NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 402 403 404 405 406 407 408 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
ff
Wysłany: 14 Cze 2022r. 17:40  
Cytuj
Nie wiem nigga kto był ich matką. Może kiedyś Tomasz Piątek, albo jakiś inny rzetelny dziennikarz to rozwikła. Ale to już pewnie w Wolnej Polsce, nigga...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 14 Cze 2022r. 17:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 14 Cze 2022r. 20:17  
Cytuj

Obrazek
Zielony Ład


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 15 Cze 2022r. 06:26  
Cytuj
Bambetlu z Szówska.zaklopotany
Specu od podwodnych czołgów, latających torped i czegoś tam jeszcze,przegapiłeś takie info::szok:

"KF51 Panther" - bo tak brzmi pełna nazwa tego czołgu, ma być następcą Leoparda 2, jeśli koncern zbrojeniowy Rheinmetall dopnie swego. Jak twierdzi firma z siedzibą w niemieckim Düsseldorfie. Został "zaprojektowany od podstaw", różniąc się przede wszystkim działem. To zamontowane w Panterze ma kaliber 130 mm, co daje olbrzymią przewagę ogniową nad swoim "poprzednikiem" ze 120 mm działem.

Zatkało kakało?chytry

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 15 Cze 2022r. 06:52  
Cytuj
"Ty chamie ! Łobuzie ! Dziadu kalwaryjski ! Udowodnij najpierw, że brałam łapówki ! V ruska kolumno ! Łachu jeden ! Albo na kolana, pod stół i odszczekać ! "
To napisała w kwietniu pani sędziaco Krysia Pawłowicz na Twitterze.
Kultura-Słoma wystaje nie tylko z butów...cool girl
Zdenerwiła się?Pewnie klimaterium przechodzi,ale ja się na tym nie znam.chytry

Na początku maja poseł Tomasz Trela złożył wniosek do prokuratury na sędziową Krystynę Pawłowicz w trybie artykułu 226. "Kto znieważa funkcjonariusza publicznego lub osobę do pomocy mu przybraną, podczas i w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku".

"Niezależna"prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa...potluczony
Brawo!!!mlotek

PS.KLIMAKTERIUM to okres okołomenopauzalny, podczas którego stopniowo zmniejsza się wydzielanie estrogenów przez jajniki.good
Ale jaja,jak moherowe berety!jezyk
I do tego ta Pani, to panna,do wzięcia, bezdzietna,z posagiem,stały dochód.Rolnik już nie szuka żony.ok

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 15 Cze 2022r. 09:42  
Cytuj
CYTAT
Dokładnie tak bobku uważam że Unia Europejska to Związek Socjalistycznych Republik Europejskich. Im szybciej Polska z niej wystąpi, tym lepiej. To jest nasza racja stanu...umiech


Powrót komuny fundują nam zwolennicy integracji. Już słyszymy o sędziach europejskich, bo przecież nie polskich. Proletariusze wszystkich krajów łączcie się!
Zresztą te wszystkie stare komuchy teraz są za Unią. Syndrom służalczości u tych ludzi pozostanie do śmierci...umiech


Jakie znaczenie ma dla zwykłego człowieka który pójdzie po " sprawiedliwość" do sądu, czy w KRS karty rozdaje jeden przekręt czy drugi? Dopóki obywatel nie otrzyma prawa wyboru miejscowego prezesa sądu czy szefa prokuratury ( a nawet komendanta policji) w wyborach powszechnych to ten system będzie wadliwy. To nie jest komuna, to jest demokracja w czystej postaci...umiech


Daj przykład państwa do jakiego Polska powinna zmierzać ? smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 15 Cze 2022r. 10:36  
Cytuj
A chociażby Konfederacja Szwajcarska, bobku...umiech


Konflikt na Ukrainie pokazał dobitnie, że tylko USA na czele NATO mogą postawić się Rosji. Unia Europejska to sztuczny twór, który potrafi wyłącznie karać Polskę czy Węgry za wyimaginowane uchybienia...umiech

Nie będziemy neutralni jak Szwajcaria. Możemy natomiast wiele się od nich nauczyć jak ma wyglądać organizacja relacji obywatel - władza...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 15 Cze 2022r. 18:03  
Cytuj
Żyjemy w ciekawych czasach które zweryfikowały różne narracje o sytuacji Polski przed wojną. Gra jest o środkową Europe, doić lubi i zagranica i konstytutki.

Obrazek



PS.
jusek nie zrozumiałeś powodu umiech "Udowodnij najpierw, że brałam łapówki ! "
To karalne zniesławienie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 15 Cze 2022r. 22:22  
Cytuj
Art2Deco.cool girl
Udowodnij że nie brała.chytry
Postaraj się!ok
Oddasz za to cnotę,ze się nie myliłem lub miałem rację,czyli wygrałem zakład?zarumieniony
PS.Czepiasz się mnie jak jej"Advocatus diaboli”,a i tak Ciebie lubię,bo ...jezyk

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 16 Cze 2022r. 15:13  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 16 Cze 2022r. 18:23  
Cytuj
CYTAT
Nie wiem nigga kto był ich matką. Może kiedyś Tomasz Piątek, albo jakiś inny rzetelny dziennikarz to rozwikła. Ale to już pewnie w Wolnej Polsce, nigga...umiech


Ostatnio ktoś Tomasz Piątka przepraszał, oczywiście nie z własnej woli a na wniosek sądu umiech

CYTAT
A chociażby Konfederacja Szwajcarska, bobku...umiech


Konflikt na Ukrainie pokazał dobitnie, że tylko USA na czele NATO mogą postawić się Rosji. Unia Europejska to sztuczny twór, który potrafi wyłącznie karać Polskę czy Węgry za wyimaginowane uchybienia...umiech

Nie będziemy neutralni jak Szwajcaria. Możemy natomiast wiele się od nich nauczyć jak ma wyglądać organizacja relacji obywatel - władza...umiech


O to dziwne bo tam jest taki sam zamordyzm jak w Niemczech umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 16 Cze 2022r. 19:16  
Cytuj
Bobku, Tomasz Piątek, to konfabulant i heroinista. Nie wiem o jaki wyrok sądu chodzi, niemniej moja opinia o tym człowieku jest jednoznacznie negatywna. Tylko ludzie o mentalności oszołoma mogą "twórczość" takiego człowieka brać na poważnie. Pisiory mieli Sumlińskiego, wy macie Piątka...umiech


Zamordyzm , bobku, to chcesz ty i ludzie twojego pokroju zaprowadzać. Mam nadzieję że wam się nie uda. Im szybciej Polska wystąpi z Eurokołchozu tym lepiej. Uważam że do tego dojdzie w niedalekiej przyszłości. Tym bardziej że jak podkreślam kolejny raz , to co próbujecie stręczyć jako alternatywę nie jest nią i nigdy nie będzie. Twój czy opasa, mokry sen, o odzyskaniu utraconej praworządności niech pozostanie jedynie na jawie ( w sferze waszych masturbacyjnych fantazji)...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 16 Cze 2022r. 19:56  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 16 Cze 2022r. 21:14  
Cytuj
Dlaczego nie ma z nimi zmorawieckiego lub Andrzeja Dudy?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 16 Cze 2022r. 21:20  
Cytuj
W TVN-nie regresie znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. Jak zwykle zresztą kiedy sięgasz do tej studnicy mądrości. W przerwie między polerką berła opasa, rzecz jasna...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 16 Cze 2022r. 22:03  
Cytuj
Zaiste jest to skomplikowane. US otworzyło wczoraj kuferek i magazyny broni dla Ukrainy na dodatkowe ciężkie uzbrojenie a na drugi dzień Franca z Hansem pojechała negocjować warunki rozbioru Ukrainy " ze względu na światowy głód " i strach przed napadem II nachodzcow na Zachodnią Europe. Co spotkałoby się z bardzo negatywną oceną wyborców mlotek już raz nabranych na multi-kulti ubogacanie ( do tej pory Anglosasi ubogacali się na drenażu kolonialnym w Afryce i w Azji ) i na sztandarowe hasła liberalnej lewicy o europejskich wartościach otwarcia na krzywdę ofiar wojny i przemocy sciana Jak oni to teraz sprzedadzą wyborcom? Napad nachodzców na Polskę z Białorusi zupełnie nie znalazł w Niemczech społecznego poparcia jezyk

Pamiętamy ze Biden zniósł sankcje nałożone przez Trumpa na Nord Stream,,,, od czego katastrofalne w skutkach Zielone dojenie owieczek się zaczęło sypać. I końca nie widać bo to jeszcze 3 lata rządów Demokratów i Postępu.

Może rzeczywiście powinniśmy byli dać Niemcom korytarz przez Pomorze do Gdańska. Sowiety ze specjalną pomocą weszliby nam pomagać parę miesięcy później. I nie byłoby wojny good chociaż Generalna Gubernia Obozowa to na pewno by była. Bo czyż Fjutin nie chce mieć lepszego dostępu do morza po Odessę przez zajęty Krym? Ukraina płaciłaby by myto Rosji za wywóz towarów przez własne porty tak jak my kiedyś płacili w Gdańsku Folksdojczom. A co wtedy by było z Międzymorzem? nie wiem

I niech mi ktoś powie ze wszystkiego już nie było i gdy nie wiadomo o co chodzi to chodzi o jedno. Gang Olsena albo rozbój w biały dzien.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 17 Cze 2022r. 05:26  
Cytuj
CYTAT
W TVN-nie regresie znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. Jak zwykle zresztą kiedy sięgasz do tej studnicy mądrości. W przerwie między polerką berła opasa, rzecz jasna...umiech


Ponawiam prośbę o odpowiedź. Dlaczego wasi żywiciele zostali pominięci?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 17 Cze 2022r. 07:30  
Cytuj
Czy zaczerpnąłeś już ze studnicy mądrości, regresie? Jak oni to skomentowali?umiech



A czy twoi ( wasi) mocodawcy z centrali POKO-muny, podali ci do wierzenia określoną narrację? A może dalej czekacie na objawienie?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 17 Cze 2022r. 08:26  
Cytuj
Obrazek


Prawnik reprezentujący Kreml, w Sądzie Najwyższym Holandii? To musi być jakiś fejk...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 17 Cze 2022r. 19:12  
Cytuj
Co my wiemy o ewropie, niezawisłość na klamce Gazpromu i niemieckiej rurce. A nam się marzy kurna chata i fedrowanie polskiego węgla, a fuj !!!

Obrazek
kasa kasa kasa


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 17 Cze 2022r. 19:51  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


Prawnik reprezentujący Kreml, w Sądzie Najwyższym Holandii? To musi być jakiś fejk...umiech


"Wybór sędziów Sądu Najwyższego w Holandii przebiega dwuetapowo. Pierwszy krok należy do Stanów Generalnych czyli holenderskiego parlamentu. Zgodnie z zapisami Konstytucji Królestwa Niderlandów: „Członków Sądu Najwyższego Holandii powołuje się na wniosek Drugiej Izby Stanów Generalnych, która przedstawia potrójną liczbę kandydatów.” (rozdz. 6, art. 118, ust. 1). Oznacza to, iż na każde stanowisko proponowani są trzej sędziowie. Kolejny krok to mianowanie jednego z nominowanych sędziów przez monarchę, zgodnie z ustępem 4. artykułu 117. Konstytucji: „Członkowie władzy sądowniczej sprawujący wymiar sprawiedliwości i Prokurator Generalny przy Sądzie Najwyższym powoływani są dożywotnio dekretem królewskim.”

Sędziowie Sądu Najwyższego powoływani są na wniosek Drugiej Izby Stanów Generalnych, jednak to król jest w przypadku wyboru sędziów Sądu Najwyższego organem decydującym. "

Kto pisze głupoty ?smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 17 Cze 2022r. 19:53  
Cytuj
Czyli że prawnik reprezentujący Kreml nie został sędzią holenderskiego sądu najwyższego, bobku? To był jednak fejk?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 17 Cze 2022r. 20:02  
Cytuj
Jako prawnik kogoś musi reprezentować, co w tym dziwnego ?
Sędzia TK reprezentował pedofila i jak daleko zaszedł ?
Manipulacja polega na wyborach sędziów i pominięciu nie usuwania ze stanowiska.

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 17 Cze 2022r. 20:07  
Cytuj
Bobku, jeszcze raz, czy jest fejkiem, że holenderski prawnik, reprezentujący Kreml został sędzią ichniejszego sądu najwyższego? umiech


Tylko tyle i aż tyle...umiech


Uwierz mi na słowo, że gdyby to ode mnie zależało żaden, nawet szeregowy członek PZPR, nie mógłby pełnić żadnej funkcji publicznej...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 17 Cze 2022r. 20:21  
Cytuj
A gdzie ja napisałem o fejku jeżeli już o to Ci chodzi.
Napisałem że ŻL pisze głupoty a ty to wklejasz umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 17 Cze 2022r. 20:47  
Cytuj
Ja tylko cytuję, bobku. Jak napisał kiedyś twój kolega opas...umiech


W każdym razie najważniejsze, że nie jest to fejk...umiech


A co sądzisz o tym żeby nawet szeregowy członek PZPR nie mógł pełnić żadnej funkcji publicznej?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 402 403 404 405 406 407 408 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »