NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 426 427 428 429 430 431 432 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 10625
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Paź 2022r. 16:27  
Cytuj
CYTAT
Obrazek




Tymczasem zarząd " polskiego " Greenpeace:



Zarząd Fundacji
Alexander Egit
Robert Cyglicki

Rada Fundacji
Florian Faber
Karin Kublblock
Heinz Reindl


https://www.greenpeace.org/poland/o-nas/nasz-zespol/


Ale wodór z ruskiego gazu to całą gębą chcecie hahahahahahahahahahaa

https://www.reuters.com/technology/german-auto-giants-place-their-bets-hydrogen-cars-2021-09-22/

Obrazek
Oooooooooo !


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2022r. 16:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10625
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Paź 2022r. 21:32  
Cytuj
Niewidzialna ręka rynku bez nadzoru,,,

Podczas potężnej operacji Centralnego Biura Śledczego Policji przeszukano w ubiegłym tygodniu kilkadziesiąt zakładów produkujących paszę do karmienia drobiu. Śledczy mają dowody, że polskie kurczaki i kaczki dostawały w pożywieniu oleje techniczne, przeznaczone do produkcji smarów i biopaliw. Małżeństwo, które techniczne kwasy tłuszczowe sprowadzane z Rosji, Ukrainy i Malezji sprzedawało od lat producentom pasz jako tłuszcze paszowe, zostało aresztowane.


Nie wiem co na to bojówki Zielonych ale spodziewam się sporych protestów z przykuwaniem się do kurników żeby zlikwidować branżę w Polsce. To nieludzkie traktowanie kurczaków. Ludzie wszystko zjedzą i szkodzą Ziemi,,,

Przy okazji Meat Loaf chciał pomóc Grecie wspominając o jej wypranym przez globalistów mózgu i wierze w naszą odpowiedzialność za zmiany klimatu. Greta nie posłuchała.

Jestem za zmianą klimatu w RP na przykład na klimat Lazurowego Wybrzeża, Greta do dzieła cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Paź 2022r. 23:53  
Cytuj
CYTAT


Jestem za zmianą klimatu w RP na przykład na klimat Lazurowego Wybrzeża, Greta do dzieła cool girl




Też o tym myślałem,ale ciut na bardziej"wypas".co
W sumie wystarczy nocne zebranie posłów(norma),senatorów(jakby inaczej) i podpis Anżeja-(prezydentu na SMS Jarka) i jego pencil,a mamy ISO 2250.3m sie
Wtedy,od 1-go listopada, jesteśmy w Strefie Podzwrotnikowej.good
Temperatura min.20 stopni C. i problem braku "wyngla"do ogrzewania,jest załatwiony.potluczony
Greta niech spada/włazi na palmę i dołączy do rodziny,zaklopotany

Górole siem fqrqwiom.mlotek
Dutki, dutki,kasiora,a tu ni ma...placze
Przykładem górników zamiast kilofów,zabiorą ciupagi.chytry
I opony którymi Jarek zabronił palić w piecach.jezyk
Będzie obora na Wiejskiej,chociaż teraz to i tak jest tam chlew.ok

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Paź 2022r. 07:42  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Paź 2022r. 09:21  
Cytuj
A jaka była kilka lat temu afera bo Kaczyński powiedział że w Szwecji są strefy gdzie służby ( policja czy straż pożarna) nie mają wstępu...umiech


https://mobile.twitter.com/PrezesObywatel/status/1577254243777421314

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Paź 2022r. 11:16  
Cytuj
ehh, stolec. Na podstawie filmu z Twittera wyrabiasz sobie zdanie o świecie umiech

Teraz dawaj film jak biedni ludzie za rządów Tuska, wygrzebują ziemniaki przeznaczone dla dzików.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Paź 2022r. 11:37  
Cytuj
PRAWA WYBORCZE POWINNY PRZYSŁUGIWAĆ TYLKO PŁATNIKOM NETTO PODATKU

czyli, jak chcesz głosować pokaż pit'a... rozwiązało by to wszystkie wasz problemy i dylematy... umiech miłego dnia życzę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Paź 2022r. 11:45  
Cytuj
CYTAT
ehh, stolec. Na podstawie filmu z Twittera wyrabiasz sobie zdanie o świecie umiech

Teraz dawaj film jak biedni ludzie za rządów Tuska, wygrzebują ziemniaki przeznaczone dla dzików.




Opasie a pamiętasz już ile to jest sporo później?umiech


Dzisiaj ty masz dyżurną hienę w sztabie bezpartyjnych wolnościowców?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2022r. 13:48  
Cytuj
CYTAT
PRAWA WYBORCZE POWINNY PRZYSŁUGIWAĆ TYLKO PŁATNIKOM NETTO PODATKU

czyli, jak chcesz głosować pokaż pit'a... rozwiązało by to wszystkie wasz problemy i dylematy... umiech miłego dnia życzę.

dyskryminujesz elektorat prezesa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2022r. 13:54  
Cytuj
bolku jak tam oceniasz pałac misia sasina ?
150tys zebrane a 3 bańki poszłoooooo na promocję nie wiem
tak mnie się skojrzyło:

- Powiedz mi, po co jest ten Miś?
- Właśnie, po co?
- Otóż to. Nikt nie wie po co i nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten Miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa To jest Miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to jest nasze, przez nas wykonane, i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest Miś społeczny, w oparciu o sześć instytucji, który sobie zgnije do jesieni na świeżym powietrzu. I co się wtedy zrobi?
- Protokół zniszczenia.
- Zapamiętaj: Prawdziwe pieniądze zarabia się na drogich, słomianych inwestycjach!
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Paź 2022r. 16:34  
Cytuj
Sasin chciał zwalić na pocztę organizację wyborów prezydenckich. Od tamtej pory nie darzę Sasina minimalnym chociażby zaufaniem . Poczty polskiej nie darzyłem nigdy rzecz jasna...umiech


Dlaczego oczekujesz ode mnie dziadku czy która tam hiena jest zalogowana, że będę go tłumaczyć czy też bronić? Skąd taki pomysł?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2022r. 16:51  
Cytuj
Zawsze bronisz więc pytam jak oceniasz gospodarowanie swojej ekipy naszymi pieniędzmi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Paź 2022r. 16:58  
Cytuj
Nieprawda dziadku opasie czy która tam hiena jest zalogowana. Rzecz w tym że każda władza będzie miała swojego nieudacznika bądź złodzieja. Obecna ma na przykład takiego Sasina. Kiedy chyży rój przejmie władzę to myślisz, że takowy nie wypłynie w obozie " demokratycznym"? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10625
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Paź 2022r. 17:24  
Cytuj
CYTAT
ehh, stolec. Na podstawie filmu z Twittera wyrabiasz sobie zdanie o świecie umiech

Teraz dawaj film jak biedni ludzie za rządów Tuska, wygrzebują ziemniaki przeznaczone dla dzików.


O proteście szwedzkiego MSZ na słowa Kaczyńskiego ze u nich nachodzący się pokazowo zintegrowali a oni sami bardzo ubogacili to bardzo dobrze pamiętam cool girl

Szwedzi tez, ultrasy poległy w następujących wyborach. W poprzednich prawica zdobyła najwięcej głosów ale kłamczuszki od liberałów i od lewicy wpierw nabrały wyborców ze już będą patriotycznie-pobożnie-narodowi a potem te same przegrane partie zrobiły koalicje i powołał identyczny rząd z partii które przegrały ok Zwyczajowo rząd tworzy partia o najlepszym wyniku wyborczym ale przebiegłe postępy dogadały się ze nikt nie dołączy do prawicy która nie miała samodzielnej większość. Rząd utworzyły przegrane partie. Zobaczymy czy liberalna demokracja zadziała tym razem bo znowu centrowo-prawicowe partie miały najlepszy wynik. Ale kto wie co postęp wymyśli.

O rozkradaniu kopców ziemniaków dla zwierzyny leśnej nie pamiętam ( co nie oznacza ze nie było aż tak źle ) ale za PO/PSL/SLD szczaw i mirabelki były w Sejmie preferencyjną dietą dla Ciemnego Ludu na prowincji. W wielkich aglomeracjach popularne były ośmiorniczki, lemingi i strumień unijnych dotacji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10625
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Paź 2022r. 17:30  
Cytuj
CYTAT
PRAWA WYBORCZE POWINNY PRZYSŁUGIWAĆ TYLKO PŁATNIKOM NETTO PODATKU

czyli, jak chcesz głosować pokaż pit'a... rozwiązało by to wszystkie wasz problemy i dylematy... umiech miłego dnia życzę.


Równie słusznym byłoby przyznanie wyłącznych praw wyborczych właścicielom nieruchomości jak to było na początkach rewolucji przemysłowej i po upadku feudalizmu, tudzież zabranie praw wyborczych młodym kobietom, czyli współczesna myśl korwinistów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2022r. 19:02  
Cytuj
CYTAT
Nieprawda dziadku opasie czy która tam hiena jest zalogowana. Rzecz w tym że każda władza będzie miała swojego nieudacznika bądź złodzieja. Obecna ma na przykład takiego Sasina. Kiedy chyży rój przejmie władzę to myślisz, że takowy nie wypłynie w obozie " demokratycznym"? umiech



A jest tam dzisiaj jakiś udacznik i nie złodziej?
Wskaż no mnie to go palcem bo może słabo widzę nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Paź 2022r. 19:44  
Cytuj
Czego oczekujesz ode mnie dziadku opasie czy który tam jest zalogowany? Nie namawiam ani ciebie ani nikogo innego do popierania pisiorstwa. Wszystko co tutaj robię ma służyć tylko i wyłącznie zastopowaanie waszej narracji. Tusk wespół ze swoją,pożal się Boże, demokratyczną opozycją to żadna alternatywa dla obecnej marności. Jeżeli po pisiorach ma rządzić POKOmuna to nie macie nic do zaoferowania. Być może dla was i dla waszych rodzin będzie to zamiana na lepsze, niemniej dla zwykłego człowieka nie jesteście i nigdy nie będziecie alternatywą...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2022r. 20:44  
Cytuj
CYTAT
Czego oczekujesz ode mnie dziadku opasie czy który tam jest zalogowany? Nie namawiam ani ciebie ani nikogo innego do popierania pisiorstwa. Wszystko co tutaj robię ma służyć tylko i wyłącznie zastopowaanie waszej narracji. Tusk wespół ze swoją,pożal się Boże, demokratyczną opozycją to żadna alternatywa dla obecnej marności. Jeżeli po pisiorach ma rządzić POKOmuna to nie macie nic do zaoferowania. Być może dla was i dla waszych rodzin będzie to zamiana na lepsze, niemniej dla zwykłego człowieka nie jesteście i nigdy nie będziecie alternatywą...umiech



Znalazłeś już gdzieś moje poparcie tuska? Czy dalej że sztabem przeczesujesz zagłębia portalu?
Jak cię to pocieszy to ci powiem że za jego kadencji miałem politykę w dupie , ale w ostatnich latach przepadł jak każdy inny który był za noszeniem kagańców i obowiązkiem szczepień

Od elektoratu prezesa nie mogę oczekiwać niczego ... po prostu jestem ciekaw czy jest jeszcze coś co mogą odjebać aby taki zatwardziały zwolennik powiedział " ja pierdole, dość"
tłumaczenie mniejszgo zła nie przyjmuję

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Paź 2022r. 21:21  
Cytuj
Generalnie politykę trzeba mieć w dupie, i nie warto się nią ekscytować. Dla normalnego funkcjonowania nas jako obywateli jest wręcz wskazane, żeby władza się zmieniała. Raz kradną i oszukują jedni, a potem drudzy. I tak do końca świata ku uciesze motłochu. Rzecz w tym dziadku opasie czy który tam jest zalogowany, że tak zjebanej opozycji jak nasza nie ma na całym świecie. Dlatego ich popieranie to nie błąd, to masochizm...umiech


Pisu nie lubię, POKO-muny nienawidzę. I na tym poprzestańmy...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10625
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Paź 2022r. 21:37  
Cytuj
CYTAT
tłumaczenia mniejszego zła nie przyjmuję


Bo wolisz większe albo gigantyczne. Rozum woli mniejsze gdy wybiera.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2022r. 22:17  
Cytuj
To jak by ci sąsiad starą pukał tylko w weekendy, a tam napiję się z nim wódki , nie jest taki zły, zawsze mógłby na okrąglo :cwaniak:

Z wami jest jeszcze gorzej bo nie ma granicy którą mógłby przykładowy sąsiad przekroczyć żeby dostać w ryjamlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10625
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Paź 2022r. 22:47  
Cytuj
Dziadek wybrałby opcje dla zony na okrągło nie wiem umiech

OK ! To nie masochizm tylko sadyzm wolności wyboru,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2022r. 23:09  
Cytuj
...I nikt was nie przekona że białe jest białe a czarne jest czarne... tak musi zostać, pozdrów sasiadagood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10625
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Paź 2022r. 23:11  
Cytuj
Znowu ci nie wyszło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2022r. 00:35  
Cytuj
Czego nie rozumiesz?, mogę spróbować wytłumaczyć na prostszym przykładzie ale ciężko będzie taki znaleźć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 426 427 428 429 430 431 432 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »