NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 449 450 451 452 453 454 455 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Gru 2022r. 01:22  
Cytuj
Żabojady i szwaby wzywają do zakończenia wojny-zgadza się, ale aby to zrobiła...Ukraina.sciana
Kogoś poyeb@ło!zaklopotany
To jakby ktoś wlazł mi do domu, spuścił łomot i wszystko zdemolował.
Udało mi się podnieść i teraz on dostaje wpierdol.mlotek
Na kopach wywalam z chaty,ale teraz przerywamy walkę i mam mu oddać pół piętra i przeprosić?:szok:
Ukraina nie odpuści,chyba że braknie im broni,bo nie motywacji, aby yeb@ć kacapów.
Wojna zmieni się wkrótce.chytry
Fjutin odwali kitę(na pękniętą dupę),sowiety wycofają się "s chonorem",a wszystko co złe,spłynie na jego truchło.potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2022r. 01:22  
Cytuj

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Gru 2022r. 01:29  
Cytuj
CYTAT
@jusek: czyli dołączył do klubu bolca i starucha, oni lubią się kałem obrzucać...


@zło
A jak określić to, co stało się Fjutinowi?chytry

Jeśli chcesz,możesz dolączyć do tego "klubu" jako czwarty do brydża.chytry
Wódę przynieś we własnym zakresie.potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Gru 2022r. 01:31  
Cytuj
@Buggazaklopotany
Zwyczaj że mężczyzna przepuszcza kobietę w drzwiach,pochodzi sprzed tysięcy lat.chytry
Prawdopodobnie z epoki kamienia łupanego.mlotek
Kobieta wchodziła do jaskini jako pierwsza.good
W ten sposób wojownik sprawdzał, czy w środku nie ma czy też jest...niedżwiedż,lew lub tygrys.jezyk

Tak więc jeśli tobie ktoś ustępuje przejścia,pomyśl,że jesteś potencjalnym"testerem".potluczony
CYTAT



Obrazek

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10818
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Gru 2022r. 16:29  
Cytuj
CYTAT
Żabojady i szwaby wzywają do zakończenia wojny-zgadza się, ale aby to zrobiła...Ukraina.sciana
Kogoś poyeb@ło!zaklopotany
To jakby ktoś wlazł mi do domu, spuścił łomot i wszystko zdemolował.
Udało mi się podnieść i teraz on dostaje wpierdol.mlotek
Na kopach wywalam z chaty,ale teraz przerywamy walkę i mam mu oddać pół piętra i przeprosić?:szok:
Ukraina nie odpuści,chyba że braknie im broni,bo nie motywacji, aby yeb@ć kacapów.
Wojna zmieni się wkrótce.chytry
Fjutin odwali kitę(na pękniętą dupę),sowiety wycofają się "s chonorem",a wszystko co złe,spłynie na jego truchło.potluczony



Łomot zebrały Niemce ( dłużne nam kasę za totalną rozwałkę) ze Sworą podwieszonych owczarków.
Ale sprawa jest większa o czym już pisałam. Tresura kto wspiera Kitajcow już się zaczęła. Czy China pójdzie na całość? Czy warto było finansować publikacje książki ich systemowego guru z budżetu miasta przez Szlęzaka?

Czy ta szczodrość zatrzymie ruskie rakiety umiech nawiązując do wcześniejszych wywiadów sponsorowanych Panow Sykulskiego, Brauna i Szlęzaka?

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Gru 2022r. 09:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Gru 2022r. 09:29  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2022r. 10:42  
Cytuj
ja to bym widział rachonia z jakimowiczem w jedej celi, koniecznie z podglądem onlineair kiss
jak tam bolku antoni , przegłosował zamach putina?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Gru 2022r. 11:09  
Cytuj
W Wolnej Polsce to wszystko wyda nam się niczym zły sen dziadku opasie regresie czy który tam dzisiaj rządzi w sztabie bezpartyjnych wolnościowców...umiech


Ciekawe jaką kategorię wojskową ma opas herbu obsrane gacie ? Żeby jego nie zawinęli w kamasze...umiech




Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2022r. 12:03  
Cytuj
powołanie zaczął bym od bumelantów , zwłaszcza madek, pożytku żadnego a chociaż ziemniaków dla plutonu nagotują

no jak bolku z tym antonim , przejdzie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Gru 2022r. 12:17  
Cytuj
Nie mam pojęcia dziadku opasie regresie czy który tam przejął dyżur w sztabie bezpartyjnych wolnosciowców. Antoniego od wielu lat uważam za wariata i niespecjalnie się nim zajmuję...umiech



https://mobile.twitter.com/BiblioUkasz/status/1600793830692777984

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2022r. 12:55  
Cytuj
CYTAT
Żeby jego nie zawinęli w kamasze...umiech


Ciebie nie zawiną, bo jako propagandysta i parszywy pisowski zdrajca zapewne masz obiecane, że nigdzie Cie nie wezmą. Swoich płatnych zdradzieckich mord z wydziału propagandy PiS nie wezmą. Stąd jesteś taki wygadany.

CYTAT
no jak bolku z tym antonim , przejdzie?


Nic nie powie bo musiałby skrytykować ruskiego agenta i zdrajcę, a więc i siebie. Przynajmniej nie jest hipokrytą. Zdrajca zdrajcę rozumie i szanuje - co widać po postawie Bolka vel Fiutka1313 wobec Antoniego i PiS-u.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Gru 2022r. 13:15  
Cytuj
W Wolnej Polsce wszyscy propagandyści obecnej władzy będą zdychać w kamieniołomach ujamuzrobi. Tak nam dopomóż TSUE i rezolucjo Parlamentu Europejskiego potępiająca ocieplenie klimatu...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2022r. 14:34  
Cytuj
CYTAT
Antoniego od wielu lat uważam za wariata i niespecjalnie się nim zajmuję...umiech


bolku, ksiądz od zawsze powtarzał, nie można z wiary wybierać sobie tylko tego co nam pasuje a resztę odrzucić, albo bierzesz pis z całym inwentarzem albo nie mlotek
stanów pośrednich nie ma :cwaniak:
najśmieszniejsze ( może i nie śmieszne) jest to , że ci których masz za tumanów mają największy wpływ na Polskę nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Gru 2022r. 16:07  
Cytuj
Polityka i wiara to raczej dziwne kombo , dziadku opasie regresie czy który tam ma dyżur w sztabie bezpartyjnych wolnościowców. A przynajmniej dla mnie...umiech



Mogę zrozumieć że kochasz ryżego tak bardzo że nabiera on, cech niemal boskich , ale obawiam się że to nie jest właściwe podejście do tematu...umiech



No i jakie mają chłopaki ze sztabu bezpartyjnych wolnościowców kategorie wojskowe? Jak trzeba będzie wywołać zbrojne powstanie ( o Wolną Polskę) , to by wam się przydało jakieś przeszkolenie wojskowe, nie sądzisz dziadku opasie regresie czy który tam jest zalogowany?umiech



Ujowozrobiony , moim zdaniem , nadaje się tylko na wycior do armaty , ale za to reszta ma chyba szersze zastosowanie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10818
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Gru 2022r. 16:19  
Cytuj
CYTAT


bolku, ksiądz od zawsze powtarzał, nie można z wiary wybierać sobie tylko tego co nam pasuje a resztę odrzucić, albo bierzesz z całym inwentarzem albo nie mlotek
stanów pośrednich nie ma :cwaniak:




Z nauczania Chrystusa, żeby być dokładnym. Bergoglio jeszcze się nie domyślił co traci.

https://pachamama.org/?utm_campaign=Branded&utm_medium=cpc&utm_source=google&utm_term=pachamama%20alliance&utm_campaign=*Branded&utm_source=adwords&utm_medium=ppc&hsa_tgt=kwd-300730837110&hsa_grp=45230762806&hsa_src=g&hsa_net=adwords&hsa_mt=b&hsa_ver=3&hsa_ad=627896333440&hsa_acc=3809916187&hsa_kw=pachamama%20alliance&hsa_cam=927745623&gclid=CjwKCAiAs8acBhA1EiwAgRFdwzo9O-RyD7Isc5kuDxrkiZDNN0V2zDv-5GLar7VhvBOGZxNWyl3CKRoCzBoQAvD_BwE

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10818
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Gru 2022r. 16:24  
Cytuj
CYTAT
Powołania zacząłbym od bumelantów, zwłaszcza madek, pożytku żadnego a chociaż ziemniaków dla plutonu nagotują



Nie martw się Dziadku, Drogi Dziadku, pomyśl co Ty możesz zrobić dla Ojczyzny a nie inni dla Ciebie.

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Gru 2022r. 16:26  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10818
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Gru 2022r. 16:40  
Cytuj
Seba to champion ok Zapomniał dopisać ze płaci podatki i ZUS dla darmozjadów. Po Obywatelsku zrobił zapasy pietruszki, cukru i węgla bo pomaga kupcom.

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Gru 2022r. 19:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Powołania zacząłbym od bumelantów, zwłaszcza madek, pożytku żadnego a chociaż ziemniaków dla plutonu nagotują



Nie martw się Dziadku, Drogi Dziadku, pomyśl co Ty możesz zrobić dla Ojczyzny a nie inni dla Ciebie.


Póki co zapierdalam,by bumelantom żyło się lepiej, może nie dobrowolny a jakiś to wkład jest...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2022r. 07:01  
Cytuj
CYTAT
Polityka i wiara to raczej dziwne kombo , dziadku opasie regresie czy który tam ma dyżur w sztabie bezpartyjnych wolnościowców. A przynajmniej dla mnie...umiech



Mogę zrozumieć że kochasz ryżego tak bardzo że nabiera on, cech niemal boskich , ale obawiam się że to nie jest właściwe podejście do tematu...umiech



No i jakie mają chłopaki ze sztabu bezpartyjnych wolnościowców kategorie wojskowe? Jak trzeba będzie wywołać zbrojne powstanie ( o Wolną Polskę) , to by wam się przydało jakieś przeszkolenie wojskowe, nie sądzisz dziadku opasie regresie czy który tam jest zalogowany?umiech



Ujowozrobiony , moim zdaniem , nadaje się tylko na wycior do armaty , ale za to reszta ma chyba szersze zastosowanie...umiech




boskość, hmmm, oglądasz za pewne cyrk objazdowy swojego dziada, większego poddania, uwielbienia, wiary, wazeliny, nie widziałem nawet w kościele... gdzie twojemu urojonemu tuskowi do niego

O moje przeszkolenie się nie martw, jestem przygotowany bronić swojej rodziny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Gru 2022r. 09:18  
Cytuj
Bardzo buńczuczne słowa jak na członka sztabu bezpartyjnych wolnościowców, dziadku opasie regresie czy który tam jest zalogowany...umiech


Pewnie że w TVN nie pokazują najlepszych ananasów z waszej strony, ale wierz mi na słowo że absolutnie niczym nie różnią się od tzw prawych kochanych. Tych co kop w zad od rządu przyjmują jak błogosławieństwo...umiech



To jest jak awers i rewers, niby tyle ich różni a przecież w gruncie rzeczy to taki sam stan umysłu...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2022r. 11:11  
Cytuj
bolku, słuchasz mnie jak świnia grzmotów, prezes odciał mi tvn, nawet nie wkurwiłem się bardzo jak usłyszałem , że przestawi mi kanały w tv bo i tak mam tylko jego kanały

ni zaprzeczysz , że tak oddanych pachołków nie ma nikt inny?

ostatnio w akcie oddania suseł zabrał jachirze telefon, pachołki, z butaprenowym dziadem na czele skoczyły jak rotwailery ciałem osłaniając bezbronnego męża stanu smiech2
w ostatnich dniach na standupie jakiś odważny facet z sali zapytał dziada czego się boi , że tylu zomowców przywiózł ze sobą....jak by pachołki miały widły to by tam chłopa zaciukaliuśmiech ( nie wiadomo jak zakamuflowany tam wtargnął i co było potem:cwaniak:)

...oczywiści nie zabrakło kobiecego głosu wspominającego tuska

na każdym standupie jest jakaś namaszczona baba której słowotok uwielbienia jest wizualizacją obróbki berła dziada

serio bolku widziałeś gdzieś już takie odpierdolki poza kabaretami?

nie napinaj gaci, tej sceny politycznej nie można już traktować poważnie, ja już to traktuje jako rozrywkę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Gru 2022r. 12:20  
Cytuj
Ty również jesteś głuchy na moje wywody dziadku opasie regresie czy który tam jest hieną dyżurną w sztabie bezpartyjnych wolnościowców. Pisałem ci już pewnie ze sto raz że wasz szlagier: TVN-u nie oglądam , na POKOmunę nie głosuję i do Tuska się nie trzepię , na mnie nie działa. Gdybym dostawał złotówkę gdy któryś z was to śpiewa, byłbym milionerem...umiech


Również jestem zdania że polityki nie można traktować śmiertelnie poważnie, bo ona w polskim wydaniu jest wręcz komiczna. I min dlatego zarówno prawi kochani jak i silni razem nie zasługują na nic więcej, jak szyderstwo...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2022r. 12:47  
Cytuj
z tą różnicą , że ty nie znalazłeś mojego poparcia dla tuska a ja za każdy twój też bym zarobił

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Gru 2022r. 13:01  
Cytuj
Skoro tak twierdzisz dziadku opasie regresie czy który tam jest zalogowany w sztabie bezpartyjnych wolnościowców...umiech


Pewne rzeczy są oczywiste i nie trzeba ich deklarować by stały się wiadome. Członek sztabu bezpartyjnych wolnościowców jest podporządkowany centrali POKO-muny i stamtąd dostaje instrukcje i narracje...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 449 450 451 452 453 454 455 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »