NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 387 388 389 390 391 392 393 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 94
Dołączył: 20 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2022r. 22:42  
Cytuj
Zło- dokładnie człowiek wie z pierwszej ręki a i tak posmaruja na forum.Lepiej nic nie pisać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2022r. 22:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Marz 2022r. 07:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Poszło prv. Ciekawe czy będziesz miał odwagę spotkać się i pogadać. Czemu piszesz o Błoniach. Ty chcesz stolec jakiejś ustawki? Ja miałem na myśli normalną rozmowę. Twój inteligentny mózg szmaciarza tego nie ogarnął?



Moja odpowiedź też poszła, Anżej. Inteligentna rozmowa wchodzi w grę z osobą na jakimś poziomie. To nie jest ten przypadek...umiech


Czyli jednak szmaciarza obleciał strach przed normalną rozmową. Brakuje argumentów.




Gdybym się wystraszył waszej ekipy, nie mógłbym później spojrzeć w lustro. To nie jest strach, wyjaśnijmy wątpliwości i skonfrontujmy swój pogląd na rzeczoną kwestię na łonie natury...umiech


Wyciągnij fotografie rodzinne, Anżej. Porozmawiaj ze znajomymi ( chociażby z hienami). Jestem niemal pewien, że szmat znajdziesz tam bez liku. Do wyboru, do koloru...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Marz 2022r. 08:42  
Cytuj
Anżej i ujamuzrobi, wy zdaje się książki czytacie o rosyjskich wpływach w Polsce. Myślicie , że redaktor Piątek pociągnie temat mecenasa Giertycha i listy Dugina?umiech




Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2022r. 12:41  
Cytuj
CYTAT
Anżej i ujamuzrobi, wy zdaje się książki czytacie o rosyjskich wpływach w Polsce. Myślicie , że redaktor Piątek pociągnie temat mecenasa Giertycha i listy Dugina?umiech


Nie wiem o czym piszesz. Nie oglądam TVPiS i TVN. Podziel się ze mną co tam w TVN-ie podali, jesteś na bieżąco zapewne, jak przystało na pisiora na etacie.

PS. Nie muszę czytać żadnej książki. Wystarczy obserwować na tt co robi pisiorska moskiewska V kolumna, wszelkiej maści Kremlowscy, Putineira, Russiadzyk, Maciererussiawicz. Obserwowac i myśleć logicznie, a nie być takim tępym i bezrefleksyjnym pisiorem, jak Ty.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Marz 2022r. 14:03  
Cytuj
Gdyby nie lata doświadczeń z waszą menażerią, być może mógłbym uwierzyć, ujamuzrobi. A tak sam rozumiesz , że mam wyrobione zdanie w kwestii waszych deklaracji ( co oglądacie i co czytacie )...umiech


Jeżeli rzeczywiście myślisz logicznie ( w co wątpię), to oprócz autentycznego wariata Macierewicza i tępych propagandystów w rodzaju braci Karnowskich, musisz szukać ruskich agentów znacznie bliżej siebie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2022r. 16:12  
Cytuj
CYTAT
autentycznego wariata Macierewicza


To nie wariat tylko sprawnie prowadzony agent moskiewski.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10612
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Marz 2022r. 16:19  
Cytuj

Obrazek



Obrazek



Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Marz 2022r. 16:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Poszło prv. Ciekawe czy będziesz miał odwagę spotkać się i pogadać. Czemu piszesz o Błoniach. Ty chcesz stolec jakiejś ustawki? Ja miałem na myśli normalną rozmowę. Twój inteligentny mózg szmaciarza tego nie ogarnął?



Moja odpowiedź też poszła, Anżej. Inteligentna rozmowa wchodzi w grę z osobą na jakimś poziomie. To nie jest ten przypadek...umiech


Czyli jednak szmaciarza obleciał strach przed normalną rozmową. Brakuje argumentów.




Gdybym się wystraszył waszej ekipy, nie mógłbym później spojrzeć w lustro. To nie jest strach, wyjaśnijmy wątpliwości i skonfrontujmy swój pogląd na rzeczoną kwestię na łonie natury...umiech


Wyciągnij fotografie rodzinne, Anżej. Porozmawiaj ze znajomymi ( chociażby z hienami). Jestem niemal pewien, że szmat znajdziesz tam bez liku. Do wyboru, do koloru...umiech


szmaciarzu, nie chcesz się spotkać na rozmowę przy stoliku. Co w takim razie proponujesz? Tylko pisz wprost, żeby nie było wątpliwości.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Marz 2022r. 16:24  
Cytuj
CYTAT

Obrazek



Obrazek



Obrazek






artzero, nie odpowiedziałaś jakie to do tej pory Nasze Miasto przeprowadzało oddolne inicjatywy obronne.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10612
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Marz 2022r. 16:31  
Cytuj
Anżej, wszystko przed nami cool girl Nie bądź taka gorączka urwisie.
Bardziej zajmuje mnie złapanie tego uno-bombera z Podkarpacia od lokalnych gęgaczy i obrońców uciśnionych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Marz 2022r. 16:41  
Cytuj
CYTAT
Anżej, wszystko przed nami cool girl Nie bądź taka gorączka urwisie.
Bardziej zajmuje mnie złapanie tego uno-bombera z Podkarpacia od lokalnych gęgaczy i obrońców uciśnionych.



Czyli kłamałaś i oczerniałaś Nasze Miasto?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Marz 2022r. 18:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
autentycznego wariata Macierewicza


To nie wariat tylko sprawnie prowadzony agent moskiewski.



Mylisz się, ujamuzrobi. Jeżeli tak działa sprawnie prowadzony agent moskiewski tzn że ruskie służby są mocno przereklamowane. Wojna na Ukrainie pokazało że wojskowo są zacofani kilka generacji, może ich słynne służby specjalne też są niewiele warte...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Marz 2022r. 18:49  
Cytuj
CYTAT


szmaciarzu, nie chcesz się spotkać na rozmowę przy stoliku. Co w takim razie proponujesz? Tylko pisz wprost, żeby nie było wątpliwości.



Nie bój się, Anżej. Weź ze sobą regresa jak się cykasz, opasie...umiech


Szmaty poszukaj wśród rodziny, znajomych albo przy goleniu. Zobaczymy czy twarzą w twarz też będziesz taki odważny?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Marz 2022r. 18:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


szmaciarzu, nie chcesz się spotkać na rozmowę przy stoliku. Co w takim razie proponujesz? Tylko pisz wprost, żeby nie było wątpliwości.



Nie bój się, Anżej. Weź ze sobą regresa jak się cykasz, opasie...umiech


Szmaty poszukaj wśród rodziny, znajomych albo przy goleniu. Zobaczymy czy twarzą w twarz też będziesz taki odważny?umiech






Nie boje się ciebie szmaciarzu. Czekam na ciebie tak jak pisałem.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Marz 2022r. 18:59  
Cytuj
Czyli nie chcesz, opasie, spotkać się w ustronnym miejscu twarzą w twarz?umiech

Możesz wziąć regresa albo innego swojego wafla...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Marz 2022r. 19:04  
Cytuj
CYTAT
Czyli nie chcesz, opasie, spotkać się w ustronnym miejscu twarzą w twarz?umiech

Możesz wziąć regresa albo innego swojego wafla...umiech


Nie mam do ciebie szmaciarzu na tyle zaufania by spotykać się w ustronnym miejscu. Zaproponowałem lokal. Albo masz czyste intencje i zechcesz usiąść jak dorosły do stołu albo jak gówniarz będziesz pisał o ustawkach w sportowym ubraniu.

Twoja decyzja. Jesteś dorosły czy dzieciak.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Marz 2022r. 19:10  
Cytuj
Opas się zdygał...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Marz 2022r. 19:32  
Cytuj
CYTAT
Opas się zdygał...umiech


Tak to odbierasz? Propozycja jest jasna. Spotkanie w lokalu przy stoliku. Rozmowa twarzą w twarz. Ustawki na błoniach mnie nie interesują. Nie rozumiesz tego więc piszesz o zdyganiu. Mężczyźni rozumieją, chłopcy nie ogarniają, szmaciarze po za akceptowalną skalą.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Marz 2022r. 19:44  
Cytuj
Dobra, dobra opasie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10612
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Marz 2022r. 19:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Anżej, wszystko przed nami cool girl Nie bądź taka gorączka urwisie.
Bardziej zajmuje mnie złapanie tego uno-bombera z Podkarpacia od lokalnych gęgaczy i obrońców uciśnionych.



Czyli kłamałaś i oczerniałaś Nasze Miasto?


Jakbym słuchała wystąpienia Sergeya Lavrova. cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Marz 2022r. 20:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Anżej, wszystko przed nami cool girl Nie bądź taka gorączka urwisie.
Bardziej zajmuje mnie złapanie tego uno-bombera z Podkarpacia od lokalnych gęgaczy i obrońców uciśnionych.



Czyli kłamałaś i oczerniałaś Nasze Miasto?


Jakbym słuchała wystąpienia Sergeya Lavrova. cool girl


Wystarczy, że odpowiesz i rozwiejesz podejrzenia o kłamstwo. Na razie to twoje wypowiedzi są wiarygodne jak oświadczenia Ławrowa.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Marz 2022r. 20:10  
Cytuj
CYTAT
Dobra, dobra opasie...umiech


Jesteś mężczyzną, chłopcem czy szmaciarzem?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Marz 2022r. 20:20  
Cytuj
Opas się obsrał...umiech

A co tu taka cisza, gdzie się wszystkie hieny podziały?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Marz 2022r. 20:29  
Cytuj
CYTAT
Opas się obsrał...umiech

A co tu taka cisza, gdzie się wszystkie hieny podziały?umiech




Nie kombinuj szmaciarzu. Jestem otwarty na spotkanie w lokalu. Ty jak widać masz przed tym pewne obawy.


Zakończmy już ten smutny temat, ale pamiętaj zaproszenie zawsze aktualne.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Marz 2022r. 20:40  
Cytuj
Moje również, opasie...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 387 388 389 390 391 392 393 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »