NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 440 441 442 443 444 445 446 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Lis 2022r. 14:46  
Cytuj
Tak, pamietam i wiele razy ci o tym pisałem. Nic nie poradzę konfidencie, że ty nie ogarniasz.

A komu masz wierzyć. To jakie teraz prognozy inflacyjne ma mBank? Jakie prognozy +/- PKB?


A tak przy okazji jak sfinansujemy elektrownie atomowe? Dodam, że jestem jak najbardziej za tym by powstały. Nawet 5 niech powstanie.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2022r. 14:46  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Lis 2022r. 15:28  
Cytuj
Autentyczna wypowiedż Prezesa o obecnej kampanii wyborczej.Cytat:mlotek
"Jarosław,Jarosław!
Dziękuję,lubię tego słuchać,ze wszystkich rzeczy które mnie dotyczą i ukształtowały mnie,to najbardziej lubię swoje imię"-To są słowa "skromnego Kocioża z Rzoliboża", o samym sobie.sciana
Megalomania czy już uwiąd starczy?chytry
Podwójny"prostamol" czy lewatywa pomoże?co

Kiedy ON,teraz Cysorz Jarosław,nosił pieluchę w zębach, to za czasów Bieruta,krzyczano"Wiesław,Wiesław".good
Czyli genu komuny,manii wyższości,nie da się usunąć...zaklopotany
Kultu jednego człowieka.ok

Cóż,jest mały,drobny do kart..o..fla nawet podobny-czyli Napoleon Made in PiS!potluczony
-------
To co powiedział o dzietności kobiet,bo" piją tyle co ich rówieśnicy",to żenada.3m sie
Jarek-ty też pijesz?Ile masz dzieci?Brak seksu podobno przyspiesza demencję...spi
Ja piję ale problemu z...całusnie mam.I nie pyerd@lę takich głupot.zdegustowany

PS.Co ze Smoleńskiem?zdegustowany
Gdzie qrva wrak tupolewa?nie wiem
Pytanie retoryczne.neutralny

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Lis 2022r. 16:14  
Cytuj
CYTAT
Tak, pamietam i wiele razy ci o tym pisałem. Nic nie poradzę konfidencie, że ty nie ogarniasz.

A komu masz wierzyć. To jakie teraz prognozy inflacyjne ma mBank? Jakie prognozy +/- PKB?


A tak przy okazji jak sfinansujemy elektrownie atomowe? Dodam, że jestem jak najbardziej za tym by powstały. Nawet 5 niech powstanie.



Konfidentów to poszukaj wśród waszej menażerii opasie herbu obsrane gacie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Lis 2022r. 17:43  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Lis 2022r. 19:43  
Cytuj
Ładniejszy niż ten z Żoliborza,a ta z boku, też lepiej wygląda niż pani Paw..o.w.icz...potluczony
Ta kobita pije oficjalnie.good
Podobno koty Jarka zachlały się na śmierć.:szok:
Ze wstydu.3m sie

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2022r. 13:01  
Cytuj
ile tej wódy musiał jaro wychlać, że nawet kocięta małego nie spłodził:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lis 2022r. 15:06  
Cytuj
@starzec: ale co ty chcesz od Kaczyńskiego?? świętą prawdę powiedział, dzieci się nie rodzą z takich patologii....




ale wyborcy PiS to i owszem potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10818
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Lis 2022r. 16:31  
Cytuj
CYTAT



A tak przy okazji jak sfinansujemy elektrownie atomowe? Dodam, że jestem jak najbardziej za tym by powstały. Nawet 5 niech powstanie.


Trochę późno Anżej.
Obrazek

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Lis 2022r. 18:36  
Cytuj
Stolec, co za późno?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10818
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Lis 2022r. 20:42  
Cytuj
Anżej, proszę kulturniej zarumieniony Trochę ci zajęło podzielenie się swoim poparciem budowy siłowni jądrowej w Polsce. Ostrożny się zrobiłeś..



Lunatyczki klimatyczne z Europy srodkowo wschodniej wyraziły swoje niezadowolenie ze zmiany kierunku importu gazu do jewropy. Grety oczekiwały ze pójdziemy 100% w stronę wiatraków i solarow a nawozy będziemy syntetyzować z fotonów i wiatrów Zielonych aktywistek..

Obrazek
Zagłodzimy was umiech



Szczytowanie klimatyczne miało miejsce w Egipskim Szarm el-Szejk. Ile CO2 wytworzyły samoloty które tam wszystkich przywiozły,,,,

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Lis 2022r. 22:14  
Cytuj
CYTAT
@starzec: ale co ty chcesz od Kaczyńskiego?? świętą prawdę powiedział, dzieci się nie rodzą z takich patologii....

ale wyborcy PiS to i owszem potluczony


Rodzą się,rodzą,rozmarzają się patogeny.sciana
Na szczęście płodni są do pewnego wieku,PiSorzyty roszczeniowe.potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10818
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Lis 2022r. 22:19  
Cytuj

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lis 2022r. 22:28  
Cytuj
@art:
CYTAT
podzielenie się swoim poparciem


on nie ma poparcia tylko parcie... kału na zwieracze i tym się chciał podzielić. Także ten tego... nie brnij w szambo. jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10818
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Lis 2022r. 22:37  
Cytuj
CYTAT
Dziadyga podzielił kobiety na dające w szyję i dające dupy good


Jak do tego herbatka doszła?
Na piechotę.

Uśmiechnięta Polska i Smutny Obywatel.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lis 2022r. 10:17  
Cytuj
CYTAT
Anżej, proszę kulturniej zarumieniony Trochę ci zajęło podzielenie się swoim poparciem budowy siłowni jądrowej w Polsce. Ostrożny się zrobiłeś..




Stolec, to wcześniej byłem przeciwny budowie elektrowni atomowej? Nie manipuluj konfidencie smiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lis 2022r. 10:36  
Cytuj
Opasie herbu obsrane gacie , jak ci już uprzednio pisałem konfidentów poszukaj bliżej siebie. Może wśród swoich kolegów ze sztabu bezpartyjnych wolnościowców a może jeszcze bliżej...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8452
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lis 2022r. 10:46  
Cytuj
CYTAT
Opasie herbu obsrane gacie , jak ci już uprzednio pisałem konfidentów poszukaj bliżej siebie. Może wśród swoich kolegów ze sztabu bezpartyjnych wolnościowców a może jeszcze bliżej...umiech



Oczywiście smiech2

I co z tą elektrownią?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lis 2022r. 10:52  
Cytuj
A co ma być z elektrownią opasie herbu obsrane gacie?umiech


Jak ci prądu brakuje to podepnij sobie prądnicę do berła . Chłopaki przy polerce będą go wytwarzać prawie za darmo...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2022r. 11:05  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 8 Lis 2022r. 13:43  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lis 2022r. 14:14  
Cytuj
Chłopcy ze sztabu bezpartyjnych wolnościowców i ty nigga , czy wy nie macie innych problemów niż to co stary dziad gdzieś tam coś palnął ?umiech


https://twitter.com/matt_magdziarz/status/1589359727741259776

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2022r. 15:11  
Cytuj
CYTAT
Chłopcy ze sztabu bezpartyjnych wolnościowców i ty nigga , czy wy nie macie innych problemów niż to co stary dziad gdzieś tam coś palnął ?umiech


https://twitter.com/matt_magdziarz/status/1589359727741259776

żartosław w formie to trzeba doceniać jego talent umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Lis 2022r. 15:25  
Cytuj
Lepiej by było dla PiS-u jakby go gdzieś schowali w głębokim bunkrze. Widziałem po waszej aktywności że wam stan gotowości operacyjnej podwyższyli dziadku opasie regresie czy która tam hiena dzisiaj rządzi w sztabie bezpartyjnych wolnościowców...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2022r. 17:00  
Cytuj
CYTAT
Lepiej by było dla PiS-u jakby go gdzieś schowali w głębokim bunkrze. Widziałem po waszej aktywności że wam stan gotowości operacyjnej podwyższyli dziadku opasie regresie czy która tam hiena dzisiaj rządzi w sztabie bezpartyjnych wolnościowców...umiech

Dziadek podkręca tempo ...nie ma tam takiego co by go spróbował schować

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lis 2022r. 18:58  
Cytuj
@bolek: ty z zoo czy ze szpitala uciekłeś?? bo wielbiciel twojego kału anżej to z szamba wypełzł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 440 441 442 443 444 445 446 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »