NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 429 430 431 432 433 434 435 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Paź 2022r. 11:51  
Cytuj
CYTAT
płaczkom mówimy NIE
tu nie ma miejsca dla mientkich...twardym cza być
Obrazek



To już musicie się wewnątrz sztabu dogadać dziadku regresie czy która hiena aktualnie nadaje. Raczej bez płaczka się nie obejdzie. Żeby zjednoczona ( choć dalej zjebana) opozycja mogła wygrać wybory to trzeba ściągnąć wszystkie ręce na pokład...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2022r. 11:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2022r. 11:57  
Cytuj
już ci mówiłem jakie mam zdanie na temat wyborów, nic się nie zmieni możesz spać spokojnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Paź 2022r. 12:32  
Cytuj
No tak , TVN-u nie ma, a jak ma to nie ogląda i wcale nie popiera Tuska...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Paź 2022r. 12:46  
Cytuj
CYTAT
A pamiętasz już ile to jest sporo później opasie herbu obsrane gacie?umiech


Niegrzecznie jest odpowiadać pytaniem na pytanie.

Ale ok, tak wiem.

Teraz twoja kolej, stolec.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Paź 2022r. 13:48  
Cytuj
No właśnie opasie herbu obsrane gacie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2022r. 13:56  
Cytuj
CYTAT
No tak , TVN-u nie ma, a jak ma to nie ogląda i wcale nie popiera Tuska...umiech

znalazłeś już dowód na cień mojego poparcia tuska czy dalej z ekipą przeszukujecie czeluście internetów?
pachnie mi tu fobią kowalskiego czy jak mu tam co wszędzie widzi tuska

liczysz , że jak będziesz nadawał na tuska może spotka cię taka sama kariera jak jego? musisz tylko wyjść z anonimu internetu i nadawać na żywo, im głośniej będziesz darł mordę tym wyżej zajdziesz good
zobacz ile naszych złociszy pozyskał wasz kolega bonkiewicz czy jak mu tam.... megafon , rozdarta morda i pracować nie trzeba

działaj , masz predyspozycje ... ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10625
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Paź 2022r. 15:57  
Cytuj
Opozycja już przegrała. Nic nie mają do zaoferowania na tak niepewne czasy Polakom. Nie nastąpiło scalenie stronnictwa rosyjskiego i niemieckiego z tego powodu i z powodu oficjalnego udziału Niemców po stronie Rosji. Narracja o rusofobach kaput, narracja o onucach się potwierdziła.

Czekają na rozbiory i wtedy się zjednoczą w nowy PZP_ umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Paź 2022r. 16:16  
Cytuj
CYTAT

znalazłeś już dowód na cień mojego poparcia tuska czy dalej z ekipą przeszukujecie czeluście internetów?
pachnie mi tu fobią kowalskiego czy jak mu tam co wszędzie widzi tuska

liczysz , że jak będziesz nadawał na tuska może spotka cię taka sama kariera jak jego? musisz tylko wyjść z anonimu internetu i nadawać na żywo, im głośniej będziesz darł mordę tym wyżej zajdziesz good
zobacz ile naszych złociszy pozyskał wasz kolega bonkiewicz czy jak mu tam.... megafon , rozdarta morda i pracować nie trzeba

działaj , masz predyspozycje ... ok







Wybacz dziadku ,czy który tam akurat nadaje , ale mimo całej niechęci , którą darzę waszą menażerię do głowy by mi nie przyszło żeby was prześwietlać. Zresztą jeżeli chodzi o takie prześwietlanie konkretnej osoby
to możesz zapytać regresa. O ile oczywiście ty sam nie jesteś regresem , w waszym sztabie takie hece to rzecz normalna. W każdym razie jeśli nie ty jesteś regresem , to go zapytaj jak się prześwietla... umiech


Nie chodzi o darcie mordy , bo to jest rzecz zazwyczaj bezproduktywna , ale postawienie kontry bandzie oszalałych z nienawiści hien. Nie liczę na żadne apanaże , ale jeśli chociaż jedna osoba przeglądająca to forum nabierze wątpliwości co do waszych intencji , to będę odczuwał jakąś namiastkę satysfakcji , dziadku ...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2022r. 18:51  
Cytuj
Właśnie wysłuchałem mlaskania prezesa w Puławach, doceniam za szczerość, w końcu mówi co dla niego najważniejsze, nie inflacja, brak opału itp... wygrać wybory air kiss słodziak

To to pikuś bo:

Tworzy się korpus ochrony wyborów, potluczony
Prezes zapowiedział, że w każdej wsi będą lokale wyborcze w pobliżu kościołów aby ludzie prosto z kościoła mogli oddać głos good

Jak tam bolku , masz jeszcze jakieś obawy o wynik ?
Śpij spokojnie, raz zdobytej władzy nie oddacie:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Paź 2022r. 19:22  
Cytuj
Więcej wiary w ludzi ( a właściwie w siłę pieniądza) dziadku , opasie czy który tam ma dyżur w sztabie bezpartyjnych wolnościowców. Wujek Hans z Brukseli ma mimo wszystko spory arsenał środków żeby bronić praworządności w naszym Bantustanie. Jakby nie patrzeć zainwestowali trochę w naszą opozycję ( najbardziej zjebaną na świecie) , a przecież jak nie od dziś wiadomo nie ma darmowych obiadków. Ktoś na końcu musi uregulować rachunek...umiech


A po raz kolejny powtarzam , już do znudzenia , że dopóki sędzia Żurek i Janek Bury , nie wrócą do Krajowej Rady Sądownictwa , kraj nasz nie zazna praworządności...umiech



Szkoda czasu na prezesa. On już wiele lat temu powinien udać się do swojego Sulejówka na Żoliborzu...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2022r. 21:00  
Cytuj
A Ci sędziowie Żurek i Bury jeszcze nie siedzą ? smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2022r. 21:02  
Cytuj
Kto raz zaznał socjalu do pracy nie wróci, żelazny stałe rosnący elektorat, przed wyborami sypnie jaro groszem , nic prostszego
Chciałbym poznać liczbę rzeczywistych bezrobotnych, nie myślę o aktualnym stanie gdzie chcący pracować będą mieli problem ale tych ukrytych nierobów razem z madkami drenującymi budżet

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Paź 2022r. 23:41  
Cytuj
CYTAT
Kto raz zaznał socjalu do pracy nie wróci


Nic dodać...sciana

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10625
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Paź 2022r. 01:05  
Cytuj
Liberał Gowin nam to zrobił na uczelniach, a pisałam jaki to oszołom.

Prezes PiS Jarosław Kaczyński krytycznie odniósł się do sytuacji, która panuje na polskich uniwersytetach, które są coraz bardziej zdominowane przez lewicowe ideologie. - Jak słyszę o niektórych rzeczach, które dzieją się dzisiaj na uniwersytecie, to czasem mam wrażenie, że w latach, kiedy studiowałem, to w pewnym sensie - bo wtedy był komunizm - tej wolności, poczucia swobody było więcej niż dziś - ocenił w Puławach (Lubelskie).


Obrazek



PS.
CYTAT
żelazny stałe rosnący elektorat, przed wyborami sypnie jaro groszem , nic prostszego


Jest tu pewien dysonans poznawczy Regresie, dlaczego Donek nie chce sypać po parę groszy tym co głosują na PiS tylko z uporem maniaka sypie swojej elitarnej grupie wyborców szuflami i ciągle w rezultacie tego szuflowania przegrywa nie wiem nie wiem nie wiem Nawet zagranica nie jest w stanie mu pomoc mrożąc na jego powrót należne wszystkim Polakom fundusze.

To jednak nie chodzi o akt sypania, ale komu ok Bo jak wiemy, za Donka nie było i nie będzie dla nich a przecież widzimy ze były potluczony sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Paź 2022r. 07:10  
Cytuj
CYTAT
Kto raz zaznał socjalu do pracy nie wróci, żelazny stałe rosnący elektorat, przed wyborami sypnie jaro groszem , nic prostszego
Chciałbym poznać liczbę rzeczywistych bezrobotnych, nie myślę o aktualnym stanie gdzie chcący pracować będą mieli problem ale tych ukrytych nierobów razem z madkami drenującymi budżet




W każdym społeczeństwie znajdą się ludzie którym nie chce się robić. W Wolnej Polsce też tacy będą funkcjonować dziadku regresie czy która tam hiena obecnie nadaje. Ty zdaje się piszesz o jakiś patologicznych zjawiskach w patologicznych środowiskach. Nie wydaje mi się żeby takich ludzi było na tyle dużo żeby byli w stanie przechylić szalę. Z drugiej strony wy może macie większe doświadczenie z marginesem społecznym. Wszak wiadomo od wielu lat kogo wybierają w wyborach chociażby lokatorzy zakładów karnych...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Paź 2022r. 07:22  
Cytuj
CYTAT
A Ci sędziowie Żurek i Bury jeszcze nie siedzą ? smiech2



W Wolnej Polsce niezłomnemu sędziemu Żurkowi będą pomniki budować, bobku czy który tam jest zalogowany...umiech


Będziesz mógł pod nimi wieńce składać i znicze palić...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2022r. 08:43  
Cytuj
- prezes mówi "nie chce polski żyjącej z zasiłków" ...sypiąc następnymi
- krzyczy , że nie kradnie ... a co rusz wychodzą na jaw nowe wałki
- o pinokiu który prawdę powie jak się pomyli wspominać szkoda

Mówisz bolku taką samą partyjną narracją, wszystko na opak
mówisz , że powinien odejść ale go popierasz nie wiem
mówisz , że patologia to mniejszość...hmmm póki co ma większość,

Na pewno macie statystyki robione pod wybory z danymi o które pytałem , pokażesz?

Cały wyborczy socjal to patologia od samych podstaw...
- z czego utrzymują się ludzie mający dochód zerowy?
- dlaczego wszystkie daniny nie wliczają się do dochodu który jest kryterium przyznawania kolejnych danin?
- dlaczego skarbowy nie pyta skąd ludzie mający dochód zerowy mają samochody, ,mieszkania , garaże?
- dlaczego nie widnieją w statystykach bezrobotnych?

Do tego dochodzi plaga lewych orzeczeń o niepełnosprawności dzieci z których madki żyją lepiej niż zapierdalający na etacie

To jest wizja prezesa Polski , jebać na nierobów i kombinatorów, jak wielkokrotnie podkreślał , wszyscy powinni mieć po równo


Dużo pytań bolku ale odpowiedzi ni chuja od lat nie da się usłyszeć
tylko wina tuska ... mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Paź 2022r. 09:12  
Cytuj
Jeszcze raz , w każdym społeczeństwie znajdzie się grupa ludzi , którzy z jakiegoś powodu nie chcą pracować. Kto był albo zna ludzi pracujących na zachodzie Europy to wie , że tam i świadczenia socjalne jak i liczba osób ich pobierających jest na dużo wyższym poziomie. Nie wydaje mi się dziadku regresie czy który tam jest dziś hieną dyżurną by w Polsce stanowiło to jakiś istotny problem. Może i statystyki dotyczące stopy bezrobocia nie są całkowicie adekwatne , ale też nie sądzę żeby rzeczywiste bezrobocie było znacząco wyższe niż oficjalne dane. Min dzięki temu obecny stan rzeczy funkcjonuje , gdyby bezrobocie było wyższe pisiory musieli by już pakować manaty...umiech


Uważam że takich ludzi żyjących ze świadczeń socjalnych nie jest zbyt wielu , bo to tak naprawdę wegetacja. No chyba , że są sytuacje , że np matka wychowuje trójkę dzieci a chłop na czarno dorabia. Ale tak jak już pisałem uprzednio uważam że są to zjawiska marginalne. Większość ludzi w taki czy inny sposób realizuje swoje potrzeby życiowe chodząc do pracy. Problem socjalu to wymysł waszych durnych sztabowców , żeby wytłumaczyć kolejne klęski wyborcze. Skoro POKO-muna przegrywa znowu , to pewnie dlatego że PiS sobie kupił wyborców . Socjal to taki sos, którym głupiec polewa swą porażkę , żeby zachować czyste sumienie. Kto to łyka jest takim samym durniem , jak ci którzy to stworzyli...umiech


PiS nie wygrywał kolejnych wyborów bo przekupił ludzi ich własnymi pieniędzmi ( a przynajmniej nie tylko dlatego) , ale przede wszystkim jawi się ludziom jako rząd dbający o tych biedniejszych , i z jakimś pomysłem na sprawowanie władzy. Cała zjebana opozycja poza rozbuchanymi ambicjami nie wnosi dosłownie nic konstruktywnego. Poza ty żeby było tak jak było. I to jest główna wina Tuska , nie przedstawia żadnej alternatywy dla obecnej marności...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2022r. 09:45  
Cytuj
CYTAT


PiS nie wygrywał kolejnych wyborów bo przekupił ludzi ich własnymi pieniędzmi ( a przynajmniej nie tylko dlatego) , ale przede wszystkim jawi się ludziom jako rząd dbający o tych biedniejszych , i z jakimś pomysłem na sprawowanie władzy.

- swoich pieniędzy nie ma więc przekupił ich własnymi
- dbający o biednych ... to jak z tą rybą i wędką , dasz rybę będzie głosował , na wędkę ma wyjebane :cwaniak:
rację masz z tym , że pomysł miał dobry na sprawowanie dożywotnie władzy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Paź 2022r. 10:29  
Cytuj
Dalej nic nie rozumiesz albo nie nie chcesz zrozumieć dziadku regresie czy który tam jest zalogowany. Tusk obiecał że pińcset plus zostanie utrzymane więc teoretycznie elektoratowi socjalnemu nic się nie zmieni. Inna sprawa że u tego człowieka obiecać a dotrzymać słowa to dwie zupełnie różne sprawy...umiech

Nie chodzi w każdym razie o przekupywanie elektoratu tylko o wiarygodność i jakiś pomysł na Polskę. Tu jest klucz do sedna tematu. Chyży rój ze swoją ekipą i wy jako ich przekaźniki nie jesteście w stanie przedstawić nic wnoszącego do sprawy, poza bezustannym jazgotem...umiech



https://twitter.com/EmiliaKaminska/status/1580455098890670080

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 984
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2022r. 11:35  
Cytuj
Bolek dobrze napisane. Gdzie program ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2022r. 12:09  
Cytuj
CYTAT
Dalej Tusk obiecał że pińcset plus zostanie utrzymane więc teoretycznie elektoratowi socjalnemu nic się nie zmieni. Inna sprawa że u tego człowieka obiecać a dotrzymać słowa to dwie zupełnie różne sprawy...umiech

Nie chodzi w każdym razie o przekupywanie elektoratu tylko o wiarygodność i jakiś pomysł na Polskę.


I dla tego tusk mnie nie interesuje ani jego przeszłośc ani przyszłość, ale ty caly czas próbujesz mnie nim zainteresować nie wiem

Wasza wiarygodność skończyła się na wypłaceniu obiecanego socjalu ( zapłata za poparcie)

A jaki to pomysł na Polskę jest oprócz pogłębiania socjalu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Paź 2022r. 12:20  
Cytuj
program jest prosty. Więcej socjalu. 13, 14, 15, a nawet 16 emerytury. Podwyżka 500+, dopłaty do prądu, gazu, węgla, za jakiś czas pewnie benzyny i ON.

Problemem nie jest dziś już tylko PiS. Wszyscy zobaczymy ten festiwal obietnic i wydawania pieniędzy z podatków i kolejnych kredytów. Dotyczy to wszystkich partii politycznych po za Konfederacją. To jest straszne w jakim kierunku zmierza nasz kraj. Czy ludzie wreszcie zorientują się skąd rząd bierze pieniądze? Mam obawy, że wtedy już będzie za późno.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2022r. 12:38  
Cytuj
Jak mogą się zorientować jak ogrzewają domy kaloryferami smiech2

Robili ostatnio sondę uliczną na temat reparacji, wyliczyli ok 170tys na głowę obywatela, byli tacy którzy wierzyli że ta kasę dostanągood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10625
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Paź 2022r. 17:05  
Cytuj
Dziadku, Drogi Dziadku. Stronnictwo pruskie tez jest przeciwne reparacjom a gdyby nawet udawało ze chcą reparacji, to przecież tylko udają. Ty nawet nie udajesz cool girl Opanuj się.

Obrazek



PS.
Anżej, po co dopłacaliśmy na tarcze dla przedsiębiorców? Po co są wakacje kredytowe dla wszystkich którzy zainwestowali w nieruchomości i nie mają na raty. Ktoś mógłby odkupić firmy od bankrutów, ktoś mógłby odkupić nieruchomość przejęta przez bank. Taniej umiech

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 429 430 431 432 433 434 435 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »