NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 310 311 312 313 314 315 316 ... » »»
Polityka bez cenzury, Wszystko co jest związane z polityką i politykami.
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Maja 2021r. 13:51  
Cytuj
H*** to ty w końcu jesteś prawnikiem czy znawcą stylistyki języka polskiego?umiech



A może cię TVN tak wszechstronnie wyedukował?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2021r. 13:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2021r. 16:06  
Cytuj
CYTAT
H*** to ty w końcu jesteś prawnikiem czy znawcą stylistyki języka polskiego?umiech



A może cię TVN tak wszechstronnie wyedukował?umiech


Fiutku1313 - poza tym, że jestem prawnikiem to po drodze zaliczyłem edukację w szkole na poziomie takim, że potrafię przynajmniej poprawnie pisać w ojczystym języku.

Rozumiem, że dla takich PiSiorów jak Ty posiadanie wykształcenia to ewenement.

Smutne. Ale, to Wasz pisorski problem w sumie, nie mój.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Maja 2021r. 17:13  
Cytuj
CYTAT


Fiutku1313 - poza tym, że jestem prawnikiem to po drodze zaliczyłem edukację w szkole na poziomie takim, że potrafię przynajmniej poprawnie pisać w ojczystym języku.



to napisz coś w swoim języku, zamiast się męczyć po polsku

PS

tempy hamurabku

pewne rzeczy piszę celowo w taki sposób
jak widać zabrakło ci szarych komórek by to załapać

może po prostu:

"zdejmij maskę - zjedz kiełbaskę"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Maja 2021r. 19:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
H*** to ty w końcu jesteś prawnikiem czy znawcą stylistyki języka polskiego?umiech



A może cię TVN tak wszechstronnie wyedukował?umiech


Fiutku1313 - poza tym, że jestem prawnikiem to po drodze zaliczyłem edukację w szkole na poziomie takim, że potrafię przynajmniej poprawnie pisać w ojczystym języku.

Rozumiem, że dla takich PiSiorów jak Ty posiadanie wykształcenia to ewenement.

Smutne. Ale, to Wasz pisorski problem w sumie, nie mój.





H*** wyrażam daleko idącą wątpliwość w stosunku do twoich buńczucznych deklaracji. Nawet jeżeli jesteś prawnikiem , to przypuszczam że niezbyt fachowym. Twoje ego a stan faktyczny to dwie zupełnie różne sprawy...umiech



Osobiście lubiłem lekcje z języka polskiego , śmiem twierdzić że byłem dobrym uczniem. Rzecz w tym , h***, że forum internetowe to nie jest konkurs stylistyczny czy interpunkcyjny. Gdybym chciał się przy każdym poście zastanawiać nad jego poprawnością , dałbym sobie z tym spokój. W każdym razie wykształcenie nie ma tutaj nic do tego. Człowieka określają inne rzeczy...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 04:46  
Cytuj
W dniu 16 maja Andżej Duda obchodził 49 urodziny.ok
Fszystkiego najlebszego Panie Prezydentu!!!good
Oby Pańska lewa ręka trzymająca długopis, nigdy Pana nie zawiodła.zdegustowany
50 lat niech żyje nam-tego życzy jusek,czyli ja.mlotek

https://demot(...)-imienin

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 08:04  
Cytuj
Jusek bardzo ładne życzenia , stary chlorze, ale nie zapominaj o zasadniczej kwestii. Duda nie wali w gaz tyle co ty i pewnie jeszcze trochę pociągnie. Tymczasem twój "tryb życia" nie zaprowadzi cię do długiej i spokojnej starości. W każdym razie nigga trzymaj pion i nie schylaj się po mydło...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 09:37  
Cytuj
juśdzielec - analogiczne życzenia składam tobie!

na zdrowie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 13:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
H*** to ty w końcu jesteś prawnikiem czy znawcą stylistyki języka polskiego?umiech



A może cię TVN tak wszechstronnie wyedukował?umiech


Fiutku1313 - poza tym, że jestem prawnikiem to po drodze zaliczyłem edukację w szkole na poziomie takim, że potrafię przynajmniej poprawnie pisać w ojczystym języku.

Rozumiem, że dla takich PiSiorów jak Ty posiadanie wykształcenia to ewenement.

Smutne. Ale, to Wasz pisorski problem w sumie, nie mój.





H*** wyrażam daleko idącą wątpliwość w stosunku do twoich buńczucznych deklaracji. Nawet jeżeli jesteś prawnikiem , to przypuszczam że niezbyt fachowym. Twoje ego a stan faktyczny to dwie zupełnie różne sprawy...umiech



Osobiście lubiłem lekcje z języka polskiego , śmiem twierdzić że byłem dobrym uczniem. Rzecz w tym , h***, że forum internetowe to nie jest konkurs stylistyczny czy interpunkcyjny. Gdybym chciał się przy każdym poście zastanawiać nad jego poprawnością , dałbym sobie z tym spokój. W każdym razie wykształcenie nie ma tutaj nic do tego. Człowieka określają inne rzeczy...umiech


Fiutku13113 - nie wiem jakiej jesteś narodowości, ale zapewne nie polskiej. Gdyż mnie w domu nauczono szacunku do języka polskiego - jako ojczystego. Jaki jest Twój? Rosyjski? Bo zalatuje sowieckimi onucami od Ciebie.

Zresztą nie zwróciłem Ci uwagi na interpunkcję, bo ta jest trudna, szczególnie dla takich PiSiorów - jak Ty oczywiście (współczuję Waszym brakom w edukacji). Tylko zwróciłem Ci uwagę na rażące błędy w podstawach - czyli w znajomości czegoś takiego, jak ORTOGRAFIA. To świadczy o:
1. rażących brakach w Twojej edukacji;
2. Twoim uczuleniu na czytanie np. książek, czyli uczuleniu na tekst pisany.
Bo na pewno nie jesteś dyslektykiem (tak jakbyś próbował się bronić w ten sposób).

Fajnie, że śmiesz twierdzić, że znasz j. polski. Skoro tak uważasz - to nie będę wyprowadzał Cię z błędu i pozwolę Ci dalej się ośmieszać. Wiesz - w więzieniach też są święcie przekonani, że są niewinni. Jesteście więc siebie warci.

PS. A co do tego, czy jestem prawnikiem, czy nie, czy dobrym, czy nie to nie zamierzam Ci niczego udowadniać. Wystarczą mi moje wpływy na koncie.

CYTAT
CYTAT


Fiutku1313 - poza tym, że jestem prawnikiem to po drodze zaliczyłem edukację w szkole na poziomie takim, że potrafię przynajmniej poprawnie pisać w ojczystym języku.



to napisz coś w swoim języku, zamiast się męczyć po polsku

PS

tempy hamurabku

pewne rzeczy piszę celowo w taki sposób
jak widać zabrakło ci szarych komórek by to załapać

może po prostu:

"zdejmij maskę - zjedz kiełbaskę"

Nie rozumiem po co bawisz się w adwokata Fiutka1313. Czyżbyś szukał u niego atencji (albo chodzi o protekcję w sztabie komórki propagandy PiSiorów)?
Klasycznie próbujesz mnie sprowadzić do swojego poziomu, a potem pokonać doświadczeniem w byciu klaunem i debilem. Rozczaruję Cię - nie gram w gry z idiotami z PiSu PiSiorzezPiSlandii4

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 16:04  
Cytuj
Masz całkowitą rację , h***. Rzeczywiście jestem lokalnym agentem wpływu Putina. Moim pierwszym językiem mówionym był rosyjski , a pisanym cyrylica...umiech


Do harcerstwa ( gdzie poznałem kilku bezpartyjnych wolnościowiców) , też mnie zapisali zacznie...umiech



Powtarzam : język forum internetowego niekoniecznie musi się pokrywać z ogólnie przyjętymi normami. To nie to samo i zupełnie nie rozumiem w czym masz problem?...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 16:43  
Cytuj
hamurabku - nie rozumiesz wielu rzeczy

w tym jesteś ponadprzeciętny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 17:12  
Cytuj
CYTAT


Fiutku13113 - nie wiem jakiej jesteś narodowości, ale zapewne nie polskiej. Gdyż mnie w domu nauczono szacunku do języka polskiego - jako ojczystego.
Zresztą nie zwróciłem Ci uwagi na interpunkcję, bo ta jest trudna, szczególnie dla takich PiSiorów -zwróciłem Ci uwagę na rażące błędy w podstawach - czyli w znajomości czegoś takiego, jak ORTOGRAFIA. To świadczy o:
1. rażących brakach w Twojej edukacji;

PS. A co do tego, czy jestem prawnikiem, czy nie, czy dobrym, czy nie to nie zamierzam Ci niczego udowadniać. Wystarczą mi moje wpływy na koncie.

Fiutku1313 - poza tym, że jestem prawnikiem to po drodze zaliczyłem edukację w szkole na poziomie takim, że potrafię przynajmniej poprawnie pisać w ojczystym języku.

Jest narodowości polskiej,ale z domieszką "krwi wielbłądziej".To taka metafora.I tak nie wie,co mam na myśli.sciana
Jego umiejętność pisania(ze zrozumieniem)w języku polskim, nieznacznie odbiega od poziomu"gimbus plus".Interpunkcja znaczy tyle, że "mam to w czarnej dupie,bo jezdem fajny".good
Edukacja "stanęła"jemu na drodze,ale nie w wykształceniu.Przykre,prawdziwe...neutralny
Język ojczysty-polski,jest dla mnie mnie najważniejszy.zdegustowany
W komunikacji z innymi ludźmi,tu,w Polsce.
Za granicą,to już inna sprawa.ok
Też mam wykształcenie prawnicze i wiem,że każde słowo ma znaczenie.
Gra słów."być może",a "może być",wszystko zmienia.Szczególnie kiedy odpowiadasz na pytanie-Chcesz kopa w dupę?.umiech

PS.Dupku1313-Szanuj to,za co ginęli nasi Przodkowie.
Ktoś kiedyś napisał-Naród bez własnego języka,nie istnieje.mlotek

Koniec polemiki.Teraz na wesoło...potluczony

https://demot(...)z-skakac

Jeszcze jedno-Cyrylica to nie język,ale alfabet.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 17:28  
Cytuj
Jusek to i ty przeciwko mnie? A przecież miałeś we mnie zawsze przyjaciela nigga...umiech


Nie bądź taki narowisty, bo w twoim przypadku może skończyć się z mordą w talerzu...umiech


A ty przypadkiem studiów prawniczych nie robiłeś razem z h***? Sukces zgubił już niejednego...umiech


Z tym wielbłądem mnie rozjeba.eś, bo mam wujka , który rzeczywiście ma taką ksywkę. Dwa metry wzrostu i owłosiony jak niedźwiedź. Postawiłbym ci flaszkę za udany żart , tylko bym się bał , żebyś jej na raz nie wciągnął...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 17:38  
Cytuj
Pytanie zero-jedynkowe.zdegustowany
Czy byłeś mądry,jesteś idiotą, czy będziesz kretynem?
Odpowiedzi do wyboru(tylko jedna)- TAK/NIE.chytry

PS.A "wtopę"zaliczyłeś wzorowo...potluczony

https://demot(...)niej-niz

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3770
Dołączył: 16 Paź 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 19:22  
Cytuj
Spoko jusek, tylko już nie pij więcej. Lubię twoje poczucie humoru , niemniej chyba czas wylać flaszki do zlewu...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 19:45  
Cytuj
Nowy ład. Nowe otwarcie. Wszyscy zadowoleni.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10611
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 19:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
H*** to ty w końcu jesteś prawnikiem czy znawcą stylistyki języka polskiego?umiech
A może cię TVN tak wszechstronnie wyedukował? umiech




Rozumiem, że dla takich PiSiorów jak Ty posiadanie wykształcenia to ewenement. Smutne.
Ale, to Wasz pisorski problem w sumie, nie mój.



Znowu sobie żartujecie Bezpartyjni Wolnościowcy a tu podatki obniżają Ciemnemu Ludowi Dopiero co ZUS obniżyli naszym poczatkującym 'biznesmenom'. Problemy to som, ale za Odrą,,,

Rosa Tfun dała sygnał ze formacja "POKO" nie może dłużej liczyć na poparcie Folksdojczów, Berlina i Rusofilów. Przechodzą do Hałowni lub do Donka na Białej Hałowni umiech albo won. Tandem Trzaskowski/Rabiej zakończył tak samo tak tandem Czao/Biedroń i POKO chyba nie wyciąga z tego żadnej nauki, genderyzm to już passe po tym co lewaki codziennie robią Amerykanom i Chrześcijanom w Ameryce.

Sama nie wiedziałabym na co dzisiaj rzucić szton, gdybym musiała otworzyć szkatułę.

PS.
Ale my mamy szczęście bo mamy Anżeja I Regresa.

https://www.foxsports.com.au/olympics/olympics-2021-news-laurel-hubbard-transgender-weightlifter-reaction-debate-new-zealand/news-story/d4595c3afbe7b5efc0da3c19304de433 Głowa boli ze nasza cywilizacja tak nisko upadła, to już oficjalny polit-zamordyzm i odrzucenie rozumu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8436
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 19:54  
Cytuj
O…. Art dostała instrukcje.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3199
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 21:04  
Cytuj
Nowy Ład. Stare metody.

Socjalistyczna niesprawiedliwość, długi i oddawanie suwerenności i honoru.

***** socjalistów

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10611
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Maja 2021r. 22:27  
Cytuj
To musiało zaboleć cool girl ale nie będę

codziennie dokarmiała pelikanów jak Regres. Co tam w Rzeszowie słychować?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Maja 2021r. 06:47  
Cytuj
CYTAT
Nowy ład. Nowe otwarcie. Wszyscy zadowoleni.


klakierku - wy też?



redresik - znowu fajnie piszesz o POKO
zaczynasz pisać ludzkim głosem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10611
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Maja 2021r. 20:13  
Cytuj
Drugi próg podatkowy tez zaproponowali by podnieść z 86 tysioli.
Głowa boli ze oni ciągle cos nowego robią bo w POKO od lat nieustający płacz, hostele LPG+ i zgrzytanie zębów po szkle w drodze do odsunięcia Ciemnego Ludu od władzy.

PS.
Ktoś wierzy jeszcze w powrót folksdojczów i rusofilów na Białym Szymku?

co nie wiem placze umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1883
Dołączył: 24 Cze 2020r.
Skąd: gudmankowo
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Maja 2021r. 20:17  
Cytuj
poko ma w programie:
- tęcza plus
- arabscy najeźdźcy plus
- poddaństwo niemcom plus
- nie da sie plus
- piniendzy nie ma plus
- rozwalić i wyprzedać gospodarke plus
- aborcja plus

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3199
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2021r. 21:40  
Cytuj
O @PijakzPolski4 wypunktował efekty polityki PISłodziei.

CYTAT
PS.
Ktoś wierzy jeszcze w powrót folksdojczów i rusofilów na Białym Szymku?

Tak - @Bolek wierzy.

Tyle nowego robili PISorzyty że sprzedać nas UE musieli bo na skutek zobowiązań upadek im oraz nam groził. Więcej zadłużyć się nie dało więc trzeba było sprzedać UE na którą wcześniej języczek wystawiali. Dług na 35 lat ale co tam - raz świnia przy korycie. smiech2

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10611
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Maja 2021r. 21:47  
Cytuj
Nie regresuj jezyk Ciemny Lud dawno zrozumiał who is who.

https://www.youtube.com/watch?v=w8qoTDRs9dU

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3199
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2021r. 21:56  
Cytuj
Ciemny lud wszystko kupi. umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 310 311 312 313 314 315 316 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »