NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 417 418 419 420 421 422 423 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2022r. 10:12  
Cytuj
CYTAT
I jak dziadku czy który tam jest zalogowany, znowu było mokro w nocy? Chyży rój czy mecenas Koń? A może obaj?umiech

No widzę że już z rana dotarło radosne info ze twój pan przyjezdza, zapierdalaj do sklepu po wazelinę żebyś wacka nie przypalił... będzie mokro, będzie ślisko, będzie bosko

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2022r. 10:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2022r. 10:50  
Cytuj
CYTAT
I jak dziadku czy który tam jest zalogowany, znowu było mokro w nocy? Chyży rój czy mecenas Koń? A może obaj?umiech


Moczysz się w nocy? To się leczy. Bo myślę, że oceniasz innych swoją miarą.

Swoją drogą wiedziałem, że jak Jarek jesteś homo, skoro pomyślałeś, że można się moczyć na myśl o Tusku/Giertychu. Jakieś mokre doświadczenia? Ciekawy fetysz, ale sądzę, że nie chcemy czytać o Twoich homopreferencjach.

Nic dziwnego, Wy tam w PiSie to lubicie homoklimaty. Przykład idzie z góry, od Prezesa.

PS. Dryfujesz w kierunku posła Kowalskiego. Tusk Cię nie śledzi? Nie słyszysz głosu Tuska w głowie czasami? To się leczy pisiorku.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2022r. 13:52  
Cytuj
CYTAT

No widzę że już z rana dotarło radosne info ze twój pan przyjezdza, zapierdalaj do sklepu po wazelinę żebyś wacka nie przypalił... będzie mokro, będzie ślisko, będzie bosko



Czyli jednak nic nie było dziadku? Nie przejmuj się, obejrzyj dziś na TVN przed spaniem, i na pewno rano znajdziesz w swojej bieliźnie tego owoce. Satysfakcja gwarantowana...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2022r. 13:56  
Cytuj
CYTAT


Moczysz się w nocy? To się leczy. Bo myślę, że oceniasz innych swoją miarą.

Swoją drogą wiedziałem, że jak Jarek jesteś homo, skoro pomyślałeś, że można się moczyć na myśl o Tusku/Giertychu. Jakieś mokre doświadczenia? Ciekawy fetysz, ale sądzę, że nie chcemy czytać o Twoich homopreferencjach.

Nic dziwnego, Wy tam w PiSie to lubicie homoklimaty. Przykład idzie z góry, od Prezesa.

PS. Dryfujesz w kierunku posła Kowalskiego. Tusk Cię nie śledzi? Nie słyszysz głosu Tuska w głowie czasami? To się leczy pisiorku.




Przeczucie mi podpowiada, ujamuzrobi, że na samą myśl o powrocie Tuska do władzy, dzidy wam sterczą niczym przydrożne drzewa. Nie jest to powód do wstydu, wszakże każdy ma jakieś fantazje. Jedni takie, inni takie. W końcu macie być bojownikami o praworządność. A jak przy okazji wam się trochę uleje w nocy, to przecież nikomu szkodzi...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2022r. 14:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

No widzę że już z rana dotarło radosne info ze twój pan przyjezdza, zapierdalaj do sklepu po wazelinę żebyś wacka nie przypalił... będzie mokro, będzie ślisko, będzie bosko



Czyli jednak nic nie było dziadku? Nie przejmuj się, obejrzyj dziś na TVN przed spaniem, i na pewno rano znajdziesz w swojej bieliźnie tego owoce. Satysfakcja gwarantowana...umiech

bolku , nie przyjmujesz wiedzy, zapchałeś sobie głowę pierdołami o tusku i dobiłeś do granic pojemności czaszki
spróbuję kolejny raz, nie mam TVN, prezes mi wyłączył mam tylko TVP i pochodne
na spotkanie z prezesem przybędę i będę wypatrywał cię pod mównicą ,
było ucho prezesa teraz będzie berło prezesa smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2022r. 15:11  
Cytuj
Każdy z was śpiewa tą samą piosenkę. TVN-u nie mam , albo nie oglądam. Nie jestem za Tuskiem, kocham wszystkie zwierzęta a najbardziej mecenasa Konia, itd itp...umiech


Tymczasem jesteście stadem hien szczekających na wezwanie centrali...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3199
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2022r. 15:38  
Cytuj
CYTAT
Każdy z was śpiewa tą samą piosenkę. TVN-u nie mam , albo nie oglądam. Nie jestem za Tuskiem, kocham wszystkie zwierzęta a najbardziej mecenasa Konia, itd itp...umiech


Tymczasem jesteście stadem hien szczekających na wezwanie centrali...umiech



Gówno prawda.

Prawda jest taka że sam tak robisz dla PISłodziei. To czysta hipokryzja. Jak cię brać na poważnie?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2022r. 16:29  
Cytuj
CYTAT
Każdy z was śpiewa tą samą piosenkę. TVN-u nie mam , albo nie oglądam. Nie jestem za Tuskiem, kocham wszystkie zwierzęta a najbardziej mecenasa Konia, itd itp...umiech


Tymczasem jesteście stadem hien szczekających na wezwanie centrali...umiech

Bardzo prosto i słabo rozumujesz,co naturalne dla popierających obecną władzę
Komu nie podoba się prezes ten za tuskiem ...
I jak te stare baby(na szczęście nie wszystkie) będziesz darł mordę, pierdolił w kółko to samo nie przyjmując argumentów ... no cóż, życie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10620
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2022r. 16:32  
Cytuj

Obrazek
Mecenas Pegasus opowiada


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2022r. 16:52  
Cytuj
CYTAT



Gówno prawda.

Prawda jest taka że sam tak robisz dla PISłodziei. To czysta hipokryzja. Jak cię brać na poważnie?




Nie ma większej hipokryzji niż udawanie bezpartyjnego wolnościowca i pozostawanie jednocześnie w zależności służbowej od centrali POKO-muny, regresie opasie pizdasie ujowozrobiony czy który tam jest zalogowany...umiech



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10620
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2022r. 17:25  
Cytuj

Transportery bojowe i machiny oblężnicze marki Totalni



Obrazek

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3199
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2022r. 19:35  
Cytuj
CYTAT

Transportery bojowe i machiny oblężnicze marki Totalni





Obrazek




Tym pojazdem bojowym to Kaczyński by już się woził gdyby korzystał z państwowej służby zdrowia za którą jest odpowiedzialny.

Chyba że by nie obsłużył.

Dlate ***** go w ten kaczy kuper. umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2022r. 19:40  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10620
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2022r. 19:50  
Cytuj

Regres - Słabizna w Sztabie Bezpartyjnych Wolnościowców



Patrzaj i się uczy jak to robią pro z Masoweeka.

Obrazek




cool girl Koniec Świata

A za rogiem,
czeka Rycerz Czarowny.
Który na białym ogierze,
wszystko wymiecie.
Co nasrał ci do głowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2022r. 19:50  
Cytuj
CYTAT

Bardzo prosto i słabo rozumujesz,co naturalne dla popierających obecną władzę
Komu nie podoba się prezes ten za tuskiem ...
I jak te stare baby(na szczęście nie wszystkie) będziesz darł mordę, pierdolił w kółko to samo nie przyjmując argumentów ... no cóż, życie...



Życzę stosunkowo udanej nocy dziadku! Niech ci się przyśni chyży rój na paskudnej chabecie , a stara niech rano przyniesie czystą bieliznę...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2022r. 21:00  
Cytuj
CYTAT

Transportery bojowe i machiny oblężnicze marki Totalni



Obrazek

Obrazek





Ooo Madzia prezentuje pisowski prototyp elektrycznego samochodu umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10620
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2022r. 21:02  
Cytuj
Leszek Miller to lubi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2022r. 12:50  
Cytuj
Obrazek



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10620
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2022r. 15:38  
Cytuj
Ależ to piramidalne nieporozumienie. LPG+ wyciąga lepkie łapki do 100% dzieci hetero zamiast pozostawić je w spokoju. Oczywiście to wszystko w imię wyciągania lepkich łapek do 1% dzieci LPG+

Są lekcje religii, etyki to powinny być lekcje LPG+ dla chętnych. Jest ta wolność czy nie, wszyscy stoją i biją brawa?
Sponsorzy pchają się drzwiami i korporacyjnymi oknami a działaczy do prowadzenia trans pokazów nie brakuje.

PS.
Jednak nie ma owacji na stojąco bo nie o to im chodzi. Regres cywilizacyjny i totalna słabizna powiadam Wam.

1% chodzi o te 99% żeby myślało tak jak oni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Wrz 2022r. 08:14  
Cytuj
Dlaczego te 99% tak panicznie boi się tego 1% zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2022r. 10:08  
Cytuj
Pizdasie opasie regresie ujowozrobiony czy który tam jest zalogowany: preferencje seksualne każdego człowieka to jego prywatna sprawa. Homoseksualizm w Polsce już blisko sto lat temu został zdepenalizowany .Julian Tuwim żyd, mason i komunista a przy okazji wspaniały polski poeta napisał nawet " Cieszy się podex że nowy kodex". W przeciwieństwie do wielu krajów, które nas teraz chcą uczyć tolerancji a jeszcze dwadzieścia lat temu za stosunek homoseksualny groziła kara więzienia. W każdym razie ludzie którzy przejawiają taką skłonność w naszym kraju mają wszelkie prawa by normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Nie wolno ich w żaden sposób prześladować. Rzecz w tym że oprócz zwykłych homoseksualistów żyjących obok nas ( być może nawet Kaczyński jest tego przykładem), są jeszcze środowiska, które chcą nie tylko tolerancji, ale wręcz domagają się zmiany obecnej sytuacji na rzecz uznania ich za kogoś bardziej wartościowego ( szlachetna orientacja)...umiech


Na to nie ma i nie będzie jeszcze długo zgody. I dopóki panuje u nas przekonanie, że obecny układ jest wystarczający będzie z naszej strony opór. Agnieszka Chylińska śpiewa że jest was więcej, coraz więcej. Ale póki co tak nie jest. Istotnie przybywa w społeczeństwie zwolenników propagowania homoseksualizmu jako szlachetnej orientacji, natomiast w dalszym ciągu w naszym pięknym kraju dominuje normalność...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2022r. 13:02  
Cytuj
CYTAT
preferencje seksualne każdego człowieka to jego prywatna sprawa.


Tak? To dlaczego pisiorku zanudzasz nas Twoimi homopreferencjami odbytniczymi oraz marzeniami nocnymi o Tusku i Giertychu. Przecież to Ty tutaj odpowiadasz za 99% postów o Tusku i Giertychu. Podrywałeś, ale woleli kobiety, że się teraz mścisz Gejuszku1313?

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2022r. 13:15  
Cytuj
Z mojej strony to taki żarcik, ujowozrobiony czy który tam jest zalogowany. To że jesteście po pierwsze debilami a po wtóre bezbekami, to już nie moja wina...umiech


Zresztą te wasze mokre sny związane z powrotem Tuska mogą być stanem faktycznym. Tak przebierasz/ przebieracie nogami na myśl o powrocie chyżego roja, że taki scenariusz jest wysoce prawdopodobny...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3199
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2022r. 13:33  
Cytuj
Zamiast lekcji religii (dla tych którzy za nimi nie przepadają) nie etyka a dowolny przedmiot do wyboru w ramach korepetycji.
Etykę każdy wynosi z domu.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2022r. 14:01  
Cytuj
CYTAT
Z mojej strony to taki żarcik, ujowozrobiony czy który tam jest zalogowany. To że jesteście po pierwsze debilami a po wtóre bezbekami, to już nie moja wina...umiech


Zresztą te wasze mokre sny związane z powrotem Tuska mogą być stanem faktycznym. Tak przebierasz/ przebieracie nogami na myśl o powrocie chyżego roja, że taki scenariusz jest wysoce prawdopodobny...umiech

Większego podniecenia niż u ciebie raczej tu nie widac, podniecenie pomieszane ze strachem, gorzej bo wygląda na to że masz problemy z nie trzymaniem moczu i stolca, wiesz ze najgłośniej krzyczą ci którzy chcą odwrócić uwagę od swoich problemów i preferencji , twoj wódz jest dla ciebie autorytetem i przykładem takiego działania

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 417 418 419 420 421 422 423 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »