NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 431 432 433 434 435 436 437 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Paź 2022r. 14:25  
Cytuj
Nie zbierałem grzybów już chyba ze 20 lat i raczej nie zacznę. Jak już to wolę w wolnej chwili pobawić się ze stadem hien. Ale dobrze że oprócz jazgotu na pisiorstwo masz jeszcze czas na hobby. Polska przetrwała rozbiory zabory , dwie wojny światowe , okupację niemiecką i ruską. Przetrzymała Millera, Tuska to i Kaczyńskiego przetrzyma...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2022r. 14:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Paź 2022r. 08:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Paź 2022r. 08:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2022r. 09:37  
Cytuj
https://www.youtube.com/watch?v=rjfUm6mbBv4
jak to było? przyjaciele rosjanie ?

zamach to na użytek części elektoratu :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Paź 2022r. 10:14  
Cytuj
Ja jestem jeszcze dość stary żeby pamiętać narrację waszego sztabu , dziadku regresie czy który tam jest zalogowany, która mówiła że jak Kaczyński wygra to będzie wojna z ruskimi. Pamiętasz to jeszcze, czy musicie usuwać nieaktualną narrację z bazy danych?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2022r. 10:28  
Cytuj
tak było, mały obłąkany człowiek stał na trumnie i krzyczał na cały świat o zamachu, niemal pewne było , że jak dojdzie do władzy pozbędzie się rusko-tuska to wyjaśni sprawę , wskaże winnych i wyciągnie konsekwencje , wyszło jak wyszło a wyborach sam wrócił szybko do "przyjacół rosjan" .
Lepszy biznes był na gonieniu zająca niż złapaniu go.
12 lat minęło, dochodził klikanaście razy, przeżył niezliczone miesiączki a dalej ani wraku, ani winnych, ani tusk nie siedzi nie wiem
miliardy w pizdu - ale poparcie temat nadal utrzymuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Paź 2022r. 10:38  
Cytuj
Czyli tobie się to wszystko klei w całość , dziadku regresie , bananie czy który tam jest hieną dyżurną w sztabie bezpartyjnych wolnościowców?umiech


Moim skromnym zdaniem używane przez waszą centralę i was jako przekaźniki POKO-muny , dwie skrajne narracje: jedna , że jak wygrają to będzie wojna z ruskimi , a druga , że siedzą u Putina w kieszeni , to trochę za grubo. Dużo czytam i mam wyobraźnię ale obawiam się , że nie aż tak zwichrowaną...umiech


Wydaje mi się , że dla waszej zjebanej opozycji lepiej było uparcie trzymać się tej wersji o ewentualnej wojnie z ruskimi. Teraz byście straszyli , że nas Putin zbombarduje w odwecie za pomoc Ukrainie. Dalej byłoby to opowiadanie bajek , ale przynajmniej trochę bardziej spójnych...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2022r. 11:07  
Cytuj
a co tu ma się nie kleić?
uważasz że ten tchórz pojechałby na ukrainę pociągiem jak by cokolwiek miał na pieńku z putinem ? uśmiech

jedna wielka ustawka w zależności jaka narracja dla ciemniaków na dzisiaj potrzebna czy po stronie dziada czy opozycji

to jak z tymi psami przez płot albo zadymami na konferencjach przed walkami mma , po wacle na after party na wódkę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Paź 2022r. 11:22  
Cytuj
Z tego co pamiętam ambasador RP w Kijowie został, jako jedyny, kiedy ruscy bandyci zaatakowali. Też pewnie miał immunitet od Putina...umiech


W każdym razie dziadku opasie regresie ujowozrobiony czy który tam jest zalogowany w sztabie bezpartyjnych wolnościowców, obawiam się że nie powinieneś wierzyć we wszystko co usłyszysz od mecenasa Konia czy od ludzi z jego stajni. Obecny rząd pomaga Ukrainie chyba nawet kosztem swoich obywateli, i tylko osoba pozbawiona rozumu bądź pełna złej woli, może tu dostrzegać drugie dno. Rozumiem że centrala nie daje wam szansy na samodzielność, ale przecież nie musisz/ nie musicie robić tego tak ostentacyjnie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Paź 2022r. 11:23  
Cytuj
Z tego co pamiętam ambasador RP w Kijowie został, jako jedyny, kiedy ruscy bandyci zaatakowali. Też pewnie miał immunitet na bombkę od Putina...umiech


W każdym razie dziadku opasie regresie ujowozrobiony czy który tam jest zalogowany w sztabie bezpartyjnych wolnościowców, obawiam się że nie powinieneś wierzyć we wszystko co usłyszysz od mecenasa Konia czy od ludzi z jego stajni. Obecny rząd pomaga Ukrainie chyba nawet kosztem swoich obywateli, i tylko osoba pozbawiona rozumu bądź pełna złej woli, może tu dostrzegać drugie dno. Rozumiem że centrala nie daje wam szansy na samodzielność, ale przecież nie musisz/ nie musicie robić tego tak ostentacyjnie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2022r. 12:07  
Cytuj
wszystko co robią jest kosztem obywateli
dziś potrzeba narracji pro ukraińskiej i taka jest

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Paź 2022r. 12:16  
Cytuj
Tym bardziej, tak jak pisałem uprzednio, wasza centrala i wy powinniście brnąć dalej w narrację wojenną. Czyli tak jak jeszcze kilka lat straszyliście groźbą wybuchu wojny z Putinem skutkiem dojścia pisiorów do władzy. Teraz moglibyście ich krytykować że wychodzą przed szereg ( chociażby z sankcjami) , że prowadzą nieodpowiedzialną politykę, że nam grozi bombka od Putina itp. To przynajmniej powiedzmy że trzymałoby się kupy. A tak pogubiliście się we własnych kłamstwach...umiech


Mamy najbardziej pro-ukrainski rząd w Europie. Może jeszcze Angole tak jak my wspierają Ukrainę. W każdym razie perspektywa bycia agentem Putina, będąc jednocześnie hubem dla wsparcia jego wroga, mi się nie mieści w głowie. Jak dla mnie sen wariata...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2022r. 12:32  
Cytuj
skoro wierzysz w szczere intencje prezesa to tylko dobrze o tobie świadczy, może w końcu zostaniesz doceniony w sztabie air kiss

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Paź 2022r. 13:13  
Cytuj
Tu nie chodzi o intencje starego dziadka, który już przynajmniej od kilku lat powinien być na emeryturze, tylko o niespójność waszej narracji względem niego dziadku opasie czy który tam jest hieną dyżurną w sztabie bezpartyjnych wolnościowców...umiech

Jeżeli nie dostrzegasz tutaj niekonsekwencji to ja bezradnie rozkładam ręce...umiech


Pisałem już kiedyś jakiemuś twojemu koledze ( albo tobie pod innym nickiem - u was to norma) że nie nadaję się na trolla partyjnego bo mam paskudną cechę charakteru. Od dziecka lubię rąbać prawdę prosto w twarz. Nie zważając na nic. Czy ty wiesz ile mi to w życiu problemów przyniosło? A mimo to nie zwalczałem tej cechy jakoś specjalnie i chyba mi tak do śmierci zostanie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2022r. 13:45  
Cytuj
u was normą jest ,że za każdym razem jak coś mówicie to wychodzi że jest odwrotnie, ja mówisz że nie jesteś to ....nie wiem
tak jak normą jest zmiana poglądów , pinokio od przydupasa tuska stał się przydupasem dziadka , zapytany mówi ,że to nie prawdamlotek

twierdzisz że powinien być na emeryturze a jednocześnie popierasz jego działania - ja jestem niekonsekwentny?nie wiem

ja tylko twierdzę że, zmienia zdanie i upodobania w zależności od potrzeby chwili by tylko zaspokoić swoją chorą obsesję władzy...marzenia o zbawcy narodu nie wzięły się znikąd

jak jest od zawsze taki anty putin to pytam :
-co zrobił w sprawie zamachu?
-jeśli był o nim przekonany dlaczego dalej współpracował z mordercą brata?
-co zrobił przez 12 lat aby odciąć się od interesów z ruskimi?
-dlaczego tusk nie siedzi w więzieniu?

jak ostatnie rewelacje antoniego nie pykły, pomimo negatywnego nastawienia społeczeństwa do putina to wyskoczył z reparacjami od hitlera, też się nie sprzedało
czym teraz zaskoczy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Paź 2022r. 13:55  
Cytuj
Nie popieram rządów ( de facto) Kaczyńskiego. On ma swoją wizję Polski a ja swoją. Uważam że w obecnej sytuacji powrót ryżego to będzie najgorszy możliwy scenariusz. Co jest w tym dla ciebie niezrozumiałe dziadku opasie regresie czy który tam usiadł za sterami w sztabie bezpartyjnych wolnościowców?umiech


To że wasze stado hien używa wielu kont wymiennie żeby stwarzać pozory, nie znaczy że wszyscy tak robią...umiech


To że kłamiecie na każdym kroku i w każdej niemal sprawie nie oznacza że wszyscy tak robią. W czym chcecie się pozytywnie wyróżniać na tle obecnej marności skoro tacy jak wy są za POKO-muną? Przecież to od razu nakazuje być zdystansowanym...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10628
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Paź 2022r. 16:51  
Cytuj
CYTAT
wszystko co robią jest kosztem obywateli
dziś potrzeba narracji pro ukraińskiej i taka jest


To czyim kosztem było za Patologii Obywatelskiej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2022r. 18:26  
Cytuj
Art2Bolku, wiem ,wasi kradną ale się dzielą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2022r. 18:29  
Cytuj
CYTAT



To że wasze stado hien używa wielu kont wymiennie żeby stwarzać pozory, nie znaczy że wszyscy tak robią...umiech


Powiedział bolek przelogowując się na kolejne kontogood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Paź 2022r. 19:30  
Cytuj
Skoro tak twierdzisz dziadku , regresie czy który tam ma dyżur w sztabie bezpartyjnych wolnościowców - płatnych pachołków centrali POKO-muny...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10628
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Paź 2022r. 20:25  
Cytuj
CYTAT
Art2Deco, wiem ,wasi kradną ale się dzielą


Ależ Dziadku, Drogi Dziadku zarumieniony Oni nie kradną, oni wymienili tylko post-elitę po spółkach skarbu państwa ale w budżecie zostawili krocie dla innych Polaków. Za post-liberałów na nic nie starczało, nie było, nie ma i nie będzie, ze tak powiem za klasykiem. No sam przyznaj, po co nam takie tępe dzwony zaklopotany


A Polakom starczyło i na wiek emerytalny albo VAT i różne wielkie projekty uniezależniające nas od Kacapów i Folksdojczy.
W mojej książce to jest plus. Twoja książka to twoja sprawa bo Tobie jest gorzej, może to Ty? Co do wesołego Romka i chłopaków od Korwina zawsze będą narzekać ze oni chcą zatrzymać wszystko co powąchali. I ja to rozumiem, ludzka natura i te 5% w nagrodę na rykowisku AgroUnii i wRealu24.

Stawiam odważna tezę, pisowi nawet lepiej wychodzi w nieprawdopodobnie trudnych czasach. Dodam do tego ze tez powinieneś się z tego fenomenu cieszyć. Żenujące szykany ze strony owczarków niemieckich w PE i Moskalików jeszcze bardziej przekonują mnie do tego ze Polacy podjęli najlepszą decyzje wysyłając PO/PSL/SLD na grzyby do lasu. Z dala od Narodu,,, umiech i liczę na dłużej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2022r. 22:12  
Cytuj
Dziękuję, przekonałeś mnie, tego mi było trzeba, pójdę nawet do więzienia odwiedzić mafię vatowska, mam nadzieję ,że te krocie nie pochodzą z dodruku , ukrytego deficytu , drenowania przedsiębiorców i marży Orlenu :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10628
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Paź 2022r. 23:03  
Cytuj
Proszę bardzo, trzeba się dzielić z pokrzywdzonymi a kołaczącym otwierać. Nie bądźmy Januszami.
Kaczyński wspominał cos o pieniądzach rzędu 1 bln PLN które przez te 7 lat znalazły dom w Polsce zamiast nie wiadomo gdzie umiech
Możemy po Totalnych spodziewać się dosłownie wszystkiego ( przynajmniej ja ) przy takich stratach bogactwa. Ja obstawiam pucz bo nie wiem jakie się plany sztabu bezpartyjnych wolnościowców. Na zdrowy rozum to jedyna opcja siłowego odebrania władzy przy gwarantowanym wsparciu Bundeswery. Zapewne przy pomocy bliskiej zagranicy tej Wschodu i z Zachodu,,, okazja wydaje sie idealna do pacyfikacji tych przeklętych Polaków. Onuce i Folksdojcze zaczynają wypełzać na ulice pod przewodem instygatora Donka.
Będziem gonić drugi raz Marszałku ok

PS.
A Wy co planujecie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2022r. 23:22  
Cytuj
Kaczynski mowił też , że ludzie wyżerali dzikom ziemniaki w lesie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Paź 2022r. 09:44  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 431 432 433 434 435 436 437 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »