NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 443 444 445 446 447 448 449 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lis 2022r. 13:28  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2022r. 13:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lis 2022r. 16:48  
Cytuj
Gdy rozbił się tupolew z Lechem Kaczyńskim,Amerykanie praktycznie nie kiwnęli palcem, aby pomóc w śledztwie,a z pewnością mają materiały dowodowe z nasłuchu,satelitarne itp.jezyk
Doskonale wiedzą jaka była przyczyna wypadku.zdegustowany
Błąd pilota w wyniku presji psychicznej.
Z "maciorem" i jego delegacją do Ameryki,aby żebrać o pomoc w wyjaśnieniu, nikt z ważniejszych urzędników rządu USA lub Pentagonu,nie rozmawiał.
Zresztą nikt poważnie ich nie traktował.mlotek

Teraz,kiedy zginęło 2 rolników,Jankesi włączyli się do śledztwa.
Czy nie jest to dziwne?co

I jeszcze dwa pytania.
Po kiego chu-chu,na miejsce pojechał premieru Matełósz?
Robi specjalizację sapera?good
Drugie pytanie-Jak to się stało,że ofiary wybuchu,pochowane będą z ceremoniałem państwowym.chytry
Z całym szacunkiem dla nich,ale co tak ważnego zrobili dla Polski,że mają "państwowy"pogrzeb?sciana

Odpowiedz-ładnie to wygląda w komentarzach TV.ok

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lis 2022r. 16:59  
Cytuj
Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi nigga. Lepiej walnij flaszkę a problemy tego świata zostaw innym...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Lis 2022r. 17:05  
Cytuj
Buggazaklopotany

Pytam z wrodzonej ciekawości.chytry
Homo sapiens tak ma.good
W przeciwieństwie do człowieka myślącego,Pelecanidae(nazwa łacińska) łykają wszystko.sciana
Tak więc łykaj pelikanie, wszystko co ci podadzą.potluczony

Co do flaszki,to na "warsztat"idzie już druga...ok

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Lis 2022r. 18:55  
Cytuj
No i git nigga...umiech


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lis 2022r. 09:11  
Cytuj
Obrazek


Parę lat temu nie było gorszej obelgi u gimbazy niż: Twoja stara chodzi na marsze KOD-u! umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2022r. 10:52  
Cytuj
Jarosik znany wielbiciel zwierząt na standupie nazwał meceneasa konia" koniem ", miało być śmiesznie a wyszło jak zawsze,
Biedny jaro nie był świadom swojego czynu, ten niewinny , niby żatr, wywołał masowe bicie sztabowych koni neutralny

A jak tam bolku twoj koń został potraktowany z tej okazji?smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Lis 2022r. 12:41  
Cytuj
CYTAT


A jak tam bolku twoj koń został potraktowany z tej okazji?smiech2

Pewnie jak zwykle znów go"bił i trzepał".zarumieniony
Gdzie są animalsi,obrońcy zwierząt?chytry
Sorka.Pomyłka.zdegustowany
Pytanie powinno brzmieć-Gdzie jest seksuolog.potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lis 2022r. 13:06  
Cytuj
CYTAT
Jarosik znany wielbiciel zwierząt na standupie nazwał meceneasa konia" koniem ", miało być śmiesznie a wyszło jak zawsze,
Biedny jaro nie był świadom swojego czynu, ten niewinny , niby żatr, wywołał masowe bicie sztabowych koni neutralny

A jak tam bolku twoj koń został potraktowany z tej okazji?smiech2



W Wolnej Polsce nie będzie bicia konia dziadku opasie regresie czy który tam jest zalogowany. Mogłoby się to źle kojarzyć, wszak sam mecenas jest szykowany na prokuratura generalnego...umiech

Czy wasze konie w sztabie również ktoś uruchomił? umiech


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lis 2022r. 13:07  
Cytuj
A tak przy okazji dziadku opasie regresie czy wasze stare to przypadkiem nie chodziły na marsze KOD-u?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2022r. 15:02  
Cytuj
Jak mi załatwisz angaż w waszym sztabie to będę wiedział co się dzieje, swojego nie mamplacze
Nie wiem też co to kod i o co tam chodziło
Słyszałem tylko o próbie legalizacj praworządności wstecz

mam nadzieję ,że ktoś się tym zajmie i zaopiekuje się starszym człowiekiem zamiast wozić go i wystawiać na pośmiewisko ... przeciw cyrkom protestowali a tu taka znieczulica

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Lis 2022r. 15:33  
Cytuj
CYTAT


mam nadzieję ,że ktoś się tym zajmie i zaopiekuje się starszym człowiekiem zamiast wozić go i wystawiać na pośmiewisko ... przeciw cyrkom protestowali a tu taka znieczulica


Swoja drogą to facet, niezbyt mi wygląda na gościa w pełni władz umysłowych.zdegustowany
Wygląd to jedno,ale to co mówi,sugeruje że jednak...chytry
Ktoś na jego wizerunku medialnym,zrobi dobry interes.good
Mało to mamy debili i kretynek w parlamencie?zaklopotany
Albo takich "artystów",co śpiewać nie "umiejom" ,ale z mównicy bredzić "potrafiom". potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lis 2022r. 16:30  
Cytuj
CYTAT
Jak mi załatwisz angaż w waszym sztabie to będę wiedział co się dzieje, swojego nie mamplacze
Nie wiem też co to kod i o co tam chodziło
Słyszałem tylko o próbie legalizacj praworządności wstecz

mam nadzieję ,że ktoś się tym zajmie i zaopiekuje się starszym człowiekiem zamiast wozić go i wystawiać na pośmiewisko ... przeciw cyrkom protestowali a tu taka znieczulica




Chcesz grać na dwa fronty dziadku opasie regresie czy który tam przejął dyżur w sztabie bezpartyjnych wolnościowców? Nie wydaje mi się żeby miało to rację bytu. Rano będziesz agitował za pisiorami a wieczorem za POKO-muną?umiech


Ten obwoźny cyrk z prezesem to chyba powinien cieszyć i was , i waszą centralę dziadku opasie regresie czy który tam dzisiaj rządzi. Tylko przynajmniej trzymajcie się wersji że jeździ po Polsce i plecie głupoty. Akurat tutaj chyba coś jest na rzeczy...umiech


Widzisz żeby tylko nie skończyło się jak wtedy gdy Gwiazda Śmierci opublikowała artykuł na temat biznesowych planów prezesa w stolicy. No wiesz te wieże w centrum Warszawy. Przez kilka lat czytam i słyszę że Jaro to stary dziad który nie ma komórki prawa jazdy i konta w banku. A tu mi z tego ni z owego redaktorzy GóWna odpalają materiał że prezes to drugi Kulczyk, tylko bardziej zakamuflowany...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lis 2022r. 17:29  
Cytuj
https://twitter.com/Papaja180/status/1594290206865244168



Obrazek


Nie tylko ciebie , dziadku opasie regresie czy która hiena ma dyżur , zbulwersował prezes...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2022r. 17:50  
Cytuj
Mnie on już nie bulwersuje , rzucę okiem co tam poczynia jak siedzę na kiblu co by lekko stolec poszedł, dawno przestałem się łudzić czekając na normalność
Znalazłeś już moja agitacje za PO?
No nie...więc będę jednostronny
Jak dostanę wasze uposażenie będę na równi z wami śmiał się z konia i kochał koty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lis 2022r. 17:56  
Cytuj
Wszyscy bezpartyjni wolnościowcy indagowani w temacie śpiewają tą samą piosenkę dziadku opasie regresie czy który tam jest zalogowany w sztabie bezpartyjnych wolnościowców...umiech

Czyżby trzepanie się do zdjęcia chyżego roja przestało sprawiać ci satysfakcję?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2022r. 20:06  
Cytuj
To samo to wklejasz, znalazłeś czy nie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lis 2022r. 21:24  
Cytuj
Żaden z was ( przynajmniej oficjalnie) nie obnosi się ze swoją miłością do chyżego roja dziadku opasie regresie czy który tam dzisiaj rządzi w sztabie bezpartyjnych wolnościowców...umiech

Rzecz w tym żeby wyczytać to co nienapisane. Akurat w przypadku ciebie i twoich sztabowych kolegów jest to wręcz banalne...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2022r. 22:49  
Cytuj
Konkrety prezesie, nie tylko mlaskanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Lis 2022r. 03:35  
Cytuj
"Uwiąd"-nie tylko starczy i demencja u Jarka vel "Wąska szparka", zaczyna galopować.zaklopotany
Co pierwsze go dopadnie -karetka czy kostucha?chytry

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Lis 2022r. 06:06  
Cytuj
Puk,puk deklu z Szówska.zaklopotany
Jakie rakiety spadły na twoje"miasto"?potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Lis 2022r. 08:26  
Cytuj
CYTAT
Konkrety prezesie, nie tylko mlaskanie



Konkrety to tylko w Faktach po faktach , dziadku opasie regresie czy który tam przejął dyżur w sztabie bezpartyjnych wolnościowców...umiech



Obrazek



Uwielbiam ten nienachalny dowcip fajnopolaków do porannej kawy...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2022r. 08:43  
Cytuj
tak myślałem, mlask , mlask, jak kotek też się umiesz tak oblizać? uśmiech
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Lis 2022r. 08:56  
Cytuj
Czyżby humor nie dopisywał dziadku opasie regresie czy który tam dzisiaj rządzi w sztabie bezpartyjnych wolnościowców? Czyżby nocne zmazy związane z upragnionym powrotem praworządności nie skończyły się pomyślnie?umiech


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Lis 2022r. 11:08  
Cytuj
CYTAT
Puk,puk deklu z Szówska.zaklopotany
Jakie rakiety spadły na twoje"miasto"?potluczony



Nigga znowu pomyliłeś tematy. Tutaj nachta nie uświadczysz...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 443 444 445 446 447 448 449 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »