NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 463 464 465 466 467 468 469 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Sty 2023r. 19:19  
Cytuj
CYTAT
Myślisz ,że jak cytujesz i dyskutujesz sam ze sobą jesteś bardziej wiarygodny?mlotek



A skąd taki pomysł, dziadku opasie regresie czy który tam dzisiaj jest hieną dyżurną w sztabie bezpartyjnych wolnościowców? Obawiam się że myślisz że skoro wy działacie w grupie to wszyscy tak robią. A to nie do końca tak wygląda...umiech


W Wolnej Polsce wasza menażeria będzie stawiana za wzór cnót wszelakich. Pochwały, odznaczenia i być może nawet intratne posadki. Ale w obecnej sytuacji jak dla mnie jesteście wredną zgrają niecnych ludzi, która zasługuje wyłącznie na szyderstwo...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2023r. 19:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2023r. 20:11  
Cytuj
Stwierdzam fakty na które ostatnio dałem Ci dowod ,lecz jak zwykle z niewygodnymi tematami przemilczałeś

A na co zasługuje taki zadeklarowany bojownik pisu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Sty 2023r. 20:30  
Cytuj
Każdy ma swój rozum, dziadku opasie regresie czy który tam dzisiaj rządzi w sztabie bezpartyjnych wolnościowców. Nie mam zamiaru przerabiać cię na swoją modłę...umiech


Jeszcze raz: nawet przyjmując założenie że obecna władza jest chuj.wa , to ci twoi mocodawcy nie są wcale lepsi. Dla mnie to co ty proponujesz to żadna alternatywa...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2023r. 20:45  
Cytuj
To może w końcu dowiem się co proponujenie wiemsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Sty 2023r. 20:47  
Cytuj
To samo co cała wasza menażeria, dziadku opasie regresie czy który tam jest zalogowany w sztabie bezpartyjnych wolnościowców...umiech

"...Na platformę nie głosuję TVN-u nie oglądam ..."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2023r. 20:57  
Cytuj
I tu jest bolku właśnie sedno problemu z wami, lewymi i prawymi, tusk i dziad , nic po za tym duetem nie ma

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Sty 2023r. 21:14  
Cytuj
A kto jest poza nimi ? Na kogo trzeba zagłosować?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Sty 2023r. 21:15  
Cytuj
Stolec jest fanem Brauna ale teraz trochę wstyd się do tego przyznać good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Sty 2023r. 21:33  
Cytuj
Pizdas jest fanem ryżego i nie wstydzi się tego przyznać...umiech


A do tego sra na Orlenie bez spuszczania wody i w ogóle to bardzo zabawny gość...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Sty 2023r. 21:41  
Cytuj
I co dziadku, skoro nie pisiory i POKOmuna to kto?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2023r. 23:06  
Cytuj
Jeszcze trochę czasu jest, może pojawi się jakiś młody ogarnięty człowiek na którego będzie warto postawić , bylo kilku rozsądnych którzy nie dali się wkręcić w kowidowe gowno , czekam obserwuje...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Sty 2023r. 00:13  
Cytuj
CYTAT
I co dziadku, skoro nie pisiory i POKOmuna to kto?umiech


No właśnie kto, stolec przyznaj się good

Może ten?

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1238
Dołączył: 9 Gru 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sty 2023r. 00:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
I co dziadku, skoro nie pisiory i POKOmuna to kto?umiech


No właśnie kto, stolec przyznaj się good

Może ten?

Obrazek


Dalej ruchasz czyjeś matki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Sty 2023r. 08:52  
Cytuj
Bez przesady, pizdas. Ten Pitoń to taki sam wariat jak ci z waszej lotnej brygady opozycji. Czy jak to towarzystwo się nazywa...umiech


Był czas że widziałem w Konfie nadzieję, niestety straciłem ją definitywnie...umiech


Dalej srasz na Orlenie bez spuszczania wody? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Sty 2023r. 08:55  
Cytuj
CYTAT
Jeszcze trochę czasu jest, może pojawi się jakiś młody ogarnięty człowiek na którego będzie warto postawić , bylo kilku rozsądnych którzy nie dali się wkręcić w kowidowe gowno , czekam obserwuje...



Jedyny młody i ogarnięty człowiek jakiego proponuje wasza centrala to chyży rój, dziadku opasie regresie czy który tam dzisiaj jest hieną dyżurną w sztabie bezpartyjnych wolnościowców. Właśnie dlatego piszę że nie macie żadnej alternatywy. Bo czy koalicja z komunistami, ZSL czy Hołowczycem niesie jakieś pozytywne przesłanie? Nie sądzę...umiech


Pisałem to już wiele razy, w kwestii srakawirusa, największym zagrożeniem dla swobód obywatelskich była nasza totalnie zjebana opozycja. Screeny nie giną, ich wszystkie słowa o obowiązkowych szczepieniach czy wypełnieniu wszystkich zaleceń tzw rady medycznej, są i jeszcze długo będą funkcjonować w obiegu. Pisiory się skompromitowali w trakcie epidemii, natomiast wasi mocodawcy i ich przyszli koalicjanci się całkowicie zdyskwalifikowali i zdyskredytowali. Jedynie Konfa zachowywała się wówczas przyzwoicie, niestety ruscy bandyci najechali Ukrainę i im też odwaliło...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2023r. 09:18  
Cytuj
Po co się pytasz jak masz już przygotowaną do wklejenia odpowiedź ?nie wiem
W Konfederacji coś tam się zmienia, może akurat na dobre wyjdzie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Sty 2023r. 09:54  
Cytuj
Skoro tak twierdzisz dziadku opasie regresie czy który tam jest zalogowany w sztabie bezpartyjnych wolnościowców...umiech


Swoją drogą zabawne, że członek waszej menażerii wypomina komuś wklejanie gotowych odpowiedzi. Te wasze gotowce z centrali- przekazy dnia to niby co to ma być?umiech



https://twitter.com/AjKedzierski/status/1611376473159393281

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2023r. 10:25  
Cytuj
To dawaj, chociaż jednego mojego gotowcagood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Sty 2023r. 10:49  
Cytuj
CYTAT
https://mobile.twitter.com/PawelJezowski/status/1610988381323804677


Jakby się komuś chciało przeczytać coś wolnego od ideologicznego zacietrzewienia, to naprawdę warto...umiech



spoko, dobrze wytłumaczone. Brakuje tylko jednegom szczegółu a szkoda bo autor bardzo się postarał. Co wpłynęło na taką dużą obniżkę, 15% w ciągu jednego dnia?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Sty 2023r. 12:21  
Cytuj
CYTAT
To dawaj, chociaż jednego mojego gotowcagood



Prawie każdy twój post to realizacja przekazu dnia, dziadku opasie regresie czy który tam dzisiaj rządzi w sztabie bezpartyjnych wolnościowców...umiech


Najgłupszy z was , wrzuca memy i obrazki, ty piszesz własnymi słowami co tam wam w duszy gra ( a właściwie co centrala puszcza) . Każdy gra co innego, ale przecież razem tworzycie orkiestrę...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Sty 2023r. 12:25  
Cytuj
CYTAT



spoko, dobrze wytłumaczone. Brakuje tylko jednegom szczegółu a szkoda bo autor bardzo się postarał. Co wpłynęło na taką dużą obniżkę, 15% w ciągu jednego dnia?




Może lepiej niech twoja/wasza centrala to wyjaśni opasie. Albo TVN, zdaje się że oni od kilku dni wałkują ten temat...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2023r. 12:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
To dawaj, chociaż jednego mojego gotowcagood



Prawie każdy twój post to realizacja przekazu dnia, dziadku opasie regresie czy który tam dzisiaj rządzi w sztabie bezpartyjnych wolnościowców...umiech


Najgłupszy z was , wrzuca memy i obrazki, ty piszesz własnymi słowami co tam wam w duszy gra ( a właściwie co centrala puszcza) . Każdy gra co innego, ale przecież razem tworzycie orkiestrę...umiech

No tak, nie wolno śmiać się z dziadka i jego przydupasow , komuna, cenzura, jeszcze trochę bedziecie robic wjazdy na chatę i 48h ,zomo na usługach już macie, ja już to przerabiałem tw bolku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Sty 2023r. 13:06  
Cytuj
No patrz a ja gardzę dziadkiem i jego przydupasami, i nie boję się żadnego ZOMO, dziadku opasie regresie czy który tam jest zalogowany w sztabie bezpartyjnych wolnościowców...umiech


Albo ty jesteś taki strachliwy, albo ja taki odważny...umiech


A największa cenzura to mnie na tym forum spotkała jak modem był wasz koleżka, Banan. Stare dzieje, ale pamiętam dobrze tego figlarza...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2023r. 14:24  
Cytuj
Masz takie rozdwojenie jaźni, gadzisz po cichu i głośno popierasz:cwaniak:
Orientacja tego forum też się zmieniła, macie wolną rękęgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Sty 2023r. 14:34  
Cytuj
Skoro tak twierdzisz , dziadku opasie regresie czy który jest zalogowany w sztabie bezpartyjnych wolnościowców...umiech


Nie napisałbym , że mam wolną rękę . Wasz kolega , figlarz , odwalał tutaj taką madafakę , że to wołało o pomstę do nieba...umiech



Słyszałem wasze rzewne historie o tym jak władza was prześladuje , ale jakoś nie bardzo w to wierzę. Złodziej złapany za rękę najgłośniej krzyczy : łapać złodzieja! umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 463 464 465 466 467 468 469 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »