-) Oj dzieci... następny mit w głowie grzechocze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Lip 2017r. 18:11  
Cytuj
A poza tym Andrzejku co z ciebie za wolnosciowiec skoro jesteś zwolennikiem pozostawania Polski w euro-kołchozie? Dla mnie to zwykła ściema.

Dobrze ci się tak przelogowywać raz na konto Bobka a zaraz na swoje?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2017r. 18:27  
Cytuj
Widocznie jedno konto to tylko pół etatu , a Andriusza jest łasy na pieniądze umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 15 Lip 2017r. 20:01  
Cytuj
Moderowano przez: magpie

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku
Większość Twoich tekstów łamie regulamin. Proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Część postów usunięto.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Lip 2017r. 06:05  
Cytuj
Już powoli staje się to regułąumiechKowal zawinił-cygana powiesiligoodA postkomuszkowi skarżypycie radzę częściej odwiedzać poradnie leczenia bólu.Możesz się żalić dowoli.Zdania o Tobie nie zmienieok

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Lip 2017r. 10:40  
Cytuj
Edzio, czyli mam rozumieć, że socjalizm, wysokie podatki i rozdawnictwo jest sposobem na sukces gospodarczy ;-) No to jesteś "miszcz".
W zasadzie to zamyka dyskusję z tobą ;-)

Co do kont to pominę bo zaraz Inni się zkasztani z podniecenia.

Pele, masz jak widzę ogromny problem. Skorzystaj z własnej rady.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Lip 2017r. 10:55  
Cytuj
Moderowano przez: magpie
Po raz kolejny proszę o zachowanie kultury wypowiedzi i powstrzymanie się od chamskich komentarzy. Po raz kolejny przypominam również regulamin.
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Lip 2017r. 14:05  
Cytuj
CYTAT
Edzio, czyli mam rozumieć, że socjalizm, wysokie podatki i rozdawnictwo jest sposobem na sukces gospodarczy ;-) No to jesteś "miszcz".
W zasadzie to zamyka dyskusję z tobą ;-)

Co do kont to pominę bo zaraz Inni się zkasztani z podniecenia.



Nigdy nie twierdziłem że socjalizm , wysokie podatki i rozdawnictwo są sposobem na sukces gospodarczy. Znajdź/ zacytuj moje słowa w tym zakresie- życzę powodzenia.uśmiech Śmiać mi się po prostu chcę z ludzi , którzy powtarzają zasłyszane głupoty , bez oglądania się na dodatkowe czynniki. Sam lubię posłuchać liberalnych publicystów ( Michalkiewicz czy Gwiazdowski) ale to nie znaczy że powielam wszystko co usłyszę.
To po pierwsze , a po drugie nie może być wolnościowcem osoba , która jest za pozostaniem Polski w UE. Nie ma bardziej niedemokratycznego , zbiurokratyzowanego tworu niż to ustrojstwo. W swoim czasie KE chciała dawać 1000 euro kieszonkowego dla każdego tzw. uchodźcy. To pewnie według ciebie nie jest rozdawnictwo tylko inwestycja.umiech

Reasumując jak zwykle walisz ściemę. Taki z ciebie wolnosciowiec jak z przysłowiowej koziej dupy trąba. Nasluchasz się różnych rzeczy a później chodzisz i powtarzasz bez żadnej refleksji.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Lip 2017r. 14:42  
Cytuj
CYTAT
Moderowano przez: magpie
Po raz kolejny proszę o zachowanie kultury wypowiedzi i powstrzymanie się od chamskich komentarzy. Po raz kolejny przypominam również regulamin.
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku
Wniosek z tego,że znajomek może prowokować pod innymi nickami lub swoim a mnie nie wolno.Ot postkomusza logika.Traktuj jednakowo wszystkie wpisy a nie kablowanie Szmaciaków.Możesz wieszać zaweieszać WISI mi to lużno jak bat!!!Innym kasujesz takie posty bez ostrzeżeń.E......ch!CZytaj co pisze jakiś Creator vel Lichwiarz,vel Andrzejek vel Szmaciak!!!Czy Ty kobieto jesteś na mnie uczulona?Odpusc sobie!!!

Moderowano przez: magpie
Wciąż proszę o kulturę wypowiedzi. Wyzywanie ludzi do tego nie należy.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Lip 2017r. 16:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Moderowano przez: magpie
Po raz kolejny proszę o zachowanie kultury wypowiedzi i powstrzymanie się od chamskich komentarzy. Po raz kolejny przypominam również regulamin.
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku
Wniosek z tego,że znajomek może prowokować pod innymi nickami lub swoim a mnie nie wolno.Ot postkomusza logika.Traktuj jednakowo wszystkie wpisy a nie kablowanie Szmaciaków.Możesz wieszać zaweieszać WISI mi to lużno jak bat!!!Innym kasujesz takie posty bez ostrzeżeń.E......ch!CZytaj co pisze jakiś Creator vel Lichwiarz,vel Andrzejek vel Szmaciak!!!Czy Ty kobieto jesteś na mnie uczulona?Odpusc sobie!!!


Na tym forum istnieją podwójne standardy, zapamiętaj.

Niewygodnych banują, idiotów nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Lip 2017r. 17:33  
Cytuj
Co na to poradzę?Nic.Olać i tyle

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11781
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2017r. 18:05  
Cytuj
Co by było, jakby el.BANan dalej się "udzielał"?
potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2017r. 18:13  
Cytuj
Nie przejmuj się Andrzejkiem, podatki są i będą i PiS będzie je obniżał szybciej niż PO bo chce ten kraj rozwijać. To tylko "wygodna przykrywka" do uprawiania krytycznego myślenia :-) A tu tyle afer i cisza umiech))

Bolki na ulicach próbują obalić demokratycznie wybraną władzę, Andrzejek milczy.

Właściwie Andrzejek nie milczy, bo dwoi i się troi w krytyce smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Lip 2017r. 18:15  
Cytuj
Andzrzejek jest wielopostaciowy.Czyli wielonickowy

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11781
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2017r. 18:15  
Cytuj
Tego człowieka najlepiej ignorować. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2017r. 18:36  
Cytuj
Jego buraczana strategia terapią kompleksów przestała działać od przegranych wyborów, nick el.Bolek skończył w demobilu propagandy.

Ale człowiek jest smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Lip 2017r. 18:43  
Cytuj
CYTAT
Jego buraczana strategia terapią kompleksów przestała działać od przegranych wyborów, nick el.Bolek skończył w demobilu propagandy.

Ale człowiek jest smiech2


No właśnie, co z bananem? Dalej u czubków?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2017r. 19:36  
Cytuj
CYTAT
To po pierwsze , a po drugie nie może być wolnościowcem osoba , która jest za pozostaniem Polski w UE. Nie ma bardziej niedemokratycznego , zbiurokratyzowanego tworu niż to ustrojstwo.

Niedługo Unie przebije takie państwo smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Lip 2017r. 19:55  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Edzio, czyli mam rozumieć, że socjalizm, wysokie podatki i rozdawnictwo jest sposobem na sukces gospodarczy ;-) No to jesteś "miszcz".
W zasadzie to zamyka dyskusję z tobą ;-)

Co do kont to pominę bo zaraz Inni się zkasztani z podniecenia.



Nigdy nie twierdziłem że socjalizm , wysokie podatki i rozdawnictwo są sposobem na sukces gospodarczy. Znajdź/ zacytuj moje słowa w tym zakresie- życzę powodzenia.uśmiech Śmiać mi się po prostu chcę z ludzi , którzy powtarzają zasłyszane głupoty , bez oglądania się na dodatkowe czynniki. Sam lubię posłuchać liberalnych publicystów ( Michalkiewicz czy Gwiazdowski) ale to nie znaczy że powielam wszystko co usłyszę.
To po pierwsze , a po drugie nie może być wolnościowcem osoba , która jest za pozostaniem Polski w UE. Nie ma bardziej niedemokratycznego , zbiurokratyzowanego tworu niż to ustrojstwo. W swoim czasie KE chciała dawać 1000 euro kieszonkowego dla każdego tzw. uchodźcy. To pewnie według ciebie nie jest rozdawnictwo tylko inwestycja.umiech

Reasumując jak zwykle walisz ściemę. Taki z ciebie wolnosciowiec jak z przysłowiowej koziej dupy trąba. Nasluchasz się różnych rzeczy a później chodzisz i powtarzasz bez żadnej refleksji.


pokaż mój jeden wpis popierający rozdawnictwo. Jak zwykle pi...sz ;-)

CYTAT
Nie przejmuj się Andrzejkiem, podatki są i będą i PiS będzie je obniżał szybciej niż PO bo chce ten kraj rozwijać. To tylko "wygodna przykrywka" do uprawiania krytycznego myślenia :-) A tu tyle afer i cisza umiech))

Bolki na ulicach próbują obalić demokratycznie wybraną władzę, Andrzejek milczy.

Właściwie Andrzejek nie milczy, bo dwoi i się troi w krytyce smiech2


Kiedy zacznie te obniżki?

Milczę, każdy ma prawo do protestów. PiS też protestował. Opozycja zawsze protestuje. Ciekawe jak sie czujesz gdy piszesz jak dziennikarze za PRLu.

CYTAT
CYTAT
Jego buraczana strategia terapią kompleksów przestała działać od przegranych wyborów, nick el.Bolek skończył w demobilu propagandy.

Ale człowiek jest smiech2


No właśnie, co z bananem? Dalej u czubków?


Wg. twojej teorii był niewygodny bo go zbanowali jezyk

CYTAT
Tego człowieka najlepiej ignorować. ok


Dzięki Mirku, Tak właśnie zrobię oleję Pelego. jezyk

A tu coś innego. Inne spojrzenie na "reformę"

https://www.facebook.com/KlubPoselskiKukiz15/videos/673235756212012/

Moderowano przez: magpie
Proszę nie pisać postów jeden pod drugim, lecz edytować swoją wypowiedź

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2017r. 22:02  
Cytuj
Zapomniał przypomniec wszystkim o 30tys. za trzy prezesury.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Lip 2017r. 22:47  
Cytuj
CYTAT
Zapomniał przypomniec wszystkim o 30tys. za trzy prezesury.


Dzięki, że przypomniałeś. Dobra zmiana, dla jednego prezesa 30 tysięcy co miesiąc w spółce miejskiej. Koryto zostało tylko świnie sie zmieniły.


No i kolejna opłata. Tym razem mocowa. To ile będzie kosztowało obywateli?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lip 2017r. 00:55  
Cytuj
Na pewno mniej niz straty z Vatu za Po-psl

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Lip 2017r. 05:53  
Cytuj
Ja Ciebie Andrzejku już dawno olałem i Twojego obrońcę teżumiechDziwna sytuacja.Ty możesz bezkarnie prowokować i wyzywać a inni nie.Parasol nad Tobą od Magpie?

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Lip 2017r. 06:28  
Cytuj
CYTAT
Na pewno mniej niz straty z Vatu za Po-psl


Skoro jest tak dobrze to po co kolejne podatki?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 67 68 69 70 71 72 73 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »