NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 437 438 439 440 441 442 443 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2022r. 15:01  
Cytuj
Manipulacja to wasza specjalność , przedstawiłem Ci stanowisko waszego banku
A tu masz newsa manipulacyjnego...
Lucek z pinokiem ogłasza że stw ma węgiel po 850zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2022r. 15:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lis 2022r. 15:55  
Cytuj
CYTAT
W przeciwieństwie do was , płatnych pachołków centrali POKO-muny nie mam żadnych zobowiązań. Dlatego mogę nazwać Kaczyńskiego starym dziadem, a Tuska chyżym rojem. Będę powtarzał do znudzenia: że ewentualna koalicja PO, PSL , Hołownia i Lewica nie jest żadną alternatywą. To taka sama albo i gorsza chu.jnia jak ta obecna. Mydło czy wazelinę zachowaj dla siebie. Znając wasze zwyczaje przyda się...umiech


Czyli jednak potwierdzasz. PiS/PO jedno zło. Lepiej późno niż wcale.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lis 2022r. 16:25  
Cytuj
CYTAT
Manipulacja to wasza specjalność , przedstawiłem Ci stanowisko waszego banku
A tu masz newsa manipulacyjnego...
Lucek z pinokiem ogłasza że stw ma węgiel po 850zł



Tym bardziej nie mam możliwości weryfikacji twoich informacji dziadku regresie czy który tam dziś rządzi w waszym sztabie...umiech


Jeżeli za rok twoja ruda fantazja wygra wybory to węgiel będzie za 100 złotych. Masz to jak w banku...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lis 2022r. 16:27  
Cytuj
CYTAT


Czyli jednak potwierdzasz. PiS/PO jedno zło. Lepiej późno niż wcale.



Mogę tylko potwierdzić opasie , że twoim herbem powinny zostać obsrane gacie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2022r. 17:39  
Cytuj
Cena węgla nie ma znaczenia, liczy się jak doceniają wasz intelekt serwując wam taką ściemę...
Potem piszesz ze jarek pokonał szmalcownikówsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lis 2022r. 20:31  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Czyli jednak potwierdzasz. PiS/PO jedno zło. Lepiej późno niż wcale.



Mogę tylko potwierdzić opasie , że twoim herbem powinny zostać obsrane gacie...umiech


To twoim powinna być konfitura i tchórz uśmiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10628
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lis 2022r. 22:17  
Cytuj
Dziadku, Drogi Dziadku, cena węgla ma znaczenie. Dlatego skuteczne działanie ograniczające szmalcowników jest docenione.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2022r. 23:30  
Cytuj
Tak tak, węgiel po 850zł , w TVP mowią to tak musi byc...poproszę 5tonmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Lis 2022r. 07:45  
Cytuj
W Wolnej Polsce ten sam węgiel będzie po sto złotych za tonę , dziadku regresie czy który tam przejął dyżur w sztabie bezpartyjnych wolnościowców...umiech

A wy utworzycie związek bojowników o wolność i demokrację, dostaniecie deputat na węgiel na koszt państwa. Sędzia Żurek i Janek Bury wrócą do KRS , a ty zgarniesz 10 ton węgla w gratisie...umiech



https://twitter.com/KochanyPrezio/status/1587127193318080515




No i jak tam dziadku opasie czy która hiena dorwała się do kompa w sztabie, jaką to strategiczną spółkę skarbu państwa pisiorstwo opchnęło na lewo?umiech

Albo chociaż te akcje co je niby puścili pod stołem? Żeby tylko nie było jak z tą rtęcią w Odrze co to ujowozrobiony tyle o niej pisał...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Lis 2022r. 08:14  
Cytuj
Obrazek


Najpierw próbowali otruć neurotoksyną mecenasa Konia a teraz nielegalnie inwigilują jego kolegów. Jak myślisz regresie ile lat grozi za taką nielegalną inwigilację?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2022r. 08:21  
Cytuj
Z deputatów to żyjecie na bieżąco :cwaniak:
Jeszcze chwila i wam jaro sypnie świeżego ziarna co by kurki jedna za drugą ładnie do urn poszły prosto z koscioła smiech2

To jest ten węgiel po 850zł czy nie ma? znowu władza potraktowała was jak głąbów?placze

Gdzie napisałem że na lewo czy prawo, ciekaw jestem komu i za ile
Nie śmiem podejrzewać ,że ta patriotyczna, repolonizujaca wszystko władza mogła by sprzedać coś mówiącym w obcych językach:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Lis 2022r. 09:15  
Cytuj
A po ile ten węgiel w końcu jest? Zdaje się że ty wiesz lepiej , bo skutkiem nieudolnych rządów zabrakło ci go do ogrzewania na zimę dziadku opasie regresie czy który tam przejął stery w sztabie bezpartyjnych wolnościowców...umiech


Te deputaty to będzie nagroda za waszą dzielną służbę w obronie praworządności , jak już uda się ją przywrócić ...umiech



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 5 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2022r. 09:22  
Cytuj
Fajnie jest od czasu do czasu oglądnąć te wszystkie partie telewizyjne w jakimś programie wiciszajac głośność telewizora i włączyć że źródła zewnętrznego muzykę z filmu Alternatywy4uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2022r. 12:25  
Cytuj
CYTAT
A po ile ten węgiel w końcu jest? Zdaje się że ty wiesz lepiej , bo skutkiem nieudolnych rządów zabrakło ci go do ogrzewania na zimę dziadku opasie regresie czy który tam przejął stery w sztabie bezpartyjnych wolnościowców...umiech


Te deputaty to będzie nagroda za waszą dzielną służbę w obronie praworządności , jak już uda się ją przywrócić ...umiech



Obrazek




pytasz o cenę rzeczywistą czy na potrzeby elektoratu?

już ci mówiłem nie raz, jak mnie weźmiesz do sztabu to za wasze wynagrodzenie mogę nawet śpiewać łububdubu łubudubu niech żyje nam prezes 100 lat
nawet tłitera założę jak podlinkujesz pisowskie źródła cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Lis 2022r. 12:52  
Cytuj
chytryzdegustowany
CYTAT
[cytat]

Jeżeli za rok twoja ruda fantazja wygra wybory to węgiel będzie za 100 złotych. Masz to jak w banku...umiech

Pytanie.chytry
Kupiłbyś(legalnie!!!) 20 tys euro po 2,88 zł i/lub tyle samo dolarów po 2,9 zł.co
Czekam na info.zdegustowany

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Lis 2022r. 14:47  
Cytuj
CYTAT


pytasz o cenę rzeczywistą czy na potrzeby elektoratu?

już ci mówiłem nie raz, jak mnie weźmiesz do sztabu to za wasze wynagrodzenie mogę nawet śpiewać łububdubu łubudubu niech żyje nam prezes 100 lat
nawet tłitera założę jak podlinkujesz pisowskie źródła cool



Pytam czy udało ci się w końcu kupić ten opał, ile go nabyłeś i w jakiej cenie dziadku opasie regresie czy który tam jest hieną dyżurną w sztabie bezpartyjnych wolnościowiców...umiech


Jak ci centrala POKO-muny słabo płaci to pogadaj z opasem . Zdaje się że to jest kierownik placówki Nisko- Stalowa Wola. Może ci podniesie stawkę. Chociaż może ty jesteś opasem, u was już nie takie rzeczy się działy...umiech



Niestety ja nie mogę liczyć na żadne apanaże. Wy macie niezachwianą wiarę w praworządność i swojego lidera. Ja niestety nie widzę lidera na polskiej scenie politycznej...umiech



Może jeszcze jakiś się objawi. Jak będzie proponował opuszczenie UE ( i pozostanie w NATO rzecz jasna) to ma mój głos. Czekam na kogoś takiego...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10628
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lis 2022r. 15:23  
Cytuj
Nasz węgiel się pali chłopaki cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2022r. 15:51  
Cytuj
CYTAT
Nasz węgiel się pali chłopaki cool girl

Najlepiej ten wirtualny po 850, ekologicznie i bezdymowo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Lis 2022r. 18:57  
Cytuj
No i co dziadku opasie regresie czy który tam jest zalogowany w sztabie bezpartyjnych wolnościowców? Kupiłeś ten węgiel na zimę czy zostałeś odesłany z kwitkiem?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2022r. 23:04  
Cytuj
Poczekam aż naród skandujący ja-ro-sław zba-wi-ciel rzuci się na gminne złoża wungla i spokojnie zakupię po 1800 na pgg, póki co palę wg zaleceń Jarosława...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lis 2022r. 07:00  
Cytuj
Rozumiem , dziadku regresie czy który tam przejął dyżur w sztabie bezpartyjnych wolnościowców. Wierzysz że jak Pinokio powiedział że nie zabraknie węgla to tak się stanie? ...umiech


O co to chodziło z tymi akcjami strategicznej spółki skarbu państwa? Była jakaś afera czy rzeczywiście ktoś wykorzystał twoją naiwność?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2022r. 08:46  
Cytuj
naprawdę nie kumasz co do ciebie mówię czy trolujesz?
od początku mówiłem i nie sram ogniem, że węgiel jest i będzie, szmalcownik a"sasin chciał podbić cenę i tak zrobił z 900 na 1800, cena węgla na światowych rynkach w dół a u nas stoi jak stała, tak samo działa drugi naczelny szmalcownik obajtkowy i jara się jakie to zyski przynosi
naród głupi to trza korzystać
stworzyć problem-wzbudzić panikę-bohatersko rozwiązać problem ... proste?

Popatrz na luckowego jak święci triumfy, Bareja to przewidział w swoim dokumencie Alternatywy 4 , tam też był taki towarzysz Anioł który na własnych plecach lokomotywę przytargał i zapewnił ciepło mieszkańcom owego blokuuśmiech

Mnie to w chuj bawi ale dla was jest wyczyn na miarę elektoratu

po raz kolejny powtórzę ci że nawiwność twoją wykorzystuje tvp i tłiter gdzie łykasz wszystko jak leci, z akcjami jak ty nie wiesz to ja tym bardziej się nie dowiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lis 2022r. 09:12  
Cytuj
Czyli jednak nie było żadnej afery? I węgiel też będzie na zimę? No popatrz a twoja centrala przecież miała spore oczekiwania względem braku opału. To miała być kolejna ( po rtęci w Odrze) kropla przelewająca przysłowiową czarę goryczy, nieprawdaż dziadku opasie regresie czy który tam jest zalogowany w sztabie bezpartyjnych wolnościowców?umiech


Nie wiem jak ty i reszta twoich kolegów ale gdybym ja wypuścił z siebie tyle shitstormów pewnie bym się odwodnił...umiech


Człowiek który wierzy że przyjdzie chyży rój i wszystko naprawi, zarzuca innemu naiwność? Dla mnie za grubo...umiech



https://mobile.twitter.com/ignacy_aw/status/1588046135360475137

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Lis 2022r. 09:26  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2022r. 10:04  
Cytuj
no widzisz dla ciebie nie ma takiego czegoś jak robienie ludzi w ch..., to normalne działanie i patrząc na ciebie nie da się przelać czary goryczy

węgiel jest ale że dwa razy droższy to już nie problem , socjal dołoży

jakie afery, chleb powszedni, odpowiedział ktoś za coś w ostatnim czasie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 437 438 439 440 441 442 443 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »