NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 410 411 412 413 414 415 416 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
ff
Wysłany: 27 Lip 2022r. 10:39  
Cytuj
Czy miałeś dziadku ostatniej nocy, mokry brązowy sen?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 27 Lip 2022r. 10:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 27 Lip 2022r. 12:52  
Cytuj
o to nie ma obawy, wieczorem kiblu oglądam nowe standupy jarka-placka ,sram ze śmiechu tak że spać idę wypróżniony :cwaniak: gorzej bo żona mówi że przez sen zaczynam mlaskać i coś mamroczę o "smarfonach"..."sztlkolchmach"
placek wchodzi mi na psychę :szok:, jeszcze parę sesji , założę ze trzy konta i dołączę do was

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 27 Lip 2022r. 14:19  
Cytuj
Skoro tak twierdzisz, dziadku. Z drugiej strony wasza skłonność do omijania prawdy szerokim łukiem, nakazuje sporą dozę ostrożności...umiech


A starej czytasz Konstytucję na dobranoc? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 27 Lip 2022r. 15:23  
Cytuj
Nie udzielasz się na wyjazdach twórczych opozycji Wapniaku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 27 Lip 2022r. 15:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 27 Lip 2022r. 15:48  
Cytuj
Pisz z jednego konta bo nie wyrobię odpierać zarzutów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 27 Lip 2022r. 16:21  
Cytuj
Nie trać czasu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 28 Lip 2022r. 06:54  
Cytuj
Mecenas Koń otworzył letnie okienko transferowe. Będzie się działo...umiech




Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 28 Lip 2022r. 09:14  
Cytuj
człowiek bóbr 2.0 ... bolo ,koleje wcielenie? w sumie pasuje to tych trzech tutaj umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 28 Lip 2022r. 09:47  
Cytuj
A ty dziadku czochrasz bobra swojej starej ,czytając jej przed spaniem Konstytucję?umiech


Naprawdę uważasz, że człowiek który symulował omdlenie, kiedy CBA do niego zapukało jest w stanie zaprowadzać porządki?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 28 Lip 2022r. 13:28  
Cytuj
jeden symuluje omdlenie drugi kremacje
widzisz, ja nie wierzę ani jednym ani drugim, a ty wierzysz w pinokia, placka , maciera i resztę?
w dupie mam co gada koń i jego ziomki bo póki co mogą sobie tylko gadać , za to twoja ekipa wali w ch... niemiłosiernie co realnie przekłada się na życie codzienne...

nie wiem czy jesteś świadom ale bobry które masz w pamięci pewnie jeszcze z teledysku Wodeckiego o Chałupach odeszły w zapomnienie potluczony
czas zostawić kota w spokoju i sprawdzić jak dzisiaj to wygląda :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 28 Lip 2022r. 14:46  
Cytuj
Wszyscy bezpartyjni wolnościowcy ( i dewianty podkarpackie też) śpiewają tą samą piosenkę:..."ja nie wierzę ani jednym ani drugim, na POKO-munę wcale nie będę głosował..." umiech


Teraz dziadku wraca moda na bobry. Mało tego, niektóre feministki forsują pomysł niegolenia pach, tak samo jak i innych części ciała. Sprawdź w necie jak nie wierzysz...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 28 Lip 2022r. 14:53  
Cytuj
boje się takich rzeczy szukać w necie więc ufam Ci jak TY prezesowi , odzobaczyć się już nie da:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 28 Lip 2022r. 15:46  
Cytuj
No i dobrze dziadku. Tylko pamiętaj dziś przed spaniem przeczytać Konstytucję swojej starej...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 28 Lip 2022r. 16:56  
Cytuj
CYTAT
Mecenas Koń otworzył letnie okienko transferowe. Będzie się działo...umiech




Obrazek




Okna otwarte, czas skakać nie czekać aż wejdą i nie wyjdą.

PS. Pocztówka z przeszłości rusyfikacyjnej cool girl

"Okupanci utworzyli jeden pseudouniwersytet na bazie pięciu (ukraińskich) uczelni, które wcześniej funkcjonowały w obwodzie zaporoskim. W tych placówkach uczyło się około 15 tysięcy studentów, a dzisiaj wróg chwali się tym, że na zajęcia zapisało się 2 tysiące osób. Rozumiemy, że nikt nie chce tam studiować. (Między innymi dlatego) młodzi ludzie wyjeżdżają z terenów zajętych (przez Rosję)" - powiadomił szef miejskiej administracji.

Jeśli zdecydują się na studia...
Fedorow zadeklarował, że kandydaci na studia pochodzący z okupowanych obszarów, którzy zamierzają ubiegać się o miejsca w ukraińskich uczelniach, mogą skorzystać z dodatkowych przywilejów. Takie osoby będą zwolnione z egzaminów wstępnych, a decyzja o ich przyjęciu do szkoły wyższej zostanie podjęta tylko na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej.

Nie matura a chęć szczera,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 28 Lip 2022r. 20:36  
Cytuj
Na podwyżkę zasłużono czy po prostu się należy?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 28 Lip 2022r. 21:08  
Cytuj
Jak dla mnie regresie, to chłopaki z waszego sztabu nie zasłużyli. Nie wiem kto będzie oceniał waszą działalność w centrali POKO-muny, ale obawiam się że wyciągnie te same wnioski...umiech


Postarajcie się chociaż o jakąś zapomogę, za te obsrane gacie opasa...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 28 Lip 2022r. 21:20  
Cytuj
Ok, co pogadałeś to twoje. Teraz odpowiedź na zadane wyżej pytanie albo napisz do sztabu po pomoc.

Ja nie jestem w sztabie. Nie mierz ludzi swoją miarą ekonomiczny marksisto.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 28 Lip 2022r. 22:40  
Cytuj
Teoretyzujesz Regresie ze będzie podwyżka zanim będzie pucz? Bo ten wydaje się być bardziej prawdopodobny.

Niemce cisną Folksdojczy i Sowieciarzy na maksa, wszystkie ruki i onuce na pokład i do klawiatur umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 29 Lip 2022r. 00:15  
Cytuj
Nie ma dla mnie znaczenia czy będzie czy nie. Istotne jest że głupota i bezczelność roszczeniowców razi w oczy.


A może to plan szarlatana żeby odzyskać szacunek w oczach suwerena poprzez odważne przeciwstawienie się chytrości swojej trzody.


Obrazek

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 29 Lip 2022r. 08:05  
Cytuj
CYTAT
Nie ma dla mnie znaczenia czy będzie czy nie. Istotne jest że głupota i bezczelność roszczeniowców razi w oczy.


A może to plan szarlatana żeby odzyskać szacunek w oczach suwerena poprzez odważne przeciwstawienie się chytrości swojej trzody.


Obrazek


Taki sam ten plan, jak ten twojego idola tuska.
Nakladł ci do łba masło za 2zeta i benzyne za 4, i 4 dni pracy z większymi zarobkami, to tera nadajeszgood


Hehehe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 29 Lip 2022r. 09:57  
Cytuj
CYTAT
Ok, co pogadałeś to twoje. Teraz odpowiedź na zadane wyżej pytanie albo napisz do sztabu po pomoc.

Ja nie jestem w sztabie. Nie mierz ludzi swoją miarą ekonomiczny marksisto.



Gdybym chciał się odnosić,regresie,do każdej głupoty, którą wasza centrala każe wam rozpylać, nie miałbym czasu na normalne życie....umiech

Odważne słowa ( "ekonomiczny marksisto") jak na zwolnienika darmowych obiadków od wujka Hansa z Brukseli...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 29 Lip 2022r. 13:14  
Cytuj
CYTAT
Wszyscy bezpartyjni wolnościowcy ( i dewianty podkarpackie też) śpiewają tą samą piosenkę:..."ja nie wierzę ani jednym ani drugim, na POKO-munę wcale nie będę głosował..." umiech


Teraz dziadku wraca moda na bobry. Mało tego, niektóre feministki forsują pomysł niegolenia pach, tak samo jak i innych części ciała. Sprawdź w necie jak nie wierzysz...umiech






Wreszcie przestałeś kłamliwie zaprzeczać, że nie jesteś pisiorkiem PiSiorze.
Zagrozili odebraniem wypłaty w rubelkach za plucie na pisowską rączkę, która Cie karmi?

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 29 Lip 2022r. 14:48  
Cytuj
Jeżeli coś w moim poście jest dla ciebie niejasne, ujowozrobiony, to chętnie swoją myśl rozwinę. Wiem że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem ( w sumie tylko myślenie bezrozumne ci nieźle wychodzi). W każdym razie wal śmiało...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 29 Lip 2022r. 19:03  
Cytuj
Wyznania, wszędzie wyznania,,, A gdzie pokuta i żal za grzechy?

Obrazek



PS.
Wstydu nie macie. Wojna to pokazała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 410 411 412 413 414 415 416 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »