NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 436 437 438 439 440 441 442 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Paź 2022r. 11:05  
Cytuj
Gdybym tak robił to czym różnił bym się od ciebie/was dziadku opasie regresie czy który tam jest dziś hieną dyżurną w sztabie bezpartyjnych wolnościowców?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2022r. 11:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2022r. 11:43  
Cytuj
no właśnie czym? jako najtwardszy obrońca jarka , prawie już tutaj jedyny zapewne dajesz upust zadowolenia czytając takie newsy w tvp czy na innych tłiterach :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Paź 2022r. 13:13  
Cytuj
Mam nadzieję że różnię się od ciebie/was wieloma rzeczami dziadku opasie regresie czy który tam jest zalogowany w sztabie bezpartyjnych wolnościowców...umiech

Przede wszystkim sposobem organizacji. Ja jestem co najwyżej samotnym wilkiem, ty/wy jesteście stadem hien. To niby niewiele ale trochę daje do myślenia. A przynajmniej powinno...umiech


Moje powiązania z partią rządzącą są zerowe, natomiast skąd wyrastają wam nogi to nawet ślepy by zauważył...umiech


Dla mnie Jarosław Kaczyński to stary dziad, który już dawno z wielu powodów powinien być na emeryturze. Donald Tusk to dla mnie chyży rój. Dla ciebie czy też was Jarosław Kaczyński to również stary dziad, ale który powinien gnić we więzieniu. Donald Tusk to dla was obiekt fantazji masturbacyjnych, wasza opoka i nadzieja. Jak sądzę nie jesteśmy tacy sami...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2022r. 14:00  
Cytuj
CYTAT
Moje powiązania z partią rządzącą są zerowe



Dobry żart.

Łżesz jak pies (w sumie nic dziwnego burku pisowski) pisowska szujo. Każdy wie, że jesteś płatnym pisowskim ścierwem.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2022r. 14:06  
Cytuj
póki twardych dowodów nie będzie więzieniem bym go nie straszył , odsunięcie od władzy przy jego ego będzie dla niego wystarczającą karą, on zapewne zamiary ma i dobre ale kosztem utrzymania się na swojej pozycji musiał umocować bandę bezwzględnie posłusznych głąbów, skutki tego są jakie są umiech
wilk, jastrząb, dzik co to za różnica jak pracujecie na jednego słusznego
z ideologią , że każdy kto nie za prezesem ten za tuskiem mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Paź 2022r. 14:52  
Cytuj
CYTAT



Dobry żart.

Łżesz jak pies (w sumie nic dziwnego burku pisowski) pisowska szujo. Każdy wie, że jesteś płatnym pisowskim ścierwem.




Ujamuzrobi, jak dla ciebie to mam tylko jedno pytanie: gdzie jest rtęć z Odry? umiech


A tak w ogóle to pies cię trącał szelmo...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Paź 2022r. 14:56  
Cytuj
CYTAT
póki twardych dowodów nie będzie więzieniem bym go nie straszył , odsunięcie od władzy przy jego ego będzie dla niego wystarczającą karą, on zapewne zamiary ma i dobre ale kosztem utrzymania się na swojej pozycji musiał umocować bandę bezwzględnie posłusznych głąbów, skutki tego są jakie są umiech
wilk, jastrząb, dzik co to za różnica jak pracujecie na jednego słusznego
z ideologią , że każdy kto nie za prezesem ten za tuskiem mlotek



Jeżeli alternatywą dla obecnej marności ma być chyży rój, to nie macie żadnej alternatywy, dziadku opasie regresie czy który tam dziś rządzi w sztabie bezpartyjnych wolnościowców...umiech


Uważam że wasi mocodawcy z centrali POKO-muny przyjęli złą taktykę i wy za ich sprawą również. Przekonywanie ma sens tylko w przypadku osób nieprzekonanych. To co wy proponujecie to tylko utwardzanie się elektoratu bez jego poszerzania...umiech


Jeżeli cały wasz sztab bezpartyjnych wolnościowców stanie kołem ze spuszczonymi spodniami, i trzymając ręce naprzemiennie na swoich przyrodzeniach będziecie krzyczeć ( wykonując ruchy posuwisto-zwrotne): jebać PiS! Czy to ma być ten game changer?umiech

Czy oprócz tego że uciapiesz opasa czy ujowozrobionego ma to jakieś znaczenie?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10628
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Paź 2022r. 16:03  
Cytuj
No właśnie. Co z rtęcią, pietruszką, cukrem, praworządnością i ukrainizacją nie wiem

Chyba się domyślam,,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2022r. 16:18  
Cytuj
CYTAT
No właśnie. Co z rtęcią, pietruszką, cukrem, praworządnością i ukrainizacją nie wiem

Chyba się domyślam,,,,


To samo co z węglem który Niemcy będą nam zabierać i ziemniakami które ludzie za tuska kradli dzikom , jaki elektorat takie tematymlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2022r. 16:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
póki twardych dowodów nie będzie więzieniem bym go nie straszył , odsunięcie od władzy przy jego ego będzie dla niego wystarczającą karą, on zapewne zamiary ma i dobre ale kosztem utrzymania się na swojej pozycji musiał umocować bandę bezwzględnie posłusznych głąbów, skutki tego są jakie są umiech
wilk, jastrząb, dzik co to za różnica jak pracujecie na jednego słusznego
z ideologią , że każdy kto nie za prezesem ten za tuskiem mlotek



Jeżeli alternatywą dla obecnej marności ma być chyży rój, to nie macie żadnej alternatywy, dziadku opasie regresie czy który tam dziś rządzi w sztabie bezpartyjnych wolnościowców...umiech


Uważam że wasi mocodawcy z centrali POKO-muny przyjęli złą taktykę i wy za ich sprawą również. Przekonywanie ma sens tylko w przypadku osób nieprzekonanych. To co wy proponujecie to tylko utwardzanie się elektoratu bez jego poszerzania...umiech


Jeżeli cały wasz sztab bezpartyjnych wolnościowców stanie kołem ze spuszczonymi spodniami, i trzymając ręce naprzemiennie na swoich przyrodzeniach będziecie krzyczeć ( wykonując ruchy posuwisto-zwrotne): jebać PiS! Czy to ma być ten game changer?umiech

Czy oprócz tego że uciapiesz opasa czy ujowozrobionego ma to jakieś znaczenie?umiech


Czym oni różnią się od was którzy dymani w zady krzyczycie chwała prezesowi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10628
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Paź 2022r. 16:23  
Cytuj
Nie kradli tylko wyjadali ziemniaki dziczkom. Jurny Stefan wolał kraść szczaw i mirabelki z kolegami.

Kochani, to wszystko może wrócić cool girl Jeszcze będzie normalnie, będzie tak jak było. Mecenas Kon po powrocie z uchodźctwa w randze ministra sprawiedliwości niezłomnych zrobi na mnie piorunujące wrażenie. O zegarmistrzu Nowaku to nawet nie wspomnę. Połączy nas protest song Muchy ok

https://www.youtube.com/watch?v=CICIOJqEb5c

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2022r. 17:01  
Cytuj
No, w waszym słowniku nie ma słowa kradzież, zawsze to wyjadali a korupcja to akt wdzięczności, tak mlaskająco i słodkoair kiss

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Paź 2022r. 17:23  
Cytuj
CYTAT


Czym oni różnią się od was którzy dymani w zady krzyczycie chwała prezesowi



To już każdy z was musi we własnym sumieniu sobie odpowiedzieć dziadku opasie regresie ujowozrobiony czy który tam jest zalogowany...umiech


Obawiam się że dla mnie ani jedna ani druga opcja nie wchodzi w grę. Widzisz w przeciwieństwie do waszej ekipy nie mam żadnych złudzeń co do następców obecnej marności. I czy potrafisz to sobie wyobrazić czy nie ,nie popierając obecnych rządów uważam że to co oferuje chyży rój nie przyniesie zmiany na lepsze. To czyni mnie wolnym od wyborów, które musisz podejmować biorąc do ręki przyrodzenie opasa czy ujowozrobionego...umiech


Czy nigdy nie pomyślałeś że jesteś wykorzystywany? No chyba że robisz to z pełną świadomością za konkretną sumę pieniędzy...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10628
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Paź 2022r. 17:30  
Cytuj
Niemcy nauczają ze od teraz w EU to się wszyscy będziemy dzielić wszystkim, jak w komunie Hippisów i Zielonych. Albo jak Gazprom i Angela podzielili się gazem z Donkiem i Pawlakiem.

Mądrość etapu się zmienia ale kierunek ssania nigdy. To czyni większość wolnymi od trudnych wyborów,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2022r. 17:34  
Cytuj
Z tym że jesteś wolny od wyborów się zgodzę, masz poprostu obowiązek
Możesz zaklinać rzeczywistość ale nadal nie znalazłeś ani jednego mojego słowa poparcia tuska vs ty jako pierwszy obrońca i zadeklarowany wyborca dziada
Coś nie kleji twoja narracja , luzuj dalej poślady, nie mydło nie wymydli się

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Paź 2022r. 18:04  
Cytuj
W przeciwieństwie do was , płatnych pachołków centrali POKO-muny nie mam żadnych zobowiązań. Dlatego mogę nazwać Kaczyńskiego starym dziadem, a Tuska chyżym rojem. Będę powtarzał do znudzenia: że ewentualna koalicja PO, PSL , Hołownia i Lewica nie jest żadną alternatywą. To taka sama albo i gorsza chu.jnia jak ta obecna. Mydło czy wazelinę zachowaj dla siebie. Znając wasze zwyczaje przyda się...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2022r. 20:30  
Cytuj
Czerpanie z socjalu jest waszym bezwzględnym zobowiązaniem za który sprzedacie ostatnie resztki godności ... socjal to jedyny argument poparcia jaki słychać od elektoratu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Paź 2022r. 20:44  
Cytuj
Socjal to sos którym wasi mocodawcy polewają swoje porażki tak aby ukryć/zmniejszyć swoje niedołęstwo dziadku opasie regresie czy która tam hiena ma dzisiaj dyżur w sztabie bezpartyjnych wolnościowców...umiech


Zamiast uderzyć się w pierś,stanąć w obliczu prawdy, wyciągnąć wnioski to zawsze łatwiej powiedzieć/ napisać bo socjal albo ruskie konotacje. I właśnie dlatego za rok o tej porze będziesz myślał ze swoimi kolegami co poszło nie tak? Wtedy wasi mocodawcy wam wyślą instrukcje że wy byliście zajebiści tylko Kaczyński obiecał więcej socjalu a poza tym Putin się wmieszał...umiech



Macie prawdę na wyciągnięcie ręki a zamiast tego będziecie dalej grzebać w gównie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10628
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Paź 2022r. 21:53  
Cytuj
Może bezpartyjni sztabowcy tak mówią żeby utrwalać w głębokiej słuszności swój roszczeniowy elektorat ( TKM ).

Jednak nowego elektoratu nie widać. Bo trochę głupio uwierzyć oszustom i złodziejom o takim dorobku na usługach bliskiej zagranicy nie wiem
Ta zagranica okazuje się dla nas gorsza od obozowego kapo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2022r. 23:35  
Cytuj
Jeszcze poprzyj swoją miłość do jara z trzeciego konta pod rządmlotek
Jak dziadek zabierze socjal i stanie do wyborów to ma mój głos

Jak tam ogarnąłeś pgnig czy dalej czekasz na notę
z nowogrodzkiej i palisz frana ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lis 2022r. 07:26  
Cytuj
Nic nie wiem na temat PGNiG. Znając megalomanię pisiorstwa pewnie chcą stworzyć ogromny koncern który przejmie wszystkie strategiczne spółki skarbu państwa. Już czytałem informacje z waszej centrali że przejmując Lotos, też miało dojść do ogromnych nadużyć. Jak znam życie to z PGNiG będzie tak samo. Czyli dużo pustego pierd.lenia a konkretów żadnych dziadku opasie regresie czy który tam przejął stery w sztabie bezpartyjnych wolnościowców...umiech



https://mobile.twitter.com/EmiliaKaminska/status/1587186860614377473

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2022r. 10:29  
Cytuj
No to mnie uspokoiłeś, bo już miałem lekkie obawy jak żabki chcieli odkupić a udzialy w strategicznych spółkach sprzedali z granice

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lis 2022r. 11:28  
Cytuj
Jeżeli jakaś strategiczna spółka skarbu państwa została sprzedana za granicę to muszę kolejny raz napisać że nic na ten temat nie wiem dziadku opasie regresie czy który tam dzisiaj rządzi w sztabie bezpartyjnych wolnościowców...umiech


Jesteś pewny że ktoś cię nie wprowadził w błąd? Może znowu ktoś wykorzystał twoją naiwność?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2022r. 12:57  
Cytuj
Naiwność twoją wykorzystuje tvp i pis-tłiter skąd czerpiesz przekaz ,nie wyciągam pochopnych wniosków, ja szukam odpowiedzi w wielu miejscach ale cisza więc pytam u źródła
Bank tylko powiedział ,że zarobił a nabyły wiarygodne firmy z usa i euro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lis 2022r. 14:02  
Cytuj
Być może jest tak jak piszesz, po prostu nie jestem w stanie tego zweryfikować dziadku opasie regresie czy który tam jest hieną dyżurną w sztabie bezpartyjnych wolnościowców. Wydaje mi się że po raz enty padłeś ofiarą manipulacji. Myślę że w twoim/waszym świecie to dosyć często spotykane zjawisko...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 436 437 438 439 440 441 442 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »