NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 432 433 434 435 436 437 438 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2022r. 13:53  
Cytuj
Bolku, podjadałes dzikom kartofle? Przyznaj się smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2022r. 13:53  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10628
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Paź 2022r. 16:16  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


CYTAT
Kaczyński mówił też , że ludzie wyżerali dzikom ziemniaki w lesie


Taka prawda Dziadku, Drogi Dziadku. Nie ludzie tylko Ciemny Lud roszczeniowy. Ludzie oświeceni i postępu oddają życie za dziczki. Z tą prawdą musimy się po junacku zmierzyć, zaplute karły reakcji nie będą nam podszeptywać jak było bo my dobrze wiemy jak dobrze nam było. To wszystko to puch i marność nad marnościami która przeminie gdy powróci Wolość i Praworządność a niezłomni tankiści w togach zajmą należne im od 3 pokoleń miejsca na granitowych cokołach by strzec przez następne 1000 lat naszej praworządności, aby była taka jak była za ich ojców.

Ta menażeria wiele ma imion, siedlisk i płci. Jest tu i wykładowca z wydziału psychologii, który uważa, że niemal połowa Polaków jest „toksyczna kulturowo”, profesor prawa wzywający do powoływania ludowych trybunałów, jak i socjolog twierdząca, iż mówienie o tylko dwóch płciach to „nieuctwo i ideologia”. Jest i sędzia Żurek i Janek Bury. Jest tez 30 niezawisłych sygnatariuszy szantażu w kajdanach na karku.


Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2022r. 16:25  
Cytuj
To podjadaleś czy to tylko kocopoły dziadka dla wiernych?
Swoją drogą dzisiaj go słuchałem , tak mlaskał, że sam zaraz ognisko rozpalę takiego smaka na ziemniaczki złapałem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10628
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Paź 2022r. 16:27  
Cytuj
Kartoszka albo miska ryziu, do wyboru w ich obozie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Paź 2022r. 19:04  
Cytuj
CYTAT
Bolku, podjadałes dzikom kartofle? Przyznaj się smiech2


Zupełnie nie wiem o co ci chodzi dziadku , opasie czy który tam przejął dyżur w sztabie bezpartyjnych wolnościowców. Pisałem ci już że wam ryży banie pierze przez swoje przekaźniki , a wy jak te dzieci łykacie wszystko jak leci...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2022r. 20:00  
Cytuj
Mylisz się, takie newsy czerpię bezpośrednio od prezesa , nie jesteś czujny i jie wiesz co tam prezes o was opowiada, niestety od tuska nie mogę się uwolnić bo za każdym razem o nim mówi nie wiem
Ale coś dobrego zaczyna się z nim dziać, czy to szczerość czy demencja nie wiem ostatnio nawet próbował wam wytłumaczyć ,że zabiera wam kasę i nie ma sezamu z gotowkązaklopotany
Ale jak krew w piach...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10628
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Paź 2022r. 20:18  
Cytuj
Co słychać w sztabie, jak krew w piach... Dziadku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Paź 2022r. 21:04  
Cytuj
CYTAT
Mylisz się, takie newsy czerpię bezpośrednio od prezesa , nie jesteś czujny i jie wiesz co tam prezes o was opowiada, niestety od tuska nie mogę się uwolnić bo za każdym razem o nim mówi nie wiem
Ale coś dobrego zaczyna się z nim dziać, czy to szczerość czy demencja nie wiem ostatnio nawet próbował wam wytłumaczyć ,że zabiera wam kasę i nie ma sezamu z gotowkązaklopotany
Ale jak krew w piach...


W takim razie stanowczo zbyt dużo czasu poświęcasz na jakieś wypociny starego dziadka. To może jednak lepiej iść na grzyby do lasu. Nie sądzisz dziadku opasie czy który tam jest zalogowany?umiech


Wasza centrala wysnuła nową starą teorię, ale to pewnie już wiesz. Przegrali wybory nie dlatego że rządzili chuj.wo , ale dlatego że ich Putin z Kaczyńskim podsłuchał u Sowy. Takie wypieranie rzeczy oczywistych chyba ma nawet jakąś nazwę , ale co ja tam wiem...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Paź 2022r. 21:50  
Cytuj
Kaczyński to ruski szpicel... no cóż mówiłem to już dawno, takich przysług dla Putina w rozwalaniu Polski nie zrobił chyba żaden polityk...


A Tusk rzekł na to:

- potrzymajcie mi to niemieckie piwo ... potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2022r. 21:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Mylisz się, takie newsy czerpię bezpośrednio od prezesa , nie jesteś czujny i jie wiesz co tam prezes o was opowiada, niestety od tuska nie mogę się uwolnić bo za każdym razem o nim mówi nie wiem
Ale coś dobrego zaczyna się z nim dziać, czy to szczerość czy demencja nie wiem ostatnio nawet próbował wam wytłumaczyć ,że zabiera wam kasę i nie ma sezamu z gotowkązaklopotany
Ale jak krew w piach...


W takim razie stanowczo zbyt dużo czasu poświęcasz na jakieś wypociny starego dziadka. To może jednak lepiej iść na grzyby do lasu. Nie sądzisz dziadku opasie czy który tam jest zalogowany?umiech


Wasza centrala wysnuła nową starą teorię, ale to pewnie już wiesz. Przegrali wybory nie dlatego że rządzili chuj.wo , ale dlatego że ich Putin z Kaczyńskim podsłuchał u Sowy. Takie wypieranie rzeczy oczywistych chyba ma nawet jakąś nazwę , ale co ja tam wiem...umiech

U tej sowy było o misce ryżu?
Chodzę na grzyby i słucham grzyba, jego dowcipy o zosiach, mówi że facet nie możnae być Zosia a sam był balbinazaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10628
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Paź 2022r. 22:39  
Cytuj
Bo to było tak, bociana dziobał szpak. Piniendzy nie ma i nie będzie dla was. Dam wam konstytucje do przetrawienia. A potem była zmiana,,,

Obrazek

To wszystko przez niezrozumienie, kto inny KOD-owal rzeczywistość, a kto inny w realu klęczał umiech

Obrazek
Paniczu, jak żyć.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Paź 2022r. 03:26  
Cytuj
CYTAT
Bo to było tak, bociana dziobał szpak.
Paniczu, jak żyć.[/center]


Nadeszła "dojna zmiana",teraz szpak dyma bociana.good
Co do Donka.chytry
Większą "rzyć" od niego, to ma "kaczy kuper"z Żoliborza.potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Paź 2022r. 07:04  
Cytuj
CYTAT

U tej sowy było o misce ryżu?
Chodzę na grzyby i słucham grzyba, jego dowcipy o zosiach, mówi że facet nie możnae być Zosia a sam był balbinazaklopotany



Też tak słyszałem dziadku opasie regresie czy który tam jest hieną dyżurną w sztabie bezpartyjnych wolnościowców. Mam na myśli tą Balbinę rzecz jasna. O Tusku słyszałem, że on znowuż był Oskarem. W internecie pełno takich newsów, a ludzi pokoju Sumlińskiego czy Piątka ( żerujących na ludzkiej naiwności) też nie brakuje...umiech



Mi osobiście z taśm u Sowy najbardziej zapamiętało się " ch.j dupa i kamieni kupa" , no i może jeszcze " nie zrzuciłbym z końca członka jak mawiają angielscy dżentelmeni"...umiech


A i przy okazji"redaktor" Tomasz Wiejski rusza z kanałem na YT. Chyba zostanę subskrybentem , bo gość jest lepszy niż wszystkie polskie kabarety razem wzięte. Razem z Jaszczurem może nosić zaszczytne miano elity patostreamerki...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2022r. 07:26  
Cytuj
CYTAT
Bo to było tak, bociana dziobał szpak. Piniendzy nie ma i nie będzie dla was. Dam wam konstytucje do przetrawienia. A potem była zmiana,,,

Obrazek

To wszystko przez niezrozumienie, kto inny KOD-owal rzeczywistość, a kto inny w realu klęczał umiech

Obrazek
Paniczu, jak żyć.




Szpaki z bocianami sie dymały a potem przyszedł jastrząb i wydymał wszystkich , szkoda że nikt mu nie powiedział jaki efekt przyniesie zabawa drukarką do piniendzymlotek
Ale nie nie , to z oszczędności się dzielą uśmiech
Jak dalej nie ogarniasz skąd sie biorą pińcet plusy to przypomnę nałatwiej policzalną łaskę twojego jaśnie pana... podnieść cenę węgla o 1000zł i dołożyć ludziom po 1000zł , czyj ten tysiąc , jego czy mój?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Paź 2022r. 08:43  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2022r. 09:49  
Cytuj
Ja to bym Bolku chciał posłuchać taśm Antoniego i Balbiny:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Paź 2022r. 11:05  
Cytuj
To już każdy ma tam swoje fantazje dziadku , opasie , regresie czy który ma aktualnie dyżur w sztabie bezpartyjnych wolnościowców...umiech

Tylko niepotrzebnie się siliłeś na niezaangażowanego , skoro od początku wiedziałem jak się z tobą sprawy miały. Od razu mi zapachniało sokiem z buraka i opasem jednocześnie...umiech



https://twitter.com/WolnoscO/status/1582627717304160256

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2022r. 11:46  
Cytuj
Po czym wnioskujesz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Paź 2022r. 12:07  
Cytuj
Po zapachu soku z buraka. Wali tak bardzo , że nawet przez komputer przechodzi dziadku , opasie , regresie czy który tam ma dyżur w sztabie bezpartyjnych wolnościowców...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2022r. 14:08  
Cytuj
To kiepskie masz powonienie , jak byś powiedział że kartoflami tooooo tak , bo właśnie piekę w ognisku, zbierane o brzasku na dzikowiskuair kiss

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Paź 2022r. 14:28  
Cytuj
Wszyscy bezpartyjni wolnościowcy śpiewają tę samą piosenkę...umiech


https://twitter.com/BiblioUkasz/status/1582703056461869056

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2022r. 15:50  
Cytuj
Burak jest tuska wiec odpada jak wiarygodne źrodło, sam jedziesz wklejką z psiorskich baz danych a focha masz na buraki , cóż za hipokryzja, wiem ,że marzy wam się jedna jedyna słuszna partyjna tv ala Korea, poki co dziadek za krótkie nóżki ma

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Paź 2022r. 16:51  
Cytuj
I znowu ta sama piosenka dziadku , opasie czy który tam dziś rządzi w waszym sztabie...umiech


Żaden z was na Tuska nie głosuje , a najwyżej się do niego trzepie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2022r. 17:07  
Cytuj
I znowu bolku to samo pierdzielenie ,klepiesz trz po trzy jak pinokio, nie mierz pis-miarką, dla ciebie jak sam przyznałeś nie ma granicy skurwy...ństwa którego pisiory mogą się dopuścić, nie przyjmujesz ,że ktoś może nie być tak oddany jak tyok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10628
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Paź 2022r. 17:15  
Cytuj
CYTAT

Ale nie nie , to z oszczędności się dzielą uśmiech



No tak, oszczędności na Ciemnym Ludu to tylko za Donka.

"Transformacja" - to najnowsza książka autorstwa prof. Sławomira Cenckiewicza, w której historyk przybliża przemianę PRL w III RP i dokonuje wnikliwej obserwacji postkomunizmu w Polsce po roku 1989. Wydaniu tej ważnej i ciekawej publikacji patronują media Strefy Wolnego Słowa. W maju br. odbyła się premiera "Agentury", będącej pierwszą z publikacji w ramach przygotowywanej trylogii. Teraz przyszedł czas na drugą część "cenckiewiczowskiego" dzieła.
"Kiszczak, Czempiński, Petelicki, Michnik, Iwulski, Jaruzelski, Gawor, Mazowiecki, Lichocki, Komorowski, Tobiasz, Kuroń, Dukaczewski, Sienkiewicz, Tusk… porywanie dzieci przez służby PRL, spisek w Magdalence, lustracja Trybunału Konstytucyjnego, przewerbowanie SB do CIA, FOZZ, WSI, UOP, „afera marszałkowa”, przejmowanie spadków, bezpieka w urzędzie Miasta st. Warszawy, genderyzm historyczny…" - to krótki i hasłowy opis obszernej tematyki, jaką historyk porusza w swoim najnowszym dziele.


https://sklep.gazetapolska.pl/strona-glowna/359-transformacja-prof-slawomir-cenckiewicz.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 432 433 434 435 436 437 438 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »