NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 404 405 406 407 408 409 410 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Cze 2022r. 08:03  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2022r. 08:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2022r. 11:28  
Cytuj
CYTAT
Sumlińskiego też Komorowski nie podał do sądu, mimo iż ten napisał w swojej książce, że Bronek chodzi na pasku WSI. W przypadku Piątka jest ten sam mechanizm. Obrzuć gównem, zawsze coś się przyklei. Dla mnie Macierewicz to wariat i przypisywanie mu ruskich konotacji to wynaturzenia heroinisty. Świadomość faktu, że są ludzie którzy biorą to na poważnie jest dla mnie zaskakująca, czego to ludzie nie łykną...umiech

Za to Piątek pozywa tych, którzy mu zarzucają kłamstwo umiech

CYTAT
Tak jak już pisałem wcześniej, kompetencje prawnicze tego pana uważam za oczywiste. Skoro Federacja Rosyjska szukała prawnika, nic dziwnego, że wybrała człowieka ogarniętego. Dla mnie nie oczywista jest etyka tego człowieka. Pewnie że adwokat reprezentując np pedofila czy mordercę bierze brzemię na swoje barki. Ale reprezentowanie wrogiego kraju to bardziej podchodzi pod zdradę. W każdym razie gdybym ja był na jego miejscu, kazałbym tym panom z Rosji grzecznie spierdal.ć. No chyba że jest coś co każe panu mecenasowi siedzieć cicho. Poza tym , kwestia wyboru spośród tysięcy prawników akurat tego , który obłowił się na pieniądzach z Rosji, też wydaje się co najmniej dziwne...umiech

Twoje zdanie dla króla jest nie wiele warte. Po drugie zarobił duże pieniądze otrzymał eksponowane stanowisko gdzie jest niezależny. Nie bardzo znasz akurat tego sędziego, ale musisz bronić tez zawartych przez PAP umiech


CYTAT
Balcerowicz, bobku, to dziś żaden autorytet. No chyba, że dla ciebie czy tobie podobnych. Jego prognozy jako szefa NBP chociażby inflacji to jak dla mnie kolejny przykład jego niekompetencji. Zresztą skąd były wykładowca Instytutu Marksizmu i Leninizmu miałby być ekonomicznym tuzą? ...umiech

Ja nie piszę o Balcerowiczu tylko o osobach, które miały lepsze pomysły na gospodarkę i inflację. Już was przygotowują na dwuletnią inflację bo trzeba będzie dosypać kasy przed wyborami smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2022r. 11:46  
Cytuj
CYTAT
Regresie, zacznijmy od tego, że Balcerowicz dostał do wykonania plan ( najprawdopodobniej autorstwa Jeffreya Sachsa). Nasza tuza ekonomiczna ( były wykładowca Instytutu Marksizmu i Leninizmu) wprowadziła go tylko i aż w życie. Po wielu latach sam autor przyznał, że nie zdecydowałby się na jego założenia po raz drugi, dysponując wiedzą po fakcie. Balcerowicz i jego popłuczyny bronią wprowadzenia terapii szokowej, jakby jej sukces miał być dogmatem. A tymczasem stał się powodem ubóstwa milionów Polaków, i tak powinien być odbierany. Reformy" Balcerowicza" to tak naprawdę nieudany eksperyment, którego propaganda próbowała przekuć w sukces. Coś jak Lech Wałęsa, który obalił komunizm i jak wejście w struktury unijne, które da nam bogactwo. To bzdury, którymi przez lata nas karmiono. Niestety dla was, monopol informacyjny już nie istnieje i ludzie powoli odkrywają prawdę...umiech

Sam Balcerowicz to człowiek - mem, wyszydzany bezlitośnie choćby na Twitterze. Jego słynne " w punkt", " celnie" i " nazwiska odpowiedzialnych" to legenda polskiego internetu. Poza tym jest to bufon , przekonany o własnej racji. No i chyba z manią wielkości...umiech


Dla ciebie, bobka czy reszty waszej bandy, być może, Balcerowicz to człowiek zasłużony dla Polski. Obawiam się że jesteście w mniejszości...umiech


Jest jeszcze jedna dziś prawie zapomniana kwestia. Kwestia współodpowiedzialności Balcerowicza za funkcjonowanie FOZZ. Polska straciła na tym ogromne pieniądze...umiech


Pomimo że Balcerowicz był wykładowcą Instytutu Marksizmu i Leninizmu to ty byłeś wiernym słuchaczem umiech
Balcerowicz zastał kwitnącą gospodarkę i ją rozwalił smiech2
Przyczyną ubóstwa milionów Polaków był komunizm, który zbankrutował gospodarczo w Polsce. O ile w twoich poglądach sędziowie, WSI, UB to pozostałości PRLu to gospodarka jest pozostałością Balcerowicza smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Cze 2022r. 14:24  
Cytuj
Balcerowicz wprowadził w życie eksperyment na żywym organizmie. Zakończony , jak łatwo się domyślić, porażką. Dla mnie sprawa jest oczywista...umiech


Nawis inflacyjny wprowadził Balcerowicz, już jako minister w rządzie Mazowieckiego. To że pod koniec PRL polska gospodarka była w stanie fatalnym to jasna sprawa. Rzecz w tym, że eksperyment Balcerowicza ( autorstwa Jeffreya Sachsa), był planem nieprzemyślanym. Ze skutkiem jak pisałem powyżej...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10598
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Cze 2022r. 18:35  
Cytuj
Zawsze się podzielę dobrym dla podniesienia standardu dyskusji, znacie mnie,,,

TEP uzasadniając swoje powołanie w deklaracji programowej zaznacza, że: „Bliski naszym poglądom jest klasyczny liberalizm oraz wolnorynkowe podejście do gospodarki i polityki gospodarczej”. Tymczasem realizowany kierunek transformacji to już neoliberalizm, a nie „klasyczny liberalizm”.
Model gospodarki liberalnej był i jest bardzo dobrą przykrywką do realizacji tej neoliberalnej destrukcyjnej polityki transformacji. Pozwolił on bowiem na całkowite otwarcie (nieprzygotowanej po socjalizmie polskiej gospodarki) przed obcym kapitałem (to również traktat przedakcesyjny do UE) ze wszystkimi tego konsekwencjami i patologiami, które dopiero teraz ujawniają się szerzej w przestrzeni publicznej. Propaganda pod przykrywką gospodarki liberalnej wykazywała Polakom, że polska gospodarka nie podołała konkurencji i musi być zastąpiona kapitałem zagranicznym, wpajano, że to co polskie to złe. W wyniku takiej polityki (plus ulgi dla kapitału zagranicznego) polskie przedsiębiorstwa traciły rynki i zadłużały się, co m.in. umożliwiało kupowanie ich za bezcen (przy korupcjogennych ich wycenach).


https://trybuna.info/gospodarka/dziwna-droga-l-balcerowicza-pracownika-instytutu-marksizmu-leninizmu/

Parę słów o " wolności od wszystkiego " - korwinizmu:

Z wyjątkiem dzisiejszego Chile, żaden rząd na świecie nie daje prywatnym przedsiębiorstwom absolutnie wolnej ręki. Dzieje się tak, ponieważ każdy ekonomista (poza Friedmanem i jego zwolennikami) od dziesięcioleci wiedział, że w prawdziwym życiu kapitalizmu nie ma czegoś takiego jak doskonała konkurencja opisana przez klasycznych liberalnych ekonomistów. W marcu 1975 roku w Santiago dziennikarz ośmielił się zasugerować Friedmanowi, że nawet w bardziej rozwiniętych krajach kapitalistycznych, jak na przykład Stany Zjednoczone, rząd stosuje różne rodzaje kontroli gospodarki. Pan Friedman odpowiedział: Zawsze byłem temu przeciwny, nie pochwalam ich. Uważam, że nie powinniśmy ich stosować. Jestem przeciwny ekonomicznej interwencji rządu, zarówno w moim kraju, jak iw Chile czy gdziekolwiek indziej (Que Pasa, chilijski tygodnik, 3 kwietnia 1975).

Nie miejsce tu na ocenę ogólnej słuszności postulatów Friedmana i Szkoły Chicagowskiej. Chcę się skoncentrować tylko na tym, co się dzieje, gdy ich model zostanie zastosowany do kraju takiego jak Chile. W tym przypadku teorie Friedmana są szczególnie niedopuszczalne – zarówno z ekonomicznego, jak i moralnego punktu widzenia – ponieważ proponują politykę całkowicie wolnorynkową w ramach skrajnych nierówności między zaangażowanymi podmiotami gospodarczymi: nierówność między monopolistycznymi a małymi i średnimi przedsiębiorcami; nierówność między właścicielami kapitału a tymi, którzy posiadają tylko swoją zdolność do pracy itp. Podobne sytuacje miałyby miejsce, gdyby model zastosować do jakiejkolwiek innej słabo rozwiniętej, zależnej gospodarki.

Mówienie o wolnej konkurencji w Chile jest niedorzeczne. Gospodarka jest tam wysoce zmonopolizowana. Badania naukowe przeprowadzone podczas reżimu prezydenta Freia wykazały, że w 1966 r. 284 przedsiębiorstwa kontrolowały każdy z pododdziałów chilijskiej działalności gospodarczej. W sektorze przemysłowym 144 przedsiębiorstwa kontrolowały każdy z podsektorów. Z kolei w każdym z tych 144 przedsiębiorstw produkcyjnych, które stanowiły trzon sektora przemysłowego, kilku udziałowców kontrolowało zarządzanie: w ponad 50% przedsiębiorstw dziesięciu największych udziałowców posiadało od 90 do 100% kapitału (Politica y Espiritu, nr 356, 1975).

Z drugiej strony, badania przeprowadzone również w okresie przed Allende pokazały, w jakim stopniu chilijska gospodarka została zdominowana przez międzynarodowe korporacje z siedzibą za granicą. Jak Barnet i Müller określili to w Global Reach, w Chile przed Allende 51% z największych 160 firm było skutecznie kontrolowanych przez globalne korporacje. W każdej z siedmiu kluczowych branż gospodarki od jednej do trzech firm kontrolowało co najmniej 51% produkcji. Spośród dwudziestu dwóch największych globalnych korporacji działających w kraju, dziewiętnaście albo działało bez wszelkiej konkurencji, albo dzieliło rynek z innymi oligopolami.


https://www.tni.org/my/node/12111

Plan jednak był przemyślany ale został zastosowany tylko w paru krajach po konstatacji skutków. Nie do sprzedania więcej. Linia obrony Balcerka zawsze przebiega w okopie tej samej grupy społecznej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Cze 2022r. 20:48  
Cytuj
Źle się wyraziłem. Pewnie że ten plan był przemyślany. Amerykańscy " biznesmeni" , którzy swoje dolary inwestowali i po roku zarabiali krocie mieli to dobrze przemyślane...umiech


Gorzej ze zwykłymi Polakami, którzy zaciągnęli sobie kredyt i nagle się okazywało , że nie są w stanie go spłacić, bo bank im zmienił warunki umowy...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3187
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2022r. 07:00  
Cytuj
Morawiecki sobie poradził. Zainwestował w obligacje inflacyjne kiedy naród o tym jeszcze nie wiedział i nie informowano.
Łatwo po raz kolejny zrobił Polaczków. Kolejny jego cios wymierzony w polskie rodziny niestety.

Obrazek

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Cze 2022r. 09:03  
Cytuj
W Wolnej Polsce żaden polityk nie będzie inwestował w obligacje, regresie. Tusk razem ze swoją ekipą będą pilnować najwyższych standardów sprawowania władzy...umiech


Niech no tylko Janek Bury i sędzia Żurek wrócą do KRS...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2022r. 11:22  
Cytuj
CYTAT
Balcerowicz wprowadził w życie eksperyment na żywym organizmie. Zakończony , jak łatwo się domyślić, porażką. Dla mnie sprawa jest oczywista...umiech


Nawis inflacyjny wprowadził Balcerowicz, już jako minister w rządzie Mazowieckiego. To że pod koniec PRL polska gospodarka była w stanie fatalnym to jasna sprawa. Rzecz w tym, że eksperyment Balcerowicza ( autorstwa Jeffreya Sachsa), był planem nieprzemyślanym. Ze skutkiem jak pisałem powyżej...umiech


Edo to popytaj na MBanku czy ŻL, jest inflacja prognozy nie najlepsze, jakieś dobre rady ?
Ciekawe co Morawiecki wymyśli, jest ciśnienie na kasę bo wybory. Dodrukują czy pożyczą ? umiech
A w stosunku do Balcerowicza ma tylko ten problem bo odpadają mu duże molochy nastawione na produkcję do ZSRR i demoludów, energochłonne, zacofane, zatrudniające niepotrzebnych ludzi, całkowicie odmienna sytuacja Polski umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Cze 2022r. 11:40  
Cytuj
W Wolnej Polsce za każdy atak w kierunku dogmatów podanych do wierzenia, będzie surowa kara. Już nikt nigdy nie nazwie profesora Balcerowicza wykładowcą Instytutu Marksizmu i Leninizmu. Ani Lecha Wałęsy agentem SB o pseudonimie Bolek...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5009
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Cze 2022r. 12:07  
Cytuj
...i nie nazwie Anżeja wolnym umysłowo prezydentem.potluczony

Jarek,Jarek Jarek-Cysożem jest!!!good

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Cze 2022r. 08:51  
Cytuj
W Wolnej Polsce nigga, Tusk i jego prawa ręka od likwidacji skutków pisizmu, mecenas Koń, zrobią porządek z nimi wszystkimi ...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5009
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Cze 2022r. 12:54  
Cytuj
Krycha Pawłowicz chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami z użytkownikami Twittera.zdegustowany
A że robi to prywatnie, to uzywam jej imienia w formie takiej jak do innych Krystynów.jezyk

Sędzico Trybunału Konstytucyjnego-to służbowo, nie zniechęca nawet fakt, że wielu obserwatorów:szok: jej konta na tym portalu pozostawia w formie postów krytyczne, a niekiedy nawet hejterskie komentarze.mlotek

Nie wiem dlaczego.chytry
Inteligencja wyprzedza jej urodę,uroda inteligencję,włosy na smalec elegancko ulizane,to w czym problem.cool girl
Nawet jak przeklina to robi to tak elegancko...ok, qrva mać, ja przy niej wymiękam.neutralny

Wspaniała kobieta,do tego panna!!!good
I zapewne-jak mniemam-dziewica,bo jakby inaczej?
Przy tych atrybutach,czy da się do czegokolwiek przy@e@bać?co

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Cze 2022r. 14:42  
Cytuj
Krystyna Pawłowicz jest potwierdzeniem ludowej rymowanki że " baba bez bolca , dostaje pierd.lca" umiech


W każdym razie nie wiem kogo Tusk z mecenasem Koniem wyślą do Trybunału Konstytucyjnego, ale pewniakiem do KRS są Janek Bury i sędzia Żurek...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Cze 2022r. 16:30  
Cytuj
Obrazek


Poczet bohaterów walki o praworządność ciągle rośnie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10598
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Cze 2022r. 17:35  
Cytuj
Następny bohater spod Monte Pytona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10598
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Cze 2022r. 18:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Balcerowicz wprowadził w życie eksperyment na żywym organizmie. Zakończony , jak łatwo się domyślić, porażką. Dla mnie sprawa jest oczywista...umiech


Nawis inflacyjny wprowadził Balcerowicz, już jako minister w rządzie Mazowieckiego. To że pod koniec PRL polska gospodarka była w stanie fatalnym to jasna sprawa. Rzecz w tym, że eksperyment Balcerowicza ( autorstwa Jeffreya Sachsa), był planem nieprzemyślanym. Ze skutkiem jak pisałem powyżej...umiech



A w stosunku do Balcerowicza ma tylko ten problem bo odpadają mu duże molochy nastawione na produkcję do ZSRR i demoludów, energochłonne, zacofane, zatrudniające niepotrzebnych ludzi, całkowicie odmienna sytuacja Polski umiech


Jaki plan Jeffrey zaproponował na walkę z tak przygotowanym masowym bezrobociem dla Ciemnego Ludu Roszczeniowego? Zachód jak " doskonale wiemy " bronił się rękami i nogami przed robotnymi imigrantami z Polski. Zachodnia Europa to nawet niepiśmiennych z Afryki bierze wagonami wolnomyślicielu, daje mieszkanie, żarcie i opiekę zdrowotną i jeszcze szkoli zawodowo za free umiech Co Balcerek uzgodnił dla Ciemnych i Wierzących Polaków Robercie, takich bez legitymacji partyjnej w rodzinie? Może powinnam zapytać Nowo-Starą Lewice, Jak im poszła transformacja, czy była kolorowa jak oni teraz jezyk Czy to jedyny problem jakim się będą znowu zajmować, bo nie ma innych ?

https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/rynek-pracy/bezrobocie-rejestrowane/stopa-bezrobocia-rejestrowanego-w-latach-1990-2022,4,1.html

Nie mogłam się powstrzymać żeby tego nie wkleić. Widzicie ten cud nad urna z 2016. Niewydajne molochy z niepotrzebnym Ciemnym Ludem w końcu wyginęły a z ruskimi cała Zachodnia Europa chce handlować na trupie Ukrainy ( a kiedyś Polski ). Zrozumiałeś czy mam kopać dalej?

Z której zamrażarki wyciągnąłeś ten pep talk Robercie, ogarnij się, 2022,,,,
Zobacz w jak mylnym błędzie byliśmy: kowidowa Tarcza Ochronna dla utrzymania biznesów przy życiu to była naiwna strata pieniędzy bo 60% mieszkań ostatnio poszło za gotówkę z góry, co nakręci inflacje na lata ( słyszałeś o cenach i czynszach w najbiedniejszych i zarazem największych miastach Polski jezyk zaklopotany

Ktoś musiał zrobić matematykę czy nie taniej byłoby płacić zasiłki dla bezrobotnych i mieć mniejszą inflacje przez dwa lata. Czy ktoś zrobił taką tabliczkę mnożenia? Pieniądze poszłyby na zainwestowanie/pożyczkę w kupno upadłych interesów zamiast w mieszkaniówkę pod wynajem. Ja wiem ze zrobił i dlatego jest cisza.
Z deszczu pod rynnę czy cos innego,,,

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2022r. 18:52  
Cytuj
Madziu ja właśnie czekam na takich ekspertów jak ty i tym podobni, aż dziwię się że u nas jest taka inflacja. Zapewne poradzą sobie szybko bez pomocy zachodu smiech2
Ale z UE o kasę szybko się dogadują smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Cze 2022r. 18:58  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Cze 2022r. 12:37  
Cytuj
Fiutku1313 - a może jakiś komentarz do kamieni milowych, które klepnął w Brukseli Twój ukochany premier Morawiecki?

Od art2dekokałuipisowskiejpropagandy nie oczekuję niczego.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Cze 2022r. 12:48  
Cytuj
Morawiecki zachował się jak typowy pisior, ujamuzrobi. Wdał się w spór, i żeby uzyskać pieniążki, upadł na kolana. Wręcz zaczął zebrać. Te kamienie milowe, KPO , TSUE SRUE, i w ogóle cała UE to jedna wielka porażka. Nie rozumiem dlaczego można rozpatrywać kwestię utraty suwerenności. Nie ma takich pieniędzy na świecie, za które można to sprzedać. A przynajmniej dla mnie, bo dla takich patusów jak wy i pisiory, to pewnie norma...umiech

Widziałeś tego obszczanca w Inowrocławiu?umiech


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10598
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Cze 2022r. 16:52  
Cytuj
CYTAT
Madziu ja właśnie czekam na takich ekspertów jak ty i tym podobni, aż dziwię się że u nas jest taka inflacja. Zapewne poradzą sobie szybko bez pomocy zachodu smiech2
Ale z UE o kasę szybko się dogadują smiech2


Ty mi tu nie cukruj Robercie :-)
Tyle pytań, obserwacji i komentarzy i ZERO odpowiedzi w pełni mnie przekonało co do was cool

Co ma nawet najbiedniejszy w garnku,,, Zrozumiałeś czy mam kopać dalej?
Można być suwerennym jak państwo Ukraina?

PS.
Hamurabe jest nienaprawialny cool girl



Obrazek
Zalegalizujmy tylko jaranie od 6 skrętów w górę albo od paczki papierosów dziennie.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5009
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Cze 2022r. 22:33  
Cytuj
CYTAT
Krystyna Pawłowicz jest potwierdzeniem ludowej rymowanki że " baba bez bolca , dostaje pierd.lca" umiech
..umiech

Tyle to wiem.ok
A czy znasz taką fajną Kobietę co potrafi...zarumieniony
Oby nie w typie panny Krystyny.mlotek

Krystyn nie ró...cham.sciana
Może ona mieć pierdolca,bo u tej Krysi...nawet egzorcyzmy nie pomogą,a tyle wódy, aby mi się spodobała,wypić nie dam rady.potluczony
Żartowałem!Zwisa mi "mjetkim kalafiorem."jezyk

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11751
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2022r. 09:22  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3187
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Cze 2022r. 12:11  
Cytuj
Prokuratorem generalnym i ministrem niesprawiedliwości w jednym?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 404 405 406 407 408 409 410 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »