NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 427 428 429 430 431 432 433 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Paź 2022r. 02:25  
Cytuj
potluczony
CYTAT
...I nikt was nie przekona że białe jest białe a czarne jest czarne... tak musi zostać, pozdrów sasiadagood


Wytłumacz ślepemu jakie są kolory,głuchemu śpiew skowronka, Anżejowi czym jest Konstytucja a Jarkowi do czego służy kod PIN...potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2022r. 02:25  
Cytuj

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Paź 2022r. 02:50  
Cytuj
Jakie są kulisy produkcji "filmu" który miał być za 38 mln.zł. mln zł,a który miał być propagandowym hitem czasów PiSóaru?co

Jaki to film-za chwilę.chytry

W III RP droższe były tylko "Quo Vadis", "Karol. Papież, który pozostał człowiekiem" oraz "Bitwa pod Wiedniem".
Wszystkie te "superprodukcje",totalne szmiry,warte są łącznie... funt kocich kłaków Alika.mlotek

A film,o którym mowa to-16 mln na "Raport Pileckiego", dała Polska Fundacja Narodowa, resztę dołożyły Telewizja Polska oraz Ministerstwo Kultury.ok

"Symboliczny"milion dał jeszcze Polski Instytut Sztuki Filmowej.
W 2019 r. produkcję powierzono Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych, a decyzja o tym, kto zostanie reżyserem, zapadła w gabinecie ówczesnego dyrektora Włodzimierza Niderhausa.
Wybrano 72-letniego Leszka Wosiewicza.neutralny

Ponoć reżyser,o historii Witolda Pileckiego,powinien wiedzieć wszystko.
Film miał być gotowy wiosną ubiegłego roku, czyli w 120. rocznicę urodzin Pileckiego.zdegustowany

Ale słuch o nim zaginął.Nie o Pileckim,a o reżyserze i pieniądzach jakie poszły się je..b@ć.potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Paź 2022r. 08:22  
Cytuj
PRAWA WYBORCZE POWINNY PRZYSŁUGIWAĆ TYLKO PŁATNIKOM NETTO PODATKU



@starzec: to oni dyskryminują mnie, ja tylko domagam się respektowania moich praw.

@art: na jakiej podstawie o wydawaniu pieniędzy mają decydować ci, którzy tych pieniędzy nie posiadają i nie chcą posiadać, a jedyną ich zasługą dla społeczeństwa jest to, że są i że im się należy. Był taki wątek swego czasu na tym forum o pluskwach, więc idąc twoim tokiem myślenia, żądam natychmiastowego zaprzestania ich tępienia, bo one są i im się należy... czy ja porównałem właśnie socjalna patologię do pluskiew?? ależ skądże znowu to tylko taka metafora... potluczony . Kaczyński żadną ustawą o plusach nie zmieni stanu ekonomicznego społeczeństwa na plus, jedyny efekt będzie taki, że wszystkim po równo na minus, a jak to się skończy to wszyscy pamiętają końcówkę lat 80...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Paź 2022r. 09:15  
Cytuj
Dobrze dziadku opasie pizdasie czy która tam hiena jest zalogowana w sztabie bezpartyjnych wolnościowców , uznajmy że warunkiem brzegowym będzie doprowadzenie przez obecną władzę do przekroczenia relacji długu publicznego do PKB w wysokości 60%. Innymi słowy jeżeli pisiory to przebiją to staną się takimi samymi nieudacznikami jak POKOmuna i wtedy z czystym sumieniem napiszę: PiS- PO - jedno zło!umiech


Ale to i tak nie zmieni oczywistego faktu że POKO-muna nie jest żadną alternatywą dla obecnej marności...umiech


Zamiana jednego kłamczucha i oszusta ( Morawieckiego ) na takiego samego albo i gorszego Tuska nie jest wartością dodaną, dziadku opasie czy który tam jest hieną dyżurną w dniu dzisiejszym...umiech


https://mobile.twitter.com/SebastianT95p/status/1577900586565091328

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2022r. 09:55  
Cytuj
masz duuuuuużą tolerancję i wiarę w prawdziwe dane pokazywane w tvp umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Paź 2022r. 10:53  
Cytuj
Mógłbyś dziadku, opasie czy który tam jest zalogowany , uściślić?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2022r. 11:36  
Cytuj
co tu uściślać, żadne kurestwo, złodziejstwo, nepotyzm i co tam jeszcze są w stanie wymyślić nie jest cię w stanie pokonać , jedynie liczby którymi operują na własne i elektoratu potrzeby

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Paź 2022r. 12:18  
Cytuj
Według wszelkiej znanej mi skali kurestwa , złodziejstwa i nepotyzmu , dziadku, czy który tam ma dyżurną hienę w sztabie bezpartyjnych wolnościowców, obecna marność nie przebiła jeszcze w
okropności , których dopuszczał się rząd poprzedników...umiech


Piszę to po raz kolejny z całą stanowczością: mamy najbardziej zjebaną opozycję na świecie . Od czasu Ciamajdanu (śmierci Diduszki czy okupowania Sejmu) poprzez multum pseudoafer i innych shitstormów ( jak chociażby ostatnia sprawa rtęci w Odrze) , wiem z całą pewnością , że na miejsce pisiorów przy władzy dybie banda , nie dość , że skompromitowanych uprzednio koalicjantów PO-PSL , to na dodatek kretynów od Hołowni czy Biedronia...umiech


Nie ukrywam , że w Konfederacji upatrywałem szansę na lepszą alternatywę . Niestety po najeździe ruskich na Ukrainę zaczęło tam brzydko pachnieć...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2022r. 14:01  
Cytuj
CYTAT
Według wszelkiej znanej mi skali kurestwa , złodziejstwa i nepotyzmu , dziadku, czy który tam ma dyżurną hienę w sztabie bezpartyjnych wolnościowców, obecna marność nie przebiła jeszcze w
okropności , których dopuszczał się rząd poprzedników...umiech


Oczywiście. Takiemu parszywemu pisowskiemu ścierwu jak Ty nawet zgwałcenie córki przez tabun pisowskich polityków nie zmieniłoby poglądów politycznych. Jesteś sprzedajną pisowską szują i nic nie zmieni Twojego zdania. Za wyjątkiem jednego - odebrania dochodów, które masz z bycia pisowskim trollem. Przekonany jestem, że gdyby PiS zabrałby Ci pieniążki zmieniłbyś zdanie. Jak każda sprzedajna szuja, która głosuje na PiS. Bo nikt uczciwy na tych bolszewików nie głosuje.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2022r. 14:05  
Cytuj
CYTAT
Nie ukrywam , że w Konfederacji upatrywałem szansę na lepszą alternatywę . Niestety po najeździe ruskich na Ukrainę zaczęło tam brzydko pachnieć...umiech


Nie kłam. Każdy wie, że niezależnie od sytuacji wrzucisz szton na PiS. PiS-uar udający rozczarowanego wyborcę Konfederacji, znany sofistyczny motyw ("głosowałbym na Konfę, ale ..., więc muszę głosować na PiS" - żaden wolnorynkowiec mając do wyboru nie oddać głosu/zagłosować na socjaluchów z PiS-u wolałby nie głosować, dlatego tak łatwo Was rozpoznać PiS-iorki).

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2022r. 14:46  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Paź 2022r. 17:02  
Cytuj
Ujamuzrobi a co się stało z rtęcią w Odrze?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Paź 2022r. 17:03  
Cytuj
CYTAT
Obrazek



To twoje subiektywne odczucie, dziadku opasie czy która tam hiena jest zalogowana, czy możesz jakoś to uzasadnić?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10625
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Paź 2022r. 17:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2022r. 19:18  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Obrazek



To twoje subiektywne odczucie, dziadku opasie czy która tam hiena jest zalogowana, czy możesz jakoś to uzasadnić?umiech


Pytaj prezesa on jest w temacie, nawet może to potwierdzićuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Paź 2022r. 19:38  
Cytuj
I tego się trzymaj dziadku , opasie czy który tam ma dyżur w sztabie bezpartyjnych wolnościowców . Oglądaj TVN i miej dalej mokre sny związane z powrotem Tuska i praworządności...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Paź 2022r. 19:44  
Cytuj
kartofel+ dla każdego dzika!! żądam natychmiastowego wprowadzenia programu kartofel+


smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Paź 2022r. 19:53  
Cytuj
potluczony
CYTAT
kartofel+ dla każdego dzika!! żądam natychmiastowego wprowadzenia programu kartofel+


smiech2

Kartofel plus?chytry
Czyli Kaczyński w każdym domu!potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2022r. 20:25  
Cytuj
CYTAT
I tego się trzymaj dziadku , opasie czy który tam ma dyżur w sztabie bezpartyjnych wolnościowców . Oglądaj TVN i miej dalej mokre sny związane z powrotem Tuska i praworządności...umiech

Bolku to akurat że stan-dupu prezesa w TVP potluczony
Nie mam tvn po raz wtóry powtarzam, zabrał mi prezes wraz z nowym standardem nie wiem i ani myśli oddać

Przyznaj ze placek daje po jajach a nie znowu smrodzisz tuskiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10625
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Paź 2022r. 21:17  
Cytuj
CYTAT
kartofel+ dla każdego dzika!! żądam natychmiastowego wprowadzenia programu kartofel+


smiech2


Każdy Zielony dostanie jednego dziczka, worek szczawiu i skrzynkę mirabelek na zimę od Donka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10625
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Paź 2022r. 21:44  
Cytuj
CYTAT
Ujamuzrobi a co się stało z rtęcią w Odrze?umiech



No właśnie. Gdzie jest pietruszka i cukier, gdzie jest paliwo i prund. A gdzie jest Totalny rozum?

Kto pamięta dzisiaj ze złą skale Niemce dobrali na przesłuchaniu Odry a Folksdojcze nie mogły się nacieszyć z głupich Polaków którzy to kupili przez tygodnie. Jest jeszcze jedna zgodność narracji internacjonalnej zagranicy i tępej ulicy. To zadośćuczynienie za szkody. Są wśród nas tacy których ta szkoda zwyczajnie cieszy.

Ja przewiduje ze za szkody poczynione Narodowi Polskiemu to Marksiści dostaną jeszcze wyższy rachunek od Narodowych Socjalistów ( niezależnie od porozumienia o bezkarności przy kanciastym stole ). Są różne metody profilaktyki zarazy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Paź 2022r. 03:37  
Cytuj
CYTAT
[cytat]
Każdy Zielony dostanie jednego dziczka, worek szczawiu i skrzynkę mirabelek na zimę od Donka

Art2decojezyk
Mirabelki i szczaw oferował jednak ktoś inny,niż "ryszawy".zdegustowany
Sumując Twój wpis-po takiej kombinacji dań,jedno jest pewne.chytry
Każdy dostanie...sraczki.potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Paź 2022r. 07:07  
Cytuj
CYTAT

Bolku to akurat że stan-dupu prezesa w TVP potluczony
Nie mam tvn po raz wtóry powtarzam, zabrał mi prezes wraz z nowym standardem nie wiem i ani myśli oddać

Przyznaj ze placek daje po jajach a nie znowu smrodzisz tuskiem



Każdy bezpartyjny wolnościowiec śpiewa tą samą piosenkę, dziadku opasie pizdasie czy która tam hiena obecnie jest zalogowana w sztabie. TVN-u nie ma albo jak ma to nie ogląda, na Platformę wcale nie zamierza głosować. Pisałem już i tobie i twoim kolegom z waszej menażerii, że to zrobiło się nudne...umiech


Ostatnio mniej się interesuje tym co się dzieje na naszym polskim podwórku i szczerze mówiąc lepiej się z tym czuję. Tobie też to polecam, o ile rzecz jasna wasze zobowiązania wobec centrali POKO-muny, pozwalają na taką opcję. Innymi słowy, spokojnie jak najmniej polityki. Za rok wybory, być może szczęście wam dopisze i praworządność powróci razem z Tuskiem. Będziesz wtedy miał możliwość skonfrontować z rzeczywistością swoje ( nocne i mokre) wyobrażenie o lepszej ekipie na trudne czasy...umiech


Łukaszenka nam prezenty przez płot podrzuca!smiech2

Obrazek

https://mobile.twitter.com/omranamiri90/status/1578082098153414656

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2022r. 09:51  
Cytuj
No bolek,no przyznaj ze placek odlatujeuśmiech
W dupie mam politykę ale całkiem odciąć sie nie da , zwłaszcza jak co dzien nowy stan-dup zasypuje nas mamami,
do póki nie wymrą jeszcze ze dwa pokolenia nic sie nie zmieni, z drugiej strony naród sprzedajny wiec przepis prezesa na zakup baranów zostanie już z nami na wieki mlotek

Znalazłeś ze sztabem już moje poparcie tuska? Czy dalej IPN przeczesujecie?

Kto tu nudzi, jak już nie masz co pisać to wklejasz gotowaca z pis-schowka o wolności tusku....itp

Wybory będą albo nie będą, placek już komisje przejmuje tak że bądź spokojny o wynik ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Paź 2022r. 11:56  
Cytuj
Czyli wasz sztab już szykuje się na narrację, że znowu się nie udało bo sfałszowali wybory? Zawsze to jakieś wyjście z sytuacji, chociaż ja bym wam zalecał posypać głowę popiołem , pogonić Tuska i zrobić reset. Ale każdy ma swój rozum, dziadku opasie czy który tam jest hieną dyżurną w sztabie bezpartyjnych wolnościowców...umiech


Pewnie że ciężko zupełnie odizolować się od polityki, ale takie codzienne wynajdowanie co tam znowu pisiorstwo zepsuło, też chyba nie jest lekkim zajęciem? umiech


Specjalnie dla ciebie mam właśnie gotowca ze sztabu PiS. Dostałem z porannymi instrukcjami. Wieczorem to będzie we Wiadomościach...umiech



Obrazek




A i zapytaj przy okazji, ujowozrobionego, co z tą rtęcią w Odrze? Wyraźnie unika odpowiedzi na proste przecież pytanie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 427 428 429 430 431 432 433 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »